V Liga

2023-2024

Ekipa Σ Pobeda Poraz Meč + Meč - Diff Bodovi
1 SKELA RENT BEGEČ 22 20 2 169 29 140 42
2 PICERIJA ADRIJANA 22 18 4 129 69 60 40
3 ASTRA 22 17 5 139 59 80 39
4 NAMĆORI-AK SEKULIĆ 22 16 6 123 75 48 38
5 IDEMO DALJE 22 12 10 106 92 14 34
6 JEDNOUMLJE 22 12 10 91 107 -16 34
7 DUNAV 22 10 12 100 98 2 32
8 STANKOVIĆ AUTO 22 8 14 82 116 -34 30
9 ORTO-MD Poliklinika 22 8 14 85 113 -28 30
10 EKIPA 22 6 16 77 121 -44 28
11 HOBBY SYSTEM 22 3 19 43 155 -112 25
12 KLIZAV POD by GeekShop 22 2 20 44 154 -110 24
Meč WO
Kolo Datum Domaci Gosti Rezultat
1. 19/10/2023 ORTO-MD Poliklinika NAMĆORI-AK SEKULIĆ 5:4
Majkić Nemanja
Jeftenić Dejan
3:1
Savić Pero
Radovančev Igor
3:1
Bogunović Sanja
Racić Pera
0:3
Savić Pero
Jeftenić Dejan
3:0
Majkić Nemanja
Racić Pera
1:3
Bogunović Sanja
Radovančev Igor
3:1
Savić Pero
Racić Pera
0:3
Bogunović Sanja
Jeftenić Dejan
0:3
Majkić Nemanja
Radovančev Igor
3:1
1. 19/10/2023 STANKOVIĆ AUTO JEDNOUMLJE 3:6
Kršev Boris
Stanković Bojan
3:2
Nedeljković Zoran
Kusić Nemanja
3:1
Kremenović Nenad
Stanković Saša
0:3
Nedeljković Zoran
Stanković Bojan
2:3
Kršev Boris
Stanković Saša
1:3
Kusić Goran
0:3
Nedeljković Zoran
Stanković Saša
0:3
Stanković Bojan
0:3
Kršev Boris
Kusić Goran
3:0
1. 19/10/2023 ASTRA SKELA RENT BEGEČ 4:5
Čvorić Aleksandar
Jovanović Živan
0:3
Brenecki Zdravko
Nišević Zlatko
1:3
Vrnčić Miodrag
Glamočak Radojica
1:3
Brenecki Zdravko
Jovanović Živan
3:2
Čvorić Aleksandar
Glamočak Radojica
0:3
Vrnčić Miodrag
Nišević Zlatko
3:2
Brenecki Zdravko
Glamočak Radojica
0:3
Vrnčić Miodrag
Jovanović Živan
3:0
Čvorić Aleksandar
Nišević Zlatko
3:0
1. 19/10/2023 EKIPA KLIZAV POD by GeekShop 8:1
Bojanić Dragan
Vladisavljević Željko
3:0
Mladenović Vojislav
Sabadoš Igor
2:3
Majkić Miloš
Stojić Aron
3:0
Mladenović Vojislav
Vladisavljević Željko
3:0
Bojanić Dragan
Ćirin Miroslav
3:0
Majkić Miloš
Sabadoš Igor
3:1
Mladenović Vojislav
Ćirin Miroslav
3:0
Majkić Miloš
Vladisavljević Željko
3:0
Bojanić Dragan
Sabadoš Igor
3:0
1. 19/10/2023 PICERIJA ADRIJANA DUNAV 6:3
Novotni Igor
Vasić Milan
0:3
Novaković Stefan
Bikić Ranko
3:1
Juristovski Boris
Knežević Žarko
3:0
Novaković Stefan
Vasić Milan
3:0
Derković Ištvan
3:0
Kesić Boris
Bikić Ranko
0:3
Novaković Stefan
3:0
Juristovski Boris
Vasić Milan
3:0
Derković Ištvan
Bikić Ranko
2:3
1. 19/10/2023 IDEMO DALJE HOBBY SYSTEM 8:1
Kopčanski Aleksandar
Kugli Dušan
3:0
Raspopović Vladimir
Bolok Andraš
2:3
Grbović Miljan
Trbojević Mihajlo
3:2
Raspopović Vladimir
Kugli Dušan
3:0
Kopčanski Aleksandar
Trbojević Mihajlo
3:0
Grbović Miljan
Bolok Andraš
3:1
Raspopović Vladimir
Trbojević Mihajlo
3:0
Grbović Miljan
Kugli Dušan
3:0
Kopčanski Aleksandar
Bolok Andraš
3:0
2. 26/10/2023 IDEMO DALJE ORTO-MD Poliklinika 7:2
Ćirković Goran
Radaković Dragan
3:1
Raspopović Vladimir
Minić Marina
3:0
Kopčanski Aleksandar
Majkić Nemanja
3:0
Raspopović Vladimir
Radaković Dragan
3:0
Ćirković Goran
Majkić Nemanja
0:3
Kopčanski Aleksandar
Bogunović Sanja
3:0
Raspopović Vladimir
Majkić Nemanja
1:3
Kopčanski Aleksandar
Radaković Dragan
3:0
Ćirković Goran
Bogunović Sanja
3:1
2. 26/10/2023 NAMĆORI-AK SEKULIĆ STANKOVIĆ AUTO 6:3
Radovančev Igor
Kremenović Nenad
3:0
Racić Pera
Nedeljković Zoran
3:0
Jeftenić Dejan
Stanković Goran
2:3
Racić Pera
Kremenović Nenad
3:0
Radovančev Igor
Stanković Goran
0:3
Jeftenić Dejan
Nedeljković Zoran
3:0
Racić Pera
Stanković Goran
3:0
Šrek Andrija
Kremenović Nenad
2:3
Radovančev Igor
Nedeljković Zoran
3:0
2. 26/10/2023 JEDNOUMLJE ASTRA 1:8
Stanković Bojan
Vrnčić Miodrag
0:3
Stanković Saša
Čvorić Aleksandar
0:3
Kusić Nemanja
Brenecki Zdravko
0:3
Stanković Saša
Vrnčić Miodrag
3:0
Stanković Bojan
Brenecki Zdravko
0:3
Kusić Nemanja
Čvorić Aleksandar
0:3
Stanković Saša
Brenecki Zdravko
0:3
Kusić Goran
Horvat Atila
1:3
Stanković Bojan
Čvorić Aleksandar
0:3
2. 26/10/2023 SKELA RENT BEGEČ EKIPA 8:1
Nišević Zlatko
Mladenović Vojislav
3:1
Glamočak Radojica
Majkić Miloš
3:1
Tokić Hamo
Bojanić Dragan
3:1
Glamočak Radojica
Mladenović Vojislav
3:1
Nišević Zlatko
Bojanić Dragan
3:0
Tokić Hamo
Majkić Miloš
3:0
Glamočak Radojica
Bojanić Dragan
3:0
Tokić Hamo
Mladenović Vojislav
3:1
Nišević Zlatko
Majkić Miloš
1:3
2. 26/10/2023 KLIZAV POD by GeekShop PICERIJA ADRIJANA 1:8
Borbaš Oskar
Juristovski Boris
1:3
Ćirin Miroslav
Derković Ištvan
1:3
Lukić Petar
Kesić Boris
1:3
Ćirin Miroslav
Juristovski Boris
0:3
Borbaš Oskar
Kesić Boris
1:3
Lukić Petar
Derković Ištvan
0:3
Ćirin Miroslav
Kesić Boris
1:3
Lukić Petar
Juristovski Boris
0:3
Borbaš Oskar
Derković Ištvan
3:0
2. 26/10/2023 HOBBY SYSTEM DUNAV 0:9
Bolok Andraš
Bikić Ranko
2:3
Trbojević Mihajlo
Vasić Milan
0:3
Kugli Dušan
Zečević Nenad
1:3
Trbojević Mihajlo
Bikić Ranko
0:3
Bolok Andraš
Zečević Nenad
0:3
Kugli Dušan
Vasić Milan
1:3
Trbojević Mihajlo
Zečević Nenad
0:3
Kugli Dušan
Bikić Ranko
0:3
Bolok Andraš
Vasić Milan
2:3
3. 02/11/2023 STANKOVIĆ AUTO IDEMO DALJE 5:4
Kršev Boris
Raspopović Vladimir
3:1
Stanković Goran
Kopčanski Aleksandar
1:3
Nedeljković Zoran
Grbović Miljan
3:0
Stanković Goran
Raspopović Vladimir
3:0
Kršev Boris
Grbović Miljan
1:3
Nedeljković Zoran
Kopčanski Aleksandar
0:3
Stanković Goran
Grbović Miljan
3:1
Nedeljković Zoran
Raspopović Vladimir
3:0
Kršev Boris
Kopčanski Aleksandar
0:3
3. 02/11/2023 ASTRA NAMĆORI-AK SEKULIĆ 5:4
Vrnčić Miodrag
Jeftenić Dejan
3:1
Brenecki Zdravko
Radovančev Igor
3:2
Čvorić Aleksandar
Racić Pera
0:3
Brenecki Zdravko
Jeftenić Dejan
1:3
Vrnčić Miodrag
Racić Pera
1:3
Čvorić Aleksandar
Radovančev Igor
3:0
Brenecki Zdravko
Racić Pera
1:3
Čvorić Aleksandar
Jeftenić Dejan
3:2
Vrnčić Miodrag
Radovančev Igor
3:0
3. 02/11/2023 JEDNOUMLJE EKIPA 5:4
Kusić Goran
Bojanić Dragan
0:3
Stanković Saša
Mladenović Vojislav
3:0
Stanković Bojan
Mićunović Aleksa
3:0
Stanković Saša
Bojanić Dragan
2:3
Kusić Goran
Mićunović Aleksa
0:3
Stanković Bojan
Mladenović Vojislav
3:1
Stanković Saša
Mićunović Aleksa
3:0
Stanković Bojan
Bojanić Dragan
3:1
Kusić Goran
Mladenović Vojislav
0:3
3. 02/11/2023 PICERIJA ADRIJANA SKELA RENT BEGEČ 5:4
Kesić Boris
Jovanović Živan
0:3
Novaković Stefan
Nišević Zlatko
3:1
Juristovski Boris
Glamočak Radojica
0:3
Novaković Stefan
Jovanović Živan
3:0
Kesić Boris
Glamočak Radojica
0:3
Juristovski Boris
Tokić Hamo
3:2
Novaković Stefan
Glamočak Radojica
3:1
Juristovski Boris
Jovanović Živan
3:0
Kesić Boris
Tokić Hamo
0:3
3. 02/11/2023 DUNAV KLIZAV POD by GeekShop 7:2
Vasić Milan
Vladisavljević Željko
3:0
Bikić Ranko
Borbaš Oskar
3:0
Zečević Nenad
Ćirin Miroslav
1:3
Bikić Ranko
Vladisavljević Željko
3:0
Vasić Milan
Ćirin Miroslav
3:1
Zečević Nenad
Sabadoš Igor
3:1
Bikić Ranko
Ćirin Miroslav
3:1
Zečević Nenad
Vladisavljević Željko
3:1
Vasić Milan
Sabadoš Igor
1:3
3. 02/11/2023 ORTO-MD Poliklinika HOBBY SYSTEM 3:6
Radaković Dragan
Kugli Dušan
3:0
Bogunović Sanja
Bolok Andraš
2:3
Minić Marina
Trbojević Mihajlo
2:3
Bogunović Sanja
Kugli Dušan
3:0
Radaković Dragan
Trbojević Mihajlo
1:3
Minić Marina
Bolok Andraš
0:3
Bogunović Sanja
Trbojević Mihajlo
0:3
Minić Marina
Kugli Dušan
3:2
Radaković Dragan
Bolok Andraš
1:3
4. 09/11/2023 IDEMO DALJE ASTRA 4:5
Raspopović Vladimir
Čvorić Aleksandar
1:3
Kopčanski Aleksandar
Šikman Radenko
3:1
Grbović Miljan
Horvat Atila
2:3
Kopčanski Aleksandar
Čvorić Aleksandar
3:1
Raspopović Vladimir
Horvat Atila
3:0
Grbović Miljan
Šikman Radenko
0:3
Kopčanski Aleksandar
Horvat Atila
3:0
Grbović Miljan
Čvorić Aleksandar
1:3
Raspopović Vladimir
Šikman Radenko
1:3
4. 09/11/2023 ORTO-MD Poliklinika STANKOVIĆ AUTO 2:7
Radaković Dragan
Nedeljković Zoran
0:3
Majkić Nemanja
Kršev Boris
3:1
Minić Marina
Stanković Goran
0:3
Majkić Nemanja
Nedeljković Zoran
3:1
Radaković Dragan
Stanković Goran
1:3
Minić Marina
Kršev Boris
0:3
Majkić Nemanja
Stanković Goran
0:3
Minić Marina
Nedeljković Zoran
0:3
Radaković Dragan
Kršev Boris
0:3
4. 09/11/2023 NAMĆORI-AK SEKULIĆ EKIPA 6:3
Šrek Andrija
Bojanić Dragan
0:3
Racić Pera
Nikić Bojan
3:0
Jeftenić Dejan
Mladenović Vojislav
3:2
Racić Pera
Mićunović Aleksa
3:0
Šrek Andrija
Mladenović Vojislav
0:3
Jeftenić Dejan
Nikić Bojan
3:1
Racić Pera
Mladenović Vojislav
3:2
Jeftenić Dejan
Mićunović Aleksa
3:0
Šrek Andrija
Nikić Bojan
2:3
4. 09/11/2023 JEDNOUMLJE PICERIJA ADRIJANA 5:4
Kusić Goran
Derković Ištvan
3:0
Stanković Saša
Juristovski Boris
1:3
Stanković Bojan
Kesić Boris
3:0
Stanković Saša
Derković Ištvan
3:0
Kusić Goran
Juristovski Boris
1:3
Stanković Bojan
Juristovski Boris
2:3
Stanković Saša
Kesić Boris
3:0
Stanković Bojan
Derković Ištvan
3:0
Kerešević Vojislav
Kesić Boris
2:3
4. 09/11/2023 SKELA RENT BEGEČ DUNAV 7:2
Nišević Zlatko
Zečević Nenad
2:3
Glamočak Radojica
Bikić Ranko
3:0
Jovanović Živan
Vasić Milan
3:0
Glamočak Radojica
Zečević Nenad
3:0
Nišević Zlatko
Vasić Milan
3:0
Jovanović Živan
Bikić Ranko
2:3
Glamočak Radojica
Gledić Emilija
3:0
Jovanović Živan
Zečević Nenad
3:0
Nišević Zlatko
Bikić Ranko
3:0
4. 09/11/2023 HOBBY SYSTEM KLIZAV POD by GeekShop 7:2
Bolok Andraš
Stojić Aron
3:0
Trbojević Mihajlo
Ćirin Miroslav
3:0
Kugli Dušan
Borbaš Oskar
1:3
Trbojević Mihajlo
Stojić Aron
3:0
Bolok Andraš
Borbaš Oskar
3:0
Kugli Dušan
Ćirin Miroslav
3:0
Trbojević Mihajlo
Borbaš Oskar
2:3
Kugli Dušan
Stojić Aron
3:0
Bolok Andraš
Ćirin Miroslav
3:0
5. 16/11/2023 EKIPA IDEMO DALJE 4:5
Bojanić Dragan
Kopčanski Aleksandar
0:3
Majkić Miloš
Raspopović Vladimir
1:3
Mladenović Vojislav
Grbović Miljan
3:2
Majkić Miloš
Kopčanski Aleksandar
3:2
Bojanić Dragan
Grbović Miljan
2:3
Mladenović Vojislav
Raspopović Vladimir
2:3
Majkić Miloš
Grbović Miljan
3:2
Mićunović Aleksa
Kopčanski Aleksandar
0:3
Bojanić Dragan
Raspopović Vladimir
3:0
5. 16/11/2023 ASTRA ORTO-MD Poliklinika 8:1
Vrnčić Miodrag
Majkić Nemanja
3:2
Čvorić Aleksandar
Minić Marina
3:0
Horvat Atila
Bogunović Sanja
3:0
Čvorić Aleksandar
Majkić Nemanja
3:0
Vrnčić Miodrag
Bogunović Sanja
3:1
Horvat Atila
Minić Marina
3:2
Čvorić Aleksandar
Bogunović Sanja
3:0
Horvat Atila
Majkić Nemanja
0:3
Vrnčić Miodrag
Minić Marina
3:0
5. 16/11/2023 PICERIJA ADRIJANA NAMĆORI-AK SEKULIĆ 8:1
Kesić Boris
Jeftenić Dejan
3:2
Novaković Stefan
Šrek Andrija
3:0
Novotni Igor
3:0
Novaković Stefan
Jeftenić Dejan
3:0
Kesić Boris
3:0
Novotni Igor
Šrek Andrija
3:2
Novaković Stefan
3:0
Novotni Igor
Jeftenić Dejan
1:3
Derković Ištvan
Šrek Andrija
3:2
5. 16/11/2023 DUNAV JEDNOUMLJE 4:5
Gajić Đorđe
Stanković Bojan
0:3
Zečević Nenad
Kusić Goran
3:0
Bikić Ranko
Stanković Saša
2:3
Zečević Nenad
Stanković Bojan
3:2
Gajić Đorđe
Stanković Saša
0:3
Bikić Ranko
Kusić Goran
3:0
Zečević Nenad
Stanković Saša
1:3
Bikić Ranko
Stanković Bojan
2:3
Gajić Đorđe
Kusić Goran
3:1
5. 16/11/2023 KLIZAV POD by GeekShop SKELA RENT BEGEČ 0:9
Sabadoš Igor
Tokić Hamo
0:3
Lukić Petar
Nišević Zlatko
1:3
Borbaš Oskar
Glamočak Radojica
0:3
Lukić Petar
Tokić Hamo
1:3
Sabadoš Igor
Glamočak Radojica
1:3
Borbaš Oskar
Nišević Zlatko
0:3
Lukić Petar
Glamočak Radojica
0:3
Borbaš Oskar
Tokić Hamo
0:3
Sabadoš Igor
Nišević Zlatko
0:3
5. 16/11/2023 STANKOVIĆ AUTO HOBBY SYSTEM 4:5
Kršev Boris
Kugli Dušan
3:1
Nedeljković Zoran
Trbojević Mihajlo
3:2
Kremenović Nenad
Bolok Andraš
1:3
Nedeljković Zoran
Kugli Dušan
3:1
Kršev Boris
Bolok Andraš
1:3
Kremenović Nenad
Trbojević Mihajlo
0:3
Nedeljković Zoran
Bolok Andraš
0:3
Kremenović Nenad
Kugli Dušan
2:3
Kršev Boris
Trbojević Mihajlo
3:2
6. 23/11/2023 IDEMO DALJE PICERIJA ADRIJANA 4:5
Kopčanski Aleksandar
Juristovski Boris
3:0
Raspopović Vladimir
Kesić Boris
3:1
Grbović Miljan
Novaković Stefan
0:3
Raspopović Vladimir
Juristovski Boris
0:3
Kopčanski Aleksandar
Novaković Stefan
0:3
Grbović Miljan
Novotni Igor
3:1
Raspopović Vladimir
Novaković Stefan
0:3
Grbović Miljan
Juristovski Boris
0:3
Kopčanski Aleksandar
Derković Ištvan
3:0
6. 23/11/2023 ORTO-MD Poliklinika EKIPA 6:3
Radaković Dragan
Mladenović Vojislav
3:2
Savić Pero
Majkić Miloš
3:1
Majkić Nemanja
Mićunović Aleksa
3:0
Savić Pero
Mladenović Vojislav
3:0
Radaković Dragan
Mićunović Aleksa
2:3
Majkić Nemanja
Majkić Miloš
3:0
Savić Pero
Mićunović Aleksa
3:0
Majkić Nemanja
Mladenović Vojislav
0:3
Radaković Dragan
Majkić Miloš
2:3
6. 23/11/2023 STANKOVIĆ AUTO ASTRA 2:7
Nedeljković Zoran
Čvorić Aleksandar
0:3
Stanković Goran
Vrnčić Miodrag
1:3
Kršev Boris
Horvat Atila
1:3
Stanković Goran
Čvorić Aleksandar
3:1
Nedeljković Zoran
Horvat Atila
0:3
Kršev Boris
Vrnčić Miodrag
0:3
Stanković Goran
Horvat Atila
3:1
Kršev Boris
Čvorić Aleksandar
1:3
Nedeljković Zoran
Vrnčić Miodrag
0:3
6. 23/11/2023 NAMĆORI-AK SEKULIĆ DUNAV 8:1
Jeftenić Dejan
Gledić Emilija
3:0
Racić Pera
Gajić Đorđe
3:0
Radovančev Igor
Bikić Ranko
3:0
Racić Pera
Gledić Emilija
3:0
Jeftenić Dejan
Bikić Ranko
2:3
Radovančev Igor
Gajić Đorđe
3:2
Racić Pera
Bikić Ranko
3:0
Šrek Andrija
Gledić Emilija
3:1
Jeftenić Dejan
Gajić Đorđe
3:0
6. 23/11/2023 JEDNOUMLJE KLIZAV POD by GeekShop 5:4
Kusić Nemanja
Ćirin Miroslav
1:3
Stanković Saša
Vladisavljević Željko
0:3
Stanković Bojan
Sabadoš Igor
3:0
Stanković Saša
Ćirin Miroslav
3:0
Kusić Nemanja
Sabadoš Igor
2:3
Stanković Bojan
Vladisavljević Željko
3:1
Stanković Saša
Sabadoš Igor
0:3
Stanković Bojan
Ćirin Miroslav
3:1
Kusić Nemanja
Vladisavljević Željko
2:3
6. 23/11/2023 HOBBY SYSTEM SKELA RENT BEGEČ 0:9
Bolok Andraš
Tokić Hamo
0:3
Trbojević Mihajlo
Nišević Zlatko
0:3
Kugli Dušan
Glamočak Radojica
0:3
Trbojević Mihajlo
Tokić Hamo
0:3
Bolok Andraš
Glamočak Radojica
0:3
Kugli Dušan
Nišević Zlatko
0:3
Trbojević Mihajlo
Glamočak Radojica
0:3
Kugli Dušan
Jovanović Živan
0:3
Bolok Andraš
Nišević Zlatko
2:3
7. 30/11/2023 DUNAV IDEMO DALJE 5:4
Zečević Nenad
Kopčanski Aleksandar
0:3
Gajić Đorđe
Ćirković Goran
0:3
Bikić Ranko
Raspopović Vladimir
2:3
Gajić Đorđe
Kopčanski Aleksandar
3:2
Zečević Nenad
Raspopović Vladimir
3:1
Bikić Ranko
Ćirković Goran
3:0
Gajić Đorđe
Raspopović Vladimir
3:2
Bikić Ranko
Kopčanski Aleksandar
3:2
Zečević Nenad
Ćirković Goran
0:3
7. 30/11/2023 PICERIJA ADRIJANA ORTO-MD Poliklinika 6:3
Kesić Boris
Minić Marina
3:0
Derković Ištvan
Bogunović Sanja
2:3
Juristovski Boris
Majkić Nemanja
3:1
Derković Ištvan
Minić Marina
3:1
Kesić Boris
Majkić Nemanja
0:3
Juristovski Boris
Bogunović Sanja
3:0
Derković Ištvan
Majkić Nemanja
0:3
Juristovski Boris
Minić Marina
3:0
Kesić Boris
Bogunović Sanja
3:1
7. 30/11/2023 EKIPA STANKOVIĆ AUTO 3:6
Bojanić Dragan
Kremenović Nenad
2:3
Mladenović Vojislav
Nedeljković Zoran
3:0
Stanković Goran
0:3
Mladenović Vojislav
Kremenović Nenad
3:2
Bojanić Dragan
Stanković Goran
1:3
Nedeljković Zoran
0:3
Mladenović Vojislav
Stanković Goran
2:3
Kremenović Nenad
0:3
Bojanić Dragan
Nedeljković Zoran
3:0
7. 30/11/2023 KLIZAV POD by GeekShop NAMĆORI-AK SEKULIĆ 4:5
Sabadoš Igor
Racić Pera
0:3
Vladisavljević Željko
Radovančev Igor
3:2
Borbaš Oskar
Šrek Andrija
3:0
Vladisavljević Željko
Racić Pera
0:3
Sabadoš Igor
Šrek Andrija
3:1
Borbaš Oskar
Radovančev Igor
0:3
Vladisavljević Željko
Šrek Andrija
0:3
Borbaš Oskar
Racić Pera
0:3
Sabadoš Igor
Radovančev Igor
3:0
7. 30/11/2023 SKELA RENT BEGEČ JEDNOUMLJE 9:0
Nišević Zlatko
Stanković Bojan
3:1
Glamočak Radojica
Kusić Nemanja
3:0
Jovanović Živan
Stanković Saša
3:1
Glamočak Radojica
Stanković Bojan
3:0
Nišević Zlatko
Stanković Saša
3:0
Tokić Hamo
Kusić Nemanja
3:0
Glamočak Radojica
Stanković Saša
3:0
Tokić Hamo
Stanković Bojan
3:2
Nišević Zlatko
Kusić Goran
3:0
7. 30/11/2023 ASTRA HOBBY SYSTEM 9:0
Čvorić Aleksandar
Kugli Dušan
3:0
Brenecki Zdravko
Bolok Andraš
3:2
Vrnčić Miodrag
Trbojević Mihajlo
3:0
Brenecki Zdravko
Kugli Dušan
3:0
Čvorić Aleksandar
Trbojević Mihajlo
3:0
Vrnčić Miodrag
Bolok Andraš
3:0
Brenecki Zdravko
Trbojević Mihajlo
3:1
Vrnčić Miodrag
Kugli Dušan
3:0
Čvorić Aleksandar
Bolok Andraš
3:1
8. 07/12/2023 IDEMO DALJE KLIZAV POD by GeekShop 8:1
Kopčanski Aleksandar
Ćirin Miroslav
3:0
Raspopović Vladimir
Sabadoš Igor
3:2
Grbović Miljan
Borbaš Oskar
3:2
Raspopović Vladimir
Vladisavljević Željko
3:2
Kopčanski Aleksandar
Borbaš Oskar
3:1
Grbović Miljan
Sabadoš Igor
1:3
Raspopović Vladimir
Borbaš Oskar
3:2
Grbović Miljan
Vladisavljević Željko
3:2
Kopčanski Aleksandar
Sabadoš Igor
3:0
8. 07/12/2023 ORTO-MD Poliklinika DUNAV 5:4
Majkić Nemanja
Zečević Nenad
2:3
Savić Pero
Bikić Ranko
3:1
Bogunović Sanja
Vasić Milan
1:3
Savić Pero
Zečević Nenad
3:1
Majkić Nemanja
Vasić Milan
3:2
Bogunović Sanja
Bikić Ranko
1:3
Savić Pero
Vasić Milan
3:1
Bogunović Sanja
Zečević Nenad
0:3
Majkić Nemanja
Bikić Ranko
3:0
8. 07/12/2023 STANKOVIĆ AUTO PICERIJA ADRIJANA 3:6
Kršev Boris
Kesić Boris
0:3
Stanković Goran
Juristovski Boris
3:2
Nedeljković Zoran
Novaković Stefan
0:3
Stanković Goran
Kesić Boris
3:0
Kršev Boris
Novaković Stefan
0:3
Nedeljković Zoran
Juristovski Boris
0:3
Stanković Goran
Novaković Stefan
0:3
Nedeljković Zoran
Derković Ištvan
3:0
Kršev Boris
Juristovski Boris
1:3
8. 07/12/2023 ASTRA EKIPA 6:3
Čvorić Aleksandar
Bojanić Dragan
3:2
Brenecki Zdravko
Majkić Miloš
1:3
Vrnčić Miodrag
Mladenović Vojislav
3:1
Brenecki Zdravko
Bojanić Dragan
3:0
Čvorić Aleksandar
Mladenović Vojislav
3:2
Vrnčić Miodrag
Majkić Miloš
1:3
Brenecki Zdravko
Mladenović Vojislav
3:0
Horvat Atila
Bojanić Dragan
1:3
Čvorić Aleksandar
Majkić Miloš
3:1
8. 07/12/2023 NAMĆORI-AK SEKULIĆ SKELA RENT BEGEČ 3:6
Jeftenić Dejan
Jovanović Živan
2:3
Racić Pera
Tokić Hamo
3:0
Radovančev Igor
Glamočak Radojica
0:3
Racić Pera
Jovanović Živan
3:1
Jeftenić Dejan
Glamočak Radojica
1:3
Radovančev Igor
Tokić Hamo
0:3
Racić Pera
Glamočak Radojica
2:3
Šrek Andrija
3:0
Jeftenić Dejan
Tokić Hamo
1:3
8. 07/12/2023 HOBBY SYSTEM JEDNOUMLJE 2:7
Bolok Andraš
Stanković Bojan
3:2
Trbojević Mihajlo
Kusić Goran
3:1
Kugli Dušan
Stanković Saša
0:3
Trbojević Mihajlo
Stanković Bojan
2:3
Bolok Andraš
Stanković Saša
1:3
Kugli Dušan
Kusić Goran
1:3
Trbojević Mihajlo
Stanković Saša
1:3
Kugli Dušan
Stanković Bojan
0:3
Bolok Andraš
Kusić Goran
2:3
9. 21/12/2023 SKELA RENT BEGEČ IDEMO DALJE 9:0
Tokić Hamo
Kopčanski Aleksandar
3:1
Glamočak Radojica
Raspopović Vladimir
3:0
Jovanović Živan
Grbović Miljan
3:0
Glamočak Radojica
Kopčanski Aleksandar
3:0
Tokić Hamo
Grbović Miljan
3:0
Jovanović Živan
Raspopović Vladimir
3:2
Glamočak Radojica
Grbović Miljan
3:0
Jovanović Živan
Kopčanski Aleksandar
3:0
Tokić Hamo
Raspopović Vladimir
3:0
9. 21/12/2023 KLIZAV POD by GeekShop ORTO-MD Poliklinika 2:7
Sabadoš Igor
Radaković Dragan
3:1
Ćirin Miroslav
Majkić Nemanja
1:3
Borbaš Oskar
Savić Pero
0:3
Ćirin Miroslav
Radaković Dragan
1:3
Sabadoš Igor
Savić Pero
0:3
Borbaš Oskar
Bogunović Sanja
0:3
Ćirin Miroslav
Savić Pero
0:3
Borbaš Oskar
Radaković Dragan
0:3
Sabadoš Igor
Bogunović Sanja
3:1
9. 21/12/2023 DUNAV STANKOVIĆ AUTO 3:6
Bikić Ranko
Kršev Boris
3:1
Zečević Nenad
Kremenović Nenad
1:3
Vasić Milan
Stanković Goran
2:3
Zečević Nenad
Kršev Boris
2:3
Bikić Ranko
Stanković Goran
3:1
Vasić Milan
Kremenović Nenad
1:3
Zečević Nenad
Stanković Goran
0:3
Vasić Milan
Kršev Boris
2:3
Bikić Ranko
Kremenović Nenad
3:0
9. 21/12/2023 PICERIJA ADRIJANA ASTRA 6:3
Kesić Boris
Brenecki Zdravko
0:3
Novaković Stefan
Vrnčić Miodrag
3:0
Juristovski Boris
Čvorić Aleksandar
3:1
Novaković Stefan
Brenecki Zdravko
3:0
Derković Ištvan
Čvorić Aleksandar
0:3
Juristovski Boris
Brenecki Zdravko
3:1
Novaković Stefan
Čvorić Aleksandar
3:1
Juristovski Boris
Vrnčić Miodrag
3:0
Derković Ištvan
Horvat Atila
0:3
9. 21/12/2023 JEDNOUMLJE NAMĆORI-AK SEKULIĆ 3:6
Kusić Nemanja
Šrek Andrija
1:3
Stanković Saša
Radovančev Igor
1:3
Stanković Bojan
Racić Pera
1:3
Stanković Saša
Šrek Andrija
3:1
Kusić Goran
Racić Pera
0:3
Stanković Bojan
Radovančev Igor
3:1
Stanković Saša
Racić Pera
0:3
Stanković Bojan
Šrek Andrija
3:0
Kusić Nemanja
Radovančev Igor
2:3
9. 21/12/2023 EKIPA HOBBY SYSTEM 6:3
Mladenović Vojislav
Kugli Dušan
3:0
Majkić Miloš
Bolok Andraš
3:0
Nikić Bojan
Trbojević Mihajlo
3:0
Majkić Miloš
Kugli Dušan
3:0
Mladenović Vojislav
Trbojević Mihajlo
3:0
Nikić Bojan
Bolok Andraš
0:3
Majkić Miloš
Trbojević Mihajlo
0:3
Nikić Bojan
Kugli Dušan
3:1
Mićunović Aleksa
Bolok Andraš
1:3
10. 18/01/2024 IDEMO DALJE JEDNOUMLJE 6:3
Ćirković Goran
Stanković Bojan
3:0
Raspopović Vladimir
Kusić Goran
3:0
Kopčanski Aleksandar
Stanković Saša
3:0
Raspopović Vladimir
Stanković Bojan
1:3
Ćirković Goran
Stanković Saša
0:3
Kopčanski Aleksandar
Kusić Nemanja
3:0
Raspopović Vladimir
Stanković Saša
2:3
Kopčanski Aleksandar
Stanković Bojan
3:0
Ćirković Goran
Kusić Nemanja
3:1
10. 18/01/2024 ORTO-MD Poliklinika SKELA RENT BEGEČ 0:9
Majkić Nemanja
Jovanović Živan
2:3
Bogunović Sanja
Glamočak Radojica
0:3
Minić Marina
Tokić Hamo
0:3
Bogunović Sanja
Jovanović Živan
1:3
Majkić Nemanja
Tokić Hamo
2:3
Minić Marina
Glamočak Radojica
0:3
Bogunović Sanja
Tokić Hamo
1:3
Minić Marina
Jovanović Živan
0:3
Majkić Nemanja
Glamočak Radojica
0:3
10. 18/01/2024 STANKOVIĆ AUTO KLIZAV POD by GeekShop 3:6
Kršev Boris
Sabadoš Igor
1:3
Kremenović Nenad
Ćirin Miroslav
2:3
Stanković Goran
Borbaš Oskar
3:2
Kremenović Nenad
Sabadoš Igor
3:1
Kršev Boris
Vladisavljević Željko
2:3
Stanković Goran
Ćirin Miroslav
1:3
Kremenović Nenad
Vladisavljević Željko
2:3
Stanković Goran
Sabadoš Igor
0:3
Kršev Boris
Ćirin Miroslav
3:0
10. 18/01/2024 ASTRA DUNAV 5:4
Brenecki Zdravko
Bikić Ranko
3:0
Čvorić Aleksandar
Zečević Nenad
3:1
Vrnčić Miodrag
Gledić Emilija
3:0
Čvorić Aleksandar
Bikić Ranko
1:3
Brenecki Zdravko
Gledić Emilija
1:3
Vrnčić Miodrag
Knežević Žarko
2:3
Čvorić Aleksandar
Gledić Emilija
3:0
Vrnčić Miodrag
Bikić Ranko
3:0
Horvat Atila
Knežević Žarko
2:3
10. 18/01/2024 EKIPA PICERIJA ADRIJANA 0:9
Novaković Stefan
0:3
Juristovski Boris
0:3
Derković Ištvan
0:3
Novaković Stefan
0:3
Derković Ištvan
0:3
Juristovski Boris
0:3
Derković Ištvan
0:3
Novaković Stefan
0:3
Juristovski Boris
0:3
10. 18/01/2024 HOBBY SYSTEM NAMĆORI-AK SEKULIĆ 0:9
Bolok Andraš
Radovančev Igor
0:3
Trbojević Mihajlo
Jeftenić Dejan
0:3
Kugli Dušan
Racić Pera
0:3
Trbojević Mihajlo
Radovančev Igor
1:3
Bolok Andraš
Racić Pera
0:3
Kugli Dušan
Jeftenić Dejan
0:3
Trbojević Mihajlo
Racić Pera
0:3
Kugli Dušan
Šrek Andrija
1:3
Bolok Andraš
Jeftenić Dejan
0:3
11. 25/01/2024 NAMĆORI-AK SEKULIĆ IDEMO DALJE 6:3
Radovančev Igor
Kopčanski Aleksandar
0:3
Racić Pera
Ćirković Goran
3:0
Jeftenić Dejan
3:0
Racić Pera
Kopčanski Aleksandar
3:0
Radovančev Igor
Grbović Miljan
3:1
Jeftenić Dejan
Ćirković Goran
3:0
Racić Pera
Grbović Miljan
3:0
Jeftenić Dejan
Kopčanski Aleksandar
0:3
Šrek Andrija
Ćirković Goran
0:3
11. 25/01/2024 JEDNOUMLJE ORTO-MD Poliklinika 4:5
Kusić Nemanja
Minić Marina
3:0
Stanković Saša
Majkić Nemanja
3:0
Stanković Bojan
Savić Pero
0:3
Stanković Saša
Minić Marina
3:0
Kusić Nemanja
Savić Pero
0:3
Stanković Bojan
Majkić Nemanja
2:3
Stanković Saša
Savić Pero
1:3
Stanković Bojan
Minić Marina
3:0
Kusić Goran
Majkić Nemanja
2:3
11. 25/01/2024 SKELA RENT BEGEČ STANKOVIĆ AUTO 9:0
Tokić Hamo
3:0
Glamočak Radojica
3:0
Jovanović Živan
3:0
Glamočak Radojica
3:0
Tokić Hamo
3:0
Jovanović Živan
3:0
Glamočak Radojica
3:0
Jovanović Živan
3:0
Tokić Hamo
3:0
11. 25/01/2024 KLIZAV POD by GeekShop ASTRA 1:8
Vladisavljević Željko
Čvorić Aleksandar
0:3
Sabadoš Igor
Brenecki Zdravko
3:1
Borbaš Oskar
Vrnčić Miodrag
0:3
Sabadoš Igor
Čvorić Aleksandar
0:3
Vladisavljević Željko
Vrnčić Miodrag
0:3
Borbaš Oskar
Horvat Atila
1:3
Sabadoš Igor
Vrnčić Miodrag
0:3
Borbaš Oskar
Čvorić Aleksandar
0:3
Vladisavljević Željko
Horvat Atila
1:3
11. 25/01/2024 DUNAV EKIPA 5:4
Vasić Milan
Bojanić Dragan
3:0
Zečević Nenad
Mladenović Vojislav
3:2
Bikić Ranko
Majkić Miloš
3:2
Zečević Nenad
Bojanić Dragan
0:3
Knežević Žarko
Majkić Miloš
3:2
Bikić Ranko
Mladenović Vojislav
0:3
Zečević Nenad
Majkić Miloš
2:3
Bikić Ranko
Bojanić Dragan
3:0
Knežević Žarko
Mladenović Vojislav
0:3
11. 25/01/2024 PICERIJA ADRIJANA HOBBY SYSTEM 7:2
Kesić Boris
Kugli Dušan
3:1
Juristovski Boris
Bolok Andraš
3:0
Derković Ištvan
Trbojević Mihajlo
3:1
Juristovski Boris
Kugli Dušan
3:0
Kesić Boris
Trbojević Mihajlo
1:3
Kljajić Goran
Bolok Andraš
3:2
Juristovski Boris
Trbojević Mihajlo
3:1
Kljajić Goran
Kugli Dušan
3:1
Kesić Boris
Bolok Andraš
1:3
12. 01/02/2024 NAMĆORI-AK SEKULIĆ ORTO-MD Poliklinika 6:3
Radovančev Igor
Minić Marina
3:0
Racić Pera
Majkić Nemanja
3:0
Jeftenić Dejan
Savić Pero
3:2
Racić Pera
Minić Marina
3:0
Radovančev Igor
Savić Pero
2:3
Jeftenić Dejan
Majkić Nemanja
1:3
Racić Pera
Savić Pero
3:0
Šrek Andrija
Minić Marina
3:1
Radovančev Igor
Majkić Nemanja
1:3
12. 01/02/2024 JEDNOUMLJE STANKOVIĆ AUTO 6:3
Tešić Marica
Kremenović Nenad
0:3
Stanković Saša
Nedeljković Zoran
3:1
Stanković Bojan
Kršev Boris
3:2
Stanković Saša
Kremenović Nenad
3:0
Tešić Marica
Kršev Boris
1:3
Stanković Bojan
Nedeljković Zoran
3:1
Stanković Saša
Kršev Boris
3:1
Stanković Bojan
Kremenović Nenad
1:3
Tešić Marica
Nedeljković Zoran
3:2
12. 01/02/2024 SKELA RENT BEGEČ ASTRA 8:1
Jovanović Živan
Brenecki Zdravko
3:1
Tokić Hamo
Vrnčić Miodrag
0:3
Glamočak Radojica
Čvorić Aleksandar
3:0
Tokić Hamo
Brenecki Zdravko
3:0
Jovanović Živan
Čvorić Aleksandar
3:1
Glamočak Radojica
Vrnčić Miodrag
3:1
Tokić Hamo
Čvorić Aleksandar
3:1
Glamočak Radojica
Brenecki Zdravko
3:0
Jovanović Živan
Horvat Atila
3:1
12. 01/02/2024 KLIZAV POD by GeekShop EKIPA 4:5
Sabadoš Igor
Majkić Miloš
3:1
Borbaš Oskar
Mićunović Aleksa
1:3
Ćirin Miroslav
Mladenović Vojislav
2:3
Borbaš Oskar
Majkić Miloš
1:3
Sabadoš Igor
Mladenović Vojislav
3:1
Ćirin Miroslav
Mićunović Aleksa
3:2
Borbaš Oskar
Mladenović Vojislav
0:3
Ćirin Miroslav
Majkić Miloš
2:3
Sabadoš Igor
Mićunović Aleksa
3:1
12. 01/02/2024 DUNAV PICERIJA ADRIJANA 7:2
Zečević Nenad
Kesić Boris
3:0
Vasić Milan
Novotni Igor
3:0
Bikić Ranko
Juristovski Boris
3:0
Vasić Milan
Kesić Boris
3:2
Knežević Žarko
Juristovski Boris
1:3
Bikić Ranko
Kljajić Goran
3:2
Vasić Milan
Juristovski Boris
0:3
Bikić Ranko
Kesić Boris
3:1
Knežević Žarko
Kljajić Goran
3:2
12. 01/02/2024 HOBBY SYSTEM IDEMO DALJE 1:8
Bolok Andraš
Ćirković Goran
0:3
Trbojević Mihajlo
Kopčanski Aleksandar
0:3
Kugli Dušan
Grbović Miljan
1:3
Trbojević Mihajlo
Ćirković Goran
1:3
Bolok Andraš
Grbović Miljan
1:3
Kugli Dušan
Kopčanski Aleksandar
0:3
Trbojević Mihajlo
Grbović Miljan
3:0
Kugli Dušan
Ćirković Goran
0:3
Bolok Andraš
Kopčanski Aleksandar
0:3
13. 08/02/2024 ORTO-MD Poliklinika IDEMO DALJE 3:6
Bogunović Sanja
Kopčanski Aleksandar
0:3
Savić Pero
Ćirković Goran
3:1
Majkić Nemanja
Grbović Miljan
3:1
Savić Pero
Kopčanski Aleksandar
2:3
Bogunović Sanja
Grbović Miljan
0:3
Majkić Nemanja
Ćirković Goran
3:1
Savić Pero
Grbović Miljan
2:3
Majkić Nemanja
Kopčanski Aleksandar
1:3
Bogunović Sanja
Ćirković Goran
0:3
13. 08/02/2024 STANKOVIĆ AUTO NAMĆORI-AK SEKULIĆ 2:7
Kremenović Nenad
Radovančev Igor
3:2
Stanković Goran
Jeftenić Dejan
0:3
Kršev Boris
Racić Pera
0:3
Stanković Goran
Radovančev Igor
0:3
Kremenović Nenad
Racić Pera
0:3
Kršev Boris
Jeftenić Dejan
1:3
Nedeljković Zoran
Racić Pera
0:3
Kršev Boris
Radovančev Igor
2:3
Kremenović Nenad
Šrek Andrija
3:1
13. 08/02/2024 ASTRA JEDNOUMLJE 9:0
Vrnčić Miodrag
Tešić Marica
3:1
Čvorić Aleksandar
Kusić Nemanja
3:0
Brenecki Zdravko
Stanković Bojan
3:1
Čvorić Aleksandar
Tešić Marica
3:0
Vrnčić Miodrag
Stanković Bojan
3:1
Brenecki Zdravko
Kusić Nemanja
3:1
Čvorić Aleksandar
Stanković Bojan
3:1
Brenecki Zdravko
Tešić Marica
3:0
Horvat Atila
Kusić Nemanja
3:2
13. 08/02/2024 EKIPA SKELA RENT BEGEČ 0:9
Majkić Miloš
Jovanović Živan
0:3
Mladenović Vojislav
Glamočak Radojica
0:3
Mićunović Aleksa
Tokić Hamo
0:3
Mladenović Vojislav
Jovanović Živan
1:3
Majkić Miloš
Tokić Hamo
0:3
Mićunović Aleksa
Glamočak Radojica
0:3
Mladenović Vojislav
Tokić Hamo
1:3
Mićunović Aleksa
Jovanović Živan
0:3
Majkić Miloš
Glamočak Radojica
0:3
13. 08/02/2024 PICERIJA ADRIJANA KLIZAV POD by GeekShop 7:2
Kesić Boris
Vladisavljević Željko
3:0
Juristovski Boris
Borbaš Oskar
3:0
Novotni Igor
Ćirin Miroslav
3:0
Juristovski Boris
Vladisavljević Željko
3:0
Kesić Boris
Ćirin Miroslav
2:3
Novotni Igor
Borbaš Oskar
2:3
Juristovski Boris
Ćirin Miroslav
3:0
Novotni Igor
Vladisavljević Željko
3:2
Derković Ištvan
Borbaš Oskar
3:0
13. 08/02/2024 DUNAV HOBBY SYSTEM 7:2
Zečević Nenad
Kugli Dušan
3:0
Vasić Milan
Bolok Andraš
3:0
Bikić Ranko
Trbojević Mihajlo
3:0
Vasić Milan
Kugli Dušan
3:0
Zečević Nenad
Trbojević Mihajlo
2:3
Bikić Ranko
Bolok Andraš
3:1
Vasić Milan
Trbojević Mihajlo
0:3
Bikić Ranko
Kugli Dušan
3:0
Zečević Nenad
Bolok Andraš
3:1
14. 22/02/2024 IDEMO DALJE STANKOVIĆ AUTO 5:4
Raspopović Vladimir
Kremenović Nenad
2:3
Kopčanski Aleksandar
Nedeljković Zoran
3:0
Grbović Miljan
Stanković Goran
0:3
Kopčanski Aleksandar
Kremenović Nenad
3:0
Raspopović Vladimir
Stanković Goran
0:3
Grbović Miljan
Nedeljković Zoran
3:2
Kopčanski Aleksandar
Stanković Goran
3:0
Grbović Miljan
Kremenović Nenad
0:3
Raspopović Vladimir
Nedeljković Zoran
3:0
14. NAMĆORI-AK SEKULIĆ ASTRA 7:2
Radovančev Igor
Brenecki Zdravko
1:3
Racić Pera
Čvorić Aleksandar
3:0
Jeftenić Dejan
Vrnčić Miodrag
3:2
Racić Pera
Brenecki Zdravko
3:2
Radovančev Igor
Vrnčić Miodrag
2:3
Jeftenić Dejan
Čvorić Aleksandar
3:2
Racić Pera
Vrnčić Miodrag
3:1
Jeftenić Dejan
Brenecki Zdravko
3:2
Šrek Andrija
Horvat Atila
3:2
14. EKIPA JEDNOUMLJE 4:5
Mladenović Vojislav
Stanković Bojan
1:3
Bojanić Dragan
Kusić Nemanja
3:0
Mićunović Aleksa
Stanković Saša
1:3
Bojanić Dragan
Stanković Bojan
1:3
Mladenović Vojislav
Stanković Saša
1:3
Mićunović Aleksa
Kusić Nemanja
3:1
Bojanić Dragan
Stanković Saša
3:1
Mićunović Aleksa
Stanković Bojan
2:3
Mladenović Vojislav
Kusić Goran
3:0
14. SKELA RENT BEGEČ PICERIJA ADRIJANA 6:3
Tokić Hamo
Juristovski Boris
1:3
Glamočak Radojica
Kesić Boris
3:0
Jovanović Živan
Novaković Stefan
1:3
Glamočak Radojica
Juristovski Boris
3:0
Tokić Hamo
Novaković Stefan
3:1
Jovanović Živan
Derković Ištvan
3:1
Glamočak Radojica
Novaković Stefan
1:3
Jovanović Živan
Juristovski Boris
3:2
Tokić Hamo
Derković Ištvan
3:0
14. KLIZAV POD by GeekShop DUNAV 3:6
Sabadoš Igor
Vasić Milan
3:2
Vladisavljević Željko
Bikić Ranko
0:3
Ćirin Miroslav
Zečević Nenad
3:2
Vladisavljević Željko
Knežević Žarko
0:3
Sabadoš Igor
Zečević Nenad
3:2
Ćirin Miroslav
Bikić Ranko
0:3
Vladisavljević Željko
Zečević Nenad
1:3
Ćirin Miroslav
Knežević Žarko
2:3
Sabadoš Igor
Bikić Ranko
1:3
14. HOBBY SYSTEM ORTO-MD Poliklinika 3:6
Bolok Andraš
Majkić Nemanja
2:3
Trbojević Mihajlo
Minić Marina
3:0
Kugli Dušan
Savić Pero
0:3
Trbojević Mihajlo
Majkić Nemanja
0:3
Bolok Andraš
Savić Pero
3:1
Kugli Dušan
Bogunović Sanja
3:2
Trbojević Mihajlo
Savić Pero
0:3
Kugli Dušan
Majkić Nemanja
0:3
Bolok Andraš
Bogunović Sanja
1:3
15. 29/02/2024 ASTRA IDEMO DALJE 7:2
Horvat Atila
Raspopović Vladimir
3:0
Čvorić Aleksandar
Kopčanski Aleksandar
3:1
Vrnčić Miodrag
Grbović Miljan
3:0
Čvorić Aleksandar
Raspopović Vladimir
3:0
Horvat Atila
Grbović Miljan
3:2
Vrnčić Miodrag
Kopčanski Aleksandar
2:3
Čvorić Aleksandar
Grbović Miljan
3:1
Vrnčić Miodrag
Raspopović Vladimir
3:0
Horvat Atila
Kopčanski Aleksandar
0:3
15. STANKOVIĆ AUTO ORTO-MD Poliklinika 5:4
Nedeljković Zoran
Majkić Nemanja
0:3
Stanković Goran
Bogunović Sanja
3:0
Kremenović Nenad
Savić Pero
0:3
Stanković Goran
Majkić Nemanja
3:1
Nedeljković Zoran
Savić Pero
1:3
Kremenović Nenad
Bogunović Sanja
3:1
Stanković Goran
Savić Pero
0:3
Kremenović Nenad
Majkić Nemanja
3:1
Kršev Boris
Bogunović Sanja
3:0
15. EKIPA NAMĆORI-AK SEKULIĆ 3:6
Majkić Miloš
Jeftenić Dejan
1:3
Mladenović Vojislav
Radovančev Igor
3:2
Bojanić Dragan
Racić Pera
0:3
Mladenović Vojislav
Jeftenić Dejan
0:3
Majkić Miloš
Racić Pera
0:3
Bojanić Dragan
Radovančev Igor
3:0
Mladenović Vojislav
Racić Pera
0:3
Bojanić Dragan
Jeftenić Dejan
2:3
Majkić Miloš
Šrek Andrija
3:1
15. PICERIJA ADRIJANA JEDNOUMLJE 5:4
Kljajić Goran
Stanković Bojan
3:1
Juristovski Boris
Kusić Goran
3:0
Kesić Boris
Stanković Saša
1:3
Juristovski Boris
Stanković Bojan
3:1
Kljajić Goran
Stanković Saša
2:3
Kesić Boris
Kusić Nemanja
3:1
Juristovski Boris
Stanković Saša
3:1
Kesić Boris
Stanković Bojan
2:3
Novotni Igor
Kusić Nemanja
2:3
15. DUNAV SKELA RENT BEGEČ 3:6
Zečević Nenad
Tokić Hamo
0:3
Gledić Emilija
Nišević Zlatko
3:0
Bikić Ranko
Glamočak Radojica
0:3
Gledić Emilija
Tokić Hamo
0:3
Zečević Nenad
Glamočak Radojica
0:3
Bikić Ranko
Nišević Zlatko
3:0
Gledić Emilija
Glamočak Radojica
0:3
Bikić Ranko
Tokić Hamo
1:3
Zečević Nenad
Nišević Zlatko
3:2
15. KLIZAV POD by GeekShop HOBBY SYSTEM 5:4
Ćirin Miroslav
Kugli Dušan
3:0
Borbaš Oskar
Bolok Andraš
3:2
Vladisavljević Željko
Trbojević Mihajlo
3:1
Borbaš Oskar
Kugli Dušan
3:2
Ćirin Miroslav
Trbojević Mihajlo
0:3
Vladisavljević Željko
Bolok Andraš
0:3
Borbaš Oskar
Trbojević Mihajlo
2:3
Vladisavljević Željko
Kugli Dušan
3:1
Ćirin Miroslav
Bolok Andraš
1:3
16. 07/03/2024 IDEMO DALJE EKIPA 6:3
Kopčanski Aleksandar
Majkić Miloš
3:0
Raspopović Vladimir
Mladenović Vojislav
0:3
Bojanić Dragan
0:3
Raspopović Vladimir
Majkić Miloš
3:0
Kopčanski Aleksandar
Bojanić Dragan
3:0
Grbović Miljan
Mladenović Vojislav
3:2
Raspopović Vladimir
Bojanić Dragan
2:3
Grbović Miljan
Majkić Miloš
3:1
Kopčanski Aleksandar
Nikić Bojan
3:0
16. ORTO-MD Poliklinika ASTRA 2:7
Minić Marina
Brenecki Zdravko
0:3
Bogunović Sanja
Čvorić Aleksandar
0:3
Majkić Nemanja
Vrnčić Miodrag
3:1
Bogunović Sanja
Brenecki Zdravko
0:3
Minić Marina
Horvat Atila
0:3
Majkić Nemanja
Čvorić Aleksandar
0:3
Bogunović Sanja
Horvat Atila
3:1
Majkić Nemanja
Brenecki Zdravko
1:3
Minić Marina
Čvorić Aleksandar
0:3
16. NAMĆORI-AK SEKULIĆ PICERIJA ADRIJANA 6:3
Jeftenić Dejan
Kesić Boris
3:0
Racić Pera
Kljajić Goran
3:0
Radovančev Igor
Juristovski Boris
0:3
Racić Pera
Kesić Boris
3:0
Jeftenić Dejan
Juristovski Boris
3:1
Radovančev Igor
Kljajić Goran
3:0
Racić Pera
Juristovski Boris
2:3
Radovančev Igor
Novotni Igor
1:3
Jeftenić Dejan
Kljajić Goran
3:0
16. JEDNOUMLJE DUNAV 4:5
Kusić Goran
Knežević Žarko
1:3
Stanković Saša
Bikić Ranko
3:0
Stanković Bojan
Zečević Nenad
3:1
Stanković Saša
Knežević Žarko
3:1
Kusić Goran
Zečević Nenad
1:3
Stanković Bojan
Bikić Ranko
2:3
Stanković Saša
Zečević Nenad
3:1
Stanković Bojan
Knežević Žarko
0:3
Kusić Nemanja
Bikić Ranko
0:3
16. SKELA RENT BEGEČ KLIZAV POD by GeekShop 9:0
Jovanović Živan
Ćirin Miroslav
3:0
Glamočak Radojica
Vladisavljević Željko
3:2
Tokić Hamo
3:0
Glamočak Radojica
Ćirin Miroslav
3:0
Jovanović Živan
3:0
Tokić Hamo
Vladisavljević Željko
3:0
Glamočak Radojica
3:0
Tokić Hamo
Ćirin Miroslav
3:0
Jovanović Živan
Vladisavljević Željko
3:0
16. HOBBY SYSTEM STANKOVIĆ AUTO 2:7
Bolok Andraš
Kršev Boris
0:3
Trbojević Mihajlo
Nedeljković Zoran
3:1
Kugli Dušan
Stanković Goran
0:3
Trbojević Mihajlo
Kršev Boris
1:3
Bolok Andraš
Stanković Goran
0:3
Kugli Dušan
Nedeljković Zoran
0:3
Trbojević Mihajlo
Stanković Goran
1:3
Kugli Dušan
Kršev Boris
0:3
Bolok Andraš
Nedeljković Zoran
3:2
17. 14/03/2024 PICERIJA ADRIJANA IDEMO DALJE 5:4
Kesić Boris
Kopčanski Aleksandar
0:3
Juristovski Boris
Ćirković Goran
3:0
Kljajić Goran
Raspopović Vladimir
2:3
Juristovski Boris
Kopčanski Aleksandar
3:1
Novotni Igor
Raspopović Vladimir
3:2
Kljajić Goran
Ćirković Goran
3:0
Juristovski Boris
Raspopović Vladimir
3:0
Kljajić Goran
Kopčanski Aleksandar
0:3
Novotni Igor
Ćirković Goran
1:3
17. EKIPA ORTO-MD Poliklinika 5:4
Mladenović Vojislav
Bogunović Sanja
3:1
Mićunović Aleksa
Majkić Nemanja
3:1
Majkić Miloš
Savić Pero
2:3
Mićunović Aleksa
Bogunović Sanja
3:1
Mladenović Vojislav
Savić Pero
1:3
Majkić Miloš
Majkić Nemanja
3:0
Mićunović Aleksa
Savić Pero
0:3
Majkić Miloš
Bogunović Sanja
3:0
Mladenović Vojislav
Majkić Nemanja
1:3
17. ASTRA STANKOVIĆ AUTO 9:0
Vrnčić Miodrag
Kršev Boris
3:1
Čvorić Aleksandar
Kremenović Nenad
3:2
Horvat Atila
Stanković Goran
3:2
Čvorić Aleksandar
Kršev Boris
3:1
Vrnčić Miodrag
Stanković Goran
3:1
Horvat Atila
Kremenović Nenad
3:0
Čvorić Aleksandar
Stanković Goran
3:2
Horvat Atila
Kršev Boris
3:1
Vrnčić Miodrag
Kremenović Nenad
3:0
17. DUNAV NAMĆORI-AK SEKULIĆ 3:6
Bikić Ranko
Radovančev Igor
3:1
Vasić Milan
Jeftenić Dejan
1:3
Knežević Žarko
Racić Pera
0:3
Zečević Nenad
Radovančev Igor
3:1
Bikić Ranko
Racić Pera
0:3
Knežević Žarko
Jeftenić Dejan
0:3
Zečević Nenad
Racić Pera
0:3
Knežević Žarko
Šrek Andrija
3:0
Bikić Ranko
Jeftenić Dejan
1:3
17. KLIZAV POD by GeekShop JEDNOUMLJE 3:6
Sabadoš Igor
Kusić Nemanja
3:0
Borbaš Oskar
Stanković Bojan
1:3
Vladisavljević Željko
Stanković Saša
0:3
Borbaš Oskar
Kusić Nemanja
3:0
Sabadoš Igor
Stanković Saša
0:3
Vladisavljević Željko
Stanković Bojan
1:3
Borbaš Oskar
Stanković Saša
2:3
Vladisavljević Željko
Kusić Nemanja
3:1
Sabadoš Igor
Stanković Bojan
2:3
17. SKELA RENT BEGEČ HOBBY SYSTEM 9:0
Tokić Hamo
Bolok Andraš
3:0
Jovanović Živan
Kugli Dušan
3:0
Glamočak Radojica
Trbojević Mihajlo
3:2
Jovanović Živan
Bolok Andraš
3:0
Tokić Hamo
Trbojević Mihajlo
3:0
Glamočak Radojica
Kugli Dušan
3:0
Jovanović Živan
Trbojević Mihajlo
3:0
Glamočak Radojica
Bolok Andraš
3:0
Tokić Hamo
Kugli Dušan
3:0
18. 28/03/2024 IDEMO DALJE DUNAV 5:4
Kopčanski Aleksandar
Knežević Žarko
3:1
Raspopović Vladimir
Zečević Nenad
1:3
Grbović Miljan
Bikić Ranko
3:2
Raspopović Vladimir
Knežević Žarko
0:3
Kopčanski Aleksandar
Bikić Ranko
1:3
Grbović Miljan
Zečević Nenad
3:1
Raspopović Vladimir
Bikić Ranko
1:3
Grbović Miljan
Knežević Žarko
3:2
Kopčanski Aleksandar
Vasić Milan
3:0
18. ORTO-MD Poliklinika PICERIJA ADRIJANA 3:6
Minić Marina
Kesić Boris
1:3
Savić Pero
Kljajić Goran
3:2
Majkić Nemanja
Juristovski Boris
0:3
Savić Pero
Kesić Boris
3:0
Minić Marina
Juristovski Boris
0:3
Majkić Nemanja
Kljajić Goran
1:3
Savić Pero
Juristovski Boris
1:3
Majkić Nemanja
Derković Ištvan
3:1
Minić Marina
Kljajić Goran
0:3
18. STANKOVIĆ AUTO EKIPA 4:5
Kremenović Nenad
Mladenović Vojislav
3:1
Stanković Goran
Majkić Miloš
3:0
Nedeljković Zoran
Bojanić Dragan
0:3
Stanković Goran
Mladenović Vojislav
3:2
Kremenović Nenad
Bojanić Dragan
2:3
Nedeljković Zoran
Majkić Miloš
0:3
Stanković Goran
Bojanić Dragan
3:1
Nedeljković Zoran
Mladenović Vojislav
0:3
Kremenović Nenad
Majkić Miloš
2:3
18. NAMĆORI-AK SEKULIĆ KLIZAV POD by GeekShop 9:0
Radovančev Igor
Vladisavljević Željko
3:1
Racić Pera
Sabadoš Igor
3:0
Jeftenić Dejan
Borbaš Oskar
3:0
Racić Pera
Vladisavljević Željko
3:1
Radovančev Igor
Borbaš Oskar
3:0
Jeftenić Dejan
Sabadoš Igor
3:0
Racić Pera
Borbaš Oskar
3:0
Jeftenić Dejan
Vladisavljević Željko
3:0
Radovančev Igor
Sabadoš Igor
3:1
18. JEDNOUMLJE SKELA RENT BEGEČ 0:9
Tešić Marica
Jovanović Živan
0:3
Stanković Bojan
Tokić Hamo
2:3
Kusić Nemanja
Glamočak Radojica
0:3
Stanković Bojan
Jovanović Živan
0:3
Tešić Marica
Glamočak Radojica
1:3
Kusić Nemanja
Tokić Hamo
0:3
Stanković Bojan
Glamočak Radojica
1:3
Kusić Nemanja
Jovanović Živan
0:3
Tešić Marica
Tokić Hamo
0:3
18. HOBBY SYSTEM ASTRA 0:9
Trbojević Mihajlo
Horvat Atila
0:3
Matijević Branko
Brenecki Zdravko
0:3
Kugli Dušan
Čvorić Aleksandar
0:3
Matijević Branko
Vrnčić Miodrag
0:3
Trbojević Mihajlo
Čvorić Aleksandar
0:3
Kugli Dušan
Brenecki Zdravko
0:3
Matijević Branko
Čvorić Aleksandar
0:3
Kugli Dušan
Vrnčić Miodrag
0:3
Trbojević Mihajlo
Brenecki Zdravko
0:3
19. 04/04/2024 KLIZAV POD by GeekShop IDEMO DALJE 0:9
Kopčanski Aleksandar
0:3
Raspopović Vladimir
0:3
Grbović Miljan
0:3
Kopčanski Aleksandar
0:3
Grbović Miljan
0:3
Raspopović Vladimir
0:3
Grbović Miljan
0:3
Kopčanski Aleksandar
0:3
Raspopović Vladimir
0:3
19. DUNAV ORTO-MD Poliklinika 5:4
Bikić Ranko
Bogunović Sanja
3:0
Knežević Žarko
Savić Pero
0:3
Zečević Nenad
Majkić Nemanja
0:3
Knežević Žarko
Bogunović Sanja
3:0
Bikić Ranko
Majkić Nemanja
1:3
Zečević Nenad
Savić Pero
1:3
Knežević Žarko
Majkić Nemanja
3:2
Vasić Milan
Bogunović Sanja
3:0
Bikić Ranko
Savić Pero
3:2
19. PICERIJA ADRIJANA STANKOVIĆ AUTO 7:2
Juristovski Boris
Kršev Boris
3:2
Novaković Stefan
Nedeljković Zoran
3:0
Kljajić Goran
Kremenović Nenad
3:1
Novaković Stefan
Kršev Boris
3:0
Juristovski Boris
Kremenović Nenad
3:1
Kljajić Goran
Nedeljković Zoran
3:1
Derković Ištvan
Kremenović Nenad
1:3
Novotni Igor
Kršev Boris
2:3
Juristovski Boris
Nedeljković Zoran
3:0
19. EKIPA ASTRA 2:7
Majkić Miloš
Brenecki Zdravko
3:1
Mladenović Vojislav
Vrnčić Miodrag
3:2
Mićunović Aleksa
Čvorić Aleksandar
1:3
Mladenović Vojislav
Brenecki Zdravko
0:3
Majkić Miloš
Čvorić Aleksandar
0:3
Mićunović Aleksa
Vrnčić Miodrag
1:3
Mladenović Vojislav
Čvorić Aleksandar
1:3
Mićunović Aleksa
Brenecki Zdravko
0:3
Majkić Miloš
Horvat Atila
2:3
19. SKELA RENT BEGEČ NAMĆORI-AK SEKULIĆ 8:1
Tokić Hamo
Jeftenić Dejan
3:0
Glamočak Radojica
Radovančev Igor
3:0
Jovanović Živan
Racić Pera
1:3
Glamočak Radojica
Jeftenić Dejan
3:1
Tokić Hamo
Racić Pera
3:2
Jovanović Živan
Radovančev Igor
3:1
Glamočak Radojica
Racić Pera
3:0
Jovanović Živan
Jeftenić Dejan
3:0
Tokić Hamo
Šrek Andrija
3:0
19. JEDNOUMLJE HOBBY SYSTEM 8:1
Kusić Goran
Kugli Dušan
3:0
Stanković Saša
Bolok Andraš
3:1
Stanković Bojan
Juhazi Zoltan
3:0
Stanković Saša
Kugli Dušan
3:0
Kusić Nemanja
Juhazi Zoltan
3:1
Stanković Bojan
Bolok Andraš
3:0
Stanković Saša
Juhazi Zoltan
3:0
Stanković Bojan
Kugli Dušan
3:1
Kusić Nemanja
Bolok Andraš
1:3
20. 11/04/2024 IDEMO DALJE SKELA RENT BEGEČ 0:9
Raspopović Vladimir
Glamočak Radojica
0:3
Kopčanski Aleksandar
Tokić Hamo
0:3
Jovanović Živan
0:3
Kopčanski Aleksandar
Glamočak Radojica
0:3
Raspopović Vladimir
Jovanović Živan
0:3
Tokić Hamo
0:3
Kopčanski Aleksandar
Jovanović Živan
0:3
Glamočak Radojica
0:3
Raspopović Vladimir
Tokić Hamo
1:3
20. ORTO-MD Poliklinika KLIZAV POD by GeekShop 7:2
Savić Pero
Vladisavljević Željko
3:0
Minić Marina
Sabadoš Igor
3:1
Majkić Nemanja
Borbaš Oskar
3:0
Minić Marina
Vladisavljević Željko
0:3
Savić Pero
Borbaš Oskar
3:1
Majkić Nemanja
Sabadoš Igor
3:0
Minić Marina
Borbaš Oskar
1:3
Majkić Nemanja
Vladisavljević Željko
3:2
Savić Pero
Sabadoš Igor
3:0
20. STANKOVIĆ AUTO DUNAV 5:4
Kremenović Nenad
Vasić Milan
3:1
Kršev Boris
Gledić Emilija
3:1
Stanković Goran
Bikić Ranko
3:0
Kremenović Nenad
Gledić Emilija
1:3
Stanković Goran
Knežević Žarko
3:2
Kršev Boris
Bikić Ranko
1:3
Stanković Goran
Gledić Emilija
3:0
Kremenović Nenad
Bikić Ranko
1:3
Kršev Boris
Knežević Žarko
0:3
20. ASTRA PICERIJA ADRIJANA 4:5
Čvorić Aleksandar
Juristovski Boris
1:3
Brenecki Zdravko
Kljajić Goran
3:0
Vrnčić Miodrag
Novaković Stefan
1:3
Brenecki Zdravko
Juristovski Boris
2:3
Čvorić Aleksandar
Novaković Stefan
0:3
Vrnčić Miodrag
Kljajić Goran
3:0
Brenecki Zdravko
Novaković Stefan
0:3
Vrnčić Miodrag
Juristovski Boris
3:1
Čvorić Aleksandar
Novotni Igor
3:0
20. NAMĆORI-AK SEKULIĆ JEDNOUMLJE 4:5
Šrek Andrija
Stanković Bojan
0:3
Racić Pera
Kusić Goran
3:0
Jeftenić Dejan
Stanković Saša
2:3
Racić Pera
Stanković Bojan
3:1
Šrek Andrija
Stanković Saša
0:3
Jeftenić Dejan
Kusić Goran
0:3
Racić Pera
Stanković Saša
3:0
Jeftenić Dejan
Stanković Bojan
3:2
Šrek Andrija
Kusić Goran
1:3
20. HOBBY SYSTEM EKIPA 1:8
Bolok Andraš
Bojanić Dragan
1:3
Matijević Branko
Mladenović Vojislav
0:3
Juhazi Zoltan
Mićunović Aleksa
0:3
Matijević Branko
Bojanić Dragan
0:3
Bolok Andraš
Mićunović Aleksa
3:0
Juhazi Zoltan
Mladenović Vojislav
0:3
Kugli Dušan
Mićunović Aleksa
1:3
Juhazi Zoltan
Bojanić Dragan
0:3
Bolok Andraš
Mladenović Vojislav
0:3
21. 18/04/2024 JEDNOUMLJE IDEMO DALJE 4:5
Kusić Nemanja
Kopčanski Aleksandar
0:3
Stanković Saša
Kukić Bojan
3:0
Stanković Bojan
Grbović Miljan
3:0
Stanković Saša
Kopčanski Aleksandar
3:2
Kusić Nemanja
Grbović Miljan
0:3
Stanković Bojan
Kukić Bojan
1:3
Stanković Saša
Grbović Miljan
3:0
Stanković Bojan
Kopčanski Aleksandar
2:3
Kusić Goran
Kukić Bojan
2:3
21. SKELA RENT BEGEČ ORTO-MD Poliklinika 3:6
Nišević Zlatko
Majkić Nemanja
1:3
Glamočak Radojica
Minić Marina
3:0
Bogunović Sanja
0:3
Glamočak Radojica
Majkić Nemanja
3:0
Nišević Zlatko
Bogunović Sanja
3:2
Minić Marina
0:3
Glamočak Radojica
Bogunović Sanja
1:3
Majkić Nemanja
0:3
Nišević Zlatko
Minić Marina
2:3
21. KLIZAV POD by GeekShop STANKOVIĆ AUTO 1:8
Borbaš Oskar
Kršev Boris
0:3
Vladisavljević Željko
Kremenović Nenad
0:3
Lukić Petar
Stanković Goran
0:3
Vladisavljević Željko
Kršev Boris
1:3
Borbaš Oskar
Stanković Goran
0:3
Lukić Petar
Kremenović Nenad
0:3
Vladisavljević Željko
Stanković Goran
0:3
Lukić Petar
Kršev Boris
0:3
Borbaš Oskar
Kremenović Nenad
3:2
21. DUNAV ASTRA 2:7
Zečević Nenad
Brenecki Zdravko
0:3
Gledić Emilija
Vrnčić Miodrag
3:0
Knežević Žarko
Čvorić Aleksandar
0:3
Gledić Emilija
Brenecki Zdravko
0:3
Zečević Nenad
Čvorić Aleksandar
0:3
Knežević Žarko
Vrnčić Miodrag
0:3
Gledić Emilija
Čvorić Aleksandar
0:3
Vasić Milan
Brenecki Zdravko
0:3
Zečević Nenad
Horvat Atila
3:1
21. PICERIJA ADRIJANA EKIPA 8:1
Juristovski Boris
Mladenović Vojislav
3:0
Novaković Stefan
Majkić Miloš
3:0
Kljajić Goran
Mićunović Aleksa
3:2
Novaković Stefan
Mladenović Vojislav
3:0
Juristovski Boris
Mićunović Aleksa
3:1
Kljajić Goran
Majkić Miloš
3:0
Novaković Stefan
Mićunović Aleksa
3:1
Kesić Boris
Mladenović Vojislav
0:3
Juristovski Boris
Majkić Miloš
3:2
21. NAMĆORI-AK SEKULIĆ HOBBY SYSTEM 7:2
Radovančev Igor
Kugli Dušan
3:1
Racić Pera
Bolok Andraš
3:0
Jeftenić Dejan
Trbojević Mihajlo
3:0
Racić Pera
Kugli Dušan
3:0
Radovančev Igor
Trbojević Mihajlo
3:1
Jeftenić Dejan
Bolok Andraš
3:0
Racić Pera
Trbojević Mihajlo
3:0
Šrek Andrija
Kugli Dušan
1:3
Radovančev Igor
Bolok Andraš
2:3
22. 25/04/2024 IDEMO DALJE NAMĆORI-AK SEKULIĆ 3:6
Ćirković Goran
Jeftenić Dejan
0:3
Raspopović Vladimir
Radovančev Igor
3:1
Kopčanski Aleksandar
Racić Pera
0:3
Raspopović Vladimir
Jeftenić Dejan
1:3
Ćirković Goran
Racić Pera
0:3
Kopčanski Aleksandar
Radovančev Igor
3:1
Raspopović Vladimir
Racić Pera
0:3
Kopčanski Aleksandar
Jeftenić Dejan
3:1
Ćirković Goran
Šrek Andrija
2:3
22. ORTO-MD Poliklinika JEDNOUMLJE 4:5
Minić Marina
Stanković Bojan
0:3
Savić Pero
Kusić Nemanja
3:0
Majkić Nemanja
Stanković Saša
3:1
Savić Pero
Stanković Bojan
3:1
Bogunović Sanja
Stanković Saša
0:3
Majkić Nemanja
Kusić Nemanja
3:0
Savić Pero
Stanković Saša
2:3
Majkić Nemanja
Stanković Bojan
2:3
Bogunović Sanja
Kusić Nemanja
0:3
22. STANKOVIĆ AUTO SKELA RENT BEGEČ 0:9
Jovanović Živan
0:3
Tokić Hamo
0:3
Glamočak Radojica
0:3
Jovanović Živan
0:3
Glamočak Radojica
0:3
Tokić Hamo
0:3
Glamočak Radojica
0:3
Jovanović Živan
0:3
Tokić Hamo
0:3
22. ASTRA KLIZAV POD by GeekShop 9:0
Čvorić Aleksandar
3:0
Horvat Atila
3:0
Vrnčić Miodrag
3:0
Horvat Atila
3:0
Čvorić Aleksandar
3:0
Vrnčić Miodrag
3:0
Horvat Atila
3:0
Vrnčić Miodrag
3:0
Čvorić Aleksandar
3:0
22. EKIPA DUNAV 2:7
Mićunović Aleksa
Zečević Nenad
0:3
Mladenović Vojislav
Gledić Emilija
3:0
Bikić Ranko
0:3
Mladenović Vojislav
Zečević Nenad
3:1
Mićunović Aleksa
Knežević Žarko
0:3
Gledić Emilija
0:3
Mladenović Vojislav
Knežević Žarko
1:3
Zečević Nenad
0:3
Mićunović Aleksa
Gledić Emilija
1:3
22. HOBBY SYSTEM PICERIJA ADRIJANA 1:8
Bolok Andraš
Kljajić Goran
0:3
Trbojević Mihajlo
Juristovski Boris
0:3
Kugli Dušan
Kesić Boris
0:3
Trbojević Mihajlo
Kljajić Goran
2:3
Bolok Andraš
Derković Ištvan
0:3
Kugli Dušan
Juristovski Boris
0:3
Trbojević Mihajlo
Derković Ištvan
3:1
Kugli Dušan
Kljajić Goran
2:3
Bolok Andraš
Juristovski Boris
0:3
Igrač Ekipa +/- P L % P
Glamočak, Radojica SKELA RENT BEGEČ 192:24 63 3 95 968
Racić, Pera NAMĆORI-AK SEKULIĆ 183:25 59 4 94 908
Juristovski, Boris PICERIJA ADRIJANA 168:53 54 8 87 838
Kopčanski, Aleksandar IDEMO DALJE 162:62 50 16 76 789
Čvorić, Aleksandar ASTRA 160:67 50 15 77 787
Tokić, Hamo SKELA RENT BEGEČ 153:31 50 4 93 771
Stanković, Saša JEDNOUMLJE 138:78 43 17 72 683
Bikić, Ranko DUNAV 133:94 40 21 66 644
Jovanović, Živan SKELA RENT BEGEČ 130:40 41 8 84 639
Vrnčić, Miodrag ASTRA 129:61 38 15 72 604
Jeftenić, Dejan NAMĆORI-AK SEKULIĆ 130:80 37 19 66 595
Majkić, Nemanja ORTO-MD Poliklinika 128:101 36 25 59 589
Stanković, Bojan JEDNOUMLJE 137:122 35 31 53 582
Stanković, Goran STANKOVIĆ AUTO 108:64 33 14 70 526
Savić, Pero ORTO-MD Poliklinika 111:45 33 9 79 518
Novaković, Stefan PICERIJA ADRIJANA 94:11 31 1 97 475
Brenecki, Zdravko ASTRA 99:62 28 17 62 454
Mladenović, Vojislav EKIPA 113:114 26 34 43 449
Zečević, Nenad DUNAV 89:101 23 27 46 393
Bolok, Andraš HOBBY SYSTEM 88:144 21 42 33 385
Grbović, Miljan IDEMO DALJE 80:97 22 24 48 373
Raspopović, Vladimir IDEMO DALJE 84:117 20 34 37 358
Kršev, Boris STANKOVIĆ AUTO 83:94 20 26 43 345
Majkić, Miloš EKIPA 77:94 20 25 44 344
Horvat, Atila ASTRA 72:50 21 11 66 338
Radovančev, Igor NAMĆORI-AK SEKULIĆ 83:100 19 29 40 335
Bojanić, Dragan EKIPA 73:60 20 17 54 332
Kremenović, Nenad STANKOVIĆ AUTO 78:90 19 24 44 327
Trbojević, Mihajlo HOBBY SYSTEM 75:140 17 43 28 325
Sabadoš, Igor KLIZAV POD by GeekShop 65:87 18 23 44 310
Kesić, Boris PICERIJA ADRIJANA 53:83 14 24 37 250
Knežević, Žarko DUNAV 52:50 15 12 56 247
Nišević, Zlatko SKELA RENT BEGEČ 56:38 15 10 60 244
Vasić, Milan DUNAV 52:58 13 17 43 224
Kljajić, Goran PICERIJA ADRIJANA 49:46 13 11 54 215
Borbaš, Oskar KLIZAV POD by GeekShop 48:114 10 34 23 205
Ćirković, Goran IDEMO DALJE 40:41 12 12 50 201
Nedeljković, Zoran STANKOVIĆ AUTO 44:100 10 32 24 201
Derković, Ištvan PICERIJA ADRIJANA 41:53 11 16 41 192
Vladisavljević, Željko KLIZAV POD by GeekShop 45:113 9 34 21 189
Bogunović, Sanja ORTO-MD Poliklinika 41:114 8 36 18 177
Kugli, Dušan HOBBY SYSTEM 36:182 5 59 8 166
Ćirin, Miroslav KLIZAV POD by GeekShop 38:95 8 28 22 165
Mićunović, Aleksa EKIPA 38:85 8 26 24 162
Šrek, Andrija NAMĆORI-AK SEKULIĆ 38:68 8 20 29 153
Kusić, Goran JEDNOUMLJE 31:64 7 20 26 137
Gledić, Emilija DUNAV 20:42 6 13 32 111
Minić, Marina ORTO-MD Poliklinika 20:101 4 32 11 110
Kusić, Nemanja JEDNOUMLJE 29:96 4 31 11 108
Novotni, Igor PICERIJA ADRIJANA 27:34 6 9 40 105
Radaković, Dragan ORTO-MD Poliklinika 21:36 4 11 27 78
Gajić, Đorđe DUNAV 11:23 3 6 33 55
Nikić, Bojan EKIPA 10:15 3 4 43 52
Šikman, Radenko ASTRA 7:4 2 1 67 32
Kukić, Bojan IDEMO DALJE 6:6 2 1 67 32
Tešić, Marica JEDNOUMLJE 6:26 1 8 11 27
Lukić, Petar KLIZAV POD by GeekShop 3:27 0 9 0 13
Juhazi, Zoltan HOBBY SYSTEM 1:18 0 6 0 9
Matijević, Branko HOBBY SYSTEM 0:15 0 5 0 7
Stojić, Aron KLIZAV POD by GeekShop 0:12 0 4 0 6
Kerešević, Vojislav JEDNOUMLJE 2:3 0 1 0 1
Malešev, Milivoj ASTRA 0:0 0 0 0 0
Valek, Dario EKIPA 0:0 0 0 0 0
Dragoljević, Stojan EKIPA 0:0 0 0 0 0
Božanić, Dušan KLIZAV POD by GeekShop 0:0 0 0 0 0
Fišer, Filip KLIZAV POD by GeekShop 0:0 0 0 0 0
Knežević, Predrag SKELA RENT BEGEČ 0:0 0 0 0 0
Patafta, Steva HOBBY SYSTEM 0:0 0 0 0 0
SKELA RENT BEGEČ +/- P L % P
Glamočak, Radojica 192:24 63/66 0 95 968
Tokić, Hamo 153:31 50/54 0 93 771
Jovanović, Živan 130:40 41/49 0 84 639
Nišević, Zlatko 56:38 15/25 0 60 244
Knežević, Predrag 0:0 0/0 0 0 0
NAMĆORI-AK SEKULIĆ +/- P L % P
Racić, Pera 183:25 59/63 0 94 908
Jeftenić, Dejan 130:80 37/56 0 66 595
Radovančev, Igor 83:100 19/48 0 40 335
Šrek, Andrija 38:68 8/28 0 29 153
PICERIJA ADRIJANA +/- P L % P
Juristovski, Boris 168:53 54/62 0 87 838
Novaković, Stefan 94:11 31/32 0 97 475
Kesić, Boris 53:83 14/38 0 37 250
Kljajić, Goran 49:46 13/24 0 54 215
Derković, Ištvan 41:53 11/27 0 41 192
Novotni, Igor 27:34 6/15 0 40 105
IDEMO DALJE +/- P L % P
Kopčanski, Aleksandar 162:62 50/66 0 76 789
Grbović, Miljan 80:97 22/46 0 48 373
Raspopović, Vladimir 84:117 20/54 0 37 358
Ćirković, Goran 40:41 12/24 0 50 201
Kukić, Bojan 6:6 2/3 0 67 32
ASTRA +/- P L % P
Čvorić, Aleksandar 160:67 50/65 0 77 787
Vrnčić, Miodrag 129:61 38/53 0 72 604
Brenecki, Zdravko 99:62 28/45 0 62 454
Horvat, Atila 72:50 21/32 0 66 338
Šikman, Radenko 7:4 2/3 0 67 32
Malešev, Milivoj 0:0 0/0 0 0 0
JEDNOUMLJE +/- P L % P
Stanković, Saša 138:78 43/60 0 72 683
Stanković, Bojan 137:122 35/66 0 53 582
Kusić, Goran 31:64 7/27 0 26 137
Kusić, Nemanja 29:96 4/35 0 11 108
Tešić, Marica 6:26 1/9 0 11 27
Kerešević, Vojislav 2:3 0/1 0 0 1
DUNAV +/- P L % P
Bikić, Ranko 133:94 40/61 0 66 644
Zečević, Nenad 89:101 23/50 0 46 393
Knežević, Žarko 52:50 15/27 0 56 247
Vasić, Milan 52:58 13/30 0 43 224
Gledić, Emilija 20:42 6/19 0 32 111
Gajić, Đorđe 11:23 3/9 0 33 55
ORTO-MD Poliklinika +/- P L % P
Majkić, Nemanja 128:101 36/61 0 59 589
Savić, Pero 111:45 33/42 0 79 518
Bogunović, Sanja 41:114 8/44 0 18 177
Minić, Marina 20:101 4/36 0 11 110
Radaković, Dragan 21:36 4/15 0 27 78
STANKOVIĆ AUTO +/- P L % P
Stanković, Goran 108:64 33/47 0 70 526
Kršev, Boris 83:94 20/46 0 43 345
Kremenović, Nenad 78:90 19/43 0 44 327
Nedeljković, Zoran 44:100 10/42 0 24 201
EKIPA +/- P L % P
Mladenović, Vojislav 113:114 26/60 0 43 449
Majkić, Miloš 77:94 20/45 0 44 344
Bojanić, Dragan 73:60 20/37 0 54 332
Mićunović, Aleksa 38:85 8/34 0 24 162
Nikić, Bojan 10:15 3/7 0 43 52
Valek, Dario 0:0 0/0 0 0 0
Dragoljević, Stojan 0:0 0/0 0 0 0
HOBBY SYSTEM +/- P L % P
Bolok, Andraš 88:144 21/63 0 33 385
Trbojević, Mihajlo 75:140 17/60 0 28 325
Kugli, Dušan 36:182 5/64 0 8 166
Juhazi, Zoltan 1:18 0/6 0 0 9
Matijević, Branko 0:15 0/5 0 0 7
Patafta, Steva 0:0 0/0 0 0 0
KLIZAV POD by GeekShop +/- P L % P
Sabadoš, Igor 65:87 18/41 0 44 310
Borbaš, Oskar 48:114 10/44 0 23 205
Vladisavljević, Željko 45:113 9/43 0 21 189
Ćirin, Miroslav 38:95 8/36 0 22 165
Lukić, Petar 3:27 0/9 0 0 13
Stojić, Aron 0:12 0/4 0 0 6
Božanić, Dušan 0:0 0/0 0 0 0
Fišer, Filip 0:0 0/0 0 0 0
IDEMO DALJE
Aleksandar Kopčanski
Vladimir Raspopović
Miljan Grbović
Goran Ćirković
Bojan Kukić
ORTO-MD Poliklinika
Marina Minić
Pero Savić
Nemanja Majkić
Sanja Bogunović
Dragan Radaković
STANKOVIĆ AUTO
Boris Kršev
Zoran Nedeljković
Goran Stanković
Nenad Kremenović
ASTRA
Aleksandar Čvorić
Atila Horvat
Zdravko Brenecki
Miodrag Vrnčić
Milivoj Malešev
Radenko Šikman
EKIPA
Dragan Bojanić
Miloš Majkić
Bojan Nikić
Vojislav Mladenović
Aleksa Mićunović
Dario Valek
Stojan Dragoljević
PICERIJA ADRIJANA
Stefan Novaković
Goran Kljajić
Boris Juristovski
Igor Novotni
Ištvan Derković
Boris Kesić
DUNAV
Ranko Bikić
Milan Vasić
Nenad Zečević
Žarko Knežević
Emilija Gledić
Đorđe Gajić
KLIZAV POD by GeekShop
Igor Sabadoš
Miroslav Ćirin
Željko Vladisavljević
Oskar Borbaš
Petar Lukić
Aron Stojić
Dušan Božanić
Filip Fišer
SKELA RENT BEGEČ
Zlatko Nišević
Radojica Glamočak
Hamo Tokić
Živan Jovanović
Predrag Knežević
JEDNOUMLJE
Goran Kusić
Nemanja Kusić
Bojan Stanković
Saša Stanković
Marica Tešić
Vojislav Kerešević
NAMĆORI-AK SEKULIĆ
Pera Racić
Dejan Jeftenić
Igor Radovančev
Andrija Šrek
HOBBY SYSTEM
Andraš Bolok
Mihajlo Trbojević
Dušan Kugli
Steva Patafta
Branko Matijević
Zoltan Juhazi
Powered by: www.tabletennisscores.com