Arhiva – III Liga

2022-2023

Ekipa Σ Pobeda Poraz Meč + Meč - Diff Bodovi
1 SPIN 4 12 10 2 71 37 34 22
2 TRI - KOM 12 9 3 63 45 18 21
3 STK KAĆ 1 11 9 2 55 44 11 20
4 SRBIJAGAS 12 7 5 59 49 10 19
5 BALKANIJA 11 6 5 62 37 25 17
6 RAVNOZEMLJAŠI 12 5 7 54 54 0 17
7 NANABA 12 5 7 44 64 -20 17
8 SPIN 3 11 5 6 52 47 5 16
9 TOP SPIN 12 4 8 48 60 -12 16
10 VIKING 12 4 8 38 70 -32 16
11 DEKOR ART 11 4 7 45 54 -9 15
12 ČARDA KOD BRAŠE 12 2 10 39 69 -30 14
Meč WO
Kolo Datum Domaci Gosti Rezultat
1. 18/10/2022 RAVNOZEMLJAŠI NANABA 8:1
Ristić Dejan
Milankov Siniša
1:3
Dobrosavljević Ivan
Sabo Aleksandar
3:0
Ilić Marko
Brdar Siniša
3:0
Dobrosavljević Ivan
Milankov Siniša
3:0
Ristić Dejan
3:0
Ilić Marko
Sabo Aleksandar
3:1
Dobrosavljević Ivan
3:0
Ilić Marko
Milankov Siniša
3:0
Ristić Dejan
Sabo Aleksandar
3:2
1. 18/10/2022 VIKING SRBIJAGAS 1:8
Lukić Manojlo
Prica Milorad
2:3
Mohači Imre
Medan Branimir
0:3
Simić Tihomir
Milunović Vlada
3:0
Mohači Imre
Prica Milorad
0:3
Lukić Manojlo
Milunović Vlada
1:3
Simić Tihomir
Medan Branimir
2:3
Mohači Imre
Milunović Vlada
0:3
Simić Tihomir
Prica Milorad
1:3
Lukić Manojlo
Medan Branimir
0:3
1. 18/10/2022 BALKANIJA DEKOR ART 3:6
Jovanović Dragan
Božić Miloš
2:3
Prokić Marko
Mor Laslo
3:0
Bibić Radojica
Vegvari Žolt
1:3
Prokić Marko
Božić Miloš
3:0
Jovanović Dragan
Vegvari Žolt
2:3
Bibić Radojica
Mor Laslo
2:3
Prokić Marko
Vegvari Žolt
2:3
Bibić Radojica
Božić Miloš
2:3
Jovanović Dragan
Mor Laslo
3:1
1. 18/10/2022 ČARDA KOD BRAŠE TRI - KOM 1:8
Vlašić Miodrag
Simić Boško
3:0
Kerac Veselin
Lepeš Viktor
0:3
Slama Atila
Lukić Nenad
1:3
Kerac Veselin
Simić Boško
1:3
Vlašić Miodrag
Lukić Nenad
1:3
Slama Atila
Lepeš Viktor
1:3
Kerac Veselin
Lukić Nenad
0:3
Slama Atila
Simić Boško
1:3
Vlašić Miodrag
Lepeš Viktor
1:3
1. 18/10/2022 SPIN 4 TOP SPIN 6:3
Banči Ferenc
Sajkovski Miloš
2:3
Petrović Mirjana
Mićić Igor
3:0
Reljić Saša
Markanović Željko
3:1
Petrović Mirjana
Sajkovski Miloš
1:3
Banči Ferenc
Markanović Željko
3:1
Reljić Saša
Mićić Igor
3:0
Petrović Mirjana
Markanović Željko
1:3
Reljić Saša
Sajkovski Miloš
3:1
Banči Ferenc
Mićić Igor
3:0
1. 18/10/2022 SPIN 3 STK KAĆ 1 4:5
2. 25/10/2022 DEKOR ART SPIN 3 4:5
Mor Laslo
Matić Nada
1:3
Vegvari Žolt
Ćurić Nemanja
3:1
Božić Miloš
Bogdanović Ivan
1:3
Vegvari Žolt
Matić Nada
1:3
Mor Laslo
Bogdanović Ivan
0:3
Božić Miloš
Ćurić Nemanja
3:1
Vegvari Žolt
Bogdanović Ivan
3:0
Božić Miloš
Matić Nada
3:2
Mor Laslo
Ćurić Nemanja
2:3
2. 25/10/2022 STK KAĆ 1 SPIN 4 6:3
2. 25/10/2022 VIKING ČARDA KOD BRAŠE 5:4
Simić Tihomir
Kerac Veselin
3:2
Lukić Manojlo
Vlaisavljević Živko
3:1
Mohači Imre
Pjevač Dragan
3:1
Lukić Manojlo
Vlašić Miodrag
0:3
Simić Tihomir
Pjevač Dragan
2:3
Mohači Imre
Vlaisavljević Živko
0:3
Lukić Manojlo
Slama Atila
3:2
Mohači Imre
Vlašić Miodrag
0:3
Simić Tihomir
Vlaisavljević Živko
3:1
2. 25/10/2022 TRI - KOM RAVNOZEMLJAŠI 5:4
Simić Boško
Ristić Dejan
3:1
Lukić Nenad
Ilić Marko
3:0
Lepeš Viktor
Bugarčić Ivan
1:3
Lukić Nenad
Ristić Dejan
3:0
Simić Boško
Bugarčić Ivan
1:3
Lepeš Viktor
Ilić Marko
2:3
Lukić Nenad
Bugarčić Ivan
3:1
Lepeš Viktor
Ristić Dejan
3:2
Simić Boško
Ilić Marko
0:3
2. 25/10/2022 NANABA BALKANIJA 1:8
Brdar Siniša
Prokić Marko
2:3
Milankov Siniša
Prokić Đorđe
1:3
Sabo Aleksandar
Jovanović Dragan
2:3
Milankov Siniša
Prokić Marko
1:3
Brdar Siniša
Jovanović Dragan
3:2
Sabo Aleksandar
Prokić Đorđe
0:3
Milankov Siniša
Jovanović Dragan
2:3
Sabo Aleksandar
Prokić Marko
0:3
Brdar Siniša
Prokić Đorđe
0:3
2. 25/10/2022 SRBIJAGAS TOP SPIN 5:4
Prica Milorad
Sajkovski Miloš
3:1
Milunović Vlada
Markanović Željko
3:0
Medan Branimir
Grujanić Dragan
0:3
Milunović Vlada
Sajkovski Miloš
3:1
Prica Milorad
Grujanić Dragan
3:1
Medan Branimir
Markanović Željko
1:3
Milunović Vlada
Grujanić Dragan
3:2
Medan Branimir
Sajkovski Miloš
0:3
Prica Milorad
Markanović Željko
1:3
3. 01/11/2022 ČARDA KOD BRAŠE SRBIJAGAS 4:5
Vlaisavljević Živko
Prica Milorad
3:0
Slama Atila
Medan Branimir
0:3
Vlašić Miodrag
Milunović Vlada
3:1
Kerac Veselin
Prica Milorad
0:3
Vlaisavljević Živko
Milunović Vlada
0:3
Vlašić Miodrag
Medan Branimir
2:3
Kerac Veselin
Milunović Vlada
0:3
Vlašić Miodrag
Prica Milorad
3:0
Vlaisavljević Živko
Medan Branimir
3:2
3. 01/11/2022 RAVNOZEMLJAŠI VIKING 5:4
Petrović Željko
Simić Tihomir
3:1
Ristić Dejan
Mohači Imre
3:2
Bugarčić Ivan
Lukić Manojlo
2:3
Ristić Dejan
Simić Tihomir
1:3
Petrović Željko
Lukić Manojlo
1:3
Bugarčić Ivan
Mohači Imre
3:0
Ristić Dejan
Lukić Manojlo
2:3
Bugarčić Ivan
Simić Tihomir
3:1
Petrović Željko
Mohači Imre
3:0
3. 01/11/2022 TOP SPIN STK KAĆ 1 4:5
Markanović Željko
Ivić Dragan
3:0
Grujanić Dragan
Šćitaroci Nemanja
3:1
Sajkovski Miloš
Vučinić Željko
0:3
Grujanić Dragan
Ivić Dragan
3:2
Markanović Željko
Vučinić Željko
0:3
Sajkovski Miloš
Šćitaroci Nemanja
2:3
Grujanić Dragan
Vučinić Željko
2:3
Sajkovski Miloš
Ivić Dragan
3:1
Markanović Željko
Šćitaroci Nemanja
1:3
3. 01/11/2022 SPIN 4 DEKOR ART 6:3
Petrović Mirjana
Božić Miloš
2:3
Banči Ferenc
Mor Laslo
3:0
Reljić Saša
Vegvari Žolt
3:2
Banči Ferenc
Božić Miloš
3:2
Petrović Mirjana
Vegvari Žolt
0:3
Reljić Saša
Mor Laslo
3:0
Banči Ferenc
Vegvari Žolt
0:3
Reljić Saša
Božić Miloš
3:0
Petrović Mirjana
Mor Laslo
3:0
3. 01/11/2022 NANABA SPIN 3 0:9
Milankov Siniša
Matić Nada
0:3
Sabo Aleksandar
Ćurić Nemanja
0:3
Brdar Siniša
Bogdanović Ivan
0:3
Sabo Aleksandar
Matić Nada
0:3
Milankov Siniša
Bogdanović Ivan
0:3
Brdar Siniša
Ćurić Nemanja
1:3
Sabo Aleksandar
Bogdanović Ivan
1:3
Brdar Siniša
Matić Nada
0:3
Milankov Siniša
Ćurić Nemanja
2:3
3. 01/11/2022 BALKANIJA TRI - KOM 3:6
Prokić Đorđe
Simić Boško
1:3
Prokić Marko
Lukić Nenad
2:3
Bibić Radojica
Lepeš Viktor
1:3
Prokić Marko
Simić Boško
3:1
Lepeš Viktor
0:3
Jovanović Dragan
Lukić Nenad
0:3
Prokić Marko
Lepeš Viktor
3:1
Jovanović Dragan
Simić Boško
3:1
Prokić Đorđe
Lukić Nenad
1:3
4. 15/11/2022 SRBIJAGAS STK KAĆ 1 4:5
Mačkić Mile
Vučinić Željko
3:2
Milunović Vlada
Ivić Dragan
3:0
Medan Branimir
Šćitaroci Nemanja
1:3
Milunović Vlada
Vučinić Željko
1:3
Mačkić Mile
Šćitaroci Nemanja
1:3
Medan Branimir
Ivić Dragan
3:0
Milunović Vlada
Šćitaroci Nemanja
2:3
Medan Branimir
Vučinić Željko
0:3
Mačkić Mile
Ivić Dragan
3:0
4. 15/11/2022 VIKING BALKANIJA 0:9
Mohači Imre
Prokić Marko
0:3
Lukić Manojlo
Prokić Đorđe
2:3
Simić Tihomir
Bibić Radojica
0:3
Lukić Manojlo
Prokić Marko
0:3
Mohači Imre
Bibić Radojica
0:3
Simić Tihomir
Prokić Đorđe
1:3
Lukić Manojlo
Bibić Radojica
2:3
Simić Tihomir
Prokić Marko
1:3
Mohači Imre
Prokić Đorđe
0:3
4. 15/11/2022 TRI - KOM SPIN 3 5:4
Simić Boško
Bogdanović Ivan
3:2
Lepeš Viktor
Ćurić Nemanja
1:3
Lukić Nenad
Jevremović Aleksandar
3:0
Lepeš Viktor
Bogdanović Ivan
1:3
Simić Boško
Jevremović Aleksandar
0:3
Lukić Nenad
Ćurić Nemanja
3:2
Lepeš Viktor
Jevremović Aleksandar
0:3
Lukić Nenad
Bogdanović Ivan
3:0
Simić Boško
Ćurić Nemanja
3:2
4. 15/11/2022 ČARDA KOD BRAŠE RAVNOZEMLJAŠI 7:2
Vlaisavljević Živko
Ristić Dejan
3:2
Vlašić Miodrag
Bugarčić Ivan
3:0
Slama Atila
Ilić Marko
3:1
Vlašić Miodrag
Ristić Dejan
3:1
Vlaisavljević Živko
Ilić Marko
2:3
Slama Atila
Bugarčić Ivan
1:3
Vlašić Miodrag
Ilić Marko
3:1
Slama Atila
Ristić Dejan
3:0
Kerac Veselin
Bugarčić Ivan
3:1
4. 15/11/2022 NANABA SPIN 4 3:6
Striško Marko
Banči Ferenc
3:2
Milankov Siniša
Reljić Saša
0:3
Sabo Aleksandar
Petrović Mirjana
0:3
Milankov Siniša
Banči Ferenc
0:3
Striško Marko
Petrović Mirjana
3:0
Brdar Siniša
Reljić Saša
0:3
Milankov Siniša
Petrović Mirjana
2:3
Brdar Siniša
Banči Ferenc
0:3
Striško Marko
Reljić Saša
3:0
4. 15/11/2022 DEKOR ART TOP SPIN 5:4
Mor Laslo
Keravica Igor
1:3
Vegvari Žolt
Sajkovski Miloš
1:3
Božić Miloš
Markanović Željko
3:2
Vegvari Žolt
Keravica Igor
3:0
Mor Laslo
Markanović Željko
1:3
Božić Miloš
Sajkovski Miloš
3:2
Vegvari Žolt
Markanović Željko
3:2
Božić Miloš
Grujanić Dragan
3:2
Mor Laslo
Sajkovski Miloš
0:3
5. 22/11/2022 STK KAĆ 1 DEKOR ART 7:2
Ivić Dragan
Božić Miloš
3:1
Vučinić Željko
Mor Laslo
3:0
Šćitaroci Nemanja
Vegvari Žolt
3:1
Vučinić Željko
Božić Miloš
3:1
Ivić Dragan
Vegvari Žolt
1:3
Šćitaroci Nemanja
Mor Laslo
3:1
Vučinić Željko
Vegvari Žolt
3:2
Šćitaroci Nemanja
Božić Miloš
3:2
Ivić Dragan
Mor Laslo
2:3
5. 22/11/2022 SPIN 3 VIKING 4:5
Bogdanović Ivan
Lukić Manojlo
2:3
Jevremović Aleksandar
Simić Tihomir
2:3
Matić Nada
Varga Sabolč
0:3
Jevremović Aleksandar
Lukić Manojlo
3:0
Bogdanović Ivan
Varga Sabolč
3:0
Matić Nada
Simić Tihomir
3:0
Jevremović Aleksandar
Varga Sabolč
3:2
Matić Nada
Lukić Manojlo
1:3
Bogdanović Ivan
Simić Tihomir
0:3
5. 22/11/2022 RAVNOZEMLJAŠI SRBIJAGAS 3:6
Petrović Željko
Mačkić Mile
2:3
Ilić Marko
Medan Branimir
3:0
Aleksić Čeda
Milunović Vlada
0:3
Ilić Marko
Mačkić Mile
2:3
Petrović Željko
Milunović Vlada
1:3
Aleksić Čeda
Medan Branimir
2:3
Ilić Marko
Milunović Vlada
3:1
Aleksić Čeda
Mačkić Mile
0:3
Petrović Željko
Medan Branimir
3:0
5. 22/11/2022 BALKANIJA ČARDA KOD BRAŠE 6:3
Bibić Radojica
Slama Atila
2:3
Smiljić Vladimir
Kerac Veselin
3:0
Prokić Marko
Vlašić Miodrag
1:3
Smiljić Vladimir
Slama Atila
3:0
Bibić Radojica
Vlašić Miodrag
1:3
Prokić Marko
Kerac Veselin
3:1
Smiljić Vladimir
Vlašić Miodrag
3:1
Prokić Marko
Slama Atila
3:1
Bibić Radojica
Kerac Veselin
3:1
5. 22/11/2022 TOP SPIN NANABA 4:5
Markanović Željko
Striško Marko
1:3
Grujanić Dragan
Milankov Siniša
3:0
Sajkovski Miloš
Brdar Siniša
3:0
Grujanić Dragan
Striško Marko
2:3
Markanović Željko
Brdar Siniša
0:3
Sajkovski Miloš
Milankov Siniša
3:0
Grujanić Dragan
Brdar Siniša
3:2
Sajkovski Miloš
Striško Marko
1:3
Markanović Željko
Milankov Siniša
2:3
5. 22/11/2022 SPIN 4 TRI - KOM 3:6
Banči Ferenc
Simić Boško
3:1
Petrović Mirjana
Lepeš Viktor
0:3
Reljić Saša
Lukić Nenad
2:3
Petrović Mirjana
Simić Boško
3:1
Banči Ferenc
Lukić Nenad
0:3
Reljić Saša
Lepeš Viktor
1:3
Petrović Mirjana
Lukić Nenad
0:3
Reljić Saša
Simić Boško
3:0
Banči Ferenc
Lepeš Viktor
2:3
6. 29/11/2022 VIKING SPIN 4 0:9
Simić Tihomir
Banči Ferenc
0:3
Reljić Saša
0:3
Mohači Imre
Petrović Mirjana
0:3
Lukić Manojlo
Banči Ferenc
2:3
Simić Tihomir
Petrović Mirjana
1:3
Mohači Imre
Reljić Saša
0:3
Lukić Manojlo
Petrović Mirjana
2:3
Mohači Imre
Banči Ferenc
1:3
Reljić Saša
0:3
6. 29/11/2022 NANABA STK KAĆ 1 3:6
Striško Marko
Ivić Dragan
3:0
Sabo Aleksandar
Vučinić Željko
0:3
Milankov Siniša
Šćitaroci Nemanja
2:3
Sabo Aleksandar
Ivić Dragan
0:3
Striško Marko
Šćitaroci Nemanja
3:1
Milankov Siniša
Vučinić Željko
0:3
Sabo Aleksandar
Šćitaroci Nemanja
1:3
Milankov Siniša
Ivić Dragan
2:3
Striško Marko
Vučinić Željko
3:2
6. 29/11/2022 TRI - KOM TOP SPIN 4:5
Simić Boško
Mićić Igor
2:3
Lukić Nenad
Markanović Željko
3:0
Lepeš Viktor
Grujanić Dragan
3:1
Lukić Nenad
Mićić Igor
3:1
Simić Boško
Grujanić Dragan
0:3
Lepeš Viktor
Markanović Željko
3:1
Lukić Nenad
Grujanić Dragan
1:3
Lepeš Viktor
Mićić Igor
2:3
Simić Boško
Markanović Željko
1:3
6. 29/11/2022 ČARDA KOD BRAŠE SPIN 3 3:6
Slama Atila
Bogdanović Ivan
3:2
Vlašić Miodrag
Jevremović Aleksandar
1:3
Kerac Veselin
Ćurić Nemanja
3:2
Vlašić Miodrag
Bogdanović Ivan
2:3
Slama Atila
Ćurić Nemanja
0:3
Kerac Veselin
Jevremović Aleksandar
0:3
Vlašić Miodrag
Ćurić Nemanja
3:0
Kerac Veselin
Bogdanović Ivan
1:3
Vlaisavljević Živko
Jevremović Aleksandar
0:3
6. 29/11/2022 RAVNOZEMLJAŠI BALKANIJA 4:5
Aleksić Čeda
Prokić Marko
1:3
Ilić Marko
Prokić Đorđe
2:3
Dobrosavljević Ivan
Bibić Radojica
0:3
Ilić Marko
Prokić Marko
0:3
Aleksić Čeda
Bibić Radojica
0:3
Dobrosavljević Ivan
Prokić Đorđe
3:0
Ilić Marko
Bibić Radojica
3:1
Dobrosavljević Ivan
Prokić Marko
3:0
Aleksić Čeda
Prokić Đorđe
1:3
6. 29/11/2022 SRBIJAGAS DEKOR ART 5:4
Prica Milorad
Božić Miloš
0:3
Milunović Vlada
Mor Laslo
3:1
Medan Branimir
Vegvari Žolt
0:3
Milunović Vlada
Božić Miloš
3:2
Prica Milorad
Vegvari Žolt
3:1
Medan Branimir
Mor Laslo
3:1
Milunović Vlada
Vegvari Žolt
1:3
Medan Branimir
Božić Miloš
0:3
Prica Milorad
Mor Laslo
3:2
7. 06/12/2022 DEKOR ART NANABA 3:6
Božić Miloš
Milankov Siniša
3:1
Vegvari Žolt
Striško Marko
0:3
Mor Laslo
Brdar Siniša
0:3
Vegvari Žolt
Milankov Siniša
3:2
Božić Miloš
Brdar Siniša
1:3
Mor Laslo
Striško Marko
0:3
Vegvari Žolt
Brdar Siniša
2:3
Mor Laslo
Milankov Siniša
3:1
Božić Miloš
Striško Marko
0:3
7. 06/12/2022 TOP SPIN VIKING 5:4
Sajkovski Miloš
Simić Tihomir
3:0
Keravica Igor
Varga Sabolč
2:3
Markanović Željko
Lukić Manojlo
2:3
Keravica Igor
Simić Tihomir
0:3
Sajkovski Miloš
Lukić Manojlo
3:1
Markanović Željko
Varga Sabolč
3:1
Keravica Igor
Lukić Manojlo
2:3
Markanović Željko
Simić Tihomir
3:2
Sajkovski Miloš
Varga Sabolč
3:1
7. 06/12/2022 BALKANIJA SRBIJAGAS 4:5
Prokić Đorđe
Mačkić Mile
2:3
Prokić Marko
Medan Branimir
3:0
Bibić Radojica
Milunović Vlada
0:3
Prokić Marko
Mačkić Mile
3:0
Prokić Đorđe
Milunović Vlada
1:3
Bibić Radojica
Medan Branimir
3:2
Prokić Marko
Milunović Vlada
2:3
Bibić Radojica
Mačkić Mile
0:3
Prokić Đorđe
Prica Milorad
3:0
7. 06/12/2022 SPIN 3 RAVNOZEMLJAŠI 7:2
Jevremović Aleksandar
Ilić Marko
2:3
Ćurić Nemanja
Petrović Željko
3:2
Bogdanović Ivan
Dobrosavljević Ivan
1:3
Ćurić Nemanja
Ilić Marko
3:1
Jevremović Aleksandar
Dobrosavljević Ivan
3:2
Bogdanović Ivan
Petrović Željko
3:2
Ćurić Nemanja
Dobrosavljević Ivan
3:0
Bogdanović Ivan
Ilić Marko
3:2
Jevremović Aleksandar
Petrović Željko
3:0
7. 06/12/2022 SPIN 4 ČARDA KOD BRAŠE 8:1
Banči Ferenc
Slama Atila
3:0
Reljić Saša
Vlašić Miodrag
3:1
Petrović Mirjana
Pjevač Dragan
3:0
Reljić Saša
Slama Atila
3:0
Banči Ferenc
Pjevač Dragan
3:1
Petrović Mirjana
Vlašić Miodrag
1:3
Reljić Saša
Kerac Veselin
3:0
Petrović Mirjana
Slama Atila
3:2
Banči Ferenc
Vlašić Miodrag
3:0
7. 06/12/2022 STK KAĆ 1 TRI - KOM 6:3
Ivić Dragan
Simić Boško
3:0
Vučinić Željko
Lepeš Viktor
3:2
Šćitaroci Nemanja
Lukić Nenad
2:3
Vučinić Željko
Simić Boško
3:1
Ivić Dragan
Lukić Nenad
0:3
Šćitaroci Nemanja
Lepeš Viktor
3:1
Vučinić Željko
Lukić Nenad
3:2
Šćitaroci Nemanja
Simić Boško
3:0
Ivić Dragan
Lepeš Viktor
2:3
8. 13/12/2022 RAVNOZEMLJAŠI SPIN 4 4:5
Dobrosavljević Ivan
Reljić Saša
3:1
Ilić Marko
Banči Ferenc
3:1
Ristić Dejan
Petrović Mirjana
0:3
Ilić Marko
Reljić Saša
3:2
Dobrosavljević Ivan
Petrović Mirjana
3:1
Ristić Dejan
Banči Ferenc
0:3
Ilić Marko
Petrović Mirjana
1:3
Ristić Dejan
Reljić Saša
0:3
Dobrosavljević Ivan
Banči Ferenc
0:3
8. 13/12/2022 ČARDA KOD BRAŠE TOP SPIN 5:4
Kerac Veselin
Sajkovski Miloš
3:2
Slama Atila
Markanović Željko
3:2
Vlašić Miodrag
Grujanić Dragan
3:1
Slama Atila
Sajkovski Miloš
0:3
Kerac Veselin
Grujanić Dragan
1:3
Vlašić Miodrag
Markanović Željko
3:2
Slama Atila
Grujanić Dragan
0:3
Vlašić Miodrag
Sajkovski Miloš
3:1
Kerac Veselin
Markanović Željko
1:3
8. 13/12/2022 VIKING STK KAĆ 1 2:7
Simić Tihomir
Ivić Dragan
1:3
Lukić Manojlo
Šćitaroci Nemanja
0:3
Mohači Imre
Vučinić Željko
0:3
Lukić Manojlo
Ivić Dragan
3:2
Simić Tihomir
Vučinić Željko
0:3
Mohači Imre
Šćitaroci Nemanja
0:3
Lukić Manojlo
Vučinić Željko
2:3
Mohači Imre
Ivić Dragan
3:0
Simić Tihomir
Šćitaroci Nemanja
2:3
8. 13/12/2022 SRBIJAGAS NANABA 4:5
Mačkić Mile
Milankov Siniša
3:0
Medan Branimir
Brdar Siniša
1:3
Milunović Vlada
Striško Marko
0:3
Medan Branimir
Milankov Siniša
3:1
Mačkić Mile
Striško Marko
0:3
Milunović Vlada
Brdar Siniša
0:3
Medan Branimir
Striško Marko
0:3
Milunović Vlada
Milankov Siniša
3:2
Mačkić Mile
Brdar Siniša
3:0
8. 13/12/2022 TRI - KOM DEKOR ART 6:3
Simić Boško
Božić Miloš
3:1
Lukić Nenad
Mor Laslo
3:0
Lepeš Viktor
Vegvari Žolt
2:3
Lukić Nenad
Božić Miloš
3:0
Simić Boško
Vegvari Žolt
0:3
Lepeš Viktor
3:0
Lukić Nenad
Vegvari Žolt
2:3
Lepeš Viktor
Božić Miloš
3:1
Simić Boško
Mor Laslo
3:0
8. 13/12/2022 BALKANIJA SPIN 3 7:2
Bibić Radojica
Jevremović Aleksandar
0:3
Prokić Marko
Ćurić Nemanja
3:2
Smiljić Vladimir
Bogdanović Ivan
0:3
Prokić Marko
Jevremović Aleksandar
3:1
Bibić Radojica
Bogdanović Ivan
3:0
Smiljić Vladimir
Ćurić Nemanja
3:1
Prokić Marko
Bogdanović Ivan
3:1
Smiljić Vladimir
Jevremović Aleksandar
3:2
Bibić Radojica
Ćurić Nemanja
3:1
9. 20/12/2022 TOP SPIN RAVNOZEMLJAŠI 3:6
Mićić Igor
Petrović Željko
0:3
Grujanić Dragan
Bugarčić Ivan
2:3
Sajkovski Miloš
Aleksić Čeda
3:0
Grujanić Dragan
Petrović Željko
2:3
Mićić Igor
Aleksić Čeda
3:0
Sajkovski Miloš
Bugarčić Ivan
2:3
Grujanić Dragan
Aleksić Čeda
3:1
Sajkovski Miloš
Petrović Željko
2:3
Mićić Igor
Bugarčić Ivan
1:3
9. 20/12/2022 DEKOR ART VIKING 3:6
Mor Laslo
Lukić Manojlo
0:3
Vegvari Žolt
Simić Tihomir
0:3
Božić Miloš
Mohači Imre
3:0
Vegvari Žolt
Lukić Manojlo
1:3
Mor Laslo
Mohači Imre
1:3
Božić Miloš
Simić Tihomir
1:3
Vegvari Žolt
Mohači Imre
3:0
Božić Miloš
Lukić Manojlo
3:1
Mor Laslo
Simić Tihomir
1:3
9. 20/12/2022 STK KAĆ 1 ČARDA KOD BRAŠE 7:2
Šćitaroci Nemanja
Kerac Veselin
3:1
Vučinić Željko
Slama Atila
3:0
Ivić Dragan
Vlašić Miodrag
1:3
Vučinić Željko
Kerac Veselin
3:0
Šćitaroci Nemanja
Vlašić Miodrag
0:3
Ivić Dragan
Slama Atila
3:2
Vučinić Željko
Vlašić Miodrag
3:2
Ivić Dragan
Kerac Veselin
3:1
Šćitaroci Nemanja
Slama Atila
3:1
9. 20/12/2022 SPIN 4 BALKANIJA 5:4
Petrović Mirjana
Prokić Marko
0:3
Banči Ferenc
Bibić Radojica
3:1
Reljić Saša
3:0
Banči Ferenc
Prokić Marko
1:3
Smiljić Vladimir
0:3
Reljić Saša
Bibić Radojica
3:0
Banči Ferenc
Smiljić Vladimir
1:3
Reljić Saša
Prokić Marko
3:0
Petrović Mirjana
Bibić Radojica
3:1
9. 20/12/2022 NANABA TRI - KOM 6:3
Brdar Siniša
Simić Boško
3:0
Striško Marko
Lepeš Viktor
3:0
Milankov Siniša
Lukić Nenad
0:3
Striško Marko
Simić Boško
3:0
Brdar Siniša
Lukić Nenad
1:3
Sabo Aleksandar
Lepeš Viktor
3:2
Striško Marko
Lukić Nenad
3:1
Milankov Siniša
Simić Boško
3:2
Lepeš Viktor
0:3
9. 20/12/2022 SPIN 3 SRBIJAGAS 5:4
10. 10/01/2023 RAVNOZEMLJAŠI STK KAĆ 1 8:1
Bugarčić Ivan
Šćitaroci Nemanja
3:0
Dobrosavljević Ivan
Ivić Dragan
3:0
Petrović Željko
Vučinić Željko
3:0
Dobrosavljević Ivan
Šćitaroci Nemanja
3:0
Bugarčić Ivan
Vučinić Željko
0:3
Petrović Željko
Ivić Dragan
3:0
Dobrosavljević Ivan
Vučinić Željko
3:0
Petrović Željko
Šćitaroci Nemanja
3:0
Bugarčić Ivan
Ivić Dragan
3:1
10. 10/01/2023 SPIN 3 SPIN 4 3:6
Jevremović Aleksandar
Petrović Mirjana
3:0
Ćurić Nemanja
Reljić Saša
0:3
Bogdanović Ivan
Banči Ferenc
0:3
Ćurić Nemanja
Petrović Mirjana
3:1
Jevremović Aleksandar
Banči Ferenc
2:3
Bogdanović Ivan
Reljić Saša
0:3
Ćurić Nemanja
Banči Ferenc
0:3
Bogdanović Ivan
Petrović Mirjana
3:0
Jevremović Aleksandar
Reljić Saša
0:3
10. 10/01/2023 SRBIJAGAS TRI - KOM 3:6
Prica Milorad
Simić Boško
3:0
Milunović Vlada
Lepeš Viktor
2:3
Mačkić Mile
Lukić Nenad
0:3
Milunović Vlada
Simić Boško
3:2
Prica Milorad
Lukić Nenad
2:3
Mačkić Mile
Lepeš Viktor
2:3
Milunović Vlada
Lukić Nenad
0:3
Mačkić Mile
Simić Boško
3:1
Prica Milorad
Lepeš Viktor
0:3
10. 10/01/2023 ČARDA KOD BRAŠE DEKOR ART 3:6
Pjevač Dragan
Vegvari Žolt
0:3
Vlašić Miodrag
Mor Laslo
3:0
Kerac Veselin
Božić Miloš
1:3
Vlašić Miodrag
Vegvari Žolt
0:3
Slama Atila
Božić Miloš
2:3
Kerac Veselin
Mor Laslo
0:3
Vlašić Miodrag
Božić Miloš
3:2
Kerac Veselin
Vegvari Žolt
0:3
Slama Atila
Mor Laslo
3:2
10. 10/01/2023 VIKING NANABA 5:4
Simić Tihomir
Sabo Aleksandar
3:0
Lukić Manojlo
Brdar Siniša
3:2
Varga Sabolč
Striško Marko
0:3
Lukić Manojlo
Milankov Siniša
3:1
Simić Tihomir
Striško Marko
0:3
Varga Sabolč
Brdar Siniša
0:3
Lukić Manojlo
Striško Marko
1:3
Varga Sabolč
Milankov Siniša
3:1
Simić Tihomir
Brdar Siniša
3:1
10. 10/01/2023 BALKANIJA TOP SPIN 4:5
Jovanović Dragan
Markanović Željko
0:3
Prokić Marko
Sajkovski Miloš
3:1
Bibić Radojica
Mićić Igor
3:0
Prokić Marko
Markanović Željko
3:1
Jovanović Dragan
Mićić Igor
3:0
Bibić Radojica
Sajkovski Miloš
2:3
Prokić Marko
Mićić Igor
1:3
Bibić Radojica
Markanović Željko
2:3
Jovanović Dragan
Sajkovski Miloš
1:3
11. 17/01/2023 DEKOR ART RAVNOZEMLJAŠI 6:3
Božić Miloš
Ilić Marko
3:2
Vegvari Žolt
Bugarčić Ivan
2:3
Mor Laslo
Aleksić Čeda
3:2
Vegvari Žolt
Ilić Marko
3:2
Božić Miloš
Aleksić Čeda
3:0
Mor Laslo
Bugarčić Ivan
1:3
Vegvari Žolt
Aleksić Čeda
3:0
Mor Laslo
Ilić Marko
2:3
Božić Miloš
Bugarčić Ivan
3:1
11. 17/01/2023 SPIN 4 SRBIJAGAS 6:3
Reljić Saša
Medan Branimir
3:0
Banči Ferenc
Mačkić Mile
3:0
Petrović Mirjana
Milunović Vlada
2:3
Banči Ferenc
Medan Branimir
3:2
Reljić Saša
Milunović Vlada
3:1
Petrović Mirjana
Mačkić Mile
0:3
Banči Ferenc
Milunović Vlada
2:3
Petrović Mirjana
Medan Branimir
3:2
Reljić Saša
Mačkić Mile
3:2
11. 17/01/2023 NANABA ČARDA KOD BRAŠE 6:3
Brdar Siniša
Vlašić Miodrag
3:1
Striško Marko
Kerac Veselin
3:0
Milankov Siniša
Slama Atila
2:3
Striško Marko
Vlašić Miodrag
3:0
Brdar Siniša
Slama Atila
3:2
Sabo Aleksandar
Kerac Veselin
0:3
Striško Marko
Slama Atila
3:0
Sabo Aleksandar
Vlašić Miodrag
0:3
Brdar Siniša
Kerac Veselin
3:0
11. 17/01/2023 TOP SPIN SPIN 3 6:3
Sajkovski Miloš
Jevremović Aleksandar
3:1
Mićić Igor
Ćurić Nemanja
2:3
Markanović Željko
Bogdanović Ivan
3:0
Mićić Igor
Jevremović Aleksandar
3:1
Sajkovski Miloš
Bogdanović Ivan
3:0
Markanović Željko
Ćurić Nemanja
3:2
Mićić Igor
Bogdanović Ivan
1:3
Markanović Željko
Jevremović Aleksandar
2:3
Sajkovski Miloš
Ćurić Nemanja
3:2
11. 17/01/2023 TRI - KOM VIKING 5:4
Simić Boško
Mohači Imre
3:2
Lukić Nenad
Simić Tihomir
1:3
Lepeš Viktor
Lukić Manojlo
3:1
Lukić Nenad
Mohači Imre
3:0
Simić Boško
Lukić Manojlo
0:3
Lepeš Viktor
Simić Tihomir
2:3
Lukić Nenad
Lukić Manojlo
3:0
Lepeš Viktor
Mohači Imre
3:0
Simić Boško
Simić Tihomir
2:3
11. 17/01/2023 STK KAĆ 1 BALKANIJA 0:9
Vučinić Željko
Prokić Marko
0:3
Šćitaroci Nemanja
Bibić Radojica
2:3
Smiljić Vladimir
0:3
Šćitaroci Nemanja
Prokić Marko
2:3
Vučinić Željko
Smiljić Vladimir
0:3
Bibić Radojica
0:3
Šćitaroci Nemanja
Smiljić Vladimir
0:3
Prokić Marko
0:3
Vučinić Željko
Bibić Radojica
0:3
12. 31/01/2023 TOP SPIN SPIN 4 1:8
Grujanić Dragan
Reljić Saša
0:3
Sajkovski Miloš
Petrović Mirjana
1:3
Markanović Željko
Banči Ferenc
1:3
Sajkovski Miloš
Reljić Saša
0:3
Grujanić Dragan
Banči Ferenc
3:1
Markanović Željko
Petrović Mirjana
0:3
Sajkovski Miloš
Banči Ferenc
0:3
Markanović Željko
Reljić Saša
0:3
Grujanić Dragan
Petrović Mirjana
2:3
12. 31/01/2023 SRBIJAGAS VIKING 7:2
Mačkić Mile
Lukić Manojlo
3:0
Milunović Vlada
Simić Tihomir
3:0
Medan Branimir
Mohači Imre
3:0
Milunović Vlada
Lukić Manojlo
1:3
Mačkić Mile
Mohači Imre
3:0
Medan Branimir
Simić Tihomir
3:0
Prica Milorad
Mohači Imre
3:2
Medan Branimir
Lukić Manojlo
2:3
Mačkić Mile
Simić Tihomir
3:2
12. 31/01/2023 TRI - KOM ČARDA KOD BRAŠE 6:3
Simić Boško
Kerac Veselin
0:3
Lukić Nenad
Slama Atila
3:0
Lepeš Viktor
Vlašić Miodrag
3:2
Lukić Nenad
Kerac Veselin
3:0
Simić Boško
Vlašić Miodrag
0:3
Lepeš Viktor
Slama Atila
3:2
Lukić Nenad
Vlašić Miodrag
3:1
Lepeš Viktor
Kerac Veselin
3:2
Simić Boško
Slama Atila
2:3
12. 31/01/2023 NANABA RAVNOZEMLJAŠI 4:5
Sabo Aleksandar
Petrović Željko
0:3
Striško Marko
Bugarčić Ivan
3:1
Brdar Siniša
Dobrosavljević Ivan
1:3
Striško Marko
Petrović Željko
3:0
Milankov Siniša
Dobrosavljević Ivan
0:3
Brdar Siniša
Bugarčić Ivan
2:3
Striško Marko
Dobrosavljević Ivan
3:0
Brdar Siniša
Petrović Željko
0:3
Milankov Siniša
Bugarčić Ivan
3:0
12. 31/01/2023 DEKOR ART BALKANIJA
12. 31/01/2023 STK KAĆ 1 SPIN 3
13. 07/02/2023 ČARDA KOD BRAŠE VIKING
13. 07/02/2023 BALKANIJA NANABA
13. 07/02/2023 SPIN 4 STK KAĆ 1
13. 07/02/2023 RAVNOZEMLJAŠI TRI - KOM
13. 07/02/2023 TOP SPIN SRBIJAGAS
13. 07/02/2023 SPIN 3 DEKOR ART
Igrač Ekipa +/- P L % P
Lukić, Nenad TRI - KOM 100:32 31 5 86 746
Reljić, Saša SPIN 4 90:23 28 5 85 675
Striško, Marko NANABA 81:12 27 0 100 639
Prokić, Marko BALKANIJA 86:39 26 7 79 632
Lepeš, Viktor TRI - KOM 86:63 23 13 64 575
Banči, Ferenc SPIN 4 81:44 23 10 70 568
Vegvari, Žolt DEKOR ART 79:51 22 11 67 547
Vlašić, Miodrag ČARDA KOD BRAŠE 78:55 21 14 60 530
Milunović, Vlada SRBIJAGAS 70:55 20 12 63 502
Vučinić, Željko STK KAĆ 1 64:36 20 7 74 490
Sajkovski, Miloš TOP SPIN 71:58 18 15 55 462
Božić, Miloš DEKOR ART 69:68 18 15 55 462
Lukić, Manojlo VIKING 68:78 17 18 49 445
Petrović, Mirjana SPIN 4 60:60 17 15 53 438
Šćitaroci, Nemanja STK KAĆ 1 59:49 17 10 63 426
Simić, Tihomir VIKING 62:74 15 20 43 402
Bogdanović, Ivan SPIN 3 50:50 14 13 52 362
Markanović, Željko TOP SPIN 60:73 13 20 39 355
Mačkić, Mile SRBIJAGAS 47:32 14 7 67 348
Bibić, Radojica BALKANIJA 55:53 13 15 46 343
Ilić, Marko RAVNOZEMLJAŠI 53:47 13 11 54 334
Bugarčić, Ivan RAVNOZEMLJAŠI 45:39 13 8 62 327
Brdar, Siniša NANABA 48:60 12 17 41 324
Dobrosavljević, Ivan RAVNOZEMLJAŠI 41:19 13 5 72 319
Jevremović, Aleksandar SPIN 3 47:34 12 9 57 305
Medan, Branimir SRBIJAGAS 46:62 11 18 38 303
Ćurić, Nemanja SPIN 3 49:51 11 13 46 291
Grujanić, Dragan TOP SPIN 50:42 11 11 50 286
Petrović, Željko RAVNOZEMLJAŠI 41:26 11 7 61 277
Simić, Boško TRI - KOM 45:92 9 27 25 277
Prica, Milorad SRBIJAGAS 33:31 10 7 59 253
Slama, Atila ČARDA KOD BRAŠE 42:79 8 22 27 241
Smiljić, Vladimir BALKANIJA 30:8 10 1 91 239
Prokić, Đorđe BALKANIJA 32:22 9 5 64 225
Ivić, Dragan STK KAĆ 1 33:58 7 17 29 206
Mor, Laslo DEKOR ART 33:88 5 27 16 182
Kerac, Veselin ČARDA KOD BRAŠE 28:77 5 24 17 175
Milankov, Siniša NANABA 35:86 4 27 13 158
Matić, Nada SPIN 3 21:11 6 3 67 149
Mićić, Igor TOP SPIN 20:36 5 10 33 142
Jovanović, Dragan BALKANIJA 22:24 5 6 45 132
Mohači, Imre VIKING 16:74 3 24 11 127
Vlaisavljević, Živko ČARDA KOD BRAŠE 16:19 4 5 44 106
Ristić, Dejan RAVNOZEMLJAŠI 19:40 3 12 20 99
Varga, Sabolč VIKING 13:21 3 6 33 85
Sabo, Aleksandar NANABA 10:53 1 17 6 63
Keravica, Igor TOP SPIN 7:13 1 4 20 33
Pjevač, Dragan ČARDA KOD BRAŠE 5:14 1 4 20 33
Aleksić, Čeda RAVNOZEMLJAŠI 7:36 0 12 0 28
Antičević, Josip BALKANIJA 0:0 0 0 0 0
Mihajlović, Goran BALKANIJA 0:0 0 0 0 0
Devai, Josip DEKOR ART 0:0 0 0 0 0
Orovel, Endre DEKOR ART 0:0 0 0 0 0
Bunčić, Dragan SPIN 3 0:0 0 0 0 0
Vukelić, Boris SPIN 4 0:0 0 0 0 0
Perlić, Goran SPIN 4 0:0 0 0 0 0
Čičevski, Konstantin VIKING 0:0 0 0 0 0
Pavlović, Denis TOP SPIN 0:0 0 0 0 0
Barna, Dragan TOP SPIN 0:0 0 0 0 0
TRI - KOM +/- P L % P
Lukić, Nenad 100:32 31/36 0 86 746
Lepeš, Viktor 86:63 23/36 0 64 575
Simić, Boško 45:92 9/36 0 25 277
SPIN 4 +/- P L % P
Reljić, Saša 90:23 28/33 0 85 675
Banči, Ferenc 81:44 23/33 0 70 568
Petrović, Mirjana 60:60 17/32 0 53 438
Vukelić, Boris 0:0 0/0 0 0 0
Perlić, Goran 0:0 0/0 0 0 0
NANABA +/- P L % P
Striško, Marko 81:12 27/27 0 100 639
Brdar, Siniša 48:60 12/29 0 41 324
Milankov, Siniša 35:86 4/31 0 13 158
Sabo, Aleksandar 10:53 1/18 0 6 63
BALKANIJA +/- P L % P
Prokić, Marko 86:39 26/33 0 79 632
Bibić, Radojica 55:53 13/28 0 46 343
Smiljić, Vladimir 30:8 10/11 0 91 239
Prokić, Đorđe 32:22 9/14 0 64 225
Jovanović, Dragan 22:24 5/11 0 45 132
Antičević, Josip 0:0 0/0 0 0 0
Mihajlović, Goran 0:0 0/0 0 0 0
DEKOR ART +/- P L % P
Vegvari, Žolt 79:51 22/33 0 67 547
Božić, Miloš 69:68 18/33 0 55 462
Mor, Laslo 33:88 5/32 0 16 182
Devai, Josip 0:0 0/0 0 0 0
Orovel, Endre 0:0 0/0 0 0 0
ČARDA KOD BRAŠE +/- P L % P
Vlašić, Miodrag 78:55 21/35 0 60 530
Slama, Atila 42:79 8/30 0 27 241
Kerac, Veselin 28:77 5/29 0 17 175
Vlaisavljević, Živko 16:19 4/9 0 44 106
Pjevač, Dragan 5:14 1/5 0 20 33
SRBIJAGAS +/- P L % P
Milunović, Vlada 70:55 20/32 0 63 502
Mačkić, Mile 47:32 14/21 0 67 348
Medan, Branimir 46:62 11/29 0 38 303
Prica, Milorad 33:31 10/17 0 59 253
STK KAĆ 1 +/- P L % P
Vučinić, Željko 64:36 20/27 0 74 490
Šćitaroci, Nemanja 59:49 17/27 0 63 426
Ivić, Dragan 33:58 7/24 0 29 206
TOP SPIN +/- P L % P
Sajkovski, Miloš 71:58 18/33 0 55 462
Markanović, Željko 60:73 13/33 0 39 355
Grujanić, Dragan 50:42 11/22 0 50 286
Mićić, Igor 20:36 5/15 0 33 142
Keravica, Igor 7:13 1/5 0 20 33
Pavlović, Denis 0:0 0/0 0 0 0
Barna, Dragan 0:0 0/0 0 0 0
VIKING +/- P L % P
Lukić, Manojlo 68:78 17/35 0 49 445
Simić, Tihomir 62:74 15/35 0 43 402
Mohači, Imre 16:74 3/27 0 11 127
Varga, Sabolč 13:21 3/9 0 33 85
Čičevski, Konstantin 0:0 0/0 0 0 0
SPIN 3 +/- P L % P
Bogdanović, Ivan 50:50 14/27 0 52 362
Jevremović, Aleksandar 47:34 12/21 0 57 305
Ćurić, Nemanja 49:51 11/24 0 46 291
Matić, Nada 21:11 6/9 0 67 149
Bunčić, Dragan 0:0 0/0 0 0 0
RAVNOZEMLJAŠI +/- P L % P
Ilić, Marko 53:47 13/24 0 54 334
Bugarčić, Ivan 45:39 13/21 0 62 327
Dobrosavljević, Ivan 41:19 13/18 0 72 319
Petrović, Željko 41:26 11/18 0 61 277
Ristić, Dejan 19:40 3/15 0 20 99
Aleksić, Čeda 7:36 0/12 0 0 28
BALKANIJA
Josip Antičević
Dragan Jovanović
Goran Mihajlović
Radojica Bibić
Vladimir Smiljić
Marko Prokić
Đorđe Prokić
DEKOR ART
Miloš Božić
Laslo Mor
Žolt Vegvari
Josip Devai
Endre Orovel
NANABA
Siniša Milankov
Siniša Brdar
Aleksandar Sabo
Marko Striško
RAVNOZEMLJAŠI
Čeda Aleksić
Ivan Bugarčić
Marko Ilić
Željko Petrović
Dejan Ristić
Ivan Dobrosavljević
TRI - KOM
Nenad Lukić
Boško Simić
Viktor Lepeš
ČARDA KOD BRAŠE
Miodrag Vlašić
Veselin Kerac
Dragan Pjevač
Živko Vlaisavljević
Atila Slama
SPIN 3
Nada Matić
Nemanja Ćurić
Aleksandar Jevremović
Ivan Bogdanović
Dragan Bunčić
SPIN 4
Saša Reljić
Ferenc Banči
Boris Vukelić
Goran Perlić
Mirjana Petrović
SRBIJAGAS
Branimir Medan
Mile Mačkić
Vlada Milunović
Milorad Prica
VIKING
Tihomir Simić
Manojlo Lukić
Sabolč Varga
Imre Mohači
Konstantin Čičevski
STK KAĆ 1
Dragan Ivić
Željko Vučinić
Nemanja Šćitaroci
TOP SPIN
Željko Markanović
Miloš Sajkovski
Dragan Grujanić
Igor Keravica
Igor Mićić
Denis Pavlović
Dragan Barna
Powered by: www.tabletennisscores.com