Arhiva – III Liga

2021-2022

Ekipa Σ Pobeda Poraz Meč + Meč - Diff Bodovi
1 SPIN 4 22 18 4 131 67 64 40
2 ČARDA KOD BRAŠE 22 18 4 126 72 54 40
3 PICERIJA ADRIJANA 22 16 6 118 80 38 38
4 POŠTA 22 13 9 121 77 44 35
5 SRBIJAGAS 22 13 9 111 87 24 35
6 RAVNOZEMLJAŠI 22 13 9 106 92 14 35
7 PARMA 63 22 12 10 101 97 4 34
8 DEKOR ART 22 10 12 101 97 4 32
9 BALKANIJA 22 9 13 101 97 4 31
10 STK KAĆ 22 5 17 74 124 -50 27
11 INVALIDI 22 4 18 58 140 -82 26
12 TEAM 021 22 1 21 40 158 -118 23
Meč WO
Kolo Datum Domaci Gosti Rezultat
1. 26/10/2021 PARMA 63 SPIN 4 5:4
Đukić Aleksandar
Banči Ferenc
3:2
Nenadović Darko
Petrović Mirjana
3:2
Bekvalac Dejan
Reljić Saša
3:2
Nenadović Darko
Banči Ferenc
3:2
Đukić Aleksandar
Reljić Saša
1:3
Bekvalac Dejan
Petrović Mirjana
3:1
Nenadović Darko
Reljić Saša
0:3
Bekvalac Dejan
Banči Ferenc
1:3
Đukić Aleksandar
Petrović Mirjana
2:3
1. 26/10/2021 STK KAĆ RAVNOZEMLJAŠI 4:5
Lazin Dejan
Aleksić Čeda
3:1
Dikić Mihajlo
Bugarčić Ivan
3:2
Bosak Vladimir
Ilić Marko
2:3
Dikić Mihajlo
Aleksić Čeda
3:0
Lazin Dejan
Ilić Marko
0:3
Bosak Vladimir
Bugarčić Ivan
1:3
Dikić Mihajlo
Ilić Marko
3:1
Bosak Vladimir
Petrović Željko
1:3
Lazin Dejan
Bugarčić Ivan
0:3
1. 26/10/2021 ČARDA KOD BRAŠE POŠTA 6:3
Radovanović Mihajlo
Čalić Zoran
3:1
Slama Atila
Barna Dragan
3:2
Vlašić Miodrag
Glamočak Radojica
2:3
Slama Atila
Čalić Zoran
3:1
Radovanović Mihajlo
Glamočak Radojica
3:0
Vlašić Miodrag
Barna Dragan
3:0
Slama Atila
Glamočak Radojica
1:3
Vlašić Miodrag
Čalić Zoran
3:2
Radovanović Mihajlo
Barna Dragan
3:0
1. 26/10/2021 DEKOR ART INVALIDI 5:4
Devai Josip
Čučković Đuro
0:3
Božić Miloš
Ratković Dušan
3:0
Vegvari Žolt
Tipura Josip
3:0
Božić Miloš
Čučković Đuro
3:2
Devai Josip
Tipura Josip
2:3
Vegvari Žolt
Ratković Dušan
3:0
Božić Miloš
Tipura Josip
3:2
Vegvari Žolt
Čučković Đuro
2:3
Devai Josip
Kulišić Slavoljub
1:3
1. 26/10/2021 TEAM 021 SRBIJAGAS 1:8
Grković Mario
Medan Branimir
2:3
Tanasić Dragana
Prica Milorad
1:3
Ivić Dragan
Milunović Vlada
0:3
Tanasić Dragana
Medan Branimir
2:3
Grković Mario
Milunović Vlada
0:3
Ivić Dragan
Prica Milorad
1:3
Tanasić Dragana
Milunović Vlada
0:3
Ivić Dragan
Medan Branimir
1:3
Grković Mario
Mačkić Mile
3:1
1. 26/10/2021 PICERIJA ADRIJANA BALKANIJA 6:3
Juristovski Boris
Antičević Josip
3:1
Novaković Stefan
Bibić Radojica
3:1
Orsag Robert
Jovanović Dragan
2:3
Novaković Stefan
Antičević Josip
3:1
Juristovski Boris
Jovanović Dragan
0:3
Orsag Robert
Bibić Radojica
0:3
Novaković Stefan
Jovanović Dragan
3:1
Orsag Robert
Antičević Josip
3:2
Juristovski Boris
Bibić Radojica
3:2
2. 02/11/2021 BALKANIJA STK KAĆ 7:2
Jovanović Dragan
Dikić Mihajlo
0:3
Antičević Josip
Bosak Vladimir
3:1
Bibić Radojica
Lazin Dejan
3:0
Antičević Josip
Dikić Mihajlo
2:3
Jovanović Dragan
Lazin Dejan
3:0
Bibić Radojica
Bosak Vladimir
3:1
Antičević Josip
Lazin Dejan
3:0
Bibić Radojica
Dikić Mihajlo
3:2
Jovanović Dragan
Bosak Vladimir
3:1
2. 02/11/2021 SPIN 4 TEAM 021 9:0
Reljić Saša
Grković Mario
3:0
Banči Ferenc
Tanasić Dragana
3:0
Petrović Mirjana
3:0
Banči Ferenc
Grković Mario
3:0
Reljić Saša
3:0
Petrović Mirjana
Tanasić Dragana
3:1
Banči Ferenc
3:0
Petrović Mirjana
Grković Mario
3:0
Reljić Saša
Tanasić Dragana
3:2
2. 02/11/2021 POŠTA PARMA 63 5:4
Barna Dragan
Đukić Aleksandar
2:3
Glamočak Radojica
Nenadović Darko
0:3
Šćitaroci Nemanja
Bekvalac Dejan
3:1
Glamočak Radojica
Đukić Aleksandar
3:1
Barna Dragan
Bekvalac Dejan
3:2
Šćitaroci Nemanja
Nenadović Darko
3:1
Glamočak Radojica
Bekvalac Dejan
3:1
Šćitaroci Nemanja
Đukić Aleksandar
2:3
Barna Dragan
Nenadović Darko
0:3
2. 02/11/2021 INVALIDI SRBIJAGAS 3:6
Tipura Josip
Prica Milorad
0:3
Kulišić Slavoljub
Medan Branimir
3:1
Čučković Đuro
Milunović Vlada
2:3
Kulišić Slavoljub
Prica Milorad
3:0
Tipura Josip
Milunović Vlada
0:3
Čučković Đuro
Medan Branimir
2:3
Kulišić Slavoljub
Milunović Vlada
2:3
Čučković Đuro
Prica Milorad
0:3
Tipura Josip
Medan Branimir
3:2
2. 02/11/2021 RAVNOZEMLJAŠI ČARDA KOD BRAŠE 4:5
Bugarčić Ivan
Radovanović Mihajlo
1:3
Petrović Željko
Vlašić Miodrag
2:3
Ilić Marko
Slama Atila
3:0
Petrović Željko
Radovanović Mihajlo
1:3
Bugarčić Ivan
Slama Atila
3:0
Ilić Marko
Vlašić Miodrag
1:3
Petrović Željko
Slama Atila
3:1
Ilić Marko
Radovanović Mihajlo
3:1
Bugarčić Ivan
Vlašić Miodrag
1:3
2. 02/11/2021 DEKOR ART PICERIJA ADRIJANA 3:6
Devai Josip
Orsag Robert
0:3
Vegvari Žolt
Juristovski Boris
1:3
Božić Miloš
Novaković Stefan
1:3
Vegvari Žolt
Orsag Robert
3:1
Devai Josip
Novaković Stefan
0:3
Božić Miloš
Juristovski Boris
2:3
Vegvari Žolt
Novaković Stefan
0:3
Božić Miloš
Orsag Robert
3:2
Devai Josip
Juristovski Boris
3:1
3. 09/11/2021 STK KAĆ DEKOR ART 3:6
Lazin Dejan
Vegvari Žolt
1:3
Dikić Mihajlo
Devai Josip
3:2
Bosak Vladimir
Božić Miloš
3:2
Dikić Mihajlo
Vegvari Žolt
3:1
Lazin Dejan
Božić Miloš
0:3
Bosak Vladimir
Devai Josip
1:3
Dikić Mihajlo
Božić Miloš
1:3
Bosak Vladimir
Vegvari Žolt
0:3
Lazin Dejan
Devai Josip
1:3
3. 09/11/2021 TEAM 021 POŠTA 0:9
Tanasić Dragana
Šćitaroci Nemanja
2:3
Grković Mario
Čalić Zoran
1:3
Ivić Dragan
Glamočak Radojica
0:3
Grković Mario
Šćitaroci Nemanja
1:3
Tanasić Dragana
Glamočak Radojica
0:3
Ivić Dragan
Čalić Zoran
0:3
Grković Mario
Glamočak Radojica
0:3
Ivić Dragan
Šćitaroci Nemanja
0:3
Tanasić Dragana
Čalić Zoran
1:3
3. 09/11/2021 PICERIJA ADRIJANA INVALIDI 8:1
Juristovski Boris
Ratković Dušan
3:2
Novaković Stefan
Čučković Đuro
3:2
Orsag Robert
Kulišić Slavoljub
3:2
Novaković Stefan
Ratković Dušan
3:0
Juristovski Boris
Kulišić Slavoljub
3:2
Orsag Robert
Čučković Đuro
3:1
Novaković Stefan
Kulišić Slavoljub
3:2
Orsag Robert
Ratković Dušan
3:2
Kljajić Goran
Čučković Đuro
0:3
3. 09/11/2021 ČARDA KOD BRAŠE BALKANIJA 7:2
Radovanović Mihajlo
Jovanović Dragan
3:1
Slama Atila
Bibić Radojica
3:2
Kerac Veselin
Antičević Josip
3:0
Slama Atila
Jovanović Dragan
0:3
Radovanović Mihajlo
Antičević Josip
3:1
Kerac Veselin
Bibić Radojica
3:0
Slama Atila
Antičević Josip
3:2
Kerac Veselin
Jovanović Dragan
2:3
Vlašić Miodrag
Bibić Radojica
3:0
3. 09/11/2021 SRBIJAGAS SPIN 4 1:8
Prica Milorad
Banči Ferenc
0:3
Milunović Vlada
Petrović Mirjana
0:3
Medan Branimir
Reljić Saša
0:3
Milunović Vlada
Banči Ferenc
3:1
Prica Milorad
Reljić Saša
0:3
Mačkić Mile
Petrović Mirjana
2:3
Milunović Vlada
Reljić Saša
0:3
Mačkić Mile
Banči Ferenc
1:3
Prica Milorad
Petrović Mirjana
2:3
3. 09/11/2021 RAVNOZEMLJAŠI PARMA 63 5:4
Petrović Željko
Đukić Aleksandar
0:3
Bugarčić Ivan
Milovanović Milan
3:0
Galo Janoš
Bekvalac Dejan
3:0
Bugarčić Ivan
Đukić Aleksandar
3:1
Petrović Željko
Balind Valentin
2:3
Ristić Dejan
Milovanović Milan
1:3
Bugarčić Ivan
Balind Valentin
3:1
Ristić Dejan
Đukić Aleksandar
0:3
Petrović Željko
Milovanović Milan
3:2
4. 16/11/2021 BALKANIJA PARMA 63 4:5
Jovanović Dragan
Đukić Aleksandar
1:3
Antičević Josip
Bekvalac Dejan
3:1
Bibić Radojica
Balind Valentin
3:0
Antičević Josip
Đukić Aleksandar
1:3
Jovanović Dragan
Balind Valentin
2:3
Bibić Radojica
Bekvalac Dejan
2:3
Antičević Josip
Nenadović Darko
3:0
Bibić Radojica
Đukić Aleksandar
2:3
Jovanović Dragan
Bekvalac Dejan
3:2
4. 16/11/2021 POŠTA SRBIJAGAS 5:4
Čalić Zoran
Medan Branimir
3:0
Glamočak Radojica
Prica Milorad
3:1
Šćitaroci Nemanja
Milunović Vlada
0:3
Glamočak Radojica
Medan Branimir
3:0
Čalić Zoran
Milunović Vlada
2:3
Šćitaroci Nemanja
Prica Milorad
0:3
Glamočak Radojica
Milunović Vlada
1:3
Šćitaroci Nemanja
Medan Branimir
3:0
Čalić Zoran
Prica Milorad
3:2
4. 16/11/2021 RAVNOZEMLJAŠI TEAM 021 7:2
Galo Janoš
Ivić Dragan
3:0
Petrović Željko
Grković Mario
3:1
Ristić Dejan
Tanasić Dragana
0:3
Petrović Željko
Ivić Dragan
3:0
Galo Janoš
Tanasić Dragana
3:0
Ristić Dejan
Grković Mario
3:2
Petrović Željko
Tanasić Dragana
3:2
Ristić Dejan
Ivić Dragan
0:3
Galo Janoš
Grković Mario
3:0
4. 16/11/2021 PICERIJA ADRIJANA STK KAĆ 6:3
Juristovski Boris
Dikić Mihajlo
3:0
Novaković Stefan
Lazin Dejan
3:1
Orsag Robert
Bosak Vladimir
1:3
Novaković Stefan
Dikić Mihajlo
3:0
Juristovski Boris
Bosak Vladimir
3:2
Novaković Miroslav
Lazin Dejan
0:3
Novaković Stefan
Bosak Vladimir
3:0
Novaković Miroslav
Dikić Mihajlo
0:3
Juristovski Boris
Lazin Dejan
3:0
4. 16/11/2021 DEKOR ART ČARDA KOD BRAŠE 2:7
Devai Josip
Slama Atila
3:2
Božić Miloš
Radovanović Mihajlo
3:1
Vegvari Žolt
Radukić Aleksej
1:3
Božić Miloš
Vlašić Miodrag
0:3
Devai Josip
Radukić Aleksej
0:3
Vegvari Žolt
Radovanović Mihajlo
1:3
Božić Miloš
Radukić Aleksej
0:3
Vegvari Žolt
Vlašić Miodrag
0:3
Devai Josip
Kerac Veselin
1:3
4. 16/11/2021 INVALIDI SPIN 4 2:7
Tipura Josip
Banči Ferenc
2:3
Čučković Đuro
Petrović Mirjana
0:3
Kulišić Slavoljub
Reljić Saša
1:3
Čučković Đuro
Banči Ferenc
1:3
Tipura Josip
Reljić Saša
0:3
Kulišić Slavoljub
Petrović Mirjana
3:2
Čučković Đuro
Reljić Saša
0:3
Kulišić Slavoljub
Banči Ferenc
3:2
Tipura Josip
Petrović Mirjana
1:3
5. 23/11/2021 PARMA 63 DEKOR ART 2:7
Milovanović Milan
Devai Josip
1:3
Đukić Aleksandar
Vegvari Žolt
1:3
Bekvalac Dejan
Božić Miloš
0:3
Đukić Aleksandar
Devai Josip
3:0
Milovanović Milan
Božić Miloš
0:3
Bekvalac Dejan
Vegvari Žolt
1:3
Đukić Aleksandar
Božić Miloš
0:3
Bekvalac Dejan
Devai Josip
3:1
Milovanović Milan
Vegvari Žolt
0:3
5. 23/11/2021 STK KAĆ INVALIDI 4:5
Bosak Vladimir
Ratković Dušan
3:1
Dikić Mihajlo
Čučković Đuro
3:1
Lazin Dejan
Kulišić Slavoljub
2:3
Dikić Mihajlo
Ratković Dušan
3:0
Bosak Vladimir
Kulišić Slavoljub
1:3
Lazin Dejan
Čučković Đuro
0:3
Dikić Mihajlo
Kulišić Slavoljub
2:3
Lazin Dejan
Ratković Dušan
2:3
Bosak Vladimir
Čučković Đuro
3:2
5. 23/11/2021 SRBIJAGAS RAVNOZEMLJAŠI 5:4
Mačkić Mile
Aleksić Čeda
3:0
Milunović Vlada
Galo Janoš
1:3
Medan Branimir
Ristić Dejan
2:3
Milunović Vlada
Aleksić Čeda
3:0
Mačkić Mile
Ristić Dejan
3:1
Medan Branimir
Galo Janoš
0:3
Milunović Vlada
Ristić Dejan
3:1
Medan Branimir
Aleksić Čeda
3:2
Mačkić Mile
Galo Janoš
0:3
5. 23/11/2021 TEAM 021 BALKANIJA 1:8
Tanasić Dragana
Jovanović Dragan
0:3
Ivić Dragan
Bibić Radojica
0:3
Grković Mario
Antičević Josip
2:3
Tanasić Dragana
Antičević Josip
2:3
Grković Mario
Bibić Radojica
1:3
Ivić Dragan
Antičević Josip
2:3
Ivić Dragan
Antičević Josip
2:3
Grković Mario
Jovanović Dragan
0:3
Tanasić Dragana
Bibić Radojica
3:2
5. 23/11/2021 SPIN 4 POŠTA 5:4
Banči Ferenc
Šćitaroci Nemanja
3:1
Reljić Saša
Čalić Zoran
3:1
Petrović Mirjana
Glamočak Radojica
0:3
Reljić Saša
Šćitaroci Nemanja
3:2
Banči Ferenc
Glamočak Radojica
3:1
Petrović Mirjana
Čalić Zoran
1:3
Reljić Saša
Glamočak Radojica
3:0
Petrović Mirjana
Šćitaroci Nemanja
0:3
Banči Ferenc
Čalić Zoran
2:3
5. 23/11/2021 ČARDA KOD BRAŠE PICERIJA ADRIJANA 7:2
Vlašić Miodrag
Juristovski Boris
3:0
Radukić Aleksej
Orsag Robert
3:0
Kerac Veselin
Novaković Stefan
0:3
Radukić Aleksej
Juristovski Boris
3:0
Vlašić Miodrag
Novaković Stefan
3:1
Kerac Veselin
Orsag Robert
3:0
Radukić Aleksej
Novaković Stefan
3:0
Slama Atila
Juristovski Boris
2:3
Vlašić Miodrag
Orsag Robert
3:0
6. 30/11/2021 RAVNOZEMLJAŠI SPIN 4 5:4
Aleksić Čeda
Banči Ferenc
1:3
Galo Janoš
Petrović Mirjana
3:0
Ilić Marko
Reljić Saša
1:3
Galo Janoš
Banči Ferenc
3:0
Aleksić Čeda
Reljić Saša
2:3
Ilić Marko
Petrović Mirjana
3:1
Galo Janoš
Reljić Saša
3:1
Ilić Marko
Banči Ferenc
2:3
Petrović Željko
Petrović Mirjana
3:0
6. 30/11/2021 BALKANIJA SRBIJAGAS 6:3
Jovanović Dragan
Prica Milorad
3:1
Bibić Radojica
Medan Branimir
3:0
Antičević Josip
Milunović Vlada
1:3
Bibić Radojica
Prica Milorad
3:0
Jovanović Dragan
Milunović Vlada
0:3
Antičević Josip
Medan Branimir
3:0
Bibić Radojica
Milunović Vlada
0:3
Antičević Josip
Prica Milorad
3:2
Jovanović Dragan
Medan Branimir
3:0
6. 30/11/2021 PICERIJA ADRIJANA PARMA 63 7:2
Orsag Robert
Nenadović Darko
3:2
Novaković Stefan
Bekvalac Dejan
3:1
Juristovski Boris
Đukić Aleksandar
0:3
Novaković Stefan
Milovanović Milan
3:1
Orsag Robert
Đukić Aleksandar
3:0
Juristovski Boris
Bekvalac Dejan
3:1
Novaković Stefan
Đukić Aleksandar
3:2
Juristovski Boris
Milovanović Milan
3:2
Kljajić Goran
Bekvalac Dejan
0:3
6. 30/11/2021 STK KAĆ ČARDA KOD BRAŠE 2:7
Bosak Vladimir
Radovanović Mihajlo
0:3
Lazin Dejan
Vlašić Miodrag
0:3
Dikić Mihajlo
Slama Atila
3:2
Lazin Dejan
Radovanović Mihajlo
0:3
Bosak Vladimir
Slama Atila
1:3
Dikić Mihajlo
Vlašić Miodrag
1:3
Lazin Dejan
Kerac Veselin
2:3
Dikić Mihajlo
Radovanović Mihajlo
2:3
Bosak Vladimir
Vlašić Miodrag
3:2
6. 30/11/2021 INVALIDI POŠTA 0:9
Tipura Josip
Šćitaroci Nemanja
1:3
Kulišić Slavoljub
Čalić Zoran
1:3
Ratković Dušan
Glamočak Radojica
0:3
Kulišić Slavoljub
Šćitaroci Nemanja
1:3
Tipura Josip
Glamočak Radojica
0:3
Ratković Dušan
Čalić Zoran
2:3
Kulišić Slavoljub
Glamočak Radojica
0:3
Ratković Dušan
Šćitaroci Nemanja
0:3
Tipura Josip
Čalić Zoran
0:3
6. 30/11/2021 DEKOR ART TEAM 021 6:3
Devai Josip
Tanasić Dragana
3:1
Vegvari Žolt
Ivić Dragan
3:2
Božić Miloš
Grković Mario
3:1
Vegvari Žolt
Tanasić Dragana
2:3
Devai Josip
Grković Mario
3:1
Božić Miloš
Ivić Dragan
1:3
Vegvari Žolt
Grković Mario
3:2
Božić Miloš
Tanasić Dragana
3:1
Devai Josip
Ivić Dragan
2:3
7. 07/12/2021 ČARDA KOD BRAŠE INVALIDI 7:2
Kerac Veselin
Tipura Josip
3:0
Slama Atila
Čučković Đuro
0:3
Radovanović Mihajlo
Kulišić Slavoljub
3:1
Slama Atila
Ratković Dušan
3:0
Kerac Veselin
Kulišić Slavoljub
3:2
Radovanović Mihajlo
Čučković Đuro
3:0
Slama Atila
Kulišić Slavoljub
3:1
Vlašić Miodrag
Ratković Dušan
3:1
Kerac Veselin
Čučković Đuro
2:3
7. 07/12/2021 PARMA 63 STK KAĆ 6:3
Bekvalac Dejan
Lazin Dejan
3:1
Đukić Aleksandar
Bosak Vladimir
3:1
Nenadović Darko
Dikić Mihajlo
3:0
Đukić Aleksandar
Lazin Dejan
3:1
Bekvalac Dejan
Dikić Mihajlo
1:3
Nenadović Darko
Bosak Vladimir
3:0
Đukić Aleksandar
Dikić Mihajlo
0:3
Nenadović Darko
Lazin Dejan
0:3
Bekvalac Dejan
Bosak Vladimir
3:0
7. 07/12/2021 TEAM 021 PICERIJA ADRIJANA 2:7
Ivić Dragan
Novaković Stefan
0:3
Grković Mario
Orsag Robert
2:3
Tanasić Dragana
Juristovski Boris
0:3
Grković Mario
Novaković Stefan
1:3
Ivić Dragan
Juristovski Boris
0:3
Tanasić Dragana
Orsag Robert
3:2
Grković Mario
Juristovski Boris
1:3
Tanasić Dragana
Novaković Stefan
2:3
Ivić Dragan
Kljajić Goran
3:1
7. 07/12/2021 POŠTA RAVNOZEMLJAŠI 7:2
Čalić Zoran
Aleksić Čeda
3:2
Glamočak Radojica
Bugarčić Ivan
3:0
Šćitaroci Nemanja
Ilić Marko
3:0
Glamočak Radojica
Aleksić Čeda
3:0
Čalić Zoran
Ilić Marko
3:2
Šćitaroci Nemanja
Bugarčić Ivan
2:3
Glamočak Radojica
Ilić Marko
3:0
Šćitaroci Nemanja
Aleksić Čeda
3:0
Čalić Zoran
Bugarčić Ivan
0:3
7. 07/12/2021 SRBIJAGAS DEKOR ART 6:3
Medan Branimir
Vegvari Žolt
2:3
Milunović Vlada
Devai Josip
3:0
Prica Milorad
Božić Miloš
2:3
Milunović Vlada
Vegvari Žolt
3:2
Medan Branimir
Božić Miloš
3:0
Prica Milorad
Devai Josip
0:3
Milunović Vlada
Božić Miloš
3:1
Prica Milorad
Vegvari Žolt
3:0
Medan Branimir
Devai Josip
3:0
7. 07/12/2021 SPIN 4 BALKANIJA 6:3
Vukelić Boris
Jovanović Dragan
3:0
Banči Ferenc
3:0
Reljić Saša
Antičević Josip
1:3
Banči Ferenc
Jovanović Dragan
0:3
Vukelić Boris
Antičević Josip
3:0
Reljić Saša
Bibić Radojica
3:0
Banči Ferenc
Antičević Josip
2:3
Reljić Saša
Jovanović Dragan
3:1
Petrović Mirjana
Bibić Radojica
3:0
8. 14/12/2021 ČARDA KOD BRAŠE PARMA 63 6:3
Radukić Aleksej
Nenadović Darko
3:0
Vlašić Miodrag
Bekvalac Dejan
3:2
Slama Atila
Đukić Aleksandar
0:3
Vlašić Miodrag
Nenadović Darko
3:0
Radukić Aleksej
Đukić Aleksandar
3:1
Slama Atila
Bekvalac Dejan
2:3
Kerac Veselin
Đukić Aleksandar
1:3
Slama Atila
Nenadović Darko
0:3
Radukić Aleksej
Bekvalac Dejan
3:0
8. 14/12/2021 STK KAĆ TEAM 021 6:3
Lazin Dejan
Grković Mario
3:2
Dikić Mihajlo
Ivić Dragan
3:0
Bosak Vladimir
Tanasić Dragana
1:3
Dikić Mihajlo
Grković Mario
3:2
Lazin Dejan
Tanasić Dragana
1:3
Bosak Vladimir
Ivić Dragan
3:1
Dikić Mihajlo
Tanasić Dragana
3:2
Bosak Vladimir
Grković Mario
0:3
Lazin Dejan
Ivić Dragan
3:1
8. 14/12/2021 PICERIJA ADRIJANA SRBIJAGAS 4:5
Orsag Robert
Prica Milorad
3:0
Novaković Stefan
Mačkić Mile
3:0
Juristovski Boris
Milunović Vlada
2:3
Novaković Stefan
Prica Milorad
3:0
Orsag Robert
Milunović Vlada
2:3
Juristovski Boris
Mačkić Mile
2:3
Novaković Stefan
Milunović Vlada
3:1
Juristovski Boris
Prica Milorad
1:3
Orsag Robert
Mačkić Mile
1:3
8. 14/12/2021 DEKOR ART SPIN 4 3:6
Vegvari Žolt
Banči Ferenc
3:1
Božić Miloš
Petrović Mirjana
2:3
Devai Josip
Reljić Saša
0:3
Božić Miloš
Banči Ferenc
3:0
Vegvari Žolt
Reljić Saša
0:3
Devai Josip
Petrović Mirjana
1:3
Božić Miloš
Reljić Saša
3:2
Devai Josip
Banči Ferenc
0:3
Vegvari Žolt
Petrović Mirjana
1:3
8. 14/12/2021 INVALIDI RAVNOZEMLJAŠI 0:9
Kulišić Slavoljub
Petrović Željko
1:3
Čučković Đuro
Bugarčić Ivan
0:3
Tipura Josip
Ilić Marko
0:3
Čučković Đuro
Petrović Željko
2:3
Kulišić Slavoljub
Ilić Marko
2:3
Tipura Josip
Bugarčić Ivan
0:3
Čučković Đuro
Ilić Marko
1:3
Tipura Josip
Petrović Željko
1:3
Kulišić Slavoljub
Bugarčić Ivan
0:3
8. 14/12/2021 BALKANIJA POŠTA 3:6
Jovanović Dragan
Šćitaroci Nemanja
2:3
Antičević Josip
Čalić Zoran
3:1
Bibić Radojica
Glamočak Radojica
0:3
Antičević Josip
Šćitaroci Nemanja
1:3
Jovanović Dragan
Glamočak Radojica
0:3
Bibić Radojica
Čalić Zoran
3:2
Antičević Josip
Glamočak Radojica
0:3
Bibić Radojica
Šćitaroci Nemanja
0:3
Jovanović Dragan
Čalić Zoran
3:1
9. 21/12/2021 RAVNOZEMLJAŠI BALKANIJA 5:4
Galo Janoš
Jovanović Dragan
3:0
Petrović Željko
Bibić Radojica
3:1
Ilić Marko
Antičević Josip
1:3
Petrović Željko
Jovanović Dragan
3:0
Galo Janoš
Antičević Josip
3:0
Ilić Marko
Bibić Radojica
2:3
Petrović Željko
Antičević Josip
1:3
Ilić Marko
Jovanović Dragan
2:3
Galo Janoš
Bibić Radojica
3:1
9. 21/12/2021 SPIN 4 PICERIJA ADRIJANA 6:3
Reljić Saša
Orsag Robert
3:0
Vukelić Boris
Juristovski Boris
3:0
Banči Ferenc
Novaković Stefan
1:3
Vukelić Boris
Orsag Robert
3:0
Reljić Saša
Novaković Stefan
2:3
Banči Ferenc
Juristovski Boris
2:3
Vukelić Boris
Novaković Stefan
3:0
Banči Ferenc
Orsag Robert
3:1
Reljić Saša
Kljajić Goran
3:0
9. 21/12/2021 POŠTA DEKOR ART 5:4
Barna Dragan
Devai Josip
0:3
Glamočak Radojica
Vegvari Žolt
3:0
Šćitaroci Nemanja
Božić Miloš
1:3
Glamočak Radojica
Devai Josip
3:0
Barna Dragan
Božić Miloš
0:3
Šćitaroci Nemanja
Vegvari Žolt
3:0
Glamočak Radojica
Božić Miloš
3:0
Šćitaroci Nemanja
Devai Josip
3:1
Barna Dragan
Vegvari Žolt
1:3
9. 21/12/2021 TEAM 021 ČARDA KOD BRAŠE 1:8
Ivić Dragan
Slama Atila
3:1
Grković Mario
Radovanović Mihajlo
1:3
Tanasić Dragana
Radukić Aleksej
0:3
Grković Mario
Vlašić Miodrag
0:3
Ivić Dragan
Radukić Aleksej
0:3
Tanasić Dragana
Kerac Veselin
2:3
Grković Mario
Radukić Aleksej
0:3
Tanasić Dragana
Vlašić Miodrag
0:3
Ivić Dragan
Kerac Veselin
2:3
9. 21/12/2021 SRBIJAGAS STK KAĆ 6:3
Medan Branimir
Bosak Vladimir
3:0
Milunović Vlada
Lazin Dejan
3:1
Mačkić Mile
Dikić Mihajlo
1:3
Milunović Vlada
Bosak Vladimir
3:1
Medan Branimir
Dikić Mihajlo
2:3
Mačkić Mile
Lazin Dejan
3:0
Milunović Vlada
Dikić Mihajlo
3:1
Mačkić Mile
Bosak Vladimir
3:0
Medan Branimir
Lazin Dejan
1:3
9. 21/12/2021 PARMA 63 INVALIDI 7:2
Đukić Aleksandar
Tipura Josip
3:1
Nenadović Darko
Čučković Đuro
3:2
Bekvalac Dejan
Kulišić Slavoljub
0:3
Nenadović Darko
Ratković Dušan
3:1
Đukić Aleksandar
Kulišić Slavoljub
3:0
Bekvalac Dejan
Čučković Đuro
3:0
Nenadović Darko
Kulišić Slavoljub
1:3
Bekvalac Dejan
Ratković Dušan
3:1
Đukić Aleksandar
Čučković Đuro
3:1
10. 28/12/2021 PICERIJA ADRIJANA POŠTA 5:4
Orsag Robert
Šćitaroci Nemanja
3:0
Novaković Stefan
Barna Dragan
3:2
Juristovski Boris
Glamočak Radojica
1:3
Novaković Stefan
Šćitaroci Nemanja
3:1
Orsag Robert
Glamočak Radojica
0:3
Juristovski Boris
Barna Dragan
3:2
Novaković Stefan
Glamočak Radojica
3:0
Kljajić Goran
Šćitaroci Nemanja
0:3
Orsag Robert
Barna Dragan
0:3
10. 28/12/2021 DEKOR ART RAVNOZEMLJAŠI 6:3
Devai Josip
Ristić Dejan
3:1
Božić Miloš
Galo Janoš
0:3
Vegvari Žolt
Petrović Željko
3:1
Božić Miloš
Ristić Dejan
3:0
Devai Josip
Petrović Željko
3:2
Vegvari Žolt
Galo Janoš
3:2
Božić Miloš
Petrović Željko
1:3
Vegvari Žolt
Ristić Dejan
3:1
Devai Josip
Galo Janoš
0:3
10. 28/12/2021 ČARDA KOD BRAŠE SRBIJAGAS 5:4
Kerac Veselin
Medan Branimir
0:3
Radovanović Mihajlo
Prica Milorad
3:2
Vlašić Miodrag
Milunović Vlada
3:1
Radovanović Mihajlo
Medan Branimir
3:0
Slama Atila
Milunović Vlada
0:3
Vlašić Miodrag
Prica Milorad
3:0
Radovanović Mihajlo
Milunović Vlada
0:3
Vlašić Miodrag
Medan Branimir
3:1
Slama Atila
Mačkić Mile
1:3
10. 28/12/2021 INVALIDI BALKANIJA 2:7
Čučković Đuro
Jovanović Dragan
0:3
Kulišić Slavoljub
Bibić Radojica
3:1
Ratković Dušan
Antičević Josip
2:3
Kulišić Slavoljub
Jovanović Dragan
1:3
Čučković Đuro
Antičević Josip
1:3
Ratković Dušan
Bibić Radojica
0:3
Kulišić Slavoljub
Antičević Josip
3:1
Ratković Dušan
Jovanović Dragan
2:3
Čučković Đuro
Bibić Radojica
0:3
10. 28/12/2021 STK KAĆ SPIN 4 4:5
Lazin Dejan
Reljić Saša
0:3
Dikić Mihajlo
3:0
Bosak Vladimir
Banči Ferenc
0:3
Dikić Mihajlo
Reljić Saša
1:3
Lazin Dejan
Banči Ferenc
2:3
Bosak Vladimir
3:0
Dikić Mihajlo
Banči Ferenc
3:2
Bosak Vladimir
Reljić Saša
0:3
Lazin Dejan
3:0
10. 28/12/2021 PARMA 63 TEAM 021 9:0
Bekvalac Dejan
Tanasić Dragana
3:0
Đukić Aleksandar
Ivić Dragan
3:2
Nenadović Darko
Grković Mario
3:0
Đukić Aleksandar
Tanasić Dragana
3:1
Bekvalac Dejan
3:0
Nenadović Darko
Ivić Dragan
3:0
Milovanović Milan
Grković Mario
3:0
Nenadović Darko
Tanasić Dragana
3:2
Bekvalac Dejan
Ivić Dragan
3:0
11. 18/01/2022 SRBIJAGAS PARMA 63 6:3
Mačkić Mile
Nenadović Darko
3:0
Milunović Vlada
Bekvalac Dejan
3:0
Medan Branimir
Đukić Aleksandar
1:3
Milunović Vlada
Nenadović Darko
3:0
Mačkić Mile
Đukić Aleksandar
3:1
Medan Branimir
Bekvalac Dejan
2:3
Milunović Vlada
Đukić Aleksandar
3:2
Prica Milorad
Nenadović Darko
0:3
Mačkić Mile
Bekvalac Dejan
3:2
11. 18/01/2022 TEAM 021 INVALIDI 4:5
Ivić Dragan
Čučković Đuro
3:2
Tanasić Dragana
Ratković Dušan
3:2
Grković Mario
Kulišić Slavoljub
3:1
Tanasić Dragana
Čučković Đuro
2:3
Ivić Dragan
Kulišić Slavoljub
0:3
Grković Mario
Ratković Dušan
0:3
Tanasić Dragana
Kulišić Slavoljub
2:3
Grković Mario
Čučković Đuro
3:2
Ivić Dragan
Ratković Dušan
0:3
11. 18/01/2022 RAVNOZEMLJAŠI PICERIJA ADRIJANA 4:5
Aleksić Čeda
3:0
Bugarčić Ivan
Orsag Robert
3:1
Ristić Dejan
Novaković Stefan
0:3
Bugarčić Ivan
3:0
Aleksić Čeda
Novaković Stefan
0:3
Ristić Dejan
Orsag Robert
0:3
Bugarčić Ivan
Novaković Stefan
1:3
Ristić Dejan
3:0
Aleksić Čeda
Orsag Robert
0:3
11. 18/01/2022 BALKANIJA DEKOR ART 5:4
Jovanović Dragan
Božić Miloš
2:3
Antičević Josip
Devai Josip
2:3
Bibić Radojica
Vegvari Žolt
3:0
Antičević Josip
Božić Miloš
3:0
Jovanović Dragan
Vegvari Žolt
2:3
Bibić Radojica
Devai Josip
3:0
Antičević Josip
Vegvari Žolt
0:3
Bibić Radojica
Božić Miloš
3:2
Jovanović Dragan
Devai Josip
3:2
11. 18/01/2022 SPIN 4 ČARDA KOD BRAŠE 7:2
Banči Ferenc
Radovanović Mihajlo
3:2
Vukelić Boris
Radukić Aleksej
3:0
Petrović Mirjana
Kerac Veselin
3:0
Vukelić Boris
Radovanović Mihajlo
3:0
Banči Ferenc
Slama Atila
3:1
Petrović Mirjana
Radukić Aleksej
1:3
Vukelić Boris
Slama Atila
3:1
Petrović Mirjana
3:0
Banči Ferenc
Radukić Aleksej
1:3
11. 18/01/2022 POŠTA STK KAĆ 3:6
Glamočak Radojica
Bosak Vladimir
3:0
Barna Dragan
Dikić Mihajlo
2:3
Šćitaroci Nemanja
Lazin Dejan
2:3
Barna Dragan
Bosak Vladimir
1:3
Glamočak Radojica
Lazin Dejan
3:0
Šćitaroci Nemanja
Dikić Mihajlo
1:3
Barna Dragan
Lazin Dejan
2:3
Bosak Vladimir
0:3
Glamočak Radojica
Dikić Mihajlo
3:0
12. 25/01/2022 INVALIDI DEKOR ART 2:7
Ratković Dušan
Vegvari Žolt
0:3
Kulišić Slavoljub
Devai Josip
3:2
Čučković Đuro
Božić Miloš
0:3
Kulišić Slavoljub
Vegvari Žolt
3:2
Tipura Josip
Božić Miloš
2:3
Čučković Đuro
Devai Josip
2:3
Kulišić Slavoljub
Božić Miloš
2:3
Čučković Đuro
Vegvari Žolt
0:3
Tipura Josip
Devai Josip
1:3
12. 25/01/2022 SPIN 4 PARMA 63 7:2
Banči Ferenc
Đukić Aleksandar
2:3
Reljić Saša
Nenadović Darko
3:1
Petrović Mirjana
Bekvalac Dejan
3:0
Reljić Saša
Đukić Aleksandar
3:0
Banči Ferenc
Bekvalac Dejan
3:0
Petrović Mirjana
Nenadović Darko
3:1
Reljić Saša
Bekvalac Dejan
3:0
Petrović Mirjana
Đukić Aleksandar
2:3
Banči Ferenc
Nenadović Darko
3:1
12. 25/01/2022 BALKANIJA PICERIJA ADRIJANA 0:9
Novaković Stefan
0:3
Orsag Robert
0:3
Juristovski Boris
0:3
Novaković Stefan
0:3
Juristovski Boris
0:3
Orsag Robert
0:3
Juristovski Boris
0:3
Novaković Stefan
0:3
Orsag Robert
0:3
12. 25/01/2022 RAVNOZEMLJAŠI STK KAĆ 8:1
Galo Janoš
Bosak Vladimir
3:0
Petrović Željko
Lazin Dejan
3:0
Aleksić Čeda
Dikić Mihajlo
0:3
Petrović Željko
Bosak Vladimir
3:0
Galo Janoš
Dikić Mihajlo
3:0
Ilić Marko
Lazin Dejan
3:2
Petrović Željko
Dikić Mihajlo
3:1
Ilić Marko
Bosak Vladimir
3:0
Galo Janoš
Lazin Dejan
3:1
12. 25/01/2022 SRBIJAGAS TEAM 021 9:0
Prica Milorad
Grković Mario
3:0
Milunović Vlada
Ivić Dragan
3:0
Medan Branimir
Tanasić Dragana
3:0
Milunović Vlada
Grković Mario
3:0
Prica Milorad
Tanasić Dragana
3:2
Medan Branimir
Ivić Dragan
3:1
Milunović Vlada
Tanasić Dragana
3:0
Medan Branimir
Grković Mario
3:1
Prica Milorad
Ivić Dragan
3:1
12. 25/01/2022 POŠTA ČARDA KOD BRAŠE 4:5
Barna Dragan
Vlašić Miodrag
1:3
Glamočak Radojica
Radukić Aleksej
0:3
Šćitaroci Nemanja
Radovanović Mihajlo
3:1
Glamočak Radojica
Vlašić Miodrag
3:0
Barna Dragan
Radovanović Mihajlo
1:3
Šćitaroci Nemanja
Radukić Aleksej
1:3
Glamočak Radojica
Slama Atila
3:1
Šćitaroci Nemanja
Vlašić Miodrag
3:1
Barna Dragan
Radukić Aleksej
0:3
13. 01/02/2022 SRBIJAGAS INVALIDI 8:1
Prica Milorad
Čučković Đuro
3:0
Milunović Vlada
Tipura Josip
3:0
Medan Branimir
Ratković Dušan
3:1
Milunović Vlada
Čučković Đuro
3:0
Prica Milorad
Ratković Dušan
3:0
Medan Branimir
Tipura Josip
3:2
Milunović Vlada
Ratković Dušan
3:0
Medan Branimir
Čučković Đuro
3:1
Prica Milorad
Tipura Josip
2:3
13. 01/02/2022 PICERIJA ADRIJANA DEKOR ART 5:4
Orsag Robert
Devai Josip
3:2
Novaković Stefan
Božić Miloš
3:2
Juristovski Boris
Vegvari Žolt
1:3
Novaković Stefan
Devai Josip
3:1
Orsag Robert
Vegvari Žolt
1:3
Juristovski Boris
Božić Miloš
3:2
Novaković Stefan
Vegvari Žolt
3:1
Kljajić Goran
Devai Josip
0:3
Orsag Robert
Božić Miloš
1:3
13. 01/02/2022 TEAM 021 SPIN 4 1:8
Ivić Dragan
Reljić Saša
0:3
Grković Mario
Banči Ferenc
1:3
Tanasić Dragana
Petrović Mirjana
1:3
Grković Mario
Reljić Saša
0:3
Ivić Dragan
Petrović Mirjana
1:3
Tanasić Dragana
Banči Ferenc
3:1
Grković Mario
Petrović Mirjana
0:3
Tanasić Dragana
Reljić Saša
0:3
Ivić Dragan
Banči Ferenc
0:3
13. 01/02/2022 STK KAĆ BALKANIJA 2:7
Dikić Mihajlo
Jovanović Dragan
3:1
Bosak Vladimir
Mihajlović Goran
0:3
Lazin Dejan
Antičević Josip
0:3
Bosak Vladimir
Jovanović Dragan
0:3
Dikić Mihajlo
Antičević Josip
1:3
Lazin Dejan
Mihajlović Goran
1:3
Bosak Vladimir
Antičević Josip
2:3
Lazin Dejan
Jovanović Dragan
0:3
Dikić Mihajlo
Mihajlović Goran
3:0
13. 01/02/2022 PARMA 63 POŠTA 2:7
Nenadović Darko
Barna Dragan
2:3
Đukić Aleksandar
Šćitaroci Nemanja
2:3
Milovanović Milan
Glamočak Radojica
0:3
Đukić Aleksandar
Barna Dragan
3:0
Nenadović Darko
Glamočak Radojica
0:3
Milovanović Milan
Šćitaroci Nemanja
0:3
Đukić Aleksandar
Glamočak Radojica
0:3
Milovanović Milan
Barna Dragan
3:1
Nenadović Darko
Šćitaroci Nemanja
0:3
13. 01/02/2022 ČARDA KOD BRAŠE RAVNOZEMLJAŠI 4:5
Kerac Veselin
Bugarčić Ivan
0:3
Radovanović Mihajlo
Galo Janoš
1:3
Vlašić Miodrag
Aleksić Čeda
1:3
Radovanović Mihajlo
Bugarčić Ivan
3:1
Radukić Aleksej
Aleksić Čeda
3:0
Vlašić Miodrag
Galo Janoš
0:3
Radovanović Mihajlo
Aleksić Čeda
3:0
Vlašić Miodrag
Bugarčić Ivan
2:3
Radukić Aleksej
Galo Janoš
3:2
14. 08/02/2022 INVALIDI PICERIJA ADRIJANA 3:6
Tipura Josip
Juristovski Boris
0:3
Kulišić Slavoljub
3:0
Čučković Đuro
Novaković Stefan
0:3
Kulišić Slavoljub
Juristovski Boris
1:3
Tipura Josip
Novaković Stefan
0:3
Čučković Đuro
3:0
Kulišić Slavoljub
Novaković Stefan
1:3
Juristovski Boris
0:3
Tipura Josip
3:0
14. 08/02/2022 DEKOR ART STK KAĆ 8:1
Božić Miloš
Bosak Vladimir
3:1
Vegvari Žolt
Lazin Dejan
3:2
Devai Josip
Dikić Mihajlo
2:3
Vegvari Žolt
Bosak Vladimir
3:1
Božić Miloš
Dikić Mihajlo
3:2
Devai Josip
Lazin Dejan
3:0
Vegvari Žolt
Dikić Mihajlo
3:0
Devai Josip
Bosak Vladimir
3:0
Božić Miloš
Lazin Dejan
3:0
14. 08/02/2022 BALKANIJA ČARDA KOD BRAŠE 3:6
Mihajlović Goran
Vlašić Miodrag
0:3
Antičević Josip
Kerac Veselin
3:1
Jovanović Dragan
Radukić Aleksej
0:3
Antičević Josip
Vlašić Miodrag
3:1
Mihajlović Goran
Radukić Aleksej
0:3
Jovanović Dragan
Kerac Veselin
3:1
Antičević Josip
Radukić Aleksej
0:3
Jovanović Dragan
Vlašić Miodrag
0:3
Mihajlović Goran
Kerac Veselin
0:3
14. 08/02/2022 POŠTA TEAM 021 8:1
Čalić Zoran
Tanasić Dragana
3:1
Glamočak Radojica
Ivić Dragan
3:0
Šćitaroci Nemanja
Grković Mario
3:2
Glamočak Radojica
Tanasić Dragana
3:2
Čalić Zoran
Grković Mario
3:0
Šćitaroci Nemanja
Ivić Dragan
3:2
Glamočak Radojica
Grković Mario
3:0
Šćitaroci Nemanja
Tanasić Dragana
3:1
Čalić Zoran
Ivić Dragan
1:3
14. 08/02/2022 RAVNOZEMLJAŠI PARMA 63 3:6
Galo Janoš
Bekvalac Dejan
3:0
Aleksić Čeda
Nenadović Darko
0:3
Ilić Marko
Đukić Aleksandar
0:3
Aleksić Čeda
Bekvalac Dejan
0:3
Galo Janoš
Đukić Aleksandar
3:0
Ilić Marko
Nenadović Darko
1:3
Aleksić Čeda
Đukić Aleksandar
1:3
Ilić Marko
Bekvalac Dejan
1:3
Galo Janoš
Nenadović Darko
3:0
14. 08/02/2022 SPIN 4 SRBIJAGAS 5:4
Banči Ferenc
Mačkić Mile
2:3
Petrović Mirjana
Medan Branimir
3:0
Reljić Saša
Milunović Vlada
3:0
Petrović Mirjana
Mačkić Mile
0:3
Banči Ferenc
Milunović Vlada
2:3
Reljić Saša
Medan Branimir
1:3
Petrović Mirjana
Milunović Vlada
3:1
Reljić Saša
Mačkić Mile
3:0
Banči Ferenc
Medan Branimir
3:0
15. 22/02/2022 PARMA 63 BALKANIJA 2:7
Đukić Aleksandar
Jovanović Dragan
1:3
Nenadović Darko
Bibić Radojica
3:1
Bekvalac Dejan
Antičević Josip
1:3
Nenadović Darko
Jovanović Dragan
0:3
Đukić Aleksandar
Antičević Josip
0:3
Bekvalac Dejan
Bibić Radojica
0:3
Nenadović Darko
Antičević Josip
3:2
Bekvalac Dejan
Jovanović Dragan
1:3
Đukić Aleksandar
Bibić Radojica
1:3
15. 22/02/2022 SPIN 4 INVALIDI 5:4
Banči Ferenc
Ratković Dušan
1:3
Petrović Mirjana
Tipura Josip
3:1
Reljić Saša
Kulišić Slavoljub
3:0
Petrović Mirjana
Ratković Dušan
3:1
Kulišić Slavoljub
0:3
Reljić Saša
Tipura Josip
3:0
Kulišić Slavoljub
0:3
Reljić Saša
Ratković Dušan
3:0
Banči Ferenc
Tipura Josip
2:3
15. 22/02/2022 SRBIJAGAS POŠTA 2:7
Mačkić Mile
Čalić Zoran
2:3
Medan Branimir
Šćitaroci Nemanja
1:3
Milunović Vlada
Glamočak Radojica
0:3
Medan Branimir
Čalić Zoran
1:3
Mačkić Mile
Glamočak Radojica
0:3
Milunović Vlada
Šćitaroci Nemanja
3:0
Medan Branimir
Glamočak Radojica
0:3
Milunović Vlada
Čalić Zoran
2:3
Mačkić Mile
Šćitaroci Nemanja
3:0
15. 22/02/2022 STK KAĆ PICERIJA ADRIJANA 5:4
Lazin Dejan
Juristovski Boris
1:3
Dikić Mihajlo
Kljajić Goran
3:1
Bosak Vladimir
Novaković Stefan
3:2
Dikić Mihajlo
Juristovski Boris
3:1
Lazin Dejan
Novaković Stefan
1:3
Bosak Vladimir
Kljajić Goran
3:0
Dikić Mihajlo
Novaković Stefan
1:3
Bosak Vladimir
Juristovski Boris
2:3
Lazin Dejan
Kljajić Goran
3:1
15. 22/02/2022 TEAM 021 RAVNOZEMLJAŠI 4:5
Ivić Dragan
Bugarčić Ivan
3:1
Tanasić Dragana
Ilić Marko
0:3
Grković Mario
Aleksić Čeda
3:2
Tanasić Dragana
Bugarčić Ivan
0:3
Ivić Dragan
Aleksić Čeda
0:3
Grković Mario
Ilić Marko
3:2
Tanasić Dragana
Aleksić Čeda
3:1
Grković Mario
Bugarčić Ivan
0:3
Ivić Dragan
Ilić Marko
0:3
15. 22/02/2022 ČARDA KOD BRAŠE DEKOR ART 5:4
Slama Atila
Božić Miloš
3:2
Vlašić Miodrag
Devai Josip
3:0
Vegvari Žolt
0:3
Vlašić Miodrag
Božić Miloš
3:1
Slama Atila
Vegvari Žolt
0:3
Devai Josip
0:3
Vlašić Miodrag
Vegvari Žolt
3:1
Radovanović Mihajlo
Božić Miloš
3:0
Slama Atila
Devai Josip
0:3
16. 15/03/2022 PICERIJA ADRIJANA ČARDA KOD BRAŠE 5:4
Orsag Robert
Vlašić Miodrag
3:0
Novaković Stefan
Kerac Veselin
3:0
Juristovski Boris
Radukić Aleksej
0:3
Novaković Stefan
Vlašić Miodrag
3:0
Orsag Robert
Radukić Aleksej
0:3
Juristovski Boris
Slama Atila
2:3
Novaković Stefan
Radukić Aleksej
3:1
Juristovski Boris
Vlašić Miodrag
2:3
Orsag Robert
Slama Atila
3:2
16. 15/03/2022 INVALIDI STK KAĆ 6:3
Ratković Dušan
Bosak Vladimir
1:3
Kulišić Slavoljub
Lazin Dejan
3:0
Tipura Josip
Dikić Mihajlo
3:2
Kulišić Slavoljub
Bosak Vladimir
2:3
Ratković Dušan
Dikić Mihajlo
3:2
Tipura Josip
Lazin Dejan
3:0
Kulišić Slavoljub
Dikić Mihajlo
3:2
Tipura Josip
Bosak Vladimir
3:2
Ratković Dušan
Lazin Dejan
0:3
16. 15/03/2022 RAVNOZEMLJAŠI SRBIJAGAS 3:6
Petrović Željko
Prica Milorad
3:0
Bugarčić Ivan
Medan Branimir
1:3
Ilić Marko
Milunović Vlada
2:3
Bugarčić Ivan
Prica Milorad
1:3
Petrović Željko
Milunović Vlada
0:3
Ilić Marko
Medan Branimir
3:2
Bugarčić Ivan
Milunović Vlada
3:2
Ilić Marko
Prica Milorad
2:3
Petrović Željko
Medan Branimir
3:1
16. 15/03/2022 DEKOR ART PARMA 63 3:6
Devai Josip
Đukić Aleksandar
1:3
Vegvari Žolt
Nenadović Darko
2:3
Božić Miloš
Bekvalac Dejan
3:0
Vegvari Žolt
Đukić Aleksandar
3:0
Devai Josip
Bekvalac Dejan
1:3
Božić Miloš
Nenadović Darko
1:3
Vegvari Žolt
Bekvalac Dejan
3:2
Božić Miloš
Đukić Aleksandar
0:3
Devai Josip
Nenadović Darko
0:3
16. 15/03/2022 BALKANIJA TEAM 021 8:1
Antičević Josip
Tanasić Dragana
3:1
Mihajlović Goran
Ivić Dragan
3:2
Bibić Radojica
Grković Mario
3:1
Mihajlović Goran
Tanasić Dragana
3:2
Antičević Josip
Grković Mario
3:1
Bibić Radojica
Ivić Dragan
3:0
Mihajlović Goran
Grković Mario
2:3
Bibić Radojica
Tanasić Dragana
3:0
Antičević Josip
Ivić Dragan
3:0
16. 15/03/2022 POŠTA SPIN 4 7:2
Čalić Zoran
Reljić Saša
3:0
Glamočak Radojica
Banči Ferenc
3:0
Šćitaroci Nemanja
Petrović Mirjana
3:0
Glamočak Radojica
Reljić Saša
3:0
Čalić Zoran
Petrović Mirjana
1:3
Šćitaroci Nemanja
Banči Ferenc
1:3
Glamočak Radojica
Petrović Mirjana
3:1
Šćitaroci Nemanja
Reljić Saša
3:1
Čalić Zoran
Banči Ferenc
3:2
17. 22/03/2022 SPIN 4 RAVNOZEMLJAŠI 4:5
Banči Ferenc
Petrović Željko
3:0
Petrović Mirjana
Galo Janoš
0:3
Reljić Saša
Ilić Marko
3:1
Petrović Mirjana
Petrović Željko
0:3
Banči Ferenc
Ilić Marko
0:3
Reljić Saša
3:0
Petrović Mirjana
Ilić Marko
1:3
Reljić Saša
Petrović Željko
3:0
Banči Ferenc
Galo Janoš
2:3
17. 22/03/2022 PARMA 63 PICERIJA ADRIJANA 5:4
Đukić Aleksandar
Orsag Robert
3:0
Nenadović Darko
Juristovski Boris
1:3
Bekvalac Dejan
Novaković Stefan
2:3
Nenadović Darko
Orsag Robert
3:1
Đukić Aleksandar
Novaković Stefan
0:3
Bekvalac Dejan
Juristovski Boris
3:1
Nenadović Darko
Novaković Stefan
0:3
Bekvalac Dejan
Kljajić Goran
3:0
Đukić Aleksandar
Juristovski Boris
3:0
17. 22/03/2022 ČARDA KOD BRAŠE STK KAĆ 6:3
Kerac Veselin
Bosak Vladimir
3:1
Vlašić Miodrag
Lazin Dejan
3:1
Slama Atila
Dikić Mihajlo
0:3
Vlašić Miodrag
Bosak Vladimir
3:1
Kerac Veselin
Dikić Mihajlo
3:2
Slama Atila
Lazin Dejan
3:2
Vlašić Miodrag
Dikić Mihajlo
1:3
Slama Atila
Bosak Vladimir
2:3
Kerac Veselin
Lazin Dejan
3:1
17. 22/03/2022 SRBIJAGAS BALKANIJA 6:3
Prica Milorad
Jovanović Dragan
2:3
Milunović Vlada
Bibić Radojica
3:1
Medan Branimir
Antičević Josip
0:3
Milunović Vlada
Jovanović Dragan
3:0
Prica Milorad
Antičević Josip
3:1
Medan Branimir
Bibić Radojica
3:0
Milunović Vlada
Antičević Josip
3:0
Medan Branimir
Jovanović Dragan
1:3
Prica Milorad
3:0
17. 22/03/2022 TEAM 021 DEKOR ART 1:8
Ivić Dragan
Vegvari Žolt
0:3
Tanasić Dragana
Devai Josip
3:1
Grković Mario
Božić Miloš
2:3
Tanasić Dragana
Vegvari Žolt
2:3
Ivić Dragan
Božić Miloš
1:3
Grković Mario
Devai Josip
2:3
Tanasić Dragana
Božić Miloš
0:3
Grković Mario
Vegvari Žolt
0:3
Ivić Dragan
Devai Josip
1:3
17. 22/03/2022 POŠTA INVALIDI 7:2
Čalić Zoran
Tipura Josip
3:1
Glamočak Radojica
Čučković Đuro
3:0
Šćitaroci Nemanja
Ratković Dušan
3:1
Glamočak Radojica
Tipura Josip
3:0
Čalić Zoran
Ratković Dušan
3:2
Šćitaroci Nemanja
Čučković Đuro
3:2
Glamočak Radojica
Ratković Dušan
3:0
Šćitaroci Nemanja
Tipura Josip
0:3
Čalić Zoran
Čučković Đuro
2:3
18. 29/03/2022 BALKANIJA SPIN 4 4:5
Bibić Radojica
Reljić Saša
1:3
Jovanović Dragan
Banči Ferenc
1:3
Antičević Josip
Petrović Mirjana
3:1
Jovanović Dragan
Reljić Saša
0:3
Bibić Radojica
Petrović Mirjana
3:1
Antičević Josip
Banči Ferenc
1:3
Jovanović Dragan
Petrović Mirjana
1:3
Antičević Josip
Reljić Saša
3:2
Bibić Radojica
Banči Ferenc
3:1
18. 29/03/2022 DEKOR ART SRBIJAGAS 4:5
Devai Josip
Prica Milorad
3:2
Vegvari Žolt
Medan Branimir
3:1
Božić Miloš
Milunović Vlada
2:3
Vegvari Žolt
Prica Milorad
3:0
Devai Josip
Milunović Vlada
0:3
Božić Miloš
Medan Branimir
1:3
Vegvari Žolt
Milunović Vlada
0:3
Božić Miloš
Prica Milorad
3:1
Devai Josip
Medan Branimir
1:3
18. 29/03/2022 INVALIDI ČARDA KOD BRAŠE 1:8
Ratković Dušan
Kerac Veselin
0:3
Kulišić Slavoljub
Slama Atila
2:3
Čučković Đuro
Radovanović Mihajlo
1:3
Kulišić Slavoljub
Kerac Veselin
3:0
Tipura Josip
Radovanović Mihajlo
2:3
Čučković Đuro
Slama Atila
2:3
Kulišić Slavoljub
Radovanović Mihajlo
1:3
Čučković Đuro
Kerac Veselin
1:3
Tipura Josip
Slama Atila
0:3
18. 29/03/2022 RAVNOZEMLJAŠI POŠTA 5:4
Galo Janoš
Čalić Zoran
3:1
Ilić Marko
Šćitaroci Nemanja
3:2
Petrović Željko
Glamočak Radojica
1:3
Ilić Marko
Čalić Zoran
3:0
Galo Janoš
Glamočak Radojica
0:3
Petrović Željko
Šćitaroci Nemanja
0:3
Ilić Marko
Glamočak Radojica
0:3
Petrović Željko
Čalić Zoran
3:2
Galo Janoš
Šćitaroci Nemanja
3:1
18. 29/03/2022 STK KAĆ PARMA 63 4:5
Lazin Dejan
Nenadović Darko
1:3
Dikić Mihajlo
Bekvalac Dejan
3:0
Bosak Vladimir
Đukić Aleksandar
1:3
Dikić Mihajlo
Nenadović Darko
0:3
Lazin Dejan
Đukić Aleksandar
1:3
Bosak Vladimir
Bekvalac Dejan
3:2
Dikić Mihajlo
Đukić Aleksandar
1:3
Bosak Vladimir
Nenadović Darko
3:2
Lazin Dejan
Milovanović Milan
3:0
18. 29/03/2022 PICERIJA ADRIJANA TEAM 021 6:3
Novaković Stefan
Grković Mario
3:1
Kljajić Goran
Tanasić Dragana
2:3
Juristovski Boris
Ivić Dragan
3:0
Kljajić Goran
Grković Mario
1:3
Orsag Robert
Ivić Dragan
3:0
Juristovski Boris
Tanasić Dragana
3:1
Kljajić Goran
Ivić Dragan
0:3
Juristovski Boris
Grković Mario
3:1
Orsag Robert
Tanasić Dragana
3:1
19. 05/04/2022 PARMA 63 ČARDA KOD BRAŠE 4:5
Bekvalac Dejan
Radovanović Mihajlo
2:3
Nenadović Darko
Slama Atila
3:0
Đukić Aleksandar
Kerac Veselin
1:3
Nenadović Darko
Radovanović Mihajlo
1:3
Bekvalac Dejan
Kerac Veselin
0:3
Đukić Aleksandar
Vlašić Miodrag
3:1
Nenadović Darko
Kerac Veselin
3:1
Đukić Aleksandar
Radovanović Mihajlo
2:3
Bekvalac Dejan
Vlašić Miodrag
3:2
19. 05/04/2022 TEAM 021 STK KAĆ 2:7
Ivić Dragan
Bosak Vladimir
1:3
Tanasić Dragana
Lazin Dejan
3:1
Grković Mario
Dikić Mihajlo
0:3
Tanasić Dragana
Bosak Vladimir
2:3
Ivić Dragan
Dikić Mihajlo
0:3
Grković Mario
Lazin Dejan
3:1
Tanasić Dragana
Dikić Mihajlo
0:3
Grković Mario
Bosak Vladimir
2:3
Ivić Dragan
Lazin Dejan
2:3
19. 05/04/2022 SPIN 4 DEKOR ART 8:1
Banči Ferenc
Vegvari Žolt
3:2
Reljić Saša
Devai Josip
3:0
Petrović Mirjana
Božić Miloš
3:2
Reljić Saša
Vegvari Žolt
3:0
Banči Ferenc
Božić Miloš
0:3
Petrović Mirjana
Devai Josip
3:0
Reljić Saša
Božić Miloš
3:0
Petrović Mirjana
Vegvari Žolt
3:1
Banči Ferenc
Devai Josip
3:0
19. 05/04/2022 POŠTA BALKANIJA 6:3
Čalić Zoran
Jovanović Dragan
3:2
Glamočak Radojica
Bibić Radojica
3:1
Šćitaroci Nemanja
Antičević Josip
0:3
Glamočak Radojica
Jovanović Dragan
3:0
Čalić Zoran
Antičević Josip
2:3
Šćitaroci Nemanja
Bibić Radojica
3:2
Glamočak Radojica
Antičević Josip
3:1
Šćitaroci Nemanja
Jovanović Dragan
0:3
Čalić Zoran
Bibić Radojica
0:3
19. 05/04/2022 RAVNOZEMLJAŠI INVALIDI 4:5
Ristić Dejan
Čučković Đuro
2:3
Aleksić Čeda
Ratković Dušan
3:2
Ilić Marko
Kulišić Slavoljub
3:0
Aleksić Čeda
Čučković Đuro
0:3
Ristić Dejan
Kulišić Slavoljub
0:3
Ilić Marko
Tipura Josip
3:0
Aleksić Čeda
Kulišić Slavoljub
1:3
Ilić Marko
Čučković Đuro
3:0
Ristić Dejan
Tipura Josip
1:3
19. 05/04/2022 SRBIJAGAS PICERIJA ADRIJANA 2:7
Milunović Vlada
Novaković Stefan
0:3
Medan Branimir
Orsag Robert
3:2
Prica Milorad
Juristovski Boris
0:3
Medan Branimir
Novaković Stefan
2:3
Milunović Vlada
Juristovski Boris
0:3
Prica Milorad
Orsag Robert
3:0
Medan Branimir
Juristovski Boris
1:3
Prica Milorad
Novaković Stefan
0:3
Milunović Vlada
Orsag Robert
1:3
20. 12/04/2022 DEKOR ART POŠTA 5:4
Božić Miloš
Barna Dragan
3:0
Vegvari Žolt
Čalić Zoran
3:1
Devai Josip
Glamočak Radojica
0:3
Vegvari Žolt
Barna Dragan
2:3
Božić Miloš
Glamočak Radojica
0:3
Devai Josip
Čalić Zoran
1:3
Vegvari Žolt
Glamočak Radojica
3:2
Devai Josip
Barna Dragan
3:1
Božić Miloš
Čalić Zoran
3:0
20. 12/04/2022 INVALIDI PARMA 63 1:8
Čučković Đuro
Đukić Aleksandar
2:3
Kulišić Slavoljub
Nenadović Darko
3:1
Tipura Josip
Bekvalac Dejan
0:3
Kulišić Slavoljub
Đukić Aleksandar
0:3
Čučković Đuro
Bekvalac Dejan
0:3
Tipura Josip
Nenadović Darko
2:3
Kulišić Slavoljub
Bekvalac Dejan
1:3
Tipura Josip
Đukić Aleksandar
1:3
Čučković Đuro
Nenadović Darko
2:3
20. 12/04/2022 PICERIJA ADRIJANA SPIN 4 2:7
Orsag Robert
Banči Ferenc
1:3
Novaković Stefan
Petrović Mirjana
3:2
Juristovski Boris
Vukelić Boris
0:3
Novaković Stefan
Banči Ferenc
2:3
Orsag Robert
Vukelić Boris
0:3
Juristovski Boris
Petrović Mirjana
1:3
Novaković Stefan
Vukelić Boris
2:3
Juristovski Boris
Banči Ferenc
3:0
Kljajić Goran
Petrović Mirjana
0:3
20. 12/04/2022 ČARDA KOD BRAŠE TEAM 021 7:2
Kerac Veselin
Tanasić Dragana
0:3
Slama Atila
Ivić Dragan
2:3
Vlašić Miodrag
Grković Mario
3:0
Slama Atila
Tanasić Dragana
3:1
Kerac Veselin
Grković Mario
3:0
Vlašić Miodrag
Ivić Dragan
3:0
Slama Atila
Grković Mario
3:1
Vlašić Miodrag
Tanasić Dragana
3:0
Kerac Veselin
Ivić Dragan
3:2
20. 12/04/2022 STK KAĆ SRBIJAGAS 2:7
Bosak Vladimir
Medan Branimir
2:3
Dikić Mihajlo
Mačkić Mile
2:3
Lazin Dejan
Milunović Vlada
2:3
Dikić Mihajlo
Medan Branimir
3:2
Bosak Vladimir
Milunović Vlada
1:3
Lazin Dejan
Mačkić Mile
2:3
Dikić Mihajlo
Milunović Vlada
3:1
Lazin Dejan
Medan Branimir
2:3
Bosak Vladimir
Mačkić Mile
0:3
20. 12/04/2022 BALKANIJA RAVNOZEMLJAŠI 4:5
Antičević Josip
Petrović Željko
3:1
Jovanović Dragan
Ristić Dejan
3:1
Bibić Radojica
Aleksić Čeda
3:1
Jovanović Dragan
Petrović Željko
0:3
Antičević Josip
Galo Janoš
1:3
Bibić Radojica
Ristić Dejan
2:3
Jovanović Dragan
Galo Janoš
1:3
Bibić Radojica
Petrović Željko
0:3
Antičević Josip
3:0
21. 19/04/2022 RAVNOZEMLJAŠI DEKOR ART 6:3
Galo Janoš
Vegvari Žolt
3:1
Ristić Dejan
Devai Josip
0:3
Bugarčić Ivan
Božić Miloš
3:2
Ilić Marko
Vegvari Žolt
1:3
Galo Janoš
Božić Miloš
3:1
Bugarčić Ivan
Devai Josip
3:0
Ilić Marko
Božić Miloš
3:2
Bugarčić Ivan
Vegvari Žolt
3:2
Galo Janoš
Devai Josip
0:3
21. 19/04/2022 BALKANIJA INVALIDI 6:3
Jovanović Dragan
Ratković Dušan
3:0
Bibić Radojica
Tipura Josip
2:3
Antičević Josip
Kulišić Slavoljub
1:3
Bibić Radojica
Ratković Dušan
3:1
Jovanović Dragan
Kulišić Slavoljub
2:3
Antičević Josip
Tipura Josip
3:0
Bibić Radojica
Kulišić Slavoljub
3:0
Antičević Josip
Ratković Dušan
3:1
Jovanović Dragan
Tipura Josip
3:0
21. 19/04/2022 SRBIJAGAS ČARDA KOD BRAŠE 4:5
Prica Milorad
Radovanović Mihajlo
2:3
Milunović Vlada
Vlašić Miodrag
3:0
Medan Branimir
Slama Atila
1:3
Milunović Vlada
Radovanović Mihajlo
3:0
Prica Milorad
Slama Atila
3:2
Medan Branimir
Vlašić Miodrag
2:3
Milunović Vlada
Kerac Veselin
3:0
Medan Branimir
Radovanović Mihajlo
1:3
Prica Milorad
Vlašić Miodrag
0:3
21. 19/04/2022 POŠTA PICERIJA ADRIJANA 3:6
Barna Dragan
Orsag Robert
2:3
Glamočak Radojica
Juristovski Boris
3:0
Šćitaroci Nemanja
Novaković Stefan
0:3
Glamočak Radojica
Orsag Robert
3:0
Barna Dragan
Novaković Stefan
1:3
Šćitaroci Nemanja
Juristovski Boris
0:3
Glamočak Radojica
Novaković Stefan
0:3
Šćitaroci Nemanja
Kljajić Goran
0:3
Barna Dragan
Juristovski Boris
3:1
21. 19/04/2022 SPIN 4 STK KAĆ 8:1
Banči Ferenc
Bosak Vladimir
3:1
Petrović Mirjana
Lazin Dejan
3:0
Reljić Saša
Dikić Mihajlo
3:2
Petrović Mirjana
Bosak Vladimir
3:0
Banči Ferenc
Dikić Mihajlo
3:2
Reljić Saša
Lazin Dejan
3:0
Petrović Mirjana
Dikić Mihajlo
2:3
Reljić Saša
3:0
Banči Ferenc
Lazin Dejan
3:0
21. 19/04/2022 TEAM 021 PARMA 63 3:6
Ivić Dragan
Bekvalac Dejan
0:3
Grković Mario
Milovanović Milan
3:1
Tanasić Dragana
Đukić Aleksandar
2:3
Grković Mario
Bekvalac Dejan
1:3
Ivić Dragan
Đukić Aleksandar
2:3
Tanasić Dragana
Milovanović Milan
3:0
Grković Mario
Đukić Aleksandar
2:3
Tanasić Dragana
Bekvalac Dejan
3:2
Ivić Dragan
Nenadović Darko
1:3
22. 10/05/2022 ČARDA KOD BRAŠE SPIN 4 4:5
Vlašić Miodrag
Banči Ferenc
1:3
Radovanović Mihajlo
Reljić Saša
3:1
Slama Atila
Petrović Mirjana
1:3
Radovanović Mihajlo
Banči Ferenc
3:1
Vlašić Miodrag
Petrović Mirjana
3:0
Kerac Veselin
Reljić Saša
0:3
Radovanović Mihajlo
Petrović Mirjana
3:1
Kerac Veselin
Banči Ferenc
0:3
Vlašić Miodrag
Reljić Saša
0:3
22. 10/05/2022 PICERIJA ADRIJANA RAVNOZEMLJAŠI 5:4
Kljajić Goran
Petrović Željko
0:3
Novaković Stefan
Ilić Marko
3:2
Orsag Robert
Ristić Dejan
3:0
Novaković Stefan
Petrović Željko
3:1
Kljajić Goran
Ristić Dejan
2:3
Orsag Robert
Ilić Marko
3:2
Novaković Stefan
Ristić Dejan
3:1
Orsag Robert
Petrović Željko
1:3
Juristovski Boris
Ilić Marko
0:3
22. 10/05/2022 INVALIDI TEAM 021 4:5
Tipura Josip
Tanasić Dragana
3:2
Ratković Dušan
Ivić Dragan
3:2
Čučković Đuro
Grković Mario
1:3
Kulišić Slavoljub
Tanasić Dragana
3:2
Tipura Josip
Grković Mario
0:3
Čučković Đuro
Ivić Dragan
1:3
Kulišić Slavoljub
Grković Mario
3:1
Čučković Đuro
Tanasić Dragana
1:3
Tipura Josip
Ivić Dragan
1:3
22. 10/05/2022 STK KAĆ POŠTA 5:4
Lazin Dejan
Šćitaroci Nemanja
3:0
Bosak Vladimir
Čalić Zoran
3:2
Dikić Mihajlo
Glamočak Radojica
0:3
Bosak Vladimir
Šćitaroci Nemanja
3:0
Lazin Dejan
Glamočak Radojica
0:3
Dikić Mihajlo
Čalić Zoran
3:1
Bosak Vladimir
Glamočak Radojica
0:3
Dikić Mihajlo
Šćitaroci Nemanja
3:0
Lazin Dejan
Čalić Zoran
0:3
22. 10/05/2022 DEKOR ART BALKANIJA 5:4
Devai Josip
Antičević Josip
1:3
Vegvari Žolt
Jovanović Dragan
3:0
Božić Miloš
Bibić Radojica
3:2
Vegvari Žolt
Antičević Josip
3:2
Devai Josip
Bibić Radojica
0:3
Božić Miloš
Jovanović Dragan
1:3
Vegvari Žolt
Bibić Radojica
3:2
Božić Miloš
Antičević Josip
3:0
Devai Josip
Jovanović Dragan
0:3
22. 10/05/2022 PARMA 63 SRBIJAGAS 5:4
Nenadović Darko
Medan Branimir
3:1
Đukić Aleksandar
Prica Milorad
3:0
Bekvalac Dejan
Milunović Vlada
0:3
Đukić Aleksandar
Medan Branimir
3:0
Nenadović Darko
Milunović Vlada
3:2
Bekvalac Dejan
Prica Milorad
0:3
Đukić Aleksandar
Milunović Vlada
1:3
Bekvalac Dejan
Medan Branimir
3:1
Nenadović Darko
Prica Milorad
2:3
Igrač Ekipa +/- P L % P
Novaković, Stefan PICERIJA ADRIJANA 181:62 58 6 91 1388
Glamočak, Radojica POŠTA 175:41 57 9 86 1372
Milunović, Vlada SRBIJAGAS 165:78 51 15 77 1244
Reljić, Saša SPIN 4 160:50 49 11 82 1187
Đukić, Aleksandar PARMA 63 143:110 41 24 63 1028
Vegvari, Žolt DEKOR ART 145:114 40 26 61 1009
Dikić, Mihajlo STK KAĆ 147:117 39 27 59 988
Antičević, Josip BALKANIJA 138:115 38 26 59 962
Banči, Ferenc SPIN 4 145:114 37 28 57 943
Božić, Miloš DEKOR ART 139:121 36 30 55 924
Vlašić, Miodrag ČARDA KOD BRAŠE 122:70 36 16 69 891
Juristovski, Boris PICERIJA ADRIJANA 121:98 35 22 61 881
Petrović, Mirjana SPIN 4 121:94 34 23 60 860
Šćitaroci, Nemanja POŠTA 116:105 33 26 56 843
Jovanović, Dragan BALKANIJA 116:105 32 27 54 822
Nenadović, Darko PARMA 63 106:99 30 24 56 767
Radovanović, Mihajlo ČARDA KOD BRAŠE 99:53 31 8 79 753
Kulišić, Slavoljub INVALIDI 117:114 29 28 51 753
Galo, Janoš RAVNOZEMLJAŠI 97:25 31 4 89 744
Bibić, Radojica BALKANIJA 112:97 28 27 51 727
Bekvalac, Dejan PARMA 63 106:122 26 34 43 696
Devai, Josip DEKOR ART 101:145 25 41 38 689
Orsag, Robert PICERIJA ADRIJANA 92:105 24 28 46 635
Medan, Branimir SRBIJAGAS 101:136 23 37 38 632
Čalić, Zoran POŠTA 96:91 24 21 53 618
Petrović, Željko RAVNOZEMLJAŠI 84:60 24 14 63 601
Bosak, Vladimir STK KAĆ 93:160 21 44 32 601
Radukić, Aleksej ČARDA KOD BRAŠE 73:13 24 2 92 573
Ilić, Marko RAVNOZEMLJAŠI 92:79 22 21 51 571
Prica, Milorad SRBIJAGAS 81:95 20 27 43 537
Bugarčić, Ivan RAVNOZEMLJAŠI 72:41 21 9 70 519
Tanasić, Dragana TEAM 021 99:169 16 50 24 497
Kerac, Veselin ČARDA KOD BRAŠE 65:65 19 16 54 488
Lazin, Dejan STK KAĆ 79:168 14 52 21 455
Slama, Atila ČARDA KOD BRAŠE 72:103 16 27 37 443
Grković, Mario TEAM 021 78:173 12 53 18 410
Ivić, Dragan TEAM 021 69:166 12 51 19 405
Mačkić, Mile SRBIJAGAS 55:41 16 9 64 400
Tipura, Josip INVALIDI 57:122 12 35 26 367
Čučković, Đuro INVALIDI 73:136 11 42 21 360
Vukelić, Boris SPIN 4 33:3 11 0 100 260
Ratković, Dušan INVALIDI 44:109 6 34 15 222
Barna, Dragan POŠTA 36:73 5 22 19 170
Ristić, Dejan RAVNOZEMLJAŠI 25:62 5 18 22 161
Aleksić, Čeda RAVNOZEMLJAŠI 26:72 4 23 15 149
Mihajlović, Goran BALKANIJA 14:20 4 5 44 106
Milovanović, Milan PARMA 63 16:38 3 12 20 99
Kljajić, Goran PICERIJA ADRIJANA 11:48 1 16 6 61
Balind, Valentin PARMA 63 7:10 2 2 50 52
Novaković, Miroslav PICERIJA ADRIJANA 0:6 0 2 0 4
Mor, Laslo DEKOR ART 0:0 0 0 0 0
Orovel, Endre DEKOR ART 0:0 0 0 0 0
Stanišić, Saša PARMA 63 0:0 0 0 0 0
Tanasić, Vladimir TEAM 021 0:0 0 0 0 0
Sabo, Laslo TEAM 021 0:0 0 0 0 0
Sabo, Robert TEAM 021 0:0 0 0 0 0
Ivošević, Rade SRBIJAGAS 0:0 0 0 0 0
Perlić, Goran SPIN 4 0:0 0 0 0 0
Mezei, Josip INVALIDI 0:0 0 0 0 0
PICERIJA ADRIJANA +/- P L % P
Novaković, Stefan 181:62 58/64 0 91 1388
Juristovski, Boris 121:98 35/57 0 61 881
Orsag, Robert 92:105 24/52 0 46 635
Kljajić, Goran 11:48 1/17 0 6 61
Novaković, Miroslav 0:6 0/2 0 0 4
POŠTA +/- P L % P
Glamočak, Radojica 175:41 57/66 0 86 1372
Šćitaroci, Nemanja 116:105 33/59 0 56 843
Čalić, Zoran 96:91 24/45 0 53 618
Barna, Dragan 36:73 5/27 0 19 170
SRBIJAGAS +/- P L % P
Milunović, Vlada 165:78 51/66 0 77 1244
Medan, Branimir 101:136 23/60 0 38 632
Prica, Milorad 81:95 20/47 0 43 537
Mačkić, Mile 55:41 16/25 0 64 400
Ivošević, Rade 0:0 0/0 0 0 0
SPIN 4 +/- P L % P
Reljić, Saša 160:50 49/60 0 82 1187
Banči, Ferenc 145:114 37/65 0 57 943
Petrović, Mirjana 121:94 34/57 0 60 860
Vukelić, Boris 33:3 11/11 0 100 260
Perlić, Goran 0:0 0/0 0 0 0
PARMA 63 +/- P L % P
Đukić, Aleksandar 143:110 41/65 0 63 1028
Nenadović, Darko 106:99 30/54 0 56 767
Bekvalac, Dejan 106:122 26/60 0 43 696
Milovanović, Milan 16:38 3/15 0 20 99
Balind, Valentin 7:10 2/4 0 50 52
Stanišić, Saša 0:0 0/0 0 0 0
DEKOR ART +/- P L % P
Vegvari, Žolt 145:114 40/66 0 61 1009
Božić, Miloš 139:121 36/66 0 55 924
Devai, Josip 101:145 25/66 0 38 689
Mor, Laslo 0:0 0/0 0 0 0
Orovel, Endre 0:0 0/0 0 0 0
STK KAĆ +/- P L % P
Dikić, Mihajlo 147:117 39/66 0 59 988
Bosak, Vladimir 93:160 21/65 0 32 601
Lazin, Dejan 79:168 14/66 0 21 455
BALKANIJA +/- P L % P
Antičević, Josip 138:115 38/64 0 59 962
Jovanović, Dragan 116:105 32/59 0 54 822
Bibić, Radojica 112:97 28/55 0 51 727
Mihajlović, Goran 14:20 4/9 0 44 106
ČARDA KOD BRAŠE +/- P L % P
Vlašić, Miodrag 122:70 36/52 0 69 891
Radovanović, Mihajlo 99:53 31/39 0 79 753
Radukić, Aleksej 73:13 24/26 0 92 573
Kerac, Veselin 65:65 19/35 0 54 488
Slama, Atila 72:103 16/43 0 37 443
INVALIDI +/- P L % P
Kulišić, Slavoljub 117:114 29/57 0 51 753
Tipura, Josip 57:122 12/47 0 26 367
Čučković, Đuro 73:136 11/53 0 21 360
Ratković, Dušan 44:109 6/40 0 15 222
Mezei, Josip 0:0 0/0 0 0 0
RAVNOZEMLJAŠI +/- P L % P
Galo, Janoš 97:25 31/35 0 89 744
Petrović, Željko 84:60 24/38 0 63 601
Ilić, Marko 92:79 22/43 0 51 571
Bugarčić, Ivan 72:41 21/30 0 70 519
Ristić, Dejan 25:62 5/23 0 22 161
Aleksić, Čeda 26:72 4/27 0 15 149
TEAM 021 +/- P L % P
Tanasić, Dragana 99:169 16/66 0 24 497
Grković, Mario 78:173 12/65 0 18 410
Ivić, Dragan 69:166 12/63 0 19 405
Tanasić, Vladimir 0:0 0/0 0 0 0
Sabo, Laslo 0:0 0/0 0 0 0
Sabo, Robert 0:0 0/0 0 0 0
DEKOR ART
Miloš Božić
Laslo Mor
Žolt Vegvari
Josip Devai
Endre Orovel
PICERIJA ADRIJANA
Robert Orsag
Goran Kljajić
Boris Juristovski
Stefan Novaković
Miroslav Novaković
STK KAĆ
Vladimir Bosak
Dejan Lazin
Mihajlo Dikić
ČARDA KOD BRAŠE
Atila Slama
Miodrag Vlašić
Mihajlo Radovanović
Aleksej Radukić
Veselin Kerac
PARMA 63
Dejan Bekvalac
Aleksandar Đukić
Milan Milovanović
Darko Nenadović
Valentin Balind
Saša Stanišić
TEAM 021
Mario Grković
Dragana Tanasić
Vladimir Tanasić
Dragan Ivić
Laslo Sabo
Robert Sabo
SRBIJAGAS
Branimir Medan
Milorad Prica
Vlada Milunović
Mile Mačkić
Rade Ivošević
SPIN 4
Ferenc Banči
Saša Reljić
Mirjana Petrović
Boris Vukelić
Goran Perlić
POŠTA
Radojica Glamočak
Zoran Čalić
Dragan Barna
Nemanja Šćitaroci
RAVNOZEMLJAŠI
Čeda Aleksić
Marko Ilić
Ivan Bugarčić
Željko Petrović
Dejan Ristić
Janoš Galo
BALKANIJA
Josip Antičević
Dragan Jovanović
Radojica Bibić
Goran Mihajlović
INVALIDI
Dušan Ratković
Slavoljub Kulišić
Josip Tipura
Đuro Čučković
Josip Mezei
Powered by: www.tabletennisscores.com