I liga

2021-2022

Ekipa Σ Pobeda Poraz Meč + Meč - Diff Bodovi
1 SPIN 1 22 21 1 181 17 164 43
2 MAČVA 22 20 2 147 51 96 42
3 POPOVIĆ 22 17 5 121 77 44 39
4 STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 22 14 8 113 85 28 36
5 INĐIJA 22 13 9 109 89 20 35
6 SLAVIJA COOP 22 12 10 113 85 28 34
7 STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 22 11 11 100 98 2 33
8 LIMAN 22 7 15 67 131 -64 29
9 POPUSTI 021 22 6 16 69 129 -60 28
10 SRC PARDON 22 5 17 65 133 -68 27
11 PIVO POSLE 22 4 18 65 133 -68 26
12 NIRVANA 22 2 20 38 160 -122 24
Meč WO
Kolo Datum Domaci Gosti Rezultat
1. 25/10/2021 SPIN 1 POPUSTI 021 9:0
Čović Miodrag
3:0
Palikuća Mitar
3:0
Čičevski Teodor
3:0
Palikuća Mitar
3:0
Čović Miodrag
3:0
Čičevski Teodor
3:0
Palikuća Mitar
3:0
Čičevski Teodor
3:0
Čović Miodrag
3:0
1. 25/10/2021 SLAVIJA COOP POPOVIĆ 4:5
Brankov Slobodan
Elez Dejan
2:3
Topić Zoran
Tiosavljević Miloš
3:2
Radovanović Dejan
3:0
Topić Zoran
Elez Dejan
1:3
Brankov Slobodan
3:0
Radovanović Dejan
Tiosavljević Miloš
1:3
Topić Zoran
3:0
Radovanović Dejan
Elez Dejan
0:3
Brankov Slobodan
Tiosavljević Miloš
2:3
1. 25/10/2021 PIVO POSLE STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 2:7
Vučićević Goran
Dimanić Stanisava
0:3
Đurović Goran
Ristić Miroslav
3:0
Basarić Zoran
Stanić Đorđe
1:3
Đurović Goran
Dimanić Stanisava
2:3
Vučićević Goran
Stanić Đorđe
0:3
Basarić Zoran
Ristić Miroslav
0:3
Đurović Goran
Stanić Đorđe
3:1
Basarić Zoran
Dimanić Stanisava
1:3
Vučićević Goran
Ristić Miroslav
0:3
1. 25/10/2021 MAČVA INĐIJA 6:3
Milenković Slaviša
Trkulja Jovan
3:1
Marinković Miloš
Stepanović Siniša
3:0
Andrić Nikola
Srnić Momčilo
1:3
Marinković Miloš
Trkulja Jovan
3:1
Milenković Slaviša
Srnić Momčilo
1:3
Andrić Nikola
Stepanović Siniša
3:0
Marinković Miloš
Srnić Momčilo
3:0
Andrić Nikola
Trkulja Jovan
3:2
Baćanović Dragan
Stepanović Siniša
0:3
1. 25/10/2021 LIMAN NIRVANA 5:4
Crevar Goran
Stanić Milan
0:3
Prokić Borislav
Trajbar Dejan
3:0
Lukić Petar
Kirćanski Zoran
1:3
Prokić Borislav
Stanić Milan
3:0
Crevar Goran
Kirćanski Zoran
0:3
Lukić Petar
Trajbar Dejan
3:1
Prokić Borislav
Kirćanski Zoran
0:3
Lukić Petar
Stanić Milan
3:1
Crevar Goran
Trajbar Dejan
3:2
1. 25/10/2021 SRC PARDON STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 3:6
Jakovljev Ignjat
Vasiljević Igor
3:0
Stefanović Luka
Rajić Borislav
2:3
Nudić Đorđe
Rajić Dalibor
0:3
Stefanović Luka
Vasiljević Igor
3:1
Jakovljev Ignjat
Rajić Dalibor
3:0
Nudić Đorđe
Rajić Borislav
1:3
Stefanović Luka
Rajić Dalibor
1:3
Nudić Đorđe
Vasiljević Igor
2:3
Jakovljev Ignjat
Rajić Borislav
0:3
2. 01/11/2021 POPOVIĆ STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 0:9
Stanić Đorđe
0:3
Dimanić Stanisava
0:3
Ristić Miroslav
0:3
Stanić Đorđe
0:3
Ristić Miroslav
0:3
Dimanić Stanisava
0:3
Ristić Miroslav
0:3
Stanić Đorđe
0:3
Dimanić Stanisava
0:3
2. 01/11/2021 INĐIJA SPIN 1 0:9
Trkulja Jovan
Bakić Luka
0:3
Srnić Momčilo
Palikuća Mitar
1:3
Stepanović Siniša
Čović Miodrag
1:3
Srnić Momčilo
Bakić Luka
0:3
Trkulja Jovan
Čović Miodrag
1:3
Stepanović Siniša
Palikuća Mitar
1:3
Srnić Momčilo
Čović Miodrag
0:3
Stepanović Siniša
Bakić Luka
0:3
Trkulja Jovan
Palikuća Mitar
1:3
2. 01/11/2021 POPUSTI 021 PIVO POSLE 5:4
Makarić Brane
Basarić Zoran
0:3
Petković Luka
Vučićević Goran
3:0
Radosavljević Aleksandar
Đurović Goran
3:2
Petković Luka
Basarić Zoran
3:0
Makarić Brane
Đurović Goran
0:3
Radosavljević Aleksandar
Vučićević Goran
3:0
Petković Luka
Đurović Goran
0:3
Radosavljević Aleksandar
Basarić Zoran
3:0
Makarić Brane
Vučićević Goran
0:3
2. 01/11/2021 STK NOVI SAD GEWO SRBIJA MAČVA 2:7
Sejmjanović Strahinja
Džinović Bojan
0:3
Rajić Borislav
Andrić Nikola
1:3
Rajić Dalibor
Milenković Slaviša
2:3
Rajić Borislav
Džinović Bojan
3:1
Sejmjanović Strahinja
Milenković Slaviša
3:2
Rajić Dalibor
Andrić Nikola
1:3
Rajić Borislav
Milenković Slaviša
2:3
Rajić Dalibor
Džinović Bojan
1:3
Sejmjanović Strahinja
Andrić Nikola
2:3
2. 01/11/2021 NIRVANA SRC PARDON 5:4
Trajbar Dejan
Milojković Matija
3:2
Kirćanski Zoran
Gagić Ivan
1:3
Stanić Milan
Jakovljev Ignjat
3:1
Kirćanski Zoran
Jakovljev Ignjat
3:0
Trajbar Dejan
Jakovljev Ignjat
2:3
Stanić Milan
Gagić Ivan
2:3
Kirćanski Zoran
Jakovljev Ignjat
3:2
Stanić Milan
Milojković Matija
3:0
Trajbar Dejan
Gagić Ivan
0:3
2. 01/11/2021 SLAVIJA COOP LIMAN 7:2
Radovanović Dejan
Lukić Petar
3:1
Topić Zoran
Crevar Goran
3:0
Brankov Slobodan
Prokić Borislav
0:3
Topić Zoran
Lukić Petar
3:1
Radovanović Dejan
Prokić Borislav
2:3
Brankov Slobodan
Crevar Goran
3:0
Topić Zoran
Prokić Borislav
3:1
Brankov Slobodan
Lukić Petar
3:1
Radovanović Dejan
Crevar Goran
3:1
3. 08/11/2021 LIMAN POPOVIĆ 3:6
Crevar Goran
Stoja Sebastijan
0:3
Prokić Borislav
Žviždak Veselin
1:3
Lukić Petar
Tiosavljević Miloš
2:3
Prokić Borislav
Stoja Sebastijan
3:0
Crevar Goran
Tiosavljević Miloš
0:3
Lukić Petar
Žviždak Veselin
3:2
Prokić Borislav
Tiosavljević Miloš
0:3
Lukić Petar
Stoja Sebastijan
3:1
Crevar Goran
Žviždak Veselin
0:3
3. 08/11/2021 MAČVA NIRVANA 7:2
Milenković Slaviša
Stanić Milan
3:1
Marinković Miloš
Trajbar Dejan
3:0
Andrić Nikola
Kirćanski Zoran
3:0
Marinković Miloš
Stanić Milan
3:0
Milenković Slaviša
Kirćanski Zoran
3:0
Andrić Nikola
Trajbar Dejan
3:0
Džinović Bojan
Kirćanski Zoran
3:0
Andrić Nikola
Stanić Milan
1:3
Baćanović Dragan
Trajbar Dejan
0:3
3. 08/11/2021 SRC PARDON SLAVIJA COOP 1:8
Gagić Ivan
Topić Zoran
2:3
Stefanović Luka
Radovanović Dejan
2:3
Jakovljev Ignjat
Brankov Slobodan
3:1
Stefanović Luka
Topić Zoran
0:3
Gagić Ivan
Brankov Slobodan
0:3
Jakovljev Ignjat
Radovanović Dejan
1:3
Stefanović Luka
Brankov Slobodan
0:3
Jakovljev Ignjat
Topić Zoran
0:3
Gagić Ivan
Radovanović Dejan
0:3
3. 08/11/2021 PIVO POSLE INĐIJA 1:8
Vučićević Goran
Stepanović Siniša
0:3
Đurović Goran
Stojanac Nikola
3:0
Basarić Zoran
Srnić Momčilo
0:3
Đurović Goran
Stepanović Siniša
2:3
Vučićević Goran
Srnić Momčilo
0:3
Basarić Zoran
Stojanac Nikola
1:3
Đurović Goran
Srnić Momčilo
0:3
Basarić Zoran
Stepanović Siniša
0:3
Vučićević Goran
Stojanac Nikola
1:3
3. 08/11/2021 STK NOVI SAD GEWO SRBIJA SPIN 1 0:9
Gerginov Vanja
Čičevski Teodor
1:3
Rajić Dalibor
Čović Miodrag
0:3
Rajić Borislav
Palikuća Mitar
0:3
Rajić Dalibor
Čičevski Teodor
0:3
Gerginov Vanja
Palikuća Mitar
1:3
Rajić Borislav
Čović Miodrag
0:3
Rajić Dalibor
Palikuća Mitar
0:3
Rajić Borislav
Čičevski Teodor
0:3
Gerginov Vanja
Čović Miodrag
0:3
3. 08/11/2021 STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ POPUSTI 021 9:0
Stanić Đorđe
3:0
Dimanić Stanisava
3:0
Ristić Miroslav
3:0
Dimanić Stanisava
3:0
Stanić Đorđe
3:0
Ristić Miroslav
3:0
Dimanić Stanisava
3:0
Ristić Miroslav
3:0
Stanić Đorđe
3:0
4. 15/11/2021 NIRVANA SPIN 1 0:9
Trajbar Dejan
Palikuća Mitar
1:3
Kirćanski Zoran
Čović Miodrag
0:3
Stanić Milan
Bakić Luka
0:3
Kirćanski Zoran
Palikuća Mitar
0:3
Trajbar Dejan
Bakić Luka
0:3
Stanić Milan
Čović Miodrag
0:3
Kirćanski Zoran
Bakić Luka
0:3
Stanić Milan
Palikuća Mitar
0:3
Trajbar Dejan
Čović Miodrag
0:3
4. 15/11/2021 INĐIJA STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 3:6
Trkulja Jovan
Dimanić Stanisava
1:3
Stepanović Siniša
Ristić Miroslav
3:1
Srnić Momčilo
Stanić Đorđe
3:1
Stepanović Siniša
Dimanić Stanisava
0:3
Trkulja Jovan
Stanić Đorđe
1:3
Srnić Momčilo
Ristić Miroslav
1:3
Stepanović Siniša
Stanić Đorđe
0:3
Srnić Momčilo
Dimanić Stanisava
3:1
Trkulja Jovan
Ristić Miroslav
1:3
4. 15/11/2021 STK NOVI SAD GEWO SRBIJA PIVO POSLE 8:1
Gerginov Vanja
Basarić Zoran
1:3
Sejmjanović Strahinja
Vučićević Goran
3:0
Rajić Borislav
Đurović Goran
3:1
Sejmjanović Strahinja
Basarić Zoran
3:0
Gerginov Vanja
Đurović Goran
3:2
Rajić Borislav
Vučićević Goran
3:2
Sejmjanović Strahinja
Đurović Goran
3:0
Rajić Borislav
Basarić Zoran
3:1
Gerginov Vanja
Vučićević Goran
3:0
4. 15/11/2021 LIMAN SRC PARDON 3:6
Crevar Goran
Jakovljev Ignjat
1:3
Prokić Borislav
Gagić Ivan
2:3
Lukić Petar
Stefanović Luka
3:0
Prokić Borislav
Gagić Ivan
2:3
Crevar Goran
Stefanović Luka
1:3
Lukić Petar
Gagić Ivan
3:1
Prokić Borislav
Stefanović Luka
3:1
Lukić Petar
Jakovljev Ignjat
2:3
Crevar Goran
Gagić Ivan
0:3
4. 15/11/2021 SLAVIJA COOP MAČVA 4:5
Topić Zoran
Milenković Slaviša
3:0
Brankov Slobodan
Andrić Nikola
1:3
Radovanović Dejan
Marinković Miloš
0:3
Brankov Slobodan
Milenković Slaviša
3:0
Topić Zoran
Marinković Miloš
1:3
Radovanović Dejan
Andrić Nikola
1:3
Brankov Slobodan
Marinković Miloš
0:3
Radovanović Dejan
Baćanović Dragan
0:3
Topić Zoran
Andrić Nikola
3:2
4. 15/11/2021 POPOVIĆ POPUSTI 021 6:3
Žviždak Veselin
Petković Branko
3:0
Tiosavljević Miloš
Makarić Brane
3:0
Elez Dejan
Radosavljević Aleksandar
2:3
Tiosavljević Miloš
Petković Branko
3:0
Žviždak Veselin
Radosavljević Aleksandar
0:3
Elez Dejan
Makarić Brane
3:0
Tiosavljević Miloš
Radosavljević Aleksandar
1:3
Elez Dejan
Petković Branko
3:0
Žviždak Veselin
Makarić Brane
3:0
5. 22/11/2021 SRC PARDON POPOVIĆ 1:8
Boškovski Maša
Žviždak Veselin
0:3
Jakovljev Ignjat
Tiosavljević Miloš
0:3
Stefanović Luka
Elez Dejan
0:3
Jakovljev Ignjat
Stoja Sebastijan
3:2
Boškovski Maša
Elez Dejan
1:3
Stefanović Luka
Tiosavljević Miloš
0:3
Jakovljev Ignjat
Elez Dejan
0:3
Stefanović Luka
Stoja Sebastijan
2:3
Boškovski Maša
Tiosavljević Miloš
0:3
5. 22/11/2021 SPIN 1 SLAVIJA COOP 7:2
Čović Miodrag
Topić Zoran
3:1
Čičevski Teodor
Radovanović Dejan
3:1
Palikuća Mitar
Brankov Slobodan
3:2
Čičevski Teodor
Topić Zoran
3:0
Čović Miodrag
Brankov Slobodan
3:0
Palikuća Mitar
Radovanović Dejan
2:3
Čičevski Teodor
Brankov Slobodan
3:0
Palikuća Mitar
Topić Zoran
1:3
Čović Miodrag
Radovanović Dejan
3:0
5. 22/11/2021 POPUSTI 021 INĐIJA 3:6
Makarić Brane
Stepanović Siniša
0:3
Radosavljević Aleksandar
Trkulja Jovan
3:1
Petković Branko
Srnić Momčilo
0:3
Radosavljević Aleksandar
Stepanović Siniša
3:1
Makarić Brane
Srnić Momčilo
0:3
Petković Branko
Trkulja Jovan
3:2
Radosavljević Aleksandar
Srnić Momčilo
2:3
Petković Branko
Stepanović Siniša
0:3
Makarić Brane
Trkulja Jovan
0:3
5. 22/11/2021 PIVO POSLE NIRVANA 0:9
Stanić Milan
0:3
Kirćanski Zoran
0:3
Trajbar Dejan
0:3
Kirćanski Zoran
0:3
Trajbar Dejan
0:3
Stanić Milan
0:3
Trajbar Dejan
0:3
Kirćanski Zoran
0:3
Stanić Milan
0:3
5. 22/11/2021 MAČVA LIMAN 7:2
Milenković Slaviša
Lukić Petar
3:1
Marinković Miloš
Crevar Goran
3:0
Andrić Nikola
Prokić Borislav
3:0
Marinković Miloš
Lukić Petar
3:0
Milenković Slaviša
Prokić Borislav
2:3
Andrić Nikola
Crevar Goran
3:1
Marinković Miloš
Prokić Borislav
3:0
Avdić Slavoljub
Lukić Petar
3:1
Baćanović Dragan
Crevar Goran
0:3
5. 22/11/2021 STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 7:2
Ristić Miroslav
Rajić Borislav
1:3
Stanić Đorđe
Rajić Dalibor
3:0
Dimanić Stanisava
Gerginov Vanja
3:1
Stanić Đorđe
Rajić Borislav
3:0
Ristić Miroslav
Gerginov Vanja
3:2
Dimanić Stanisava
Rajić Dalibor
3:0
Stanić Đorđe
Gerginov Vanja
3:0
Dimanić Stanisava
Rajić Borislav
0:3
Ristić Miroslav
Rajić Dalibor
3:2
6. 29/11/2021 STK NOVI SAD GEWO SRBIJA POPUSTI 021 8:1
Gerginov Vanja
Petković Branko
3:2
Rajić Borislav
Petković Luka
1:3
Rajić Dalibor
Bošnjaković Đorđe
3:0
Rajić Borislav
Petković Branko
3:2
Gerginov Vanja
Bošnjaković Đorđe
3:0
Rajić Dalibor
Petković Luka
3:1
Rajić Borislav
Bošnjaković Đorđe
3:0
Rajić Dalibor
Petković Branko
3:1
Gerginov Vanja
Petković Luka
3:1
6. 29/11/2021 SLAVIJA COOP PIVO POSLE 9:0
Brankov Slobodan
Vučićević Goran
3:1
Topić Zoran
Krstić Zoran
3:0
Radovanović Dejan
Basarić Zoran
3:1
Topić Zoran
Vučićević Goran
3:1
Brankov Slobodan
Basarić Zoran
3:0
Radovanović Dejan
Krstić Zoran
3:0
Topić Zoran
Basarić Zoran
3:1
Radovanović Dejan
Vučićević Goran
3:1
Brankov Slobodan
Krstić Zoran
3:0
6. 29/11/2021 NIRVANA STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 4:5
Dimanić Stanisava
0:3
Kirćanski Zoran
Ristić Miroslav
3:2
Trajbar Dejan
Stanić Đorđe
2:3
Kirćanski Zoran
Dimanić Stanisava
3:2
Stanić Đorđe
0:3
Trajbar Dejan
Ristić Miroslav
3:0
Kirćanski Zoran
Stanić Đorđe
2:3
Trajbar Dejan
Dimanić Stanisava
3:2
Ristić Miroslav
0:3
6. 29/11/2021 LIMAN SPIN 1 1:8
Crevar Goran
Palikuća Mitar
0:3
Prokić Borislav
Čović Miodrag
0:3
Lukić Petar
Čičevski Teodor
1:3
Prokić Borislav
Palikuća Mitar
3:2
Crevar Goran
Čičevski Teodor
0:3
Lukić Petar
Čović Miodrag
1:3
Prokić Borislav
Čičevski Teodor
0:3
Lukić Petar
Palikuća Mitar
1:3
Crevar Goran
Čović Miodrag
1:3
6. 29/11/2021 SRC PARDON MAČVA 3:6
Milojković Matija
Andrić Nikola
0:3
Jakovljev Ignjat
Baćanović Dragan
3:0
Gagić Ivan
Marinković Miloš
1:3
Andrić Nikola
0:3
Milojković Matija
Marinković Miloš
0:3
Gagić Ivan
Baćanović Dragan
3:0
Jakovljev Ignjat
Marinković Miloš
0:3
Gagić Ivan
Andrić Nikola
2:3
Milojković Matija
Baćanović Dragan
3:0
6. 29/11/2021 POPOVIĆ INĐIJA 7:2
Elez Dejan
Stepanović Siniša
3:0
Žviždak Veselin
Trkulja Jovan
3:0
Tiosavljević Miloš
Srnić Momčilo
3:1
Žviždak Veselin
Stepanović Siniša
2:3
Srnić Momčilo
3:2
Tiosavljević Miloš
Trkulja Jovan
3:0
Srnić Momčilo
3:0
Tiosavljević Miloš
Stepanović Siniša
2:3
Elez Dejan
Trkulja Jovan
3:0
7. 06/12/2021 STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ SLAVIJA COOP 5:4
Ristić Miroslav
Brankov Slobodan
1:3
Stanić Đorđe
Radovanović Dejan
3:2
Dimanić Stanisava
Topić Zoran
3:1
Stanić Đorđe
Brankov Slobodan
3:1
Ristić Miroslav
Topić Zoran
3:2
Dimanić Stanisava
Radovanović Dejan
3:2
Stanić Đorđe
Topić Zoran
2:3
Dimanić Stanisava
Brankov Slobodan
0:3
Ristić Miroslav
Radovanović Dejan
0:3
7. 06/12/2021 MAČVA POPOVIĆ 8:1
Marinković Miloš
Elez Dejan
3:2
Milenković Slaviša
Žviždak Veselin
3:0
Andrić Nikola
Tiosavljević Miloš
2:3
Milenković Slaviša
Elez Dejan
3:1
Marinković Miloš
Tiosavljević Miloš
3:1
Avdić Slavoljub
Žviždak Veselin
3:1
Milenković Slaviša
Tiosavljević Miloš
3:1
Andrić Nikola
Elez Dejan
3:2
Marinković Miloš
Žviždak Veselin
3:0
7. 06/12/2021 SPIN 1 SRC PARDON 9:0
Čičevski Teodor
Nudić Đorđe
3:0
Čović Miodrag
Jakovljev Ignjat
3:0
Palikuća Mitar
Gagić Ivan
3:0
Čović Miodrag
Nudić Đorđe
3:0
Čičevski Teodor
Gagić Ivan
3:0
Palikuća Mitar
Jakovljev Ignjat
3:0
Čović Miodrag
Gagić Ivan
3:0
Palikuća Mitar
Nudić Đorđe
3:0
Čičevski Teodor
Jakovljev Ignjat
3:0
7. 06/12/2021 INĐIJA STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 2:7
Trkulja Jovan
Rajić Borislav
0:3
Stepanović Siniša
Gerginov Vanja
3:1
Stojanac Nikola
Sejmjanović Strahinja
0:3
Stepanović Siniša
Rajić Borislav
1:3
Trkulja Jovan
Sejmjanović Strahinja
1:3
Srnić Momčilo
Gerginov Vanja
3:2
Stepanović Siniša
Sejmjanović Strahinja
1:3
Srnić Momčilo
Rajić Borislav
1:3
Trkulja Jovan
Gerginov Vanja
0:3
7. 06/12/2021 PIVO POSLE LIMAN 4:5
Lukić Petar
0:3
Đurović Goran
Crevar Goran
3:0
Basarić Zoran
Prokić Borislav
3:2
Đurović Goran
Lukić Petar
1:3
Prokić Borislav
0:3
Basarić Zoran
Crevar Goran
3:0
Đurović Goran
Prokić Borislav
3:2
Basarić Zoran
Lukić Petar
1:3
Crevar Goran
0:3
7. 06/12/2021 POPUSTI 021 NIRVANA 6:3
Petković Luka
Stanić Milan
3:0
Petković Branko
Kirćanski Zoran
1:3
Makarić Brane
Trajbar Dejan
3:0
Petković Branko
Stanić Milan
3:0
Petković Luka
Trajbar Dejan
3:0
Makarić Brane
Kirćanski Zoran
0:3
Petković Branko
Trajbar Dejan
3:0
Makarić Brane
Stanić Milan
3:0
Petković Luka
Kirćanski Zoran
1:3
8. 20/12/2021 SRC PARDON PIVO POSLE 2:7
Gagić Ivan
Đurović Goran
0:3
Jakovljev Ignjat
Basarić Zoran
2:3
Boškovski Maša
Vučićević Goran
1:3
Jakovljev Ignjat
Đurović Goran
1:3
Gagić Ivan
Vučićević Goran
3:1
Boškovski Maša
Basarić Zoran
0:3
Jakovljev Ignjat
Vučićević Goran
3:1
Đurović Goran
0:3
Gagić Ivan
Basarić Zoran
1:3
8. 20/12/2021 LIMAN STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 5:4
Crevar Goran
Stanić Đorđe
2:3
Prokić Borislav
Dimanić Stanisava
0:3
Lukić Petar
3:0
Prokić Borislav
Stanić Đorđe
3:0
Crevar Goran
3:0
Lukić Petar
Dimanić Stanisava
3:1
Prokić Borislav
3:0
Lukić Petar
Stanić Đorđe
0:3
Crevar Goran
Dimanić Stanisava
1:3
8. 20/12/2021 MAČVA SPIN 1 5:4
Andrić Nikola
Čičevski Teodor
0:3
Marinković Miloš
Palikuća Mitar
3:1
Milenković Slaviša
Čović Miodrag
1:3
Marinković Miloš
Čičevski Teodor
3:2
Stojić Nemanja
Čović Miodrag
3:2
Milenković Slaviša
Palikuća Mitar
3:2
Marinković Miloš
Bakić Luka
1:3
Milenković Slaviša
Čičevski Teodor
0:3
Stojić Nemanja
Palikuća Mitar
3:1
8. 20/12/2021 SLAVIJA COOP POPUSTI 021 7:2
Topić Zoran
Petković Branko
3:0
Brankov Slobodan
Petković Luka
3:0
Radovanović Dejan
Radosavljević Aleksandar
1:3
Brankov Slobodan
Petković Branko
3:0
Topić Zoran
Radosavljević Aleksandar
0:3
Radovanović Dejan
Petković Luka
3:0
Brankov Slobodan
Radosavljević Aleksandar
3:1
Radovanović Dejan
Petković Branko
3:0
Topić Zoran
Petković Luka
3:0
8. 20/12/2021 POPOVIĆ STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 5:4
Žviždak Veselin
Rajić Borislav
0:3
Tiosavljević Miloš
Gerginov Vanja
3:0
Elez Dejan
Sejmjanović Strahinja
2:3
Tiosavljević Miloš
Rajić Borislav
2:3
Žviždak Veselin
Sejmjanović Strahinja
2:3
Elez Dejan
Gerginov Vanja
3:0
Tiosavljević Miloš
Sejmjanović Strahinja
3:0
Elez Dejan
Rajić Borislav
3:0
Žviždak Veselin
Gerginov Vanja
3:1
8. 20/12/2021 NIRVANA INĐIJA 2:7
Kirćanski Zoran
Srnić Momčilo
0:3
Trajbar Dejan
Stepanović Siniša
1:3
Stanić Milan
Trkulja Jovan
0:3
Trajbar Dejan
Srnić Momčilo
0:3
Kirćanski Zoran
Trkulja Jovan
3:0
Stanić Milan
Stepanović Siniša
0:3
Trajbar Dejan
Trkulja Jovan
3:0
Stanić Milan
Srnić Momčilo
0:3
Kirćanski Zoran
Stepanović Siniša
0:3
9. 27/12/2021 STK NOVI SAD GEWO SRBIJA NIRVANA 6:3
Rajić Dalibor
Trajbar Dejan
1:3
Rajić Borislav
Stanić Milan
3:0
Gerginov Vanja
Kirćanski Zoran
3:2
Rajić Borislav
Trajbar Dejan
3:1
Rajić Dalibor
Kirćanski Zoran
1:3
Gerginov Vanja
Stanić Milan
3:0
Rajić Borislav
Kirćanski Zoran
1:3
Gerginov Vanja
Trajbar Dejan
3:1
Rajić Dalibor
Stanić Milan
3:0
9. 27/12/2021 POPUSTI 021 LIMAN 5:4
Petković Branko
Prokić Borislav
0:3
Petković Luka
Crevar Goran
3:2
Radosavljević Aleksandar
Lukić Petar
3:0
Petković Luka
Prokić Borislav
0:3
Petković Branko
Lukić Petar
0:3
Radosavljević Aleksandar
Crevar Goran
3:0
Petković Luka
Lukić Petar
2:3
Radosavljević Aleksandar
Prokić Borislav
3:0
Petković Branko
Crevar Goran
3:2
9. 27/12/2021 INĐIJA SLAVIJA COOP 5:4
Trkulja Jovan
Topić Zoran
0:3
Stojanac Nikola
Radovanović Dejan
3:1
Srnić Momčilo
Brankov Slobodan
3:1
Stojanac Nikola
Topić Zoran
1:3
Trkulja Jovan
Brankov Slobodan
3:2
Srnić Momčilo
Radovanović Dejan
3:0
Stojanac Nikola
Brankov Slobodan
0:3
Srnić Momčilo
Topić Zoran
3:1
Trkulja Jovan
Radovanović Dejan
2:3
9. 27/12/2021 PIVO POSLE MAČVA 1:8
Vučićević Goran
Milenković Slaviša
0:3
Đurović Goran
Stojić Nemanja
0:3
Basarić Zoran
Andrić Nikola
3:1
Đurović Goran
Milenković Slaviša
1:3
Vučićević Goran
Andrić Nikola
0:3
Basarić Zoran
Stojić Nemanja
0:3
Đurović Goran
Andrić Nikola
1:3
Basarić Zoran
Milenković Slaviša
2:3
Vučićević Goran
Baćanović Dragan
0:3
9. 27/12/2021 SPIN 1 POPOVIĆ 9:0
Čović Miodrag
Elez Dejan
3:1
Bakić Luka
Tiosavljević Miloš
3:1
Đurđev Žarko
Žviždak Veselin
3:0
Bakić Luka
Elez Dejan
3:0
Čović Miodrag
Žviždak Veselin
3:1
Đurđev Žarko
Tiosavljević Miloš
3:1
Bakić Luka
Žviždak Veselin
3:1
Đurđev Žarko
Elez Dejan
3:1
Čović Miodrag
Tiosavljević Miloš
3:2
9. 27/12/2021 STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ SRC PARDON 6:3
Živanov Dragan
Milojković Matija
3:1
Dimanić Stanisava
Boškovski Maša
3:1
Ristić Miroslav
Jakovljev Ignjat
1:3
Dimanić Stanisava
Milojković Matija
3:1
Živanov Dragan
Jakovljev Ignjat
2:3
Ristić Miroslav
Boškovski Maša
3:0
Dimanić Stanisava
Jakovljev Ignjat
3:0
Ristić Miroslav
Milojković Matija
3:0
Živanov Dragan
Boškovski Maša
0:3
10. 17/01/2022 MAČVA STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 9:0
Marinković Miloš
3:0
Milenković Slaviša
3:0
Andrić Nikola
3:0
Milenković Slaviša
3:0
Marinković Miloš
3:0
Andrić Nikola
3:0
Milenković Slaviša
3:0
Andrić Nikola
3:0
Marinković Miloš
3:0
10. 17/01/2022 SRC PARDON POPUSTI 021 9:0
Gagić Ivan
3:0
Jakovljev Ignjat
3:0
Milojković Matija
3:0
Jakovljev Ignjat
3:0
Gagić Ivan
3:0
Milojković Matija
3:0
Jakovljev Ignjat
3:0
Milojković Matija
3:0
Boškovski Maša
3:0
10. 17/01/2022 SPIN 1 PIVO POSLE 9:0
Čović Miodrag
Đurović Goran
3:2
Bakić Luka
Basarić Zoran
3:1
Čičevski Teodor
Vučićević Goran
3:0
Bakić Luka
Đurović Goran
3:0
Čović Miodrag
Vučićević Goran
3:0
Čičevski Teodor
Basarić Zoran
3:0
Bakić Luka
Vučićević Goran
3:0
Čičevski Teodor
Đurović Goran
3:0
Čović Miodrag
Basarić Zoran
3:0
10. 17/01/2022 POPOVIĆ NIRVANA 9:0
Žviždak Veselin
3:0
Tiosavljević Miloš
3:0
Stoja Sebastijan
3:0
Tiosavljević Miloš
3:0
Žviždak Veselin
3:0
Stoja Sebastijan
3:0
Tiosavljević Miloš
3:0
Stoja Sebastijan
3:0
Žviždak Veselin
3:0
10. 17/01/2022 LIMAN INĐIJA 1:8
Lukić Petar
Stepanović Siniša
0:3
Prokić Borislav
Trkulja Jovan
2:3
Srnić Momčilo
0:3
Prokić Borislav
Stepanović Siniša
3:0
Lukić Petar
Srnić Momčilo
1:3
Trkulja Jovan
0:3
Prokić Borislav
Srnić Momčilo
1:3
Stepanović Siniša
0:3
Lukić Petar
Trkulja Jovan
2:3
10. 17/01/2022 SLAVIJA COOP STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 0:9
Rajić Borislav
0:3
Rajić Dalibor
0:3
Gerginov Vanja
0:3
Rajić Borislav
0:3
Gerginov Vanja
0:3
Rajić Dalibor
0:3
Gerginov Vanja
0:3
Rajić Borislav
0:3
Rajić Dalibor
0:3
11. 24/01/2022 INĐIJA SRC PARDON 9:0
Stojanac Nikola
Gagić Ivan
3:1
Srnić Momčilo
Stefanović Luka
3:0
Stepanović Siniša
Jakovljev Ignjat
3:0
Srnić Momčilo
Gagić Ivan
3:0
Stojanac Nikola
Jakovljev Ignjat
3:2
Stepanović Siniša
Stefanović Luka
3:2
Srnić Momčilo
Jakovljev Ignjat
3:0
Stepanović Siniša
Gagić Ivan
3:0
Stojanac Nikola
Stefanović Luka
3:1
11. 24/01/2022 PIVO POSLE POPOVIĆ 2:7
Basarić Zoran
Sentmartoni Deneš
2:3
Gavrić Milan
Žviždak Veselin
1:3
Đurović Goran
Tiosavljević Miloš
0:3
Basarić Zoran
Žviždak Veselin
2:3
Đurović Goran
Sentmartoni Deneš
3:0
Gavrić Milan
Tiosavljević Miloš
0:3
Đurović Goran
Žviždak Veselin
3:2
Basarić Zoran
Tiosavljević Miloš
1:3
Gavrić Milan
Sentmartoni Deneš
0:3
11. 24/01/2022 STK NOVI SAD GEWO SRBIJA LIMAN 6:3
Rajić Borislav
Prokić Borislav
2:3
Gerginov Vanja
Crevar Goran
3:0
Rajić Dalibor
Lukić Petar
3:0
Gerginov Vanja
Prokić Borislav
3:1
Rajić Borislav
Lukić Petar
3:0
Rajić Dalibor
Crevar Goran
3:0
Gerginov Vanja
Lukić Petar
2:3
Rajić Dalibor
Prokić Borislav
1:3
Rajić Borislav
Crevar Goran
3:0
11. 24/01/2022 STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ SPIN 1 0:9
Stanić Đorđe
Čičevski Teodor
1:3
Dimanić Stanisava
Čović Miodrag
0:3
Ristić Miroslav
Bakić Luka
0:3
Dimanić Stanisava
Čičevski Teodor
1:3
Stanić Đorđe
Bakić Luka
0:3
Ristić Miroslav
Čović Miodrag
0:3
Dimanić Stanisava
Bakić Luka
1:3
Ristić Miroslav
Čičevski Teodor
1:3
Stanić Đorđe
Čović Miodrag
0:3
11. 24/01/2022 NIRVANA SLAVIJA COOP 0:9
Stanić Milan
Radovanović Dejan
0:3
Kirćanski Zoran
Brankov Slobodan
0:3
Trajbar Dejan
Topić Zoran
0:3
Kirćanski Zoran
Radovanović Dejan
0:3
Stanić Milan
Topić Zoran
0:3
Trajbar Dejan
Brankov Slobodan
0:3
Kirćanski Zoran
Topić Zoran
0:3
Trajbar Dejan
Radovanović Dejan
0:3
Stanić Milan
Brankov Slobodan
0:3
11. 24/01/2022 POPUSTI 021 MAČVA 2:7
Petković Luka
Milenković Slaviša
0:3
Petković Branko
Stojić Nemanja
1:3
Bošnjaković Đorđe
Andrić Nikola
0:3
Petković Branko
Baćanović Dragan
3:0
Petković Luka
Andrić Nikola
0:3
Bošnjaković Đorđe
Stojić Nemanja
0:3
Petković Branko
Andrić Nikola
0:3
Bošnjaković Đorđe
Baćanović Dragan
0:3
Petković Luka
Stojić Nemanja
3:2
12. 31/01/2022 NIRVANA LIMAN 1:8
Prokić Borislav
0:3
Stanić Milan
Crevar Goran
3:0
Lukić Petar
0:3
Stanić Milan
Prokić Borislav
2:3
Lukić Petar
0:3
Crevar Goran
0:3
Stanić Milan
Lukić Petar
2:3
Prokić Borislav
0:3
Crevar Goran
0:3
12. 31/01/2022 STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ PIVO POSLE 5:4
Živanov Dragan
Vučićević Goran
3:0
Dimanić Stanisava
Đurović Goran
0:3
Ristić Miroslav
Basarić Zoran
3:0
Dimanić Stanisava
Vučićević Goran
3:0
Živanov Dragan
Basarić Zoran
0:3
Ristić Miroslav
Đurović Goran
0:3
Dimanić Stanisava
Basarić Zoran
3:0
Ristić Miroslav
Vučićević Goran
3:0
Živanov Dragan
Đurović Goran
0:3
12. 31/01/2022 POPOVIĆ SLAVIJA COOP 6:3
Žviždak Veselin
Topić Zoran
1:3
Elez Dejan
Radovanović Dejan
2:3
Tiosavljević Miloš
Brankov Slobodan
3:1
Elez Dejan
Topić Zoran
2:3
Žviždak Veselin
Brankov Slobodan
3:0
Tiosavljević Miloš
Radovanović Dejan
3:0
Elez Dejan
Brankov Slobodan
3:1
Tiosavljević Miloš
Topić Zoran
3:0
Žviždak Veselin
Radovanović Dejan
3:0
12. 31/01/2022 INĐIJA MAČVA 3:6
Trkulja Jovan
Džinović Bojan
3:1
Stojšić Stevan
Andrić Nikola
0:3
Srnić Momčilo
Milenković Slaviša
2:3
Stojšić Stevan
Džinović Bojan
0:3
Trkulja Jovan
Milenković Slaviša
2:3
Srnić Momčilo
Andrić Nikola
3:1
Stojšić Stevan
Milenković Slaviša
0:3
Srnić Momčilo
Džinović Bojan
3:2
Trkulja Jovan
Andrić Nikola
2:3
12. 31/01/2022 POPUSTI 021 SPIN 1 2:7
Bošnjaković Đorđe
Čović Miodrag
0:3
Petković Luka
Čičevski Teodor
0:3
Petković Branko
Palikuća Mitar
3:1
Petković Luka
Čović Miodrag
0:3
Bošnjaković Đorđe
Palikuća Mitar
2:3
Petković Branko
Čičevski Teodor
0:3
Petković Luka
Palikuća Mitar
3:0
Petković Branko
Čović Miodrag
1:3
Bošnjaković Đorđe
Čičevski Teodor
0:3
12. 31/01/2022 STK NOVI SAD GEWO SRBIJA SRC PARDON 0:9
Sejmjanović Strahinja
Stefanović Luka
2:3
Rajić Dalibor
Jakovljev Ignjat
0:3
Rajić Borislav
Gagić Ivan
0:3
Rajić Dalibor
Stefanović Luka
0:3
Sejmjanović Strahinja
Gagić Ivan
0:3
Rajić Borislav
Jakovljev Ignjat
0:3
Rajić Dalibor
Gagić Ivan
0:3
Rajić Borislav
Stefanović Luka
0:3
Sejmjanović Strahinja
Jakovljev Ignjat
0:3
13. 07/02/2022 SRC PARDON NIRVANA 7:2
Milojković Matija
Kirćanski Zoran
0:3
Gagić Ivan
Trajbar Dejan
3:0
Jakovljev Ignjat
Stanić Milan
3:0
Gagić Ivan
Kirćanski Zoran
3:2
Milojković Matija
Stanić Milan
1:3
Jakovljev Ignjat
Trajbar Dejan
3:0
Gagić Ivan
Stanić Milan
3:1
Jakovljev Ignjat
Kirćanski Zoran
3:0
Milojković Matija
Trajbar Dejan
3:0
13. 07/02/2022 PIVO POSLE POPUSTI 021 4:5
Đurović Goran
Petković Luka
3:0
Krstić Zoran
Petković Branko
0:3
Basarić Zoran
Radosavljević Aleksandar
1:3
Krstić Zoran
Petković Luka
0:3
Đurović Goran
Radosavljević Aleksandar
1:3
Basarić Zoran
Petković Branko
3:0
Krstić Zoran
Radosavljević Aleksandar
0:3
Basarić Zoran
Petković Luka
3:1
Đurović Goran
Petković Branko
3:0
13. 07/02/2022 SPIN 1 INĐIJA 9:0
Đurđev Žarko
Stojšić Stevan
3:1
Radović Filip
Trkulja Jovan
3:0
Čović Miodrag
Srnić Momčilo
3:1
Radović Filip
Stojšić Stevan
3:0
Đurđev Žarko
Srnić Momčilo
3:2
Čović Miodrag
Trkulja Jovan
3:0
Radović Filip
Srnić Momčilo
3:0
Čović Miodrag
Stojšić Stevan
3:0
Đurđev Žarko
Trkulja Jovan
3:0
13. 07/02/2022 STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ POPOVIĆ 4:5
Ristić Miroslav
Elez Dejan
3:2
Stanić Đorđe
Žviždak Veselin
0:3
Dimanić Stanisava
Tiosavljević Miloš
2:3
Stanić Đorđe
Sentmartoni Deneš
2:3
Ristić Miroslav
Tiosavljević Miloš
3:0
Dimanić Stanisava
Žviždak Veselin
3:1
Stanić Đorđe
Tiosavljević Miloš
0:3
Dimanić Stanisava
Sentmartoni Deneš
0:3
Ristić Miroslav
Žviždak Veselin
3:2
13. 07/02/2022 MAČVA STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 3:6
Andrić Nikola
Gerginov Vanja
3:1
Milenković Slaviša
Rajić Dalibor
3:0
Stojić Nemanja
Rajić Borislav
2:3
Milenković Slaviša
Gerginov Vanja
2:3
Andrić Nikola
Rajić Borislav
2:3
Stojić Nemanja
Rajić Dalibor
3:2
Milenković Slaviša
Rajić Borislav
1:3
Stojić Nemanja
Gerginov Vanja
0:3
Andrić Nikola
Rajić Dalibor
0:3
13. 07/02/2022 LIMAN SLAVIJA COOP 1:8
Crevar Goran
Brankov Slobodan
0:3
Prokić Borislav
Radovanović Dejan
2:3
Lukić Petar
Topić Zoran
0:3
Prokić Borislav
Brankov Slobodan
3:2
Crevar Goran
Topić Zoran
0:3
Lukić Petar
Radovanović Dejan
0:3
Prokić Borislav
Topić Zoran
0:3
Lukić Petar
Brankov Slobodan
2:3
Crevar Goran
Radovanović Dejan
0:3
14. 14/02/2022 INĐIJA PIVO POSLE 7:2
Stojšić Stevan
Basarić Zoran
3:0
Stepanović Siniša
Vučićević Goran
3:0
Trkulja Jovan
Đurović Goran
0:3
Stepanović Siniša
Basarić Zoran
3:0
Stojšić Stevan
Đurović Goran
2:3
Trkulja Jovan
Vučićević Goran
3:0
Stepanović Siniša
Đurović Goran
3:0
Trkulja Jovan
Basarić Zoran
3:0
Stojšić Stevan
Vučićević Goran
3:1
14. 14/02/2022 POPOVIĆ LIMAN 9:0
Stoja Sebastijan
Prokić Borislav
3:0
Sentmartoni Deneš
Crevar Goran
3:0
Žviždak Veselin
Lukić Petar
3:0
Sentmartoni Deneš
Prokić Borislav
3:0
Stoja Sebastijan
Lukić Petar
3:0
Žviždak Veselin
Crevar Goran
3:0
Sentmartoni Deneš
Lukić Petar
3:0
Žviždak Veselin
Prokić Borislav
3:0
Stoja Sebastijan
Crevar Goran
3:0
14. 14/02/2022 NIRVANA MAČVA 0:9
Kirćanski Zoran
Stojić Nemanja
0:3
Stanić Milan
Milenković Slaviša
0:3
Trajbar Dejan
Andrić Nikola
0:3
Stanić Milan
Stojić Nemanja
1:3
Kirćanski Zoran
Andrić Nikola
0:3
Trajbar Dejan
Milenković Slaviša
0:3
Stanić Milan
Andrić Nikola
0:3
Trajbar Dejan
Stojić Nemanja
0:3
Kirćanski Zoran
Milenković Slaviša
0:3
14. 14/02/2022 SLAVIJA COOP SRC PARDON 8:1
Milivojević Miloš
Gagić Ivan
3:0
Brankov Slobodan
Milojković Matija
3:0
Topić Zoran
Jakovljev Ignjat
3:0
Brankov Slobodan
Gagić Ivan
3:0
Milivojević Miloš
Jakovljev Ignjat
3:0
Topić Zoran
Milojković Matija
3:0
Brankov Slobodan
Jakovljev Ignjat
1:3
Topić Zoran
Gagić Ivan
3:1
Milivojević Miloš
Milojković Matija
3:1
14. 14/02/2022 POPUSTI 021 STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 3:6
Petković Branko
Dimanić Stanisava
0:3
Radosavljević Aleksandar
Ristić Miroslav
3:2
Petković Luka
Stanić Đorđe
2:3
Radosavljević Aleksandar
Dimanić Stanisava
3:0
Petković Branko
Stanić Đorđe
2:3
Petković Luka
Ristić Miroslav
0:3
Radosavljević Aleksandar
Stanić Đorđe
3:0
Petković Luka
Dimanić Stanisava
0:3
Petković Branko
Ristić Miroslav
0:3
14. 14/02/2022 SPIN 1 STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 9:0
Čičevski Teodor
Rajić Borislav
3:0
Bakić Luka
Sejmjanović Strahinja
3:0
Čović Miodrag
Gerginov Vanja
3:0
Bakić Luka
Rajić Borislav
3:0
Čičevski Teodor
Gerginov Vanja
3:0
Čović Miodrag
Sejmjanović Strahinja
3:1
Bakić Luka
Gerginov Vanja
3:0
Čović Miodrag
Rajić Borislav
3:2
Čičevski Teodor
Sejmjanović Strahinja
3:2
15. 21/02/2022 SRC PARDON LIMAN 9:0
Jakovljev Ignjat
3:0
Gagić Ivan
3:0
Milojković Matija
Crevar Goran
3:2
Gagić Ivan
3:0
Jakovljev Ignjat
Crevar Goran
3:1
Milojković Matija
3:0
Gagić Ivan
Crevar Goran
3:2
Milojković Matija
3:0
Jakovljev Ignjat
3:0
15. 21/02/2022 SPIN 1 NIRVANA 9:0
Čović Miodrag
Stanić Milan
3:0
Čičevski Teodor
Trajbar Dejan
3:1
Palikuća Mitar
Kirćanski Zoran
3:2
Čičevski Teodor
Stanić Milan
3:1
Čović Miodrag
Kirćanski Zoran
3:2
Palikuća Mitar
Trajbar Dejan
3:1
Čičevski Teodor
Kirćanski Zoran
3:1
Palikuća Mitar
Stanić Milan
3:2
Čović Miodrag
Trajbar Dejan
3:0
15. 21/02/2022 PIVO POSLE STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 3:6
Vučićević Goran
Gerginov Vanja
0:3
Đurović Goran
Rajić Dalibor
3:1
Basarić Zoran
Rajić Borislav
3:0
Đurović Goran
Gerginov Vanja
2:3
Vučićević Goran
Rajić Borislav
0:3
Basarić Zoran
Rajić Dalibor
1:3
Đurović Goran
Rajić Borislav
3:1
Basarić Zoran
Gerginov Vanja
2:3
Vučićević Goran
Rajić Dalibor
0:3
15. 21/02/2022 MAČVA SLAVIJA COOP 7:2
Marinković Miloš
Brankov Slobodan
3:0
Milenković Slaviša
Radovanović Dejan
3:1
Stojić Nemanja
Topić Zoran
3:0
Milenković Slaviša
Brankov Slobodan
2:3
Andrić Nikola
Topić Zoran
3:0
Stojić Nemanja
Radovanović Dejan
3:0
Milenković Slaviša
Topić Zoran
3:0
Stojić Nemanja
Brankov Slobodan
1:3
Andrić Nikola
Radovanović Dejan
3:1
15. 21/02/2022 STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ INĐIJA 4:5
Ristić Miroslav
Trkulja Jovan
0:3
Stanić Đorđe
Stepanović Siniša
2:3
Dimanić Stanisava
Stojšić Stevan
3:2
Stanić Đorđe
Trkulja Jovan
2:3
Ristić Miroslav
Stojšić Stevan
3:0
Dimanić Stanisava
Stepanović Siniša
3:0
Stanić Đorđe
Stojšić Stevan
1:3
Dimanić Stanisava
Trkulja Jovan
3:2
Ristić Miroslav
Stepanović Siniša
1:3
15. 21/02/2022 POPUSTI 021 POPOVIĆ 2:7
Petković Branko
Žviždak Veselin
0:3
Radosavljević Aleksandar
Stoja Sebastijan
3:1
Petković Luka
Tiosavljević Miloš
0:3
Radosavljević Aleksandar
Žviždak Veselin
3:1
Petković Branko
Tiosavljević Miloš
0:3
Petković Luka
Stoja Sebastijan
0:3
Radosavljević Aleksandar
Tiosavljević Miloš
0:3
Petković Luka
Žviždak Veselin
0:3
Petković Branko
Stoja Sebastijan
0:3
16. 14/03/2022 LIMAN MAČVA 3:6
Crevar Goran
3:0
Milenković Slaviša
0:3
Marinković Miloš
0:3
Andrić Nikola
0:3
Crevar Goran
3:0
Milenković Slaviša
0:3
Marinković Miloš
0:3
Andrić Nikola
0:3
Crevar Goran
3:0
16. 14/03/2022 POPOVIĆ SRC PARDON 8:1
Tiosavljević Miloš
Gagić Ivan
3:0
Žviždak Veselin
Boškovski Maša
3:0
Sentmartoni Deneš
Stefanović Luka
3:0
Žviždak Veselin
Gagić Ivan
3:0
Tiosavljević Miloš
Stefanović Luka
3:0
Sentmartoni Deneš
Boškovski Maša
3:0
Žviždak Veselin
Stefanović Luka
1:3
Sentmartoni Deneš
Gagić Ivan
3:2
Tiosavljević Miloš
Boškovski Maša
3:0
16. 14/03/2022 STK NOVI SAD GEWO SRBIJA STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 4:5
Gerginov Vanja
Dimanić Stanisava
2:3
Rajić Borislav
Ristić Miroslav
3:1
Rajić Dalibor
Stanić Đorđe
1:3
Rajić Borislav
Dimanić Stanisava
3:1
Gerginov Vanja
Stanić Đorđe
2:3
Rajić Dalibor
Ristić Miroslav
3:1
Rajić Borislav
Stanić Đorđe
2:3
Rajić Dalibor
Dimanić Stanisava
0:3
Gerginov Vanja
Ristić Miroslav
3:0
16. 14/03/2022 SLAVIJA COOP SPIN 1 2:7
Brankov Slobodan
Đurđev Žarko
0:3
Topić Zoran
Palikuća Mitar
3:0
Radovanović Dejan
Čičevski Teodor
0:3
Topić Zoran
Đurđev Žarko
2:3
Brankov Slobodan
Čičevski Teodor
0:3
Radovanović Dejan
Palikuća Mitar
3:2
Topić Zoran
Čičevski Teodor
0:3
Radovanović Dejan
Đurđev Žarko
0:3
Brankov Slobodan
Palikuća Mitar
0:3
16. 14/03/2022 INĐIJA POPUSTI 021 6:3
Stojanac Nikola
Petković Luka
3:2
Trkulja Jovan
Petković Branko
3:1
Stepanović Siniša
Radosavljević Aleksandar
0:3
Trkulja Jovan
Petković Luka
3:2
Stojanac Nikola
Radosavljević Aleksandar
0:3
Stepanović Siniša
Petković Branko
3:1
Trkulja Jovan
Radosavljević Aleksandar
2:3
Stepanović Siniša
Petković Luka
3:0
Stojanac Nikola
Petković Branko
3:1
16. 14/03/2022 NIRVANA PIVO POSLE 0:9
Basarić Zoran
0:3
Vučićević Goran
0:3
Đurović Goran
0:3
Basarić Zoran
0:3
Đurović Goran
0:3
Vučićević Goran
0:3
Đurović Goran
0:3
Basarić Zoran
0:3
Vučićević Goran
0:3
17. 21/03/2022 SPIN 1 LIMAN 9:0
Palikuća Mitar
Crevar Goran
3:0
Čović Miodrag
Lukić Petar
3:0
Bakić Luka
Prokić Borislav
3:0
Čović Miodrag
Crevar Goran
3:0
Palikuća Mitar
Prokić Borislav
3:1
Bakić Luka
Lukić Petar
3:0
Čović Miodrag
Prokić Borislav
3:0
Bakić Luka
Crevar Goran
3:0
Palikuća Mitar
Lukić Petar
3:0
17. 21/03/2022 STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ NIRVANA 9:0
Ristić Miroslav
Stanić Milan
3:0
Stanić Đorđe
Šućov Jovan
3:0
Dimanić Stanisava
3:0
Stanić Đorđe
Stanić Milan
3:0
Ristić Miroslav
3:0
Dimanić Stanisava
Šućov Jovan
3:0
Stanić Đorđe
3:0
Dimanić Stanisava
Stanić Milan
3:1
Ristić Miroslav
Šućov Jovan
3:0
17. 21/03/2022 POPUSTI 021 STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 3:6
Petković Branko
Gerginov Vanja
0:3
Radosavljević Aleksandar
Rajić Borislav
3:0
Petković Luka
Rajić Dalibor
2:3
Radosavljević Aleksandar
Gerginov Vanja
3:0
Petković Branko
Rajić Dalibor
0:3
Petković Luka
Rajić Borislav
2:3
Radosavljević Aleksandar
Rajić Dalibor
3:2
Petković Luka
Gerginov Vanja
1:3
Petković Branko
Rajić Borislav
0:3
17. 21/03/2022 MAČVA SRC PARDON 9:0
Andrić Nikola
Milojković Matija
3:0
Milenković Slaviša
Jakovljev Ignjat
3:2
Marinković Miloš
Stefanović Luka
3:2
Milenković Slaviša
Milojković Matija
3:0
Andrić Nikola
Stefanović Luka
3:1
Marinković Miloš
Jakovljev Ignjat
3:1
Milenković Slaviša
Stefanović Luka
3:0
Marinković Miloš
Milojković Matija
3:0
Andrić Nikola
Jakovljev Ignjat
3:2
17. 21/03/2022 PIVO POSLE SLAVIJA COOP 4:5
Vučićević Goran
Topić Zoran
0:3
Đurović Goran
Radovanović Dejan
3:0
Basarić Zoran
Brankov Slobodan
2:3
Đurović Goran
Topić Zoran
3:1
Vučićević Goran
Brankov Slobodan
0:3
Basarić Zoran
Radovanović Dejan
0:3
Đurović Goran
Brankov Slobodan
3:0
Basarić Zoran
Topić Zoran
3:1
Vučićević Goran
Radovanović Dejan
0:3
17. 21/03/2022 INĐIJA POPOVIĆ 3:6
Stepanović Siniša
Žviždak Veselin
0:3
Trkulja Jovan
Sentmartoni Deneš
2:3
Srnić Momčilo
Tiosavljević Miloš
3:0
Trkulja Jovan
Žviždak Veselin
3:2
Stepanović Siniša
Tiosavljević Miloš
0:3
Srnić Momčilo
Sentmartoni Deneš
1:3
Trkulja Jovan
Tiosavljević Miloš
1:3
Srnić Momčilo
Žviždak Veselin
3:0
Stepanović Siniša
Sentmartoni Deneš
0:3
18. 28/03/2022 SLAVIJA COOP STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 5:4
Topić Zoran
Dimanić Stanisava
2:3
Radovanović Dejan
Ristić Miroslav
3:1
Milivojević Miloš
Stanić Đorđe
0:3
Radovanović Dejan
Dimanić Stanisava
3:2
Topić Zoran
Stanić Đorđe
3:1
Milivojević Miloš
Ristić Miroslav
0:3
Radovanović Dejan
Stanić Đorđe
3:1
Milivojević Miloš
Dimanić Stanisava
0:3
Topić Zoran
Ristić Miroslav
3:0
18. 28/03/2022 NIRVANA POPUSTI 021 1:8
Stanić Milan
Petković Branko
3:2
Trajbar Dejan
Petković Luka
0:3
Šućov Jovan
Radosavljević Aleksandar
0:3
Trajbar Dejan
Petković Branko
0:3
Stanić Milan
Radosavljević Aleksandar
1:3
Šućov Jovan
Petković Luka
0:3
Trajbar Dejan
Radosavljević Aleksandar
0:3
Šućov Jovan
Petković Branko
1:3
Stanić Milan
Petković Luka
0:3
18. 28/03/2022 POPOVIĆ MAČVA 2:7
Žviždak Veselin
Milenković Slaviša
2:3
Tiosavljević Miloš
Andrić Nikola
0:3
Sentmartoni Deneš
Marinković Miloš
0:3
Tiosavljević Miloš
Milenković Slaviša
1:3
Žviždak Veselin
Marinković Miloš
3:0
Sentmartoni Deneš
Andrić Nikola
2:3
Tiosavljević Miloš
Marinković Miloš
0:3
Sentmartoni Deneš
Baćanović Dragan
3:0
Žviždak Veselin
Andrić Nikola
1:3
18. 28/03/2022 STK NOVI SAD GEWO SRBIJA INĐIJA 2:7
Rajić Borislav
Stepanović Siniša
0:3
Rajić Dalibor
Trkulja Jovan
3:2
Srnić Momčilo
0:3
Rajić Dalibor
Stepanović Siniša
1:3
Rajić Borislav
Srnić Momčilo
2:3
Trkulja Jovan
0:3
Rajić Dalibor
Srnić Momčilo
0:3
Stepanović Siniša
0:3
Rajić Borislav
Trkulja Jovan
1:3
18. 28/03/2022 SRC PARDON SPIN 1 0:9
Gagić Ivan
Čović Miodrag
0:3
Stefanović Luka
Palikuća Mitar
1:3
Milojković Matija
Bakić Luka
0:3
Stefanović Luka
Čović Miodrag
0:3
Gagić Ivan
Bakić Luka
0:3
Milojković Matija
Palikuća Mitar
0:3
Stefanović Luka
Bakić Luka
1:3
Milojković Matija
Čović Miodrag
0:3
Gagić Ivan
Palikuća Mitar
0:3
18. 28/03/2022 LIMAN PIVO POSLE 4:5
Crevar Goran
Vučićević Goran
2:3
Prokić Borislav
Basarić Zoran
3:1
Lukić Petar
Đurović Goran
0:3
Prokić Borislav
Vučićević Goran
3:0
Crevar Goran
Đurović Goran
0:3
Lukić Petar
Basarić Zoran
3:0
Prokić Borislav
Đurović Goran
1:3
Lukić Petar
Vučićević Goran
3:1
Crevar Goran
Basarić Zoran
1:3
19. 04/04/2022 PIVO POSLE SRC PARDON 9:0
Đurović Goran
3:0
Basarić Zoran
3:0
Vučićević Goran
3:0
Basarić Zoran
3:0
Đurović Goran
3:0
Vučićević Goran
3:0
Basarić Zoran
3:0
Vučićević Goran
3:0
Đurović Goran
3:0
19. 04/04/2022 POPUSTI 021 SLAVIJA COOP 2:7
Petković Branko
Radovanović Dejan
1:3
Radosavljević Aleksandar
Topić Zoran
2:3
Petković Luka
Brankov Slobodan
1:3
Radosavljević Aleksandar
Radovanović Dejan
3:0
Petković Branko
Brankov Slobodan
0:3
Petković Luka
Topić Zoran
0:3
Radosavljević Aleksandar
Brankov Slobodan
3:0
Petković Luka
Radovanović Dejan
0:3
Petković Branko
Topić Zoran
0:3
19. 04/04/2022 INĐIJA NIRVANA 8:1
Stojanac Nikola
Šućov Jovan
3:1
Trkulja Jovan
Stanić Milan
1:3
Srnić Momčilo
3:0
Trkulja Jovan
Šućov Jovan
3:0
Stojanac Nikola
3:0
Srnić Momčilo
Stanić Milan
3:2
Trkulja Jovan
3:0
Srnić Momčilo
Šućov Jovan
3:0
Stojanac Nikola
Stanić Milan
3:0
19. 04/04/2022 SPIN 1 MAČVA 7:2
Čović Miodrag
Milenković Slaviša
3:1
Radović Filip
Džinović Bojan
3:1
Čičevski Teodor
Marinković Miloš
3:0
Radović Filip
Milenković Slaviša
3:1
Čović Miodrag
Marinković Miloš
2:3
Palikuća Mitar
Džinović Bojan
2:3
Radović Filip
Marinković Miloš
3:1
Palikuća Mitar
Milenković Slaviša
3:0
Đurđev Žarko
Andrić Nikola
3:0
19. 04/04/2022 STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ LIMAN 8:1
Živanov Dragan
Crevar Goran
1:3
Stanić Đorđe
3:0
Ristić Miroslav
Lukić Petar
3:0
Stanić Đorđe
Crevar Goran
3:2
Živanov Dragan
Lukić Petar
3:2
Ristić Miroslav
3:0
Stanić Đorđe
Lukić Petar
3:1
Ristić Miroslav
Crevar Goran
3:1
Živanov Dragan
3:0
19. 04/04/2022 STK NOVI SAD GEWO SRBIJA POPOVIĆ 3:6
Rajić Dalibor
Žviždak Veselin
3:2
Josimov Strahinja
Sentmartoni Deneš
1:3
Rajić Borislav
Tiosavljević Miloš
3:0
Rajić Dalibor
Sentmartoni Deneš
1:3
Rajić Borislav
Žviždak Veselin
3:2
Josimov Strahinja
Tiosavljević Miloš
1:3
Rajić Borislav
Sentmartoni Deneš
0:3
Rajić Dalibor
Stoja Sebastijan
0:3
Josimov Strahinja
Žviždak Veselin
0:3
20. 11/04/2022 NIRVANA STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 1:8
Stanić Milan
Rajić Borislav
0:3
Šućov Jovan
Gerginov Vanja
0:3
Rajić Dalibor
0:3
Šućov Jovan
Rajić Borislav
0:3
Stanić Milan
Rajić Dalibor
3:0
Gerginov Vanja
0:3
Šućov Jovan
Rajić Dalibor
0:3
Rajić Borislav
0:3
Stanić Milan
Gerginov Vanja
0:3
20. 11/04/2022 SLAVIJA COOP INĐIJA 1:8
Topić Zoran
Trkulja Jovan
3:0
Brankov Slobodan
Stepanović Siniša
2:3
Radovanović Dejan
Srnić Momčilo
2:3
Brankov Slobodan
Trkulja Jovan
2:3
Topić Zoran
Srnić Momčilo
1:3
Radovanović Dejan
Stepanović Siniša
0:3
Brankov Slobodan
Srnić Momčilo
1:3
Radovanović Dejan
Trkulja Jovan
2:3
Topić Zoran
Stepanović Siniša
0:3
20. 11/04/2022 POPOVIĆ SPIN 1 1:8
Elez Dejan
Bakić Luka
0:3
Žviždak Veselin
Čović Miodrag
0:3
Stoja Sebastijan
Čičevski Teodor
0:3
Žviždak Veselin
Palikuća Mitar
3:1
Elez Dejan
Čičevski Teodor
0:3
Stoja Sebastijan
Čović Miodrag
0:3
Žviždak Veselin
Čičevski Teodor
0:3
Stoja Sebastijan
Palikuća Mitar
2:3
Elez Dejan
Čović Miodrag
0:3
20. 11/04/2022 LIMAN POPUSTI 021 5:4
Lukić Petar
Petković Luka
3:2
Prokić Borislav
Petković Branko
3:0
Crevar Goran
Radosavljević Aleksandar
0:3
Prokić Borislav
Petković Luka
3:0
Lukić Petar
Radosavljević Aleksandar
0:3
Crevar Goran
Petković Branko
3:0
Prokić Borislav
Radosavljević Aleksandar
0:3
Crevar Goran
Petković Luka
0:3
Lukić Petar
Petković Branko
3:0
20. 11/04/2022 MAČVA PIVO POSLE 8:1
Marinković Miloš
Vučićević Goran
3:0
Milenković Slaviša
Đurović Goran
3:1
Andrić Nikola
Basarić Zoran
3:0
Milenković Slaviša
Vučićević Goran
3:0
Marinković Miloš
Basarić Zoran
3:0
Andrić Nikola
Đurović Goran
3:1
Milenković Slaviša
Basarić Zoran
3:2
Andrić Nikola
Vučićević Goran
3:0
Baćanović Dragan
Đurović Goran
0:3
20. 11/04/2022 SRC PARDON STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 1:8
Gagić Ivan
Dimanić Stanisava
0:3
Stefanović Luka
Ristić Miroslav
0:3
Milojković Matija
Stanić Đorđe
0:3
Stefanović Luka
Dimanić Stanisava
3:0
Gagić Ivan
Stanić Đorđe
1:3
Milojković Matija
Ristić Miroslav
0:3
Stefanović Luka
Stanić Đorđe
1:3
Milojković Matija
Dimanić Stanisava
0:3
Gagić Ivan
Ristić Miroslav
1:3
21. 09/05/2022 NIRVANA POPOVIĆ 0:9
Kirćanski Zoran
Tiosavljević Miloš
0:3
Stanić Milan
Sentmartoni Deneš
0:3
Šućov Jovan
Stoja Sebastijan
0:3
Stanić Milan
Tiosavljević Miloš
0:3
Kirćanski Zoran
Stoja Sebastijan
0:3
Šućov Jovan
Sentmartoni Deneš
0:3
Stanić Milan
Stoja Sebastijan
0:3
Šućov Jovan
Tiosavljević Miloš
1:3
Kirćanski Zoran
Sentmartoni Deneš
0:3
21. 09/05/2022 INĐIJA LIMAN 4:5
Stojanac Nikola
Crevar Goran
0:3
Srnić Momčilo
Lukić Petar
3:2
Stojšić Stevan
Prokić Borislav
0:3
Srnić Momčilo
Crevar Goran
3:0
Stojanac Nikola
Prokić Borislav
1:3
Stojšić Stevan
Lukić Petar
0:3
Srnić Momčilo
Prokić Borislav
3:0
Stojšić Stevan
Crevar Goran
0:3
Stojanac Nikola
Lukić Petar
3:1
21. 09/05/2022 STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ MAČVA 1:8
Ristić Miroslav
Milenković Slaviša
0:3
Stanić Đorđe
Marinković Miloš
0:3
Dimanić Stanisava
Andrić Nikola
1:3
Stanić Đorđe
Milenković Slaviša
1:3
Ristić Miroslav
Andrić Nikola
0:3
Dimanić Stanisava
Marinković Miloš
1:3
Stanić Đorđe
Andrić Nikola
0:3
Dimanić Stanisava
Milenković Slaviša
3:2
Ristić Miroslav
Marinković Miloš
2:3
21. 09/05/2022 PIVO POSLE SPIN 1 1:8
Đurović Goran
Čović Miodrag
1:3
Basarić Zoran
Palikuća Mitar
0:3
Vučićević Goran
Đurđev Žarko
0:3
Basarić Zoran
Čović Miodrag
0:3
Đurović Goran
Đurđev Žarko
0:3
Vučićević Goran
Palikuća Mitar
0:3
Basarić Zoran
Đurđev Žarko
0:3
Vučićević Goran
Čović Miodrag
0:3
Đurović Goran
Palikuća Mitar
3:1
21. 09/05/2022 POPUSTI 021 SRC PARDON 8:1
Petković Luka
Gagić Ivan
3:0
Petković Branko
Jakovljev Ignjat
3:0
Radosavljević Aleksandar
Stefanović Luka
3:0
Petković Branko
Gagić Ivan
0:3
Petković Luka
Stefanović Luka
3:0
Radosavljević Aleksandar
Jakovljev Ignjat
3:1
Petković Branko
Stefanović Luka
3:0
Radosavljević Aleksandar
Gagić Ivan
3:0
Petković Luka
Jakovljev Ignjat
3:0
21. 09/05/2022 STK NOVI SAD GEWO SRBIJA SLAVIJA COOP 4:5
Rajić Borislav
Radovanović Dejan
3:0
Josimov Strahinja
Topić Zoran
0:3
Rajić Dalibor
Brankov Slobodan
1:3
Josimov Strahinja
Radovanović Dejan
3:0
Rajić Borislav
Brankov Slobodan
1:3
Rajić Dalibor
Topić Zoran
2:3
Josimov Strahinja
Brankov Slobodan
2:3
Rajić Dalibor
Radovanović Dejan
3:0
Rajić Borislav
Topić Zoran
3:1
22. 16/05/2022 MAČVA POPUSTI 021 7:2
22. 16/05/2022 LIMAN STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 6:3
22. 16/05/2022 SRC PARDON INĐIJA 4:5
22. 16/05/2022 SPIN 1 STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 8:1
22. 16/05/2022 SLAVIJA COOP NIRVANA 9:0
22. 16/05/2022 POPOVIĆ PIVO POSLE 8:1
Igrač Ekipa +/- P L % P
Čović, Miodrag SPIN 1 172:27 56 2 97 2529
Andrić, Nikola MAČVA 145:56 45 10 82 2070
Topić, Zoran SLAVIJA COOP 135:83 40 20 67 1890
Dimanić, Stanisava STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 132:77 39 18 68 1836
Rajić, Borislav STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 130:103 38 25 60 1822
Srnić, Momčilo INĐIJA 129:67 39 14 74 1818
Tiosavljević, Miloš POPOVIĆ 128:60 38 15 72 1777
Milenković, Slaviša MAČVA 129:70 38 14 73 1773
Čičevski, Teodor SPIN 1 119:14 39 1 98 1759
Radosavljević, Aleksandar POPUSTI 021 119:32 38 4 90 1728
Đurović, Goran PIVO POSLE 125:79 35 22 61 1674
Stanić, Đorđe STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 120:82 35 19 65 1660
Marinković, Miloš MAČVA 110:29 36 4 90 1638
Ristić, Miroslav STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 117:83 34 23 60 1633
Palikuća, Mitar SPIN 1 115:58 33 13 72 1543
Brankov, Slobodan SLAVIJA COOP 115:94 31 26 54 1512
Stepanović, Siniša INĐIJA 98:69 31 17 65 1471
Radovanović, Dejan SLAVIJA COOP 104:106 29 28 51 1431
Prokić, Borislav LIMAN 96:100 26 28 48 1296
Žviždak, Veselin POPOVIĆ 104:81 26 25 51 1282
Gerginov, Vanja STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 92:76 25 20 56 1215
Jakovljev, Ignjat SRC PARDON 87:92 24 26 48 1197
Bakić, Luka SPIN 1 78:6 26 0 100 1170
Lukić, Petar LIMAN 90:123 22 35 39 1147
Rajić, Dalibor STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 86:98 22 29 43 1120
Basarić, Zoran PIVO POSLE 84:130 20 40 33 1080
Trkulja, Jovan INĐIJA 89:121 20 34 37 1053
Gagić, Ivan SRC PARDON 73:97 20 28 42 1026
Sentmartoni, Deneš POPOVIĆ 62:20 20 3 87 913
Kirćanski, Zoran NIRVANA 63:86 17 25 40 877
Petković, Luka POPUSTI 021 68:101 16 32 33 864
Crevar, Goran LIMAN 62:144 13 47 22 796
Stanić, Milan NIRVANA 53:132 12 42 22 729
Petković, Branko POPUSTI 021 49:126 11 40 22 675
Stoja, Sebastijan POPOVIĆ 48:23 14 7 67 661
Elez, Dejan POPOVIĆ 56:47 13 14 48 648
Vučićević, Goran PIVO POSLE 37:129 9 42 18 594
Đurđev, Žarko SPIN 1 39:7 13 0 100 585
Stojanac, Nikola INĐIJA 38:33 12 7 63 571
Stojić, Nemanja MAČVA 41:19 12 4 75 558
Trajbar, Dejan NIRVANA 40:104 9 33 21 553
Milojković, Matija SRC PARDON 30:65 8 21 28 454
Sejmjanović, Strahinja STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 34:35 9 9 50 445
Stefanović, Luka SRC PARDON 38:83 7 26 21 432
Radović, Filip SPIN 1 18:3 6 0 100 270
Džinović, Bojan MAČVA 20:15 5 4 56 243
Živanov, Dragan STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 15:18 4 5 44 202
Stojšić, Stevan INĐIJA 14:38 3 12 20 189
Baćanović, Dragan MAČVA 9:27 3 9 25 175
Milivojević, Miloš SLAVIJA COOP 9:10 3 3 50 148
Boškovski, Maša SRC PARDON 9:30 2 10 17 135
Makarić, Brane POPUSTI 021 6:30 2 10 17 135
Avdić, Slavoljub MAČVA 6:2 2 0 100 90
Josimov, Strahinja STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 7:15 1 5 17 67
Šućov, Jovan NIRVANA 3:45 0 15 0 67
Vasiljević, Igor STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 4:8 1 2 33 54
Bošnjaković, Đorđe POPUSTI 021 2:27 0 9 0 40
Nudić, Đorđe SRC PARDON 3:18 0 6 0 27
Krstić, Zoran PIVO POSLE 0:18 0 6 0 27
Gavrić, Milan PIVO POSLE 1:9 0 3 0 13
Lazarević, Stefan MAČVA 0:0 0 0 0 0
Wei Wei, Chen STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 0:0 0 0 0 0
Berić, Aleksandar STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ 0:0 0 0 0 0
Ilić, Darko POPUSTI 021 0:0 0 0 0 0
Košnjak, Slobodan INĐIJA 0:0 0 0 0 0
Potkonjak, Nikola INĐIJA 0:0 0 0 0 0
Kalinić, Marko INĐIJA 0:0 0 0 0 0
Jakši, Brankica STK NOVI SAD GEWO SRBIJA 0:0 0 0 0 0
Đukić, Nenad NIRVANA 0:0 0 0 0 0
Dumnić, Saša NIRVANA 0:0 0 0 0 0
Vučinac, Pavle POPOVIĆ 0:0 0 0 0 0
Popović, Ranko POPOVIĆ 0:0 0 0 0 0
Vrućinić, Uroš POPOVIĆ 0:0 0 0 0 0
SPIN 1 +/- P L % P
Čović, Miodrag 172:27 56/58 0 97 2529
Čičevski, Teodor 119:14 39/40 0 98 1759
Palikuća, Mitar 115:58 33/46 0 72 1543
Bakić, Luka 78:6 26/26 0 100 1170
Đurđev, Žarko 39:7 13/13 0 100 585
Radović, Filip 18:3 6/6 0 100 270
MAČVA +/- P L % P
Andrić, Nikola 145:56 45/55 0 82 2070
Milenković, Slaviša 129:70 38/52 0 73 1773
Marinković, Miloš 110:29 36/40 0 90 1638
Stojić, Nemanja 41:19 12/16 0 75 558
Džinović, Bojan 20:15 5/9 0 56 243
Baćanović, Dragan 9:27 3/12 0 25 175
Avdić, Slavoljub 6:2 2/2 0 100 90
Lazarević, Stefan 0:0 0/0 0 0 0
SLAVIJA COOP +/- P L % P
Topić, Zoran 135:83 40/60 0 67 1890
Brankov, Slobodan 115:94 31/57 0 54 1512
Radovanović, Dejan 104:106 29/57 0 51 1431
Milivojević, Miloš 9:10 3/6 0 50 148
STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ +/- P L % P
Dimanić, Stanisava 132:77 39/57 0 68 1836
Stanić, Đorđe 120:82 35/54 0 65 1660
Ristić, Miroslav 117:83 34/57 0 60 1633
Živanov, Dragan 15:18 4/9 0 44 202
Wei Wei, Chen 0:0 0/0 0 0 0
Berić, Aleksandar 0:0 0/0 0 0 0
STK NOVI SAD GEWO SRBIJA +/- P L % P
Rajić, Borislav 130:103 38/63 0 60 1822
Gerginov, Vanja 92:76 25/45 0 56 1215
Rajić, Dalibor 86:98 22/51 0 43 1120
Sejmjanović, Strahinja 34:35 9/18 0 50 445
Josimov, Strahinja 7:15 1/6 0 17 67
Vasiljević, Igor 4:8 1/3 0 33 54
Jakši, Brankica 0:0 0/0 0 0 0
INĐIJA +/- P L % P
Srnić, Momčilo 129:67 39/53 0 74 1818
Stepanović, Siniša 98:69 31/48 0 65 1471
Trkulja, Jovan 89:121 20/54 0 37 1053
Stojanac, Nikola 38:33 12/19 0 63 571
Stojšić, Stevan 14:38 3/15 0 20 189
Košnjak, Slobodan 0:0 0/0 0 0 0
Potkonjak, Nikola 0:0 0/0 0 0 0
Kalinić, Marko 0:0 0/0 0 0 0
POPOVIĆ +/- P L % P
Tiosavljević, Miloš 128:60 38/53 0 72 1777
Žviždak, Veselin 104:81 26/51 0 51 1282
Sentmartoni, Deneš 62:20 20/23 0 87 913
Stoja, Sebastijan 48:23 14/21 0 67 661
Elez, Dejan 56:47 13/27 0 48 648
Vučinac, Pavle 0:0 0/0 0 0 0
Popović, Ranko 0:0 0/0 0 0 0
Vrućinić, Uroš 0:0 0/0 0 0 0
POPUSTI 021 +/- P L % P
Radosavljević, Aleksandar 119:32 38/42 0 90 1728
Petković, Luka 68:101 16/48 0 33 864
Petković, Branko 49:126 11/51 0 22 675
Makarić, Brane 6:30 2/12 0 17 135
Bošnjaković, Đorđe 2:27 0/9 0 0 40
Ilić, Darko 0:0 0/0 0 0 0
PIVO POSLE +/- P L % P
Đurović, Goran 125:79 35/57 0 61 1674
Basarić, Zoran 84:130 20/60 0 33 1080
Vučićević, Goran 37:129 9/51 0 18 594
Krstić, Zoran 0:18 0/6 0 0 27
Gavrić, Milan 1:9 0/3 0 0 13
LIMAN +/- P L % P
Prokić, Borislav 96:100 26/54 0 48 1296
Lukić, Petar 90:123 22/57 0 39 1147
Crevar, Goran 62:144 13/60 0 22 796
SRC PARDON +/- P L % P
Jakovljev, Ignjat 87:92 24/50 0 48 1197
Gagić, Ivan 73:97 20/48 0 42 1026
Milojković, Matija 30:65 8/29 0 28 454
Stefanović, Luka 38:83 7/33 0 21 432
Boškovski, Maša 9:30 2/12 0 17 135
Nudić, Đorđe 3:18 0/6 0 0 27
NIRVANA +/- P L % P
Kirćanski, Zoran 63:86 17/42 0 40 877
Stanić, Milan 53:132 12/54 0 22 729
Trajbar, Dejan 40:104 9/42 0 21 553
Šućov, Jovan 3:45 0/15 0 0 67
Đukić, Nenad 0:0 0/0 0 0 0
Dumnić, Saša 0:0 0/0 0 0 0
SLAVIJA COOP
Zoran Topić
Slobodan Brankov
Dejan Radovanović
Miloš Milivojević
LIMAN
Petar Lukić
Borislav Prokić
Goran Crevar
SRC PARDON
Ivan Gagić
Luka Stefanović
Đorđe Nudić
Ignjat Jakovljev
Matija Milojković
Maša Boškovski
MAČVA
Slavoljub Avdić
Dragan Baćanović
Bojan Džinović
Miloš Marinković
Slaviša Milenković
Nikola Andrić
Nemanja Stojić
Stefan Lazarević
SPIN 1
Miodrag Čović
Mitar Palikuća
Luka Bakić
Filip Radović
Teodor Čičevski
Žarko Đurđev
PIVO POSLE
Zoran Krstić
Goran Vučićević
Zoran Basarić
Goran Đurović
Milan Gavrić
STONOTEN. AKADEMIJA STANIĆ
Đorđe Stanić
Stanisava Dimanić
Miroslav Ristić
Chen Wei Wei
Aleksandar Berić
Dragan Živanov
POPUSTI 021
Branko Petković
Luka Petković
Brane Makarić
Đorđe Bošnjaković
Darko Ilić
Aleksandar Radosavljević
INĐIJA
Jovan Trkulja
Siniša Stepanović
Momčilo Srnić
Stevan Stojšić
Slobodan Košnjak
Nikola Potkonjak
Marko Kalinić
Nikola Stojanac
STK NOVI SAD GEWO SRBIJA
Borislav Rajić
Dalibor Rajić
Strahinja Sejmjanović
Vanja Gerginov
Strahinja Josimov
Igor Vasiljević
Brankica Jakši
NIRVANA
Milan Stanić
Zoran Kirćanski
Jovan Šućov
Nenad Đukić
Saša Dumnić
Dejan Trajbar
POPOVIĆ
Miloš Tiosavljević
Veselin Žviždak
Sebastijan Stoja
Pavle Vučinac
Dejan Elez
Deneš Sentmartoni
Ranko Popović
Uroš Vrućinić
Powered by: www.tabletennisscores.com