Arhiva – VII Liga

2019-2020

Ekipa Σ Pobeda Poraz Meč + Meč - Diff Bodovi
1 EKS-ENT izgradnja 14 14 0 119 7 112 28
2 BOCELLI 14 10 4 81 45 36 24
3 DUNAV 14 10 4 79 47 32 24
4 BRAĆA MILUNOVIĆ 13 8 5 59 58 1 21
5 BIĆE BOLJE 14 7 7 64 62 2 21
6 CCBILL 15 5 10 56 79 -23 20
7 TVRĐAVA 4 14 6 8 49 77 -28 20
8 NEVINE BAKE 2 13 2 11 31 86 -55 15
9 BELI AFRIČKI LAVOVI 13 0 13 20 97 -77 13
Meč WO
Kolo Datum Domaci Gosti Rezultat
1. 10/10/2019 DUNAV BELI AFRIČKI LAVOVI 9:0
Vasić Milan
Radovanović Dragomir
3:0
Knežević Žarko
Šuša Ilija
3:1
Zečević Nenad
Stanić Miloš
3:0
Knežević Žarko
Radovanović Dragomir
3:1
Vasić Milan
Stanić Miloš
3:0
Zečević Nenad
Šuša Ilija
3:0
Knežević Žarko
Stanić Miloš
3:0
Zečević Nenad
Radovanović Dragomir
3:0
Vasić Milan
Šuša Ilija
3:0
1. 10/10/2019 BOCELLI BRAĆA MILUNOVIĆ 6:3
Prokić Dragan
Milunović Miloš
3:0
Kukić Bojan
Milunović Nemanja
3:0
Kovačević Stevan
0:3
Kukić Bojan
Milunović Miloš
3:0
Prokić Dragan
Kovačević Stevan
3:2
Milunović Nemanja
0:3
Kukić Bojan
Kovačević Stevan
3:2
Milunović Miloš
0:3
Prokić Dragan
Milunović Nemanja
3:0
1. 10/10/2019 TVRĐAVA 4 NEVINE BAKE 2 7:2
Veljković Milica
Kolman Nikola
3:2
Gajić Mila
Fišer Željko
1:3
Bogunović Sanja
Fišer Goran
3:1
Gajić Mila
Kolman Nikola
3:0
Veljković Milica
Fišer Goran
3:2
Bogunović Sanja
Fišer Željko
0:3
Gajić Mila
Fišer Goran
3:2
Bogunović Sanja
Kolman Nikola
3:1
Veljković Milica
Fišer Željko
3:1
1. 10/10/2019 CCBILL BIĆE BOLJE 3:6
Vukov Georgije
Pantić Nemanja
0:3
Nakić Milan
Željković Dušan
0:3
Patafta Mirjana
Gegić Dejan
3:2
Nakić Milan
Pantić Nemanja
0:3
Vukov Georgije
Mandić Dejan
2:3
Patafta Mirjana
Željković Dušan
0:3
Nakić Milan
Višekruna Nikola
3:0
Patafta Mirjana
Mandić Dejan
3:0
Vukov Georgije
Željković Dušan
1:3
1. 10/10/2019 EKS-ENT izgradnja -- X --
2. 17/10/2019 NEVINE BAKE 2 CCBILL 5:4
Fišer Željko
Vuković Jovan
3:0
Fišer Goran
Vukov Georgije
2:3
Kolman Nikola
Nakić Milan
3:0
Fišer Goran
Vuković Jovan
2:3
Fišer Željko
Nakić Milan
3:0
Kolman Nikola
Vukov Georgije
0:3
Fišer Goran
Nakić Milan
3:0
Kolman Nikola
Vuković Jovan
1:3
Fišer Željko
Vukov Georgije
3:0
2. 17/10/2019 BRAĆA MILUNOVIĆ TVRĐAVA 4 4:5
Milunović Nemanja
Gajić Mila
1:3
Milunović Miloš
Veljković Milica
0:3
Kovačević Stevan
Bogunović Sanja
3:0
Milunović Miloš
Gajić Mila
3:1
Milunović Nemanja
Bogunović Sanja
1:3
Kovačević Stevan
Veljković Milica
3:0
Milunović Miloš
Bogunović Sanja
2:3
Kovačević Stevan
Gajić Mila
3:0
Milunović Nemanja
Veljković Milica
1:3
2. 17/10/2019 BELI AFRIČKI LAVOVI BOCELLI 0:9
Radovanović Dragomir
Vidović Goran
0:3
Stanić Miloš
Kukić Bojan
0:3
Marjanović Đorđe
Prokić Dragan
0:3
Stanić Miloš
Vidović Goran
0:3
Radovanović Dragomir
Prokić Dragan
0:3
Marjanović Đorđe
Kukić Bojan
2:3
Stanić Miloš
Prokić Dragan
0:3
Marjanović Đorđe
Vidović Goran
0:3
Radovanović Dragomir
Kukić Bojan
1:3
2. 17/10/2019 EKS-ENT izgradnja DUNAV 9:0
Kozomora Filip
Zečević Nenad
3:0
Gajin Stefan
Knežević Žarko
3:0
Pavlović Jovan
Vasić Milan
3:1
Gajin Stefan
Zečević Nenad
3:0
Kozomora Filip
Vasić Milan
3:0
Pavlović Jovan
Knežević Žarko
3:0
Gajin Stefan
Vasić Milan
3:0
Pavlović Jovan
Zečević Nenad
3:0
Kozomora Filip
Knežević Žarko
3:1
2. 17/10/2019 -- X -- BIĆE BOLJE
3. 24/10/2019 BOCELLI EKS-ENT izgradnja 4:5
Vidović Goran
Pavlović Jovan
3:2
Prokić Dragan
Kozomora Filip
2:3
Kukić Bojan
Gajin Stefan
0:3
Prokić Dragan
Pavlović Jovan
3:0
Vidović Goran
Gajin Stefan
3:2
Kukić Bojan
Kozomora Filip
0:3
Prokić Dragan
Grubiša Ognjen
3:0
Kukić Bojan
Pavlović Jovan
0:3
Vidović Goran
Kozomora Filip
0:3
3. 24/10/2019 TVRĐAVA 4 BELI AFRIČKI LAVOVI 6:3
Veljković Milica
Stanić Miloš
3:1
Bogunović Sanja
Šuša Ilija
3:1
Radovanović Dragomir
0:3
Bogunović Sanja
Stanić Miloš
3:2
Veljković Milica
3:0
Šuša Ilija
0:3
Bogunović Sanja
3:0
Kravić Vladimir
0:3
Veljković Milica
Šuša Ilija
3:1
3. 24/10/2019 CCBILL BRAĆA MILUNOVIĆ 2:7
Vukov Georgije
Kovačević Stevan
0:3
Patafta Mirjana
Milunović Miloš
3:0
Nakić Milan
Milunović Nemanja
0:3
Patafta Mirjana
Kovačević Stevan
0:3
Vukov Georgije
Milunović Nemanja
3:0
Nakić Milan
Milunović Miloš
0:3
Patafta Mirjana
Milunović Nemanja
0:3
Nakić Milan
Kovačević Stevan
0:3
Vukov Georgije
Milunović Miloš
2:3
3. 24/10/2019 BIĆE BOLJE NEVINE BAKE 2 6:3
Višekruna Nikola
Fišer Goran
1:3
Pantić Nemanja
Turanski Nemanja
3:0
Željković Dušan
Fišer Željko
2:3
Pantić Nemanja
Fišer Goran
3:0
Višekruna Nikola
Fišer Željko
0:3
Željković Dušan
Turanski Nemanja
3:0
Pantić Nemanja
Fišer Željko
3:0
Željković Dušan
Fišer Goran
3:0
Gegić Dejan
Turanski Nemanja
3:2
3. 24/10/2019 DUNAV -- X --
4. 31/10/2019 BRAĆA MILUNOVIĆ BIĆE BOLJE 5:4
Milunović Nemanja
Željković Dušan
0:3
Milunović Miloš
Pantić Nemanja
0:3
Kovačević Stevan
Gegić Dejan
3:0
Milunović Miloš
Željković Dušan
0:3
Milunović Nemanja
Gegić Dejan
0:3
Kovačević Stevan
Pantić Nemanja
3:0
Milunović Miloš
Mandić Dejan
3:1
Kovačević Stevan
Željković Dušan
3:0
Milunović Nemanja
Pantić Nemanja
3:0
4. 31/10/2019 BELI AFRIČKI LAVOVI CCBILL 0:9
Nakić Milan
0:3
Nenezić Danko
0:3
Patafta Mirjana
0:3
Nakić Milan
0:3
Patafta Mirjana
0:3
Nenezić Danko
0:3
Patafta Mirjana
0:3
Nakić Milan
0:3
Nenezić Danko
0:3
4. 31/10/2019 EKS-ENT izgradnja TVRĐAVA 4 8:1
Kozomora Filip
Veljković Milica
3:0
Gajin Stefan
Bogunović Sanja
3:0
Pavlović Jovan
Gajić Mila
3:0
Gajin Stefan
Veljković Milica
3:0
Kozomora Filip
Gajić Mila
3:0
Grubiša Ognjen
Bogunović Sanja
3:0
Gajin Stefan
Gajić Mila
3:0
Grubiša Ognjen
Veljković Milica
2:3
Kozomora Filip
Bogunović Sanja
3:0
4. 31/10/2019 DUNAV BOCELLI 0:9
Zečević Nenad
Vidović Goran
1:3
Vasić Milan
Prokić Dragan
0:3
Knežević Žarko
Kukić Bojan
0:3
Vasić Milan
Vidović Goran
2:3
Zečević Nenad
Kukić Bojan
1:3
Knežević Žarko
Prokić Dragan
0:3
Vasić Milan
Kukić Bojan
1:3
Knežević Žarko
Vidović Goran
1:3
Zečević Nenad
Prokić Dragan
0:3
4. 31/10/2019 -- X -- NEVINE BAKE 2
5. 07/11/2019 TVRĐAVA 4 DUNAV 0:9
Veljković Milica
Vasić Milan
0:3
Uvaček Mihajlo
Knežević Žarko
0:3
Zečević Nenad
0:3
Uvaček Mihajlo
Vasić Milan
2:3
Veljković Milica
Zečević Nenad
2:3
Knežević Žarko
0:3
Uvaček Mihajlo
Zečević Nenad
2:3
Vasić Milan
0:3
Veljković Milica
Knežević Žarko
1:3
5. 07/11/2019 CCBILL EKS-ENT izgradnja 0:9
Nakić Milan
Kozomora Filip
0:3
Patafta Mirjana
Gajin Stefan
0:3
Vukov Georgije
Pavlović Jovan
1:3
Patafta Mirjana
Kozomora Filip
0:3
Nakić Milan
Pavlović Jovan
0:3
Vukov Georgije
Gajin Stefan
0:3
Patafta Mirjana
Pavlović Jovan
0:3
Vukov Georgije
Kozomora Filip
0:3
Nakić Milan
Gajin Stefan
0:3
5. 07/11/2019 BIĆE BOLJE BELI AFRIČKI LAVOVI 9:0
Željković Dušan
Šuša Ilija
3:1
Gegić Dejan
Marjanović Đorđe
3:0
Pantić Nemanja
3:0
Gegić Dejan
Šuša Ilija
3:0
Željković Dušan
3:0
Pantić Nemanja
Marjanović Đorđe
3:0
Gegić Dejan
3:0
Pantić Nemanja
Šuša Ilija
3:0
Željković Dušan
Marjanović Đorđe
3:0
5. 07/11/2019 NEVINE BAKE 2 BRAĆA MILUNOVIĆ 4:5
Fišer Željko
Kovačević Stevan
0:3
Kolman Nikola
Milunović Nemanja
1:3
Fišer Goran
Milunović Miloš
2:3
Kolman Nikola
Kovačević Stevan
0:3
Fišer Željko
Milunović Miloš
3:0
Fišer Goran
Milunović Nemanja
3:0
Kolman Nikola
Milunović Miloš
3:2
Fišer Goran
Kovačević Stevan
0:3
Fišer Željko
Milunović Nemanja
3:0
5. 07/11/2019 BOCELLI -- X --
6. 21/11/2019 BELI AFRIČKI LAVOVI NEVINE BAKE 2 3:6
Stanić Miloš
Fišer Goran
1:3
Šuša Ilija
Fišer Željko
0:3
Kravić Vladimir
Kolman Nikola
1:3
Šuša Ilija
Fišer Goran
3:1
Stanić Miloš
Kolman Nikola
3:0
Kravić Vladimir
Fišer Željko
0:3
Šuša Ilija
Kolman Nikola
3:2
Šuša Ilija
Fišer Goran
0:3
Stanić Miloš
Fišer Željko
0:3
6. 21/11/2019 EKS-ENT izgradnja BIĆE BOLJE 9:0
Kozomora Filip
Željković Dušan
3:0
Gajin Stefan
Višekruna Nikola
3:0
Pavlović Jovan
Mandić Dejan
3:0
Gajin Stefan
Željković Dušan
3:0
Kozomora Filip
Mandić Dejan
3:0
Pavlović Jovan
Višekruna Nikola
3:0
Gajin Stefan
Pantić Nemanja
3:0
Pavlović Jovan
Željković Dušan
3:0
Kozomora Filip
Višekruna Nikola
3:0
6. 21/11/2019 DUNAV CCBILL 8:1
Vasić Milan
Jojkić Pavle
3:0
Knežević Žarko
Patafta Mirjana
3:2
Zečević Nenad
Nakić Milan
3:0
Knežević Žarko
Jojkić Pavle
3:0
Vasić Milan
Nakić Milan
3:0
Zečević Nenad
Patafta Mirjana
3:1
Knežević Žarko
Nakić Milan
3:1
Zečević Nenad
Jojkić Pavle
3:0
Vasić Milan
Patafta Mirjana
0:3
6. 21/11/2019 BOCELLI TVRĐAVA 4 6:3
Prokić Dragan
Veljković Milica
3:0
Kukić Bojan
Bogunović Sanja
3:1
Grujić Radovan
0:3
Kukić Bojan
Veljković Milica
3:1
Prokić Dragan
Grujić Radovan
3:0
Bogunović Sanja
0:3
Kukić Bojan
Grujić Radovan
3:0
Veljković Milica
0:3
Prokić Dragan
Bogunović Sanja
3:0
6. 21/11/2019 -- X -- BRAĆA MILUNOVIĆ
7. 28/11/2019 BRAĆA MILUNOVIĆ BELI AFRIČKI LAVOVI 5:4
Milunović Miloš
Radovanović Dragomir
3:1
Kovačević Stevan
Marjanović Đorđe
3:0
Milunović Nemanja
Šuša Ilija
0:3
Kovačević Stevan
Radovanović Dragomir
3:0
Milunović Miloš
Šuša Ilija
1:3
Milunović Nemanja
Marjanović Đorđe
0:3
Kovačević Stevan
Šuša Ilija
3:0
Milunović Nemanja
Radovanović Dragomir
0:3
Milunović Miloš
Marjanović Đorđe
3:2
7. 28/11/2019 TVRĐAVA 4 -- X --
7. 28/11/2019 CCBILL BOCELLI 0:9
Vuković Jovan
Prokić Dragan
0:3
Patafta Mirjana
Kukić Bojan
0:3
Jojkić Pavle
Vidović Goran
0:3
Patafta Mirjana
Prokić Dragan
0:3
Vuković Jovan
Vidović Goran
0:3
Jojkić Pavle
Kukić Bojan
0:3
Patafta Mirjana
Vidović Goran
0:3
Jojkić Pavle
Prokić Dragan
0:3
Vuković Jovan
Kukić Bojan
0:3
7. 28/11/2019 BIĆE BOLJE DUNAV 4:5
Željković Dušan
Knežević Žarko
1:3
Pantić Nemanja
Vasić Milan
3:2
Gegić Dejan
Zečević Nenad
1:3
Pantić Nemanja
Knežević Žarko
1:3
Željković Dušan
Zečević Nenad
1:3
Gegić Dejan
Vasić Milan
3:1
Pantić Nemanja
Zečević Nenad
3:2
Gegić Dejan
Knežević Žarko
0:3
Željković Dušan
Vasić Milan
3:1
7. 28/11/2019 NEVINE BAKE 2 EKS-ENT izgradnja 0:9
Fišer Željko
Kozomora Filip
0:3
Kolman Nikola
Gajin Stefan
0:3
Fišer Goran
Pavlović Jovan
0:3
Kolman Nikola
Kozomora Filip
0:3
Fišer Željko
Pavlović Jovan
0:3
Fišer Goran
Gajin Stefan
0:3
Kolman Nikola
Pavlović Jovan
0:3
Fišer Goran
Kozomora Filip
0:3
Fišer Željko
Gajin Stefan
0:3
8. 05/12/2019 EKS-ENT izgradnja BRAĆA MILUNOVIĆ 9:0
Kozomora Filip
Milunović Miloš
3:0
Gajin Stefan
Milunović Nemanja
3:0
Pavlović Jovan
Kovačević Stevan
3:0
Gajin Stefan
Milunović Miloš
3:0
Kozomora Filip
Kovačević Stevan
3:0
Pavlović Jovan
Milunović Nemanja
3:0
Gajin Stefan
Kovačević Stevan
3:0
Pavlović Jovan
Milunović Miloš
3:0
Kozomora Filip
Milunović Nemanja
3:0
8. 05/12/2019 DUNAV NEVINE BAKE 2 9:0
Zečević Nenad
Fišer Željko
3:1
Vasić Milan
Kolman Nikola
3:0
Knežević Žarko
Fišer Goran
3:0
Vasić Milan
Fišer Željko
3:1
Zečević Nenad
Fišer Goran
3:0
Knežević Žarko
Kolman Nikola
3:0
Vasić Milan
Fišer Goran
3:1
Knežević Žarko
Fišer Željko
3:0
Zečević Nenad
Kolman Nikola
3:0
8. 05/12/2019 BOCELLI BIĆE BOLJE 8:1
Vidović Goran
Gegić Dejan
3:1
Vidović Nebojša
Željković Dušan
1:3
Prokić Dragan
Pantić Nemanja
3:0
Kukić Bojan
Gegić Dejan
3:1
Vidović Nebojša
Pantić Nemanja
3:2
Prokić Dragan
Željković Dušan
3:0
Kukić Bojan
Pantić Nemanja
3:0
Prokić Dragan
Gegić Dejan
3:2
Vidović Nebojša
Željković Dušan
3:0
8. 05/12/2019 TVRĐAVA 4 CCBILL 0:9
Patafta Mirjana
0:3
Nenezić Danko
0:3
Nakić Milan
0:3
Patafta Mirjana
0:3
Nakić Milan
0:3
Nenezić Danko
0:3
Nakić Milan
0:3
Patafta Mirjana
0:3
Nenezić Danko
0:3
8. 05/12/2019 -- X -- BELI AFRIČKI LAVOVI
9. 26/12/2019 BIĆE BOLJE TVRĐAVA 4 9:0
Željković Dušan
Bogunović Sanja
3:0
Gegić Dejan
Veljković Milica
3:0
Pantić Nemanja
Gajić Mila
3:0
Gegić Dejan
Bogunović Sanja
3:0
Željković Dušan
Gajić Mila
3:0
Pantić Nemanja
Veljković Milica
3:0
Gegić Dejan
Gajić Mila
3:0
Pantić Nemanja
Bogunović Sanja
3:0
Željković Dušan
Veljković Milica
3:0
9. 26/12/2019 NEVINE BAKE 2 BOCELLI 0:9
Kolman Nikola
Prokić Dragan
0:3
Fišer Goran
Vidović Goran
0:3
Fišer Željko
Kukić Bojan
1:3
Fišer Goran
Prokić Dragan
0:3
Kolman Nikola
Kukić Bojan
0:3
Fišer Željko
Vidović Goran
0:3
Fišer Goran
Kukić Bojan
0:3
Fišer Željko
Prokić Dragan
0:3
Kolman Nikola
Vidović Goran
0:3
9. 26/12/2019 BRAĆA MILUNOVIĆ DUNAV 3:6
Milunović Nemanja
Vasić Milan
0:3
Milunović Miloš
Zečević Nenad
0:3
Kovačević Stevan
Knežević Žarko
3:1
Milunović Miloš
Vasić Milan
0:3
Milunović Nemanja
Knežević Žarko
0:3
Kovačević Stevan
Zečević Nenad
3:0
Milunović Miloš
Knežević Žarko
1:3
Kovačević Stevan
Vasić Milan
3:0
Milunović Nemanja
Zečević Nenad
0:3
9. 26/12/2019 BELI AFRIČKI LAVOVI EKS-ENT izgradnja 0:9
Kozomora Filip
0:3
Pavlović Jovan
0:3
Gajin Stefan
0:3
Kozomora Filip
0:3
Gajin Stefan
0:3
Pavlović Jovan
0:3
Gajin Stefan
0:3
Kozomora Filip
0:3
Pavlović Jovan
0:3
9. 26/12/2019 CCBILL -- X --
10. 09/01/2020 BELI AFRIČKI LAVOVI DUNAV 1:8
Marjanović Đorđe
Sladojević Zoran
3:0
Radovanović Dragomir
Vasić Milan
0:3
Stanić Miloš
Zečević Nenad
0:3
Marjanović Đorđe
Vasić Milan
2:3
Stanić Miloš
Sladojević Zoran
0:3
Radovanović Dragomir
Zečević Nenad
0:3
Stanić Miloš
Vasić Milan
0:3
Marjanović Đorđe
Zečević Nenad
0:3
Radovanović Dragomir
Sladojević Zoran
0:3
10. 09/01/2020 BRAĆA MILUNOVIĆ BOCELLI 4:5
Milunović Nemanja
Prokić Dragan
0:3
Milunović Miloš
Kukić Bojan
0:3
Kovačević Stevan
Vidović Nebojša
3:0
Milunović Miloš
Prokić Dragan
1:3
Milunović Nemanja
Vidović Nebojša
3:0
Kovačević Stevan
Kukić Bojan
3:0
Milunović Miloš
Vidović Nebojša
3:0
Kovačević Stevan
Prokić Dragan
1:3
Milunović Nemanja
Kukić Bojan
0:3
10. 09/01/2020 NEVINE BAKE 2 TVRĐAVA 4 1:8
Fišer Željko
Bogunović Sanja
3:1
Fišer Goran
Gajić Mila
0:3
Turanski Nemanja
Veljković Milica
0:3
Fišer Goran
Bogunović Sanja
0:3
Fišer Željko
Veljković Milica
1:3
Turanski Nemanja
Gajić Mila
0:3
Fišer Goran
Veljković Milica
0:3
Turanski Nemanja
Bogunović Sanja
0:3
Fišer Željko
Gajić Mila
0:3
10. 09/01/2020 BIĆE BOLJE CCBILL 7:2
Željković Dušan
Patafta Mirjana
3:0
Gegić Dejan
Nenezić Danko
3:0
Višekruna Nikola
Vuković Jovan
3:0
Gegić Dejan
Patafta Mirjana
0:3
Željković Dušan
Vuković Jovan
3:0
Višekruna Nikola
Nenezić Danko
3:0
Gegić Dejan
Vuković Jovan
3:0
Višekruna Nikola
Patafta Mirjana
0:3
Željković Dušan
Nenezić Danko
3:0
10. 09/01/2020 -- X -- EKS-ENT izgradnja
11. 16/01/2020 CCBILL NEVINE BAKE 2 5:4
Nakić Milan
Fišer Željko
1:3
Patafta Mirjana
Fišer Goran
3:2
Vuković Jovan
Turanski Nemanja
0:3
Patafta Mirjana
Fišer Željko
3:0
Nakić Milan
Turanski Nemanja
3:1
Vuković Jovan
Fišer Goran
0:3
Patafta Mirjana
Turanski Nemanja
3:0
Vuković Jovan
Fišer Željko
0:3
Nakić Milan
Fišer Goran
3:0
11. 16/01/2020 TVRĐAVA 4 BRAĆA MILUNOVIĆ 4:5
Bogunović Sanja
Milunović Miloš
2:3
Veljković Milica
Kovačević Stevan
1:3
Gajić Mila
Milunović Nemanja
3:0
Veljković Milica
Milunović Miloš
0:3
Bogunović Sanja
Milunović Nemanja
3:0
Gajić Mila
Kovačević Stevan
0:3
Veljković Milica
Milunović Nemanja
3:0
Gajić Mila
Milunović Miloš
3:0
Bogunović Sanja
Kovačević Stevan
0:3
11. 16/01/2020 BOCELLI BELI AFRIČKI LAVOVI 9:0
Kukić Bojan
3:0
Prokić Dragan
3:0
Vidović Goran
3:0
Prokić Dragan
3:0
Kukić Bojan
3:0
Vidović Goran
3:0
Prokić Dragan
3:0
Vidović Goran
3:0
Kukić Bojan
3:0
11. 16/01/2020 DUNAV EKS-ENT izgradnja 0:9
Knežević Žarko
Kozomora Filip
0:3
Vasić Milan
Gajin Stefan
0:3
Zečević Nenad
Pavlović Jovan
0:3
Vasić Milan
Kozomora Filip
0:3
Knežević Žarko
Pavlović Jovan
1:3
Zečević Nenad
Gajin Stefan
1:3
Vasić Milan
Pavlović Jovan
0:3
Zečević Nenad
Kozomora Filip
0:3
Knežević Žarko
Gajin Stefan
0:3
11. 16/01/2020 BIĆE BOLJE -- X --
12. 30/01/2020 EKS-ENT izgradnja BOCELLI 7:2
Kozomora Filip
Kukić Bojan
3:1
Gajin Stefan
3:0
Grubiša Ognjen
Prokić Dragan
0:3
Gajin Stefan
Kukić Bojan
3:2
Kozomora Filip
Prokić Dragan
3:0
Grubiša Ognjen
3:0
Gajin Stefan
Prokić Dragan
3:0
Grubiša Ognjen
Kukić Bojan
0:3
Kozomora Filip
3:0
12. 30/01/2020 BELI AFRIČKI LAVOVI TVRĐAVA 4 4:5
Stanić Miloš
Bogunović Sanja
0:3
Radovanović Dragomir
Veljković Milica
0:3
Marjanović Đorđe
Radaković Dragan
3:0
Radovanović Dragomir
Bogunović Sanja
0:3
Stanić Miloš
Radaković Dragan
3:0
Marjanović Đorđe
Veljković Milica
2:3
Radovanović Dragomir
Radaković Dragan
3:1
Marjanović Đorđe
Bogunović Sanja
3:0
Stanić Miloš
Veljković Milica
0:3
12. 30/01/2020 BRAĆA MILUNOVIĆ CCBILL 5:4
Milunović Miloš
Nakić Milan
3:0
Kovačević Stevan
Patafta Mirjana
3:1
Milunović Nemanja
Nenezić Danko
0:3
Kovačević Stevan
Nakić Milan
3:0
Milunović Miloš
Nenezić Danko
3:0
Milunović Nemanja
Patafta Mirjana
0:3
Kovačević Stevan
Nenezić Danko
3:0
Milunović Nemanja
Nakić Milan
0:3
Milunović Miloš
Patafta Mirjana
1:3
12. 30/01/2020 NEVINE BAKE 2 BIĆE BOLJE 3:6
Fišer Željko
Željković Dušan
2:3
Turanski Nemanja
Gegić Dejan
0:3
Fišer Goran
Pantić Nemanja
0:3
Turanski Nemanja
Željković Dušan
0:3
Fišer Željko
Pantić Nemanja
3:0
Fišer Goran
Gegić Dejan
0:3
Turanski Nemanja
Pantić Nemanja
3:0
Fišer Goran
Željković Dušan
0:3
Fišer Željko
Gegić Dejan
3:1
12. 30/01/2020 -- X -- DUNAV
13. 06/02/2020 BIĆE BOLJE BRAĆA MILUNOVIĆ 2:7
Gegić Dejan
Kovačević Stevan
0:3
Željković Dušan
Milunović Miloš
3:2
Pantić Nemanja
Milunović Nemanja
0:3
Željković Dušan
Kovačević Stevan
0:3
Gegić Dejan
Milunović Nemanja
2:3
Pantić Nemanja
Milunović Miloš
3:1
Željković Dušan
Milunović Nemanja
0:3
Pantić Nemanja
Kovačević Stevan
0:3
Gegić Dejan
Milunović Miloš
0:3
13. 06/02/2020 CCBILL BELI AFRIČKI LAVOVI 7:2
Nakić Milan
Stanić Miloš
1:3
Patafta Mirjana
Marjanović Đorđe
3:0
Nenezić Danko
Radovanović Dragomir
3:0
Patafta Mirjana
Stanić Miloš
3:1
Nakić Milan
Radovanović Dragomir
3:0
Nenezić Danko
Marjanović Đorđe
3:0
Patafta Mirjana
Radovanović Dragomir
3:0
Nenezić Danko
Stanić Miloš
1:3
Nakić Milan
Marjanović Đorđe
3:0
13. 06/02/2020 TVRĐAVA 4 EKS-ENT izgradnja 0:9
Bogunović Sanja
Kozomora Filip
0:3
Veljković Milica
Gajin Stefan
0:3
Gajić Mila
Pavlović Jovan
0:3
Veljković Milica
Kozomora Filip
0:3
Bogunović Sanja
Pavlović Jovan
0:3
Gajić Mila
Gajin Stefan
0:3
Veljković Milica
Pavlović Jovan
0:3
Gajić Mila
Kozomora Filip
0:3
Bogunović Sanja
Gajin Stefan
0:3
13. 06/02/2020 BOCELLI DUNAV 5:4
Vidović Nebojša
Zečević Nenad
3:0
Kukić Bojan
Knežević Žarko
1:3
Prokić Dragan
Vasić Milan
3:1
Kukić Bojan
Zečević Nenad
3:0
Vidović Goran
Vasić Milan
3:1
Prokić Dragan
Knežević Žarko
2:3
Kukić Bojan
Vasić Milan
3:0
Prokić Dragan
Zečević Nenad
0:3
Vidović Goran
Knežević Žarko
0:3
13. 06/02/2020 NEVINE BAKE 2 -- X --
14. 20/02/2020 DUNAV TVRĐAVA 4 8:1
Vasić Milan
Radaković Dragan
3:0
Zečević Nenad
Veljković Milica
1:3
Knežević Žarko
3:0
Zečević Nenad
Radaković Dragan
3:0
Vasić Milan
3:0
Knežević Žarko
Veljković Milica
3:1
Zečević Nenad
3:0
Knežević Žarko
Radaković Dragan
3:0
Vasić Milan
Veljković Milica
3:1
14. 20/02/2020 EKS-ENT izgradnja CCBILL 9:0
Gajin Stefan
3:0
Kozomora Filip
3:0
Pavlović Jovan
3:0
Kozomora Filip
3:0
Gajin Stefan
3:0
Pavlović Jovan
3:0
Kozomora Filip
3:0
Pavlović Jovan
3:0
Gajin Stefan
3:0
14. 20/02/2020 BELI AFRIČKI LAVOVI BIĆE BOLJE 3:6
Radovanović Dragomir
Željković Dušan
0:3
Stanić Miloš
Pantić Nemanja
3:0
Marjanović Đorđe
Gegić Dejan
1:3
Stanić Miloš
Željković Dušan
0:3
Radovanović Dragomir
Gegić Dejan
1:3
Marjanović Đorđe
Pantić Nemanja
3:0
Stanić Miloš
Gegić Dejan
0:3
Marjanović Đorđe
Željković Dušan
0:3
Radovanović Dragomir
Pantić Nemanja
3:0
14. 20/02/2020 BRAĆA MILUNOVIĆ NEVINE BAKE 2 6:3
Milunović Miloš
Fišer Željko
1:3
Kovačević Stevan
Fišer Goran
3:0
Milunović Nemanja
Turanski Nemanja
0:3
Kovačević Stevan
Fišer Željko
3:0
Milunović Miloš
Turanski Nemanja
3:0
Milunović Nemanja
Fišer Goran
3:2
Kovačević Stevan
Turanski Nemanja
3:0
Milunović Nemanja
Fišer Željko
3:0
Kovačević Stevan
Fišer Goran
0:3
14. 20/02/2020 -- X -- BOCELLI
15. 05/03/2020 NEVINE BAKE 2 BELI AFRIČKI LAVOVI
15. 05/03/2020 BIĆE BOLJE EKS-ENT izgradnja 0:9
15. 05/03/2020 CCBILL DUNAV 1:8
Nakić Milan
Vasić Milan
0:3
Patafta Mirjana
Knežević Žarko
1:3
Nenezić Danko
Zečević Nenad
0:3
Patafta Mirjana
Vasić Milan
3:1
Nakić Milan
Zečević Nenad
0:3
Nenezić Danko
Knežević Žarko
0:3
Patafta Mirjana
Zečević Nenad
2:3
Nenezić Danko
Vasić Milan
0:3
Nakić Milan
Knežević Žarko
0:3
15. 05/03/2020 TVRĐAVA 4 BOCELLI 9:0
Bogunović Sanja
3:0
Veljković Milica
3:0
Gajić Mila
3:0
Veljković Milica
3:0
Bogunović Sanja
3:0
Gajić Mila
3:0
Veljković Milica
3:0
Gajić Mila
3:0
Bogunović Sanja
3:0
16. 12/03/2020 BOCELLI CCBILL 0:9
Patafta Mirjana
0:3
Vuković Jovan
0:3
Nakić Milan
0:3
Patafta Mirjana
0:3
Nakić Milan
0:3
Nenezić Danko
0:3
Nakić Milan
0:3
Patafta Mirjana
0:3
Nenezić Danko
0:3
16. 12/03/2020 DUNAV BIĆE BOLJE 5:4
16. 12/03/2020 EKS-ENT izgradnja NEVINE BAKE 2 9:0
Gajin Stefan
3:0
Kozomora Filip
3:0
Pavlović Jovan
3:0
Kozomora Filip
3:0
Gajin Stefan
3:0
Pavlović Jovan
3:0
Kozomora Filip
3:0
Pavlović Jovan
3:0
Gajin Stefan
3:0
16. 12/03/2020 BELI AFRIČKI LAVOVI BRAĆA MILUNOVIĆ
16. 12/03/2020 -- X -- TVRĐAVA 4
Igrač Ekipa +/- P L %
Kozomora, Filip EKS-ENT izgradnja 117:4 39 0 100
Gajin, Stefan EKS-ENT izgradnja 113:6 37 1 97
Pavlović, Jovan EKS-ENT izgradnja 98:9 32 2 94
Vidović, Goran BOCELLI 57:16 19 2 90
Prokić, Dragan BOCELLI 97:22 31 5 86
Kovačević, Stevan BRAĆA MILUNOVIĆ 104:24 33 7 83
Kukić, Bojan BOCELLI 88:32 28 7 80
Knežević, Žarko DUNAV 82:44 26 10 72
Željković, Dušan BIĆE BOLJE 79:41 25 11 69
Sladojević, Zoran DUNAV 6:3 2 1 67
Zečević, Nenad DUNAV 81:52 25 14 64
Patafta, Mirjana CCBILL 79:52 24 15 62
Gegić, Dejan BIĆE BOLJE 58:41 16 12 57
Nenezić, Danko CCBILL 34:27 11 9 55
Vasić, Milan DUNAV 74:61 21 18 54
Veljković, Milica TVRĐAVA 4 70:68 21 18 54
Pantić, Nemanja BIĆE BOLJE 51:47 16 14 53
Fišer, Željko NEVINE BAKE 2 61:61 18 18 50
Bogunović, Sanja TVRĐAVA 4 52:59 16 17 48
Gajić, Mila TVRĐAVA 4 35:42 11 13 46
Vidović, Nebojša BOCELLI 10:14 3 4 43
Nakić, Milan CCBILL 48:64 15 21 42
Milunović, Miloš BRAĆA MILUNOVIĆ 57:80 15 23 39
Grubiša, Ognjen EKS-ENT izgradnja 8:12 2 4 33
Kravić, Vladimir BELI AFRIČKI LAVOVI 4:6 1 2 33
Grujić, Radovan TVRĐAVA 4 3:6 1 2 33
Šuša, Ilija BELI AFRIČKI LAVOVI 19:37 5 11 31
Milunović, Nemanja BRAĆA MILUNOVIĆ 36:89 11 28 28
Vukov, Georgije CCBILL 15:29 3 9 25
Marjanović, Đorđe BELI AFRIČKI LAVOVI 24:48 5 16 24
Vuković, Jovan CCBILL 9:33 3 10 23
Stanić, Miloš BELI AFRIČKI LAVOVI 20:56 5 18 22
Višekruna, Nikola BIĆE BOLJE 7:21 2 7 22
Turanski, Nemanja NEVINE BAKE 2 12:36 3 12 20
Mandić, Dejan BIĆE BOLJE 4:14 1 4 20
Fišer, Goran NEVINE BAKE 2 38:89 7 29 19
Radovanović, Dragomir BELI AFRIČKI LAVOVI 16:55 4 18 18
Kolman, Nikola NEVINE BAKE 2 16:57 3 18 14
Kozomora, Relja EKS-ENT izgradnja 0:0 0 0 0
Zečević, Vladimir DUNAV 0:0 0 0 0
Grujić, Aleksandar DUNAV 0:0 0 0 0
Knežević, Miroslav BOCELLI 0:0 0 0 0
Uvaček, Mihajlo TVRĐAVA 4 4:9 0 3 0
Radaković, Dragan TVRĐAVA 4 1:18 0 6 0
Jojkić, Pavle CCBILL 0:18 0 6 0
EKS-ENT izgradnja +/- P L %
Kozomora, Filip 117:4 39/39 6 100
Gajin, Stefan 113:6 37/38 6 97
Pavlović, Jovan 98:9 32/34 6 94
Grubiša, Ognjen 8:12 2/6 6 33
Kozomora, Relja 0:0 0/0 6 0
BOCELLI +/- P L %
Vidović, Goran 57:16 19/21 6 90
Prokić, Dragan 97:22 31/36 6 86
Kukić, Bojan 88:32 28/35 6 80
Vidović, Nebojša 10:14 3/7 6 43
Knežević, Miroslav 0:0 0/0 6 0
BRAĆA MILUNOVIĆ +/- P L %
Kovačević, Stevan 104:24 33/40 6 83
Milunović, Miloš 57:80 15/38 6 39
Milunović, Nemanja 36:89 11/39 6 28
DUNAV +/- P L %
Knežević, Žarko 82:44 26/36 6 72
Sladojević, Zoran 6:3 2/3 6 67
Zečević, Nenad 81:52 25/39 6 64
Vasić, Milan 74:61 21/39 6 54
Zečević, Vladimir 0:0 0/0 6 0
Grujić, Aleksandar 0:0 0/0 6 0
BIĆE BOLJE +/- P L %
Željković, Dušan 79:41 25/36 6 69
Gegić, Dejan 58:41 16/28 6 57
Pantić, Nemanja 51:47 16/30 6 53
Višekruna, Nikola 7:21 2/9 6 22
Mandić, Dejan 4:14 1/5 6 20
CCBILL +/- P L %
Patafta, Mirjana 79:52 24/39 6 62
Nenezić, Danko 34:27 11/20 6 55
Nakić, Milan 48:64 15/36 6 42
Vukov, Georgije 15:29 3/12 6 25
Vuković, Jovan 9:33 3/13 6 23
Jojkić, Pavle 0:18 0/6 6 0
TVRĐAVA 4 +/- P L %
Veljković, Milica 70:68 21/39 6 54
Bogunović, Sanja 52:59 16/33 6 48
Gajić, Mila 35:42 11/24 6 46
Grujić, Radovan 3:6 1/3 6 33
Uvaček, Mihajlo 4:9 0/3 6 0
Radaković, Dragan 1:18 0/6 6 0
NEVINE BAKE 2 +/- P L %
Fišer, Željko 61:61 18/36 6 50
Turanski, Nemanja 12:36 3/15 6 20
Fišer, Goran 38:89 7/36 6 19
Kolman, Nikola 16:57 3/21 6 14
BELI AFRIČKI LAVOVI +/- P L %
Kravić, Vladimir 4:6 1/3 6 33
Šuša, Ilija 19:37 5/16 6 31
Marjanović, Đorđe 24:48 5/21 6 24
Stanić, Miloš 20:56 5/23 6 22
Radovanović, Dragomir 16:55 4/22 6 18
BELI AFRIČKI LAVOVI
Đorđe Marjanović
Dragomir Radovanović
Miloš Stanić
Ilija Šuša
Vladimir Kravić
CCBILL
Pavle Jojkić
Danko Nenezić
Mirjana Patafta
Jovan Vuković
Milan Nakić
Georgije Vukov
DUNAV
Žarko Knežević
Milan Vasić
Nenad Zečević
Vladimir Zečević
Zoran Sladojević
Aleksandar Grujić
NEVINE BAKE 2
Željko Fišer
Goran Fišer
Nikola Kolman
Nemanja Turanski
BOCELLI
Bojan Kukić
Dragan Prokić
Goran Vidović
Nebojša Vidović
Miroslav Knežević
TVRĐAVA 4
Sanja Bogunović
Mila Gajić
Radovan Grujić
Mihajlo Uvaček
Milica Veljković
Dragan Radaković
BIĆE BOLJE
Dejan Gegić
Nikola Višekruna
Nemanja Pantić
Dejan Mandić
Dušan Željković
BRAĆA MILUNOVIĆ
Miloš Milunović
Nemanja Milunović
Stevan Kovačević
EKS-ENT izgradnja
Stefan Gajin
Filip Kozomora
Jovan Pavlović
Ognjen Grubiša
Relja Kozomora
Powered by: www.tabletennisscores.com