Arhiva – V Liga

2022-2023

Ekipa Σ Pobeda Poraz Meč + Meč - Diff Bodovi
1 HIGIA 10 10 0 66 24 42 20
2 SINDIKAT DZNS 10 8 2 64 26 38 18
3 FIRMA U PROBLEMU 10 7 3 58 32 26 17
4 ELCO Ruma 10 6 4 53 37 16 16
5 ASTRA 10 6 4 50 40 10 16
6 DUNAV 10 5 5 48 42 6 15
7 HOBBY SYSTEM 10 5 5 45 45 0 15
8 SPIN 5 10 4 6 35 55 -20 14
9 VODE VOJVODINE 10 4 6 35 55 -20 14
10 NAMĆORI 10 3 7 35 55 -20 13
11 EKIPA 10 2 8 33 57 -24 12
12 PIMPLADŽIJE 10 0 10 18 72 -54 10
Meč WO
Kolo Datum Domaci Gosti Rezultat
1. 20/10/2022 NAMĆORI ASTRA 5:4
Jeftenić Dejan
Habor Zlatko
3:0
Šrek Andrija
Čvorić Aleksandar
1:3
Derković Ištvan
Malešev Milivoj
0:3
Šrek Andrija
Habor Zlatko
3:0
Jeftenić Dejan
Malešev Milivoj
3:0
Derković Ištvan
Čvorić Aleksandar
0:3
Šrek Andrija
Malešev Milivoj
3:1
Derković Ištvan
Horvat Atila
1:3
Jeftenić Dejan
Čvorić Aleksandar
3:0
1. 20/10/2022 HIGIA PIMPLADŽIJE 9:0
Rajić Miodrag
Tomović Đorđe
3:1
Jalić Petica
Ilić Marko
3:0
Lipotanović Milan
Tomović Marko
3:0
Jalić Petica
Tomović Đorđe
3:1
Hiler Goran
Tomović Marko
3:2
Lipotanović Milan
Novotni Igor
3:1
Jalić Petica
Tomović Marko
3:0
Lipotanović Milan
Tomović Đorđe
3:0
Hiler Goran
Novotni Igor
3:0
1. 20/10/2022 VODE VOJVODINE HOBBY SYSTEM 4:5
Panin Zoran
Trbojević Mihajlo
3:2
Beljanski Dragan
Bolok Andraš
3:1
Ilinčić Stevan
Todorović Aleksandar
0:3
Beljanski Dragan
Trbojević Mihajlo
3:0
Panin Zoran
Todorović Aleksandar
0:3
Ilinčić Stevan
Bolok Andraš
0:3
Beljanski Dragan
Todorović Aleksandar
1:3
Ilinčić Stevan
Trbojević Mihajlo
0:3
Panin Zoran
Bolok Andraš
3:2
1. 20/10/2022 DUNAV SPIN 5 8:1
Knežević Žarko
Nagy-Bata Karoly
3:0
Bikić Ranko
Ilievski Stojan
3:1
Zečević Nenad
Mićin Slobodan
3:1
Bikić Ranko
Nagy-Bata Karoly
3:2
Knežević Žarko
Mićin Slobodan
3:0
Zečević Nenad
Ilievski Stojan
1:3
Bikić Ranko
Mićin Slobodan
3:0
Zečević Nenad
Nagy-Bata Karoly
3:1
Vasić Milan
Ilievski Stojan
3:0
1. 20/10/2022 FIRMA U PROBLEMU SINDIKAT DZNS 6:3
Musulin Nebojša
Pjević Želimir
3:2
Čučković Đuro
Matković Tomislav
2:3
Strajin Aleksandar
Šobot Marina
3:2
Čučković Đuro
Pjević Želimir
3:1
Musulin Nebojša
Šobot Marina
3:1
Strajin Aleksandar
Matković Tomislav
1:3
Čučković Đuro
Šobot Marina
3:0
Strajin Aleksandar
3:0
Musulin Nebojša
Matković Tomislav
0:3
1. 20/10/2022 ELCO Ruma EKIPA 6:3
Petrović Dušan
Bojanić Dragan
2:3
Risović Goran
Majkić Miloš
3:0
Lakatoš Robert
Nikić Bojan
3:1
Risović Goran
Bojanić Dragan
3:0
Petrović Dušan
Nikić Bojan
3:2
Lakatoš Robert
Majkić Miloš
3:0
Risović Goran
Nikić Bojan
3:0
Lakatoš Robert
Bojanić Dragan
0:3
Petrović Dušan
Majkić Miloš
2:3
2. 03/11/2022 EKIPA HIGIA 2:7
Bojanić Dragan
Jalić Petica
0:3
Dragoljević Dejana
Lipotanović Milan
2:3
Nikić Bojan
Hiler Goran
1:3
Dragoljević Dejana
Jalić Petica
2:3
Bojanić Dragan
Hiler Goran
3:1
Nikić Bojan
Lipotanović Milan
1:3
Dragoljević Dejana
Hiler Goran
3:2
Nikić Bojan
Rajić Miodrag
0:3
Bojanić Dragan
Lipotanović Milan
2:3
2. 03/11/2022 ASTRA ELCO Ruma 7:2
Brenecki Zdravko
Risović Goran
3:2
Čvorić Aleksandar
Petrović Dušan
3:0
Horvat Atila
3:0
Čvorić Aleksandar
Risović Goran
1:3
Brenecki Zdravko
3:0
Horvat Atila
Petrović Dušan
3:0
Čvorić Aleksandar
3:0
Horvat Atila
Risović Goran
1:3
Malešev Milivoj
Petrović Dušan
3:2
2. 03/11/2022 SINDIKAT DZNS PIMPLADŽIJE 7:2
Pjević Želimir
Ilić Marko
3:1
Matković Tomislav
Tomović Đorđe
3:0
Šobot Marina
Tomović Marko
1:3
Matković Tomislav
Ilić Marko
3:0
Pjević Želimir
Tomović Marko
3:1
Šobot Marina
Tomović Đorđe
1:3
Matković Tomislav
Tomović Marko
3:0
Šobot Marina
Ilić Marko
3:0
Pjević Želimir
Novotni Igor
3:0
2. 03/11/2022 HOBBY SYSTEM NAMĆORI 5:4
Bolok Andraš
Šrek Andrija
3:1
Todorović Aleksandar
Radovančev Igor
3:0
Trbojević Mihajlo
Jeftenić Dejan
0:3
Todorović Aleksandar
Šrek Andrija
3:0
Bolok Andraš
Jeftenić Dejan
1:3
Trbojević Mihajlo
Radovančev Igor
0:3
Todorović Aleksandar
Jeftenić Dejan
3:1
Trbojević Mihajlo
Šrek Andrija
3:1
Bolok Andraš
Radovančev Igor
0:3
2. 03/11/2022 SPIN 5 VODE VOJVODINE 3:6
Nagy-Bata Karoly
Ilinčić Stevan
3:1
Ilievski Stojan
Panin Zoran
1:3
Mićin Slobodan
Beljanski Dragan
2:3
Ilievski Stojan
Ilinčić Stevan
3:0
Nagy-Bata Karoly
Beljanski Dragan
3:0
Mićin Slobodan
Panin Zoran
1:3
Ilievski Stojan
Beljanski Dragan
1:3
Mićin Slobodan
Ilinčić Stevan
1:3
Nagy-Bata Karoly
Panin Zoran
0:3
2. 03/11/2022 FIRMA U PROBLEMU DUNAV 6:3
Musulin Nebojša
Zečević Nenad
3:1
Čučković Đuro
Knežević Žarko
1:3
Strajin Aleksandar
Bikić Ranko
3:0
Čučković Đuro
Vasić Milan
3:0
Musulin Nebojša
Bikić Ranko
0:3
Strajin Aleksandar
Knežević Žarko
1:3
Čučković Đuro
Bikić Ranko
3:2
Strajin Aleksandar
Vasić Milan
3:0
Musulin Nebojša
Knežević Žarko
3:2
3. 17/11/2022 DUNAV SINDIKAT DZNS 2:7
Knežević Žarko
Pjević Želimir
3:1
Bikić Ranko
Šobot Marina
2:3
Zečević Nenad
Matković Tomislav
0:3
Bikić Ranko
Pjević Želimir
3:0
Knežević Žarko
Matković Tomislav
0:3
Zečević Nenad
Šobot Marina
2:3
Bikić Ranko
Matković Tomislav
2:3
Vasić Milan
Pjević Želimir
1:3
Knežević Žarko
Šobot Marina
2:3
3. 17/11/2022 NAMĆORI SPIN 5 2:7
Šrek Andrija
Nagy-Bata Karoly
3:2
Jeftenić Dejan
Ilievski Stojan
0:3
Derković Ištvan
Mićin Slobodan
2:3
Jeftenić Dejan
Nagy-Bata Karoly
3:0
Šrek Andrija
Mijatović Sanja
0:3
Derković Ištvan
Ilievski Stojan
0:3
Jeftenić Dejan
Mijatović Sanja
0:3
Derković Ištvan
Nagy-Bata Karoly
2:3
Šrek Andrija
Ilievski Stojan
0:3
3. 17/11/2022 VODE VOJVODINE FIRMA U PROBLEMU 2:7
Ilinčić Stevan
Čučković Đuro
0:3
Beljanski Dragan
Musulin Nebojša
1:3
Panin Zoran
Strajin Aleksandar
0:3
Beljanski Dragan
Čučković Đuro
3:0
Ilinčić Stevan
Strajin Aleksandar
0:3
Panin Zoran
Musulin Nebojša
3:2
Beljanski Dragan
Strajin Aleksandar
2:3
Panin Zoran
Čučković Đuro
2:3
Ilinčić Stevan
Musulin Nebojša
1:3
3. 17/11/2022 PIMPLADŽIJE EKIPA 3:6
Tomović Đorđe
Majkić Miloš
3:0
Tomović Marko
Nikić Bojan
1:3
Novotni Igor
Bojanić Dragan
0:3
Tomović Marko
Majkić Miloš
2:3
Tomović Đorđe
Bojanić Dragan
0:3
Novotni Igor
Nikić Bojan
2:3
Tomović Marko
Bojanić Dragan
0:3
Novotni Igor
Majkić Miloš
3:0
Tomović Đorđe
Nikić Bojan
3:2
3. 17/11/2022 HIGIA ASTRA 5:4
Hiler Goran
Čvorić Aleksandar
1:3
Lipotanović Milan
Horvat Atila
3:0
Rajić Miodrag
Brenecki Zdravko
0:3
Lipotanović Milan
Čvorić Aleksandar
2:3
Jalić Petica
Brenecki Zdravko
2:3
Rajić Miodrag
Horvat Atila
3:2
Lipotanović Milan
Brenecki Zdravko
3:2
Rajić Miodrag
Čvorić Aleksandar
3:2
Jalić Petica
Horvat Atila
3:1
3. 17/11/2022 HOBBY SYSTEM ELCO Ruma 6:3
Bolok Andraš
Krdžić Žarko
3:2
Todorović Aleksandar
Risović Goran
3:0
Trbojević Mihajlo
Petrović Dušan
3:0
Todorović Aleksandar
Krdžić Žarko
3:0
Bolok Andraš
Milosavčević Zoran
2:3
Trbojević Mihajlo
Risović Goran
0:3
Todorović Aleksandar
Milosavčević Zoran
3:0
Trbojević Mihajlo
Krdžić Žarko
3:0
Bolok Andraš
Risović Goran
1:3
4. 01/12/2022 SPIN 5 ELCO Ruma 5:4
Ilievski Stojan
Krdžić Žarko
3:2
Mijatović Sanja
Risović Goran
2:3
Mićin Slobodan
Petrović Dušan
3:0
Mijatović Sanja
Krdžić Žarko
3:2
Ilievski Stojan
Petrović Dušan
1:3
Nagy-Bata Karoly
Risović Goran
0:3
Mijatović Sanja
Petrović Dušan
3:0
Nagy-Bata Karoly
Krdžić Žarko
3:0
Risović Goran
0:3
4. 01/12/2022 ASTRA PIMPLADŽIJE 7:2
Čvorić Aleksandar
Tomović Marko
3:1
Horvat Atila
Ilić Marko
3:0
Brenecki Zdravko
Tomović Đorđe
3:0
Malešev Milivoj
Tomović Marko
2:3
Čvorić Aleksandar
Tomović Đorđe
3:1
Brenecki Zdravko
Ilić Marko
3:1
Malešev Milivoj
Tomović Đorđe
2:3
Brenecki Zdravko
Tomović Marko
3:0
Čvorić Aleksandar
Ilić Marko
3:1
4. 01/12/2022 HOBBY SYSTEM HIGIA 3:6
Bolok Andraš
Lipotanović Milan
0:3
Todorović Aleksandar
Rajić Miodrag
3:0
Trbojević Mihajlo
Jalić Petica
0:3
Todorović Aleksandar
Lipotanović Milan
3:0
Bolok Andraš
Jalić Petica
1:3
Trbojević Mihajlo
Rajić Miodrag
0:3
Todorović Aleksandar
Jalić Petica
3:0
Trbojević Mihajlo
Lipotanović Milan
0:3
Bolok Andraš
Hiler Goran
0:3
4. 01/12/2022 DUNAV VODE VOJVODINE 7:2
Bikić Ranko
Panin Zoran
3:1
Vasić Milan
Ilinčić Stevan
1:3
Knežević Žarko
Beljanski Dragan
3:0
Vasić Milan
Panin Zoran
3:2
Bikić Ranko
Beljanski Dragan
3:1
Knežević Žarko
Ilinčić Stevan
3:0
Vasić Milan
Beljanski Dragan
2:3
Knežević Žarko
Panin Zoran
3:0
Bikić Ranko
Ilinčić Stevan
3:0
4. 01/12/2022 FIRMA U PROBLEMU NAMĆORI 6:3
Čučković Đuro
Radovančev Igor
3:2
Strajin Aleksandar
Šrek Andrija
3:1
Musulin Nebojša
Jeftenić Dejan
0:3
Strajin Aleksandar
Radovančev Igor
3:0
Čučković Đuro
Jeftenić Dejan
2:3
Musulin Nebojša
Šrek Andrija
3:2
Strajin Aleksandar
Jeftenić Dejan
0:3
Musulin Nebojša
Stevanović Darko
3:1
Čučković Đuro
Šrek Andrija
3:0
4. 01/12/2022 SINDIKAT DZNS EKIPA 8:1
Šobot Marina
Majkić Miloš
1:3
Matković Tomislav
Bojanić Dragan
3:0
Pjević Želimir
Nikić Bojan
3:1
Matković Tomislav
Majkić Miloš
3:0
Šobot Marina
Nikić Bojan
3:0
Pjević Želimir
Bojanić Dragan
3:2
Matković Tomislav
Nikić Bojan
3:0
Pjević Želimir
Majkić Miloš
3:0
Šobot Marina
Bojanić Dragan
3:1
5. 08/12/2022 VODE VOJVODINE SINDIKAT DZNS 1:8
Rapajić Bora
Šobot Marina
2:3
Beljanski Dragan
Pjević Želimir
1:3
Panin Zoran
Matković Tomislav
1:3
Beljanski Dragan
Šobot Marina
0:3
Rapajić Bora
Matković Tomislav
0:3
Panin Zoran
Pjević Želimir
1:3
Beljanski Dragan
Matković Tomislav
0:3
Panin Zoran
Šobot Marina
3:2
Rapajić Bora
Pjević Želimir
1:3
5. 08/12/2022 ELCO Ruma FIRMA U PROBLEMU 7:2
Milosavčević Zoran
Musulin Nebojša
3:0
Risović Goran
Čučković Đuro
3:0
Lakatoš Robert
Strajin Aleksandar
2:3
Milosavčević Zoran
Čučković Đuro
0:3
Lakatoš Robert
Musulin Nebojša
3:1
Risović Goran
Strajin Aleksandar
3:1
Lakatoš Robert
Čučković Đuro
3:1
Milosavčević Zoran
Strajin Aleksandar
3:2
Risović Goran
Musulin Nebojša
3:1
5. 08/12/2022 HIGIA SPIN 5 9:0
Rajić Miodrag
Ilievski Stojan
3:1
Jalić Petica
Mićin Slobodan
3:0
Lipotanović Milan
3:0
Jalić Petica
Ilievski Stojan
3:0
Rajić Miodrag
3:0
Lipotanović Milan
Mićin Slobodan
3:2
Jalić Petica
3:0
Lipotanović Milan
Ilievski Stojan
3:2
Rajić Miodrag
Mićin Slobodan
3:2
5. 08/12/2022 EKIPA ASTRA 3:6
Bojanić Dragan
Brenecki Zdravko
0:3
Nikić Bojan
Čvorić Aleksandar
0:3
Majkić Miloš
Horvat Atila
3:0
Nikić Bojan
Brenecki Zdravko
0:3
Bojanić Dragan
Horvat Atila
3:1
Majkić Miloš
Čvorić Aleksandar
0:3
Nikić Bojan
Horvat Atila
3:1
Majkić Miloš
Brenecki Zdravko
0:3
Bojanić Dragan
Čvorić Aleksandar
0:3
5. 08/12/2022 PIMPLADŽIJE HOBBY SYSTEM 2:7
Tomović Marko
Trbojević Mihajlo
3:2
Novotni Igor
Bolok Andraš
2:3
Tomović Đorđe
Todorović Aleksandar
0:3
Novotni Igor
Trbojević Mihajlo
0:3
Tomović Marko
Todorović Aleksandar
0:3
Tomović Đorđe
Bolok Andraš
0:3
Novotni Igor
Todorović Aleksandar
0:3
Tomović Đorđe
Trbojević Mihajlo
3:1
Tomović Marko
Bolok Andraš
2:3
5. 08/12/2022 NAMĆORI DUNAV 5:4
Racić Pera
Knežević Žarko
3:0
Jeftenić Dejan
Bikić Ranko
3:0
Šrek Andrija
Vasić Milan
1:3
Jeftenić Dejan
Knežević Žarko
1:3
Racić Pera
Vasić Milan
3:1
Šrek Andrija
Bikić Ranko
0:3
Jeftenić Dejan
Vasić Milan
3:0
Šrek Andrija
Knežević Žarko
0:3
Racić Pera
Bikić Ranko
3:0
6. 22/12/2022 HOBBY SYSTEM EKIPA 6:3
Bolok Andraš
Nikić Bojan
3:2
Todorović Aleksandar
Dragoljević Dejana
3:0
Trbojević Mihajlo
Majkić Miloš
3:1
Trbojević Mihajlo
Nikić Bojan
3:0
Bolok Andraš
Majkić Miloš
2:3
Trbojević Mihajlo
Dragoljević Dejana
0:3
Todorović Aleksandar
Majkić Miloš
3:0
Trbojević Mihajlo
Nikić Bojan
3:0
Bolok Andraš
Dragoljević Dejana
1:3
6. 22/12/2022 FIRMA U PROBLEMU HIGIA 4:5
Musulin Nebojša
Lipotanović Milan
2:3
Čučković Đuro
Rajić Miodrag
3:1
Strajin Aleksandar
Jalić Petica
2:3
Čučković Đuro
Lipotanović Milan
3:0
Musulin Nebojša
Jalić Petica
0:3
Strajin Aleksandar
Rajić Miodrag
3:2
Čučković Đuro
Jalić Petica
0:3
Strajin Aleksandar
Lipotanović Milan
3:0
Musulin Nebojša
Rajić Miodrag
0:3
6. 22/12/2022 SPIN 5 PIMPLADŽIJE 8:1
Ilievski Stojan
Tomović Marko
3:0
Nagy-Bata Karoly
Tomović Đorđe
3:2
Mićin Slobodan
Novotni Igor
2:3
Nagy-Bata Karoly
Tomović Marko
3:2
Ilievski Stojan
Novotni Igor
3:0
Mićin Slobodan
Tomović Đorđe
3:1
Nagy-Bata Karoly
Tomović Slobodan
3:0
Mićin Slobodan
Tomović Marko
3:0
Ilievski Stojan
Tomović Đorđe
3:0
6. 22/12/2022 DUNAV ELCO Ruma 1:8
Knežević Žarko
Milosavčević Zoran
2:3
Bikić Ranko
Risović Goran
0:3
Zečević Nenad
Lakatoš Robert
1:3
Bikić Ranko
Milosavčević Zoran
0:3
Knežević Žarko
Lakatoš Robert
3:1
Zečević Nenad
Risović Goran
1:3
Bikić Ranko
Lakatoš Robert
1:3
Zečević Nenad
Milosavčević Zoran
1:3
Knežević Žarko
Risović Goran
1:3
6. 22/12/2022 VODE VOJVODINE NAMĆORI 5:4
Lakičević Bojan
Radovančev Igor
0:3
Panin Zoran
Jeftenić Dejan
3:2
Beljanski Dragan
Šrek Andrija
3:1
Panin Zoran
Radovančev Igor
0:3
Lakičević Bojan
Šrek Andrija
0:3
Beljanski Dragan
Jeftenić Dejan
3:1
Panin Zoran
Šrek Andrija
3:0
Beljanski Dragan
Radovančev Igor
3:0
Lakičević Bojan
Jeftenić Dejan
0:3
6. 22/12/2022 SINDIKAT DZNS ASTRA 5:4
Pjević Želimir
Brenecki Zdravko
0:3
Matković Tomislav
Čvorić Aleksandar
3:0
Šobot Marina
Malešev Milivoj
3:0
Matković Tomislav
Brenecki Zdravko
2:3
Pjević Želimir
Horvat Atila
3:2
Šobot Marina
Čvorić Aleksandar
3:0
Matković Tomislav
Horvat Atila
3:0
Šobot Marina
Brenecki Zdravko
2:3
Pjević Želimir
Čvorić Aleksandar
2:3
7. 29/12/2022 PIMPLADŽIJE FIRMA U PROBLEMU 1:8
Tomović Đorđe
Strajin Aleksandar
3:2
Tomović Marko
Musulin Nebojša
0:3
Novotni Igor
Čučković Đuro
0:3
Tomović Marko
Strajin Aleksandar
0:3
Tomović Đorđe
Čučković Đuro
2:3
Novotni Igor
Musulin Nebojša
1:3
Tomović Marko
Čučković Đuro
0:3
Novotni Igor
Strajin Aleksandar
0:3
Tomović Đorđe
Musulin Nebojša
2:3
7. 29/12/2022 ELCO Ruma VODE VOJVODINE 8:1
Petrović Dušan
Ilinčić Stevan
3:0
Lakatoš Robert
Panin Zoran
3:0
Milosavčević Zoran
Beljanski Dragan
3:0
Lakatoš Robert
Ilinčić Stevan
3:1
Petrović Dušan
Beljanski Dragan
2:3
Milosavčević Zoran
Panin Zoran
3:1
Lakatoš Robert
Beljanski Dragan
3:0
Milosavčević Zoran
Ilinčić Stevan
3:0
Petrović Dušan
Panin Zoran
3:2
7. 29/12/2022 ASTRA HOBBY SYSTEM 5:4
Brenecki Zdravko
Trbojević Mihajlo
3:0
Čvorić Aleksandar
Bolok Andraš
3:0
Horvat Atila
Todorović Aleksandar
1:3
Čvorić Aleksandar
Trbojević Mihajlo
3:0
Brenecki Zdravko
Todorović Aleksandar
0:3
Horvat Atila
Bolok Andraš
3:1
Čvorić Aleksandar
Todorović Aleksandar
0:3
Horvat Atila
Trbojević Mihajlo
2:3
Brenecki Zdravko
Bolok Andraš
3:1
7. 29/12/2022 HIGIA DUNAV 6:3
Rajić Miodrag
Bikić Ranko
2:3
Jalić Petica
Zečević Nenad
3:0
Lipotanović Milan
Knežević Žarko
3:2
Jalić Petica
Bikić Ranko
3:0
Rajić Miodrag
Knežević Žarko
1:3
Lipotanović Milan
Zečević Nenad
2:3
Jalić Petica
Knežević Žarko
3:0
Lipotanović Milan
Bikić Ranko
3:2
Rajić Miodrag
Zečević Nenad
3:1
7. 29/12/2022 EKIPA SPIN 5 8:1
Nikić Bojan
Nagy-Bata Karoly
1:3
Bojanić Dragan
Ilievski Stojan
3:2
Dragoljević Dejana
Mićin Slobodan
3:0
Bojanić Dragan
Nagy-Bata Karoly
3:1
Nikić Bojan
Mićin Slobodan
3:1
Dragoljević Dejana
Ilievski Stojan
3:0
Bojanić Dragan
Mićin Slobodan
3:1
Dragoljević Dejana
Nagy-Bata Karoly
3:0
Nikić Bojan
Ilievski Stojan
3:2
7. 29/12/2022 NAMĆORI SINDIKAT DZNS 1:8
Radovančev Igor
Pjević Želimir
0:3
Šrek Andrija
Šobot Marina
1:3
Jeftenić Dejan
Matković Tomislav
1:3
Šrek Andrija
Pjević Želimir
2:3
Radovančev Igor
Matković Tomislav
0:3
Jeftenić Dejan
Šobot Marina
3:0
Šrek Andrija
Matković Tomislav
0:3
Jeftenić Dejan
Pjević Želimir
2:3
Radovančev Igor
Šobot Marina
1:3
8. 12/01/2023 SPIN 5 ASTRA 3:6
Mijatović Sanja
Brenecki Zdravko
2:3
Ilievski Stojan
Čvorić Aleksandar
0:3
Nagy-Bata Karoly
Horvat Atila
1:3
Mićin Slobodan
Brenecki Zdravko
0:3
Mijatović Sanja
Horvat Atila
3:0
Nagy-Bata Karoly
Čvorić Aleksandar
2:3
Mićin Slobodan
Horvat Atila
3:2
Nagy-Bata Karoly
Brenecki Zdravko
1:3
Mijatović Sanja
Čvorić Aleksandar
0:3
8. 12/01/2023 VODE VOJVODINE HIGIA 3:6
Ilinčić Stevan
Lipotanović Milan
1:3
Beljanski Dragan
Hiler Goran
3:2
Panin Zoran
Jalić Petica
0:3
Beljanski Dragan
Lipotanović Milan
3:2
Ilinčić Stevan
Jalić Petica
0:3
Panin Zoran
Hiler Goran
3:0
Beljanski Dragan
Jalić Petica
0:3
Panin Zoran
Lipotanović Milan
1:3
Ilinčić Stevan
Rajić Miodrag
1:3
8. 12/01/2023 DUNAV PIMPLADŽIJE 7:2
Bikić Ranko
Tomović Đorđe
3:1
Knežević Žarko
Ilić Marko
3:1
Vasić Milan
Tomović Marko
3:1
Knežević Žarko
Tomović Đorđe
3:1
Zečević Nenad
Tomović Marko
2:3
Vasić Milan
Ilić Marko
3:2
Knežević Žarko
Tomović Marko
3:1
Vasić Milan
Tomović Đorđe
1:3
Zečević Nenad
Ilić Marko
3:0
8. 12/01/2023 NAMĆORI ELCO Ruma 3:6
Šrek Andrija
Krdžić Žarko
1:3
Radovančev Igor
Kajčić Spasoje
3:1
Jeftenić Dejan
Milosavčević Zoran
1:3
Radovančev Igor
Krdžić Žarko
3:0
Šrek Andrija
Milosavčević Zoran
0:3
Jeftenić Dejan
Risović Goran
1:3
Radovančev Igor
Milosavčević Zoran
1:3
Jeftenić Dejan
Krdžić Žarko
3:0
Šrek Andrija
Risović Goran
0:3
8. 12/01/2023 FIRMA U PROBLEMU EKIPA 9:0
Musulin Nebojša
Bojanić Dragan
3:0
Čučković Đuro
Nikić Bojan
3:2
Strajin Aleksandar
Majkić Miloš
3:1
Čučković Đuro
Bojanić Dragan
3:1
Musulin Nebojša
Majkić Miloš
3:1
Strajin Aleksandar
Nikić Bojan
3:1
Čučković Đuro
Majkić Miloš
3:0
Strajin Aleksandar
Bojanić Dragan
3:1
Musulin Nebojša
Nikić Bojan
3:0
8. 12/01/2023 SINDIKAT DZNS HOBBY SYSTEM 6:3
Pjević Želimir
Trbojević Mihajlo
3:1
Matković Tomislav
Bolok Andraš
3:0
Šobot Marina
Todorović Aleksandar
1:3
Matković Tomislav
Trbojević Mihajlo
3:0
Pjević Želimir
Todorović Aleksandar
0:3
Šobot Marina
Bolok Andraš
3:1
Matković Tomislav
Todorović Aleksandar
1:3
Šobot Marina
Trbojević Mihajlo
3:1
Pjević Želimir
Bolok Andraš
3:0
9. 19/01/2023 HOBBY SYSTEM SPIN 5 3:6
Bolok Andraš
Ilievski Stojan
3:2
Todorović Aleksandar
Mićin Slobodan
3:0
Trbojević Mihajlo
Mijatović Sanja
0:3
Todorović Aleksandar
Ilievski Stojan
3:1
Bolok Andraš
Mijatović Sanja
0:3
Trbojević Mihajlo
Nagy-Bata Karoly
1:3
Todorović Aleksandar
Mijatović Sanja
2:3
Trbojević Mihajlo
Ilievski Stojan
0:3
Bolok Andraš
Nagy-Bata Karoly
1:3
9. 19/01/2023 EKIPA DUNAV 3:6
Majkić Miloš
Zečević Nenad
1:3
Nikić Bojan
Knežević Žarko
1:3
Dragoljević Dejana
Bikić Ranko
2:3
Nikić Bojan
Zečević Nenad
2:3
Isailović Nemanja
Bikić Ranko
3:1
Dragoljević Dejana
Knežević Žarko
3:2
Nikić Bojan
Bikić Ranko
0:3
Dragoljević Dejana
Zečević Nenad
3:0
Isailović Nemanja
Knežević Žarko
0:3
9. 19/01/2023 ASTRA FIRMA U PROBLEMU 5:4
Brenecki Zdravko
Strajin Aleksandar
3:1
Čvorić Aleksandar
Musulin Nebojša
3:2
Horvat Atila
Čučković Đuro
2:3
Čvorić Aleksandar
Strajin Aleksandar
2:3
Brenecki Zdravko
Čučković Đuro
3:0
Horvat Atila
Musulin Nebojša
2:3
Čvorić Aleksandar
Čučković Đuro
3:0
Horvat Atila
Strajin Aleksandar
1:3
Brenecki Zdravko
Musulin Nebojša
3:0
9. 19/01/2023 HIGIA NAMĆORI 8:1
Jalić Petica
Derković Ištvan
3:0
Lipotanović Milan
Šrek Andrija
3:0
Hiler Goran
Jeftenić Dejan
2:3
Lipotanović Milan
Derković Ištvan
3:0
Jalić Petica
Jeftenić Dejan
3:1
Hiler Goran
Šrek Andrija
3:0
Lipotanović Milan
Jeftenić Dejan
3:1
Hiler Goran
Derković Ištvan
3:2
Rajić Miodrag
Šrek Andrija
3:0
9. 19/01/2023 ELCO Ruma SINDIKAT DZNS 5:4
Milosavčević Zoran
Šobot Marina
2:3
Lakatoš Robert
Pjević Želimir
3:1
Risović Goran
Matković Tomislav
3:1
Lakatoš Robert
Šobot Marina
1:3
Milosavčević Zoran
Matković Tomislav
3:2
Risović Goran
Pjević Želimir
3:1
Lakatoš Robert
Matković Tomislav
0:3
Kajčić Spasoje
Šobot Marina
0:3
Milosavčević Zoran
Pjević Želimir
3:0
9. 19/01/2023 PIMPLADŽIJE VODE VOJVODINE 3:6
Novotni Igor
Ilinčić Stevan
0:3
Tomović Đorđe
Lakičević Bojan
3:0
Tomović Marko
Beljanski Dragan
3:2
Tomović Đorđe
Ilinčić Stevan
0:3
Novotni Igor
Beljanski Dragan
0:3
Tomović Marko
Panin Zoran
0:3
Tomović Đorđe
Beljanski Dragan
3:1
Tomović Marko
Ilinčić Stevan
2:3
Novotni Igor
Panin Zoran
0:3
10. 02/02/2023 NAMĆORI PIMPLADŽIJE 7:2
10. 02/02/2023 VODE VOJVODINE EKIPA 5:4
10. 02/02/2023 ELCO Ruma HIGIA 4:5
10. 02/02/2023 SINDIKAT DZNS SPIN 5 8:1
10. 02/02/2023 DUNAV ASTRA 7:2
10. 02/02/2023 FIRMA U PROBLEMU HOBBY SYSTEM 6:3
11. 09/02/2023 ASTRA VODE VOJVODINE
11. 09/02/2023 HIGIA SINDIKAT DZNS
11. 09/02/2023 HOBBY SYSTEM DUNAV
11. 09/02/2023 PIMPLADŽIJE ELCO Ruma
11. 09/02/2023 SPIN 5 FIRMA U PROBLEMU
11. 09/02/2023 EKIPA NAMĆORI
Igrač Ekipa +/- P L % P
Todorović, Aleksandar HOBBY SYSTEM 77:9 25 1 96 384
Matković, Tomislav SINDIKAT DZNS 75:19 23 4 85 358
Jalić, Petica HIGIA 68:14 22 2 92 339
Lipotanović, Milan HIGIA 69:39 21 6 78 330
Brenecki, Zdravko ASTRA 65:20 21 2 91 324
Čvorić, Aleksandar ASTRA 65:34 20 7 74 316
Risović, Goran ELCO Ruma 62:18 20 2 91 309
Strajin, Aleksandar FIRMA U PROBLEMU 67:39 19 8 70 302
Čučković, Đuro FIRMA U PROBLEMU 60:42 18 9 67 289
Šobot, Marina SINDIKAT DZNS 62:46 17 10 63 275
Knežević, Žarko DUNAV 62:37 17 9 65 273
Pjević, Želimir SINDIKAT DZNS 56:46 16 10 62 260
Jeftenić, Dejan NAMĆORI 57:41 15 12 56 247
Musulin, Nebojša FIRMA U PROBLEMU 53:53 15 12 56 247
Beljanski, Dragan VODE VOJVODINE 48:56 13 14 48 220
Milosavčević, Zoran ELCO Ruma 44:21 14 3 82 218
Bikić, Ranko DUNAV 49:46 13 12 52 217
Panin, Zoran VODE VOJVODINE 47:54 12 14 46 205
Rajić, Miodrag HIGIA 42:28 12 6 67 192
Ilievski, Stojan SPIN 5 44:45 10 14 42 174
Nagy-Bata, Karoly SPIN 5 40:46 10 12 45 171
Bojanić, Dragan EKIPA 37:41 10 11 48 169
Trbojević, Mihajlo HOBBY SYSTEM 35:61 9 19 32 166
Tomović, Đorđe PIMPLADŽIJE 39:61 9 17 35 163
Lakatoš, Robert ELCO Ruma 34:22 10 5 67 160
Bolok, Andraš HOBBY SYSTEM 39:68 8 19 30 151
Dragoljević, Dejana EKIPA 30:17 8 4 67 128
Mijatović, Sanja SPIN 5 28:13 8 3 73 126
Horvat, Atila ASTRA 36:51 6 16 27 116
Nikić, Bojan EKIPA 32:73 5 22 19 110
Tomović, Marko PIMPLADŽIJE 30:75 5 22 19 110
Zečević, Nenad DUNAV 28:40 6 11 35 108
Radovančev, Igor NAMĆORI 22:25 6 8 43 104
Hiler, Goran HIGIA 26:23 6 6 50 100
Ilinčić, Stevan VODE VOJVODINE 20:52 5 16 24 100
Mićin, Slobodan SPIN 5 28:50 5 15 25 99
Majkić, Miloš EKIPA 19:49 5 14 26 97
Šrek, Andrija NAMĆORI 24:72 4 23 15 96
Vasić, Milan DUNAV 21:30 5 8 38 88
Petrović, Dušan ELCO Ruma 20:32 4 9 31 74
Novotni, Igor PIMPLADŽIJE 12:47 2 15 12 53
Racić, Pera NAMĆORI 9:1 3 0 100 45
Malešev, Milivoj ASTRA 11:17 2 5 29 38
Krdžić, Žarko ELCO Ruma 9:25 1 8 11 27
Isailović, Nemanja EKIPA 3:4 1 1 50 16
Ilić, Marko PIMPLADŽIJE 6:30 0 10 0 15
Derković, Ištvan NAMĆORI 7:27 0 9 0 13
Lakičević, Bojan VODE VOJVODINE 0:12 0 4 0 6
Rapajić, Bora VODE VOJVODINE 3:9 0 3 0 4
Kajčić, Spasoje ELCO Ruma 1:6 0 2 0 3
Habor, Zlatko ASTRA 0:6 0 2 0 3
Stevanović, Darko NAMĆORI 1:3 0 1 0 1
Tomović, Slobodan PIMPLADŽIJE 0:3 0 1 0 1
Valek, Dario EKIPA 0:0 0 0 0 0
Dragoljević, Stojan EKIPA 0:0 0 0 0 0
Milovanović, Milan FIRMA U PROBLEMU 0:0 0 0 0 0
Taloši, Đerđ ELCO Ruma 0:0 0 0 0 0
Risović, Borivoj ELCO Ruma 0:0 0 0 0 0
Matić, Miloš HIGIA 0:0 0 0 0 0
Kugli, Dušan HOBBY SYSTEM 0:0 0 0 0 0
Patafta, Steva HOBBY SYSTEM 0:0 0 0 0 0
Matijević, Branko HOBBY SYSTEM 0:0 0 0 0 0
Vučurević, Aleksandra SINDIKAT DZNS 0:0 0 0 0 0
Matić, Luka SPIN 5 0:0 0 0 0 0
Stojšin, Larisa SPIN 5 0:0 0 0 0 0
Medan, Vladislav VODE VOJVODINE 0:0 0 0 0 0
HOBBY SYSTEM +/- P L % P
Todorović, Aleksandar 77:9 25/26 0 96 384
Trbojević, Mihajlo 35:61 9/28 0 32 166
Bolok, Andraš 39:68 8/27 0 30 151
Kugli, Dušan 0:0 0/0 0 0 0
Patafta, Steva 0:0 0/0 0 0 0
Matijević, Branko 0:0 0/0 0 0 0
SINDIKAT DZNS +/- P L % P
Matković, Tomislav 75:19 23/27 0 85 358
Šobot, Marina 62:46 17/27 0 63 275
Pjević, Želimir 56:46 16/26 0 62 260
Vučurević, Aleksandra 0:0 0/0 0 0 0
HIGIA +/- P L % P
Jalić, Petica 68:14 22/24 0 92 339
Lipotanović, Milan 69:39 21/27 0 78 330
Rajić, Miodrag 42:28 12/18 0 67 192
Hiler, Goran 26:23 6/12 0 50 100
Matić, Miloš 0:0 0/0 0 0 0
ASTRA +/- P L % P
Brenecki, Zdravko 65:20 21/23 0 91 324
Čvorić, Aleksandar 65:34 20/27 0 74 316
Horvat, Atila 36:51 6/22 0 27 116
Malešev, Milivoj 11:17 2/7 0 29 38
Habor, Zlatko 0:6 0/2 0 0 3
ELCO Ruma +/- P L % P
Risović, Goran 62:18 20/22 0 91 309
Milosavčević, Zoran 44:21 14/17 0 82 218
Lakatoš, Robert 34:22 10/15 0 67 160
Petrović, Dušan 20:32 4/13 0 31 74
Krdžić, Žarko 9:25 1/9 0 11 27
Kajčić, Spasoje 1:6 0/2 0 0 3
Taloši, Đerđ 0:0 0/0 0 0 0
Risović, Borivoj 0:0 0/0 0 0 0
FIRMA U PROBLEMU +/- P L % P
Strajin, Aleksandar 67:39 19/27 0 70 302
Čučković, Đuro 60:42 18/27 0 67 289
Musulin, Nebojša 53:53 15/27 0 56 247
Milovanović, Milan 0:0 0/0 0 0 0
DUNAV +/- P L % P
Knežević, Žarko 62:37 17/26 0 65 273
Bikić, Ranko 49:46 13/25 0 52 217
Zečević, Nenad 28:40 6/17 0 35 108
Vasić, Milan 21:30 5/13 0 38 88
NAMĆORI +/- P L % P
Jeftenić, Dejan 57:41 15/27 0 56 247
Radovančev, Igor 22:25 6/14 0 43 104
Šrek, Andrija 24:72 4/27 0 15 96
Racić, Pera 9:1 3/3 0 100 45
Derković, Ištvan 7:27 0/9 0 0 13
Stevanović, Darko 1:3 0/1 0 0 1
VODE VOJVODINE +/- P L % P
Beljanski, Dragan 48:56 13/27 0 48 220
Panin, Zoran 47:54 12/26 0 46 205
Ilinčić, Stevan 20:52 5/21 0 24 100
Lakičević, Bojan 0:12 0/4 0 0 6
Rapajić, Bora 3:9 0/3 0 0 4
Medan, Vladislav 0:0 0/0 0 0 0
SPIN 5 +/- P L % P
Ilievski, Stojan 44:45 10/24 0 42 174
Nagy-Bata, Karoly 40:46 10/22 0 45 171
Mijatović, Sanja 28:13 8/11 0 73 126
Mićin, Slobodan 28:50 5/20 0 25 99
Matić, Luka 0:0 0/0 0 0 0
Stojšin, Larisa 0:0 0/0 0 0 0
EKIPA +/- P L % P
Bojanić, Dragan 37:41 10/21 0 48 169
Dragoljević, Dejana 30:17 8/12 0 67 128
Nikić, Bojan 32:73 5/27 0 19 110
Majkić, Miloš 19:49 5/19 0 26 97
Isailović, Nemanja 3:4 1/2 0 50 16
Valek, Dario 0:0 0/0 0 0 0
Dragoljević, Stojan 0:0 0/0 0 0 0
PIMPLADŽIJE +/- P L % P
Tomović, Đorđe 39:61 9/26 0 35 163
Tomović, Marko 30:75 5/27 0 19 110
Novotni, Igor 12:47 2/17 0 12 53
Ilić, Marko 6:30 0/10 0 0 15
Tomović, Slobodan 0:3 0/1 0 0 1
ASTRA
Zdravko Brenecki
Atila Horvat
Aleksandar Čvorić
Zlatko Habor
Milivoj Malešev
DUNAV
Žarko Knežević
Milan Vasić
Ranko Bikić
Nenad Zečević
EKIPA
Dragan Bojanić
Dario Valek
Dejana Dragoljević
Miloš Majkić
Nemanja Isailović
Stojan Dragoljević
Bojan Nikić
FIRMA U PROBLEMU
Nebojša Musulin
Đuro Čučković
Aleksandar Strajin
Milan Milovanović
ELCO Ruma
Đerđ Taloši
Dušan Petrović
Robert Lakatoš
Spasoje Kajčić
Zoran Milosavčević
Goran Risović
Borivoj Risović
Žarko Krdžić
HIGIA
Miodrag Rajić
Petica Jalić
Miloš Matić
Milan Lipotanović
Goran Hiler
HOBBY SYSTEM
Andraš Bolok
Mihajlo Trbojević
Dušan Kugli
Aleksandar Todorović
Steva Patafta
Branko Matijević
PIMPLADŽIJE
Đorđe Tomović
Marko Tomović
Slobodan Tomović
Igor Novotni
Marko Ilić
NAMĆORI
Dejan Jeftenić
Igor Radovančev
Ištvan Derković
Andrija Šrek
Darko Stevanović
Pera Racić
SINDIKAT DZNS
Marina Šobot
Želimir Pjević
Aleksandra Vučurević
Tomislav Matković
SPIN 5
Karoly Nagy-Bata
Slobodan Mićin
Sanja Mijatović
Luka Matić
Larisa Stojšin
Stojan Ilievski
VODE VOJVODINE
Stevan Ilinčić
Zoran Panin
Dragan Beljanski
Bojan Lakičević
Bora Rapajić
Vladislav Medan
Powered by: www.tabletennisscores.com