Arhiva – V Liga

2021-2022

Ekipa Σ Pobeda Poraz Meč + Meč - Diff Bodovi
1 PIZZA CILA 20 20 0 151 29 122 40
2 TRUCK 20 17 3 128 52 76 37
3 IFC OSIGURANJE 20 15 5 108 72 36 35
4 ASTRA 20 15 5 115 65 50 35
5 SINDIKAT DZNS 20 11 9 96 84 12 31
6 VODE VOJVODINE 20 9 11 81 99 -18 29
7 FAMILIJA 20 8 12 83 97 -14 28
8 EKIPA 20 7 13 69 111 -42 27
9 INŽINJERI 20 4 16 59 121 -62 24
10 HOBBY SYSTEM 20 4 16 67 113 -46 24
11 HIDROZAVOD 20 0 20 33 147 -114 20
12 X 0 0 0 0 0 0 0
Meč WO
Kolo Datum Domaci Gosti Rezultat
1. 28/10/2021 VODE VOJVODINE X
1. 28/10/2021 SINDIKAT DZNS HIDROZAVOD 6:3
Šobot Marina
Nikoletić Siniša
3:0
Nedeljković Zoran
Milanović Nemanja
1:3
Kršev Boris
Nikoletić Srđan
3:1
Nedeljković Zoran
Nikoletić Siniša
3:0
Šobot Marina
Nikoletić Srđan
3:1
Kršev Boris
Milanović Nemanja
3:1
Nedeljković Zoran
Nikoletić Srđan
2:3
Kršev Boris
Nikoletić Siniša
3:0
Šobot Marina
Milanović Nemanja
1:3
1. 28/10/2021 IFC OSIGURANJE PIZZA CILA 0:9
Vujinović Sretko
Obranović Igor
0:3
Reljin Aleksandar
Aleksić Milan
1:3
Jovanović Aleksandar
Aleksić Dušan
1:3
Reljin Aleksandar
Obranović Igor
1:3
Pejić Mladenko
Aleksić Dušan
2:3
Jovanović Aleksandar
Aleksić Milan
2:3
Reljin Aleksandar
Aleksić Dušan
0:3
Jovanović Aleksandar
Obranović Igor
0:3
Pejić Mladenko
Jokić Boris
1:3
1. 28/10/2021 HOBBY SYSTEM FAMILIJA 5:4
Bolok Andraš
Dragoljević Branko
0:3
Trbojević Mihajlo
Dragoljević Dejana
3:0
Kugli Dušan
Dragoljević Stojan
1:3
Trbojević Mihajlo
Dragoljević Branko
3:0
Bolok Andraš
Dragoljević Stojan
2:3
Kugli Dušan
Dragoljević Dejana
1:3
Trbojević Mihajlo
Dragoljević Stojan
3:0
Kugli Dušan
Dragoljević Branko
3:2
Bolok Andraš
Dragoljević Dejana
3:0
1. 28/10/2021 INŽINJERI ASTRA 1:8
Tomović Đorđe
Brenecki Zdravko
0:3
Ilić Marko
Malešev Milivoj
1:3
Tomović Slobodan
Čvorić Aleksandar
0:3
Ilić Marko
Brenecki Zdravko
0:3
Tomović Đorđe
Čvorić Aleksandar
0:3
Tomović Slobodan
Malešev Milivoj
0:3
Ilić Marko
Čvorić Aleksandar
0:3
Tomović Slobodan
Brenecki Zdravko
0:3
Tomović Đorđe
Malešev Milivoj
3:1
1. 28/10/2021 EKIPA TRUCK 0:9
Matić Saša
0:3
Dragaš Miloš
0:3
Pećanac Zoran
0:3
Matić Saša
0:3
Pećanac Zoran
0:3
Dragaš Miloš
0:3
Pećanac Zoran
0:3
Matić Saša
0:3
Dragaš Miloš
0:3
2. 04/11/2021 ASTRA EKIPA 7:2
Čvorić Aleksandar
Valek Benjamin
3:0
Brenecki Zdravko
Majkić Miloš
3:0
Malešev Milivoj
Valek Dario
1:3
Brenecki Zdravko
Valek Benjamin
3:0
Čvorić Aleksandar
Valek Dario
3:0
Malešev Milivoj
Majkić Miloš
1:3
Brenecki Zdravko
Valek Dario
3:0
Malešev Milivoj
Valek Benjamin
3:0
Čvorić Aleksandar
Majkić Miloš
3:0
2. 04/11/2021 FAMILIJA TRUCK 1:8
Dragoljević Branko
Dragaš Miloš
0:3
Dragoljević Dejana
Matić Saša
1:3
Dragoljević Stojan
Pećanac Zoran
1:3
Dragoljević Dejana
Dragaš Miloš
0:3
Dragoljević Branko
Jovanović Zoran
0:3
Dragoljević Stojan
Matić Saša
3:2
Dragoljević Dejana
Jovanović Zoran
0:3
Dragoljević Stojan
Dragaš Miloš
0:3
Dragoljević Branko
Matić Saša
1:3
2. 04/11/2021 HIDROZAVOD VODE VOJVODINE 2:7
Nikoletić Srđan
Ilinčić Stevan
1:3
Milanović Nemanja
Panin Zoran
1:3
Gregorović Dušan
Vještica Ilija
0:3
Milanović Nemanja
Ilinčić Stevan
0:3
Nikoletić Srđan
Vještica Ilija
2:3
Nikoletić Siniša
Panin Zoran
0:3
Milanović Nemanja
Vještica Ilija
3:2
Nikoletić Siniša
Ilinčić Stevan
0:3
Nikoletić Srđan
Panin Zoran
3:0
2. 04/11/2021 PIZZA CILA SINDIKAT DZNS 8:1
Obranović Igor
Šobot Marina
3:1
Aleksić Dušan
Nedeljković Zoran
3:0
Beljanski Dragan
Kršev Boris
3:2
Aleksić Dušan
Šobot Marina
3:0
Obranović Igor
Kršev Boris
3:0
Beljanski Dragan
Nedeljković Zoran
3:1
Aleksić Dušan
Kršev Boris
3:0
Jokić Boris
Šobot Marina
1:3
Obranović Igor
Nedeljković Zoran
3:0
2. 04/11/2021 HOBBY SYSTEM IFC OSIGURANJE 3:6
Bolok Andraš
Vujinović Sretko
3:2
Trbojević Mihajlo
Reljin Aleksandar
0:3
Kugli Dušan
Pejić Mladenko
0:3
Trbojević Mihajlo
Vujinović Sretko
3:1
Bolok Andraš
Pejić Mladenko
2:3
Kugli Dušan
Reljin Aleksandar
0:3
Trbojević Mihajlo
Pejić Mladenko
3:2
Kugli Dušan
Vujinović Sretko
0:3
Bolok Andraš
Reljin Aleksandar
0:3
2. 04/11/2021 X INŽINJERI
3. 18/11/2021 TRUCK ASTRA 6:3
Matić Saša
Brenecki Zdravko
3:2
Pećanac Zoran
Čvorić Aleksandar
2:3
Dragaš Miloš
Malešev Milivoj
3:0
Dragaš Miloš
Brenecki Zdravko
0:3
Matić Saša
Čvorić Aleksandar
3:0
Pećanac Zoran
Malešev Milivoj
0:3
Pećanac Zoran
Brenecki Zdravko
3:1
Dragaš Miloš
Čvorić Aleksandar
3:2
Matić Saša
Malešev Milivoj
3:2
3. 18/11/2021 EKIPA X
3. 18/11/2021 IFC OSIGURANJE FAMILIJA 7:2
Pejić Mladenko
Mićević Matea
3:1
Reljin Aleksandar
Dragoljević Dejana
3:1
Jovanović Aleksandar
Dragoljević Branko
3:0
Vujinović Sretko
Mićević Matea
3:0
Pejić Mladenko
Dragoljević Branko
0:3
Jovanović Aleksandar
Dragoljević Dejana
3:0
Vujinović Sretko
Dragoljević Branko
0:3
Jovanović Aleksandar
Mićević Matea
3:0
Pejić Mladenko
Dragoljević Dejana
3:0
3. 18/11/2021 VODE VOJVODINE PIZZA CILA 3:6
Ilinčić Stevan
Aleksić Milan
0:3
Vještica Ilija
Beljanski Dragan
3:1
Panin Zoran
Aleksić Dušan
0:3
Vještica Ilija
Aleksić Milan
3:2
Ilinčić Stevan
Aleksić Dušan
0:3
Panin Zoran
Obranović Igor
0:3
Vještica Ilija
Aleksić Dušan
1:3
Panin Zoran
Jokić Boris
3:0
Ilinčić Stevan
Obranović Igor
0:3
3. 18/11/2021 SINDIKAT DZNS HOBBY SYSTEM 5:4
Nedeljković Zoran
Kugli Dušan
3:2
Pjević Želimir
Bolok Andraš
1:3
Šobot Marina
Trbojević Mihajlo
3:2
Pjević Želimir
Kugli Dušan
3:0
Kršev Boris
Trbojević Mihajlo
3:1
Šobot Marina
Bolok Andraš
2:3
Pjević Želimir
Trbojević Mihajlo
1:3
Šobot Marina
Kremenović Nenad
3:0
Kršev Boris
Bolok Andraš
1:3
3. 18/11/2021 HIDROZAVOD INŽINJERI 3:6
Nikoletić Siniša
Ilić Marko
0:3
Milošević Jovan
Novotni Igor
0:3
Nikoletić Srđan
Tomović Đorđe
3:0
Milošević Jovan
Ilić Marko
0:3
Nikoletić Siniša
Tomović Đorđe
0:3
Nikoletić Srđan
Novotni Igor
3:0
Milošević Jovan
Tomović Đorđe
0:3
Nikoletić Srđan
Ilić Marko
3:0
Nikoletić Siniša
Novotni Igor
0:3
4. 25/11/2021 HIDROZAVOD EKIPA 4:5
Nikoletić Siniša
Bojanić Dragan
0:3
Milanović Nemanja
Seferović Dragan
1:3
Nikoletić Srđan
Majkić Miloš
3:2
Milanović Nemanja
Bojanić Dragan
0:3
Nikoletić Siniša
Majkić Miloš
1:3
Nikoletić Srđan
Seferović Dragan
3:0
Milanović Nemanja
Majkić Miloš
3:2
Nikoletić Srđan
Bojanić Dragan
3:1
Nikoletić Siniša
Seferović Dragan
0:3
4. 25/11/2021 IFC OSIGURANJE SINDIKAT DZNS 6:3
Jovanović Aleksandar
Šobot Marina
3:1
Reljin Aleksandar
Nedeljković Zoran
3:0
Vujinović Sretko
Pjević Želimir
2:3
Reljin Aleksandar
Šobot Marina
2:3
Jovanović Aleksandar
Pjević Želimir
3:0
Vujinović Sretko
Nedeljković Zoran
3:0
Reljin Aleksandar
Pjević Želimir
3:1
Vujinović Sretko
Šobot Marina
1:3
Jovanović Aleksandar
Nedeljković Zoran
3:1
4. 25/11/2021 HOBBY SYSTEM VODE VOJVODINE 1:8
Bolok Andraš
Panin Zoran
1:3
Trbojević Mihajlo
Ilinčić Stevan
2:3
Kremenović Nenad
Vještica Ilija
0:3
Trbojević Mihajlo
Panin Zoran
0:3
Bolok Andraš
Vještica Ilija
1:3
Kremenović Nenad
Ilinčić Stevan
3:2
Trbojević Mihajlo
Vještica Ilija
0:3
Kugli Dušan
Panin Zoran
0:3
Bolok Andraš
Ilinčić Stevan
1:3
4. 25/11/2021 FAMILIJA ASTRA 2:7
Dragoljević Branko
Malešev Milivoj
3:1
Dragoljević Dejana
Čvorić Aleksandar
0:3
Dima Danilo
Brenecki Zdravko
1:3
Dragoljević Dejana
Malešev Milivoj
0:3
Dragoljević Branko
Brenecki Zdravko
0:3
Dima Danilo
Čvorić Aleksandar
2:3
Dragoljević Dejana
Brenecki Zdravko
1:3
Dima Danilo
Malešev Milivoj
3:1
Dragoljević Branko
Čvorić Aleksandar
1:3
4. 25/11/2021 PIZZA CILA INŽINJERI 9:0
Aleksić Dušan
Ilić Marko
3:0
Obranović Igor
Tomović Đorđe
3:0
Aleksić Milan
Novotni Igor
3:1
Obranović Igor
Ilić Marko
3:0
Aleksić Dušan
Novotni Igor
3:0
Jokić Boris
Tomović Đorđe
3:2
Obranović Igor
Novotni Igor
3:2
Jokić Boris
Ilić Marko
3:1
Aleksić Dušan
Tomović Đorđe
3:0
4. 25/11/2021 X TRUCK
5. 02/12/2021 VODE VOJVODINE IFC OSIGURANJE 4:5
Vještica Ilija
Reljin Aleksandar
3:2
Panin Zoran
Pejić Mladenko
3:1
Ilinčić Stevan
Jovanović Aleksandar
0:3
Panin Zoran
Reljin Aleksandar
2:3
Vještica Ilija
Jovanović Aleksandar
1:3
Ilinčić Stevan
Pejić Mladenko
3:2
Panin Zoran
Jovanović Aleksandar
1:3
Ilinčić Stevan
Reljin Aleksandar
2:3
Vještica Ilija
Vujinović Sretko
3:0
5. 02/12/2021 SINDIKAT DZNS FAMILIJA 7:2
Šobot Marina
Dragoljević Branko
3:0
Kršev Boris
Dragoljević Stojan
3:1
Nedeljković Zoran
Dragoljević Dejana
3:0
Kršev Boris
Dragoljević Branko
3:1
Šobot Marina
Dragoljević Dejana
3:0
Nedeljković Zoran
Dragoljević Stojan
1:3
Kršev Boris
Dragoljević Dejana
3:0
Nedeljković Zoran
Dragoljević Branko
3:1
Šobot Marina
Dragoljević Stojan
0:3
5. 02/12/2021 INŽINJERI HOBBY SYSTEM 6:3
Tomović Đorđe
Kugli Dušan
3:0
Novotni Igor
Bolok Andraš
3:2
Ilić Marko
Trbojević Mihajlo
3:2
Novotni Igor
Kugli Dušan
3:0
Tomović Đorđe
Trbojević Mihajlo
3:2
Ilić Marko
Bolok Andraš
1:3
Novotni Igor
Trbojević Mihajlo
0:3
Ilić Marko
Kugli Dušan
3:0
Tomović Đorđe
Bolok Andraš
1:3
5. 02/12/2021 EKIPA PIZZA CILA 1:8
Valek Benjamin
Obranović Igor
0:3
Seferović Dragan
Aleksić Milan
0:3
Majkić Miloš
Aleksić Dušan
1:3
Seferović Dragan
Obranović Igor
0:3
Valek Benjamin
Aleksić Dušan
0:3
Majkić Miloš
Jokić Boris
3:2
Seferović Dragan
Aleksić Dušan
0:3
Majkić Miloš
Obranović Igor
0:3
Valek Benjamin
Jokić Boris
0:3
5. 02/12/2021 ASTRA X
5. 02/12/2021 TRUCK HIDROZAVOD 9:0
Matić Saša
Nikoletić Srđan
3:2
Jovanović Zoran
Nikoletić Siniša
3:0
Pećanac Zoran
Milanović Nemanja
3:0
Matić Saša
Nikoletić Siniša
3:0
Pećanac Zoran
Nikoletić Srđan
3:0
Jovanović Zoran
Milanović Nemanja
3:0
Pećanac Zoran
Nikoletić Siniša
3:0
Matić Saša
Milanović Nemanja
3:0
Jovanović Zoran
Nikoletić Srđan
3:0
6. 16/12/2021 HIDROZAVOD ASTRA 2:7
Milanović Nemanja
Čvorić Aleksandar
0:3
Nikoletić Srđan
Malešev Milivoj
3:0
Nikoletić Siniša
Brenecki Zdravko
0:3
Nikoletić Srđan
Čvorić Aleksandar
1:3
Milanović Nemanja
Brenecki Zdravko
1:3
Nikoletić Siniša
Malešev Milivoj
0:3
Nikoletić Srđan
Brenecki Zdravko
0:3
Nikoletić Siniša
Čvorić Aleksandar
0:3
Milanović Nemanja
Malešev Milivoj
3:1
6. 16/12/2021 IFC OSIGURANJE INŽINJERI 8:1
Jovanović Aleksandar
Ilić Marko
3:1
Vujinović Sretko
Tomović Đorđe
2:3
Reljin Aleksandar
Novotni Igor
3:0
Pejić Mladenko
Ilić Marko
3:2
Jovanović Aleksandar
Novotni Igor
3:0
Reljin Aleksandar
Tomović Đorđe
3:1
Pejić Mladenko
Novotni Igor
3:2
Reljin Aleksandar
Ilić Marko
3:1
Jovanović Aleksandar
Tomović Đorđe
3:0
6. 16/12/2021 PIZZA CILA TRUCK 7:2
Beljanski Dragan
Pećanac Zoran
1:3
Aleksić Dušan
Matić Saša
3:2
Obranović Igor
3:0
Aleksić Dušan
Pećanac Zoran
3:1
Beljanski Dragan
3:0
Obranović Igor
Matić Saša
3:0
Aleksić Dušan
3:0
Obranović Igor
Pećanac Zoran
3:1
Jokić Boris
Matić Saša
0:3
6. 16/12/2021 SINDIKAT DZNS VODE VOJVODINE 4:5
Kršev Boris
Panin Zoran
1:3
Pjević Želimir
Vještica Ilija
1:3
Šobot Marina
Ilinčić Stevan
3:0
Pjević Želimir
Panin Zoran
3:2
Kršev Boris
Ilinčić Stevan
0:3
Šobot Marina
Vještica Ilija
3:0
Pjević Želimir
Ilinčić Stevan
3:0
Šobot Marina
Ilinčić Stevan
2:3
Kršev Boris
Vještica Ilija
1:3
6. 16/12/2021 HOBBY SYSTEM EKIPA 6:3
Bolok Andraš
Valek Benjamin
3:0
Trbojević Mihajlo
Bojanić Dragan
2:3
Kugli Dušan
Majkić Miloš
0:3
Trbojević Mihajlo
Valek Benjamin
3:0
Bolok Andraš
Majkić Miloš
3:1
Kugli Dušan
Bojanić Dragan
2:3
Trbojević Mihajlo
Majkić Miloš
3:1
Kugli Dušan
Valek Benjamin
3:2
Bolok Andraš
Bojanić Dragan
3:1
6. 16/12/2021 FAMILIJA X
7. 23/12/2021 TRUCK HOBBY SYSTEM 7:2
Jovanović Zoran
Trbojević Mihajlo
3:1
Pećanac Zoran
Bolok Andraš
2:3
Matić Saša
Kremenović Nenad
1:3
Pećanac Zoran
Matijević Branko
3:0
Jovanović Zoran
Kremenović Nenad
3:2
Matić Saša
Bolok Andraš
3:2
Pećanac Zoran
Kremenović Nenad
3:0
Matić Saša
Matijević Branko
3:0
Jovanović Zoran
Bolok Andraš
3:0
7. 23/12/2021 EKIPA IFC OSIGURANJE 3:6
Bojanić Dragan
Vujinović Sretko
3:0
Jovanović Aleksandar
0:3
Reljin Aleksandar
0:3
Bojanić Dragan
Reljin Aleksandar
3:1
Jovanović Aleksandar
0:3
Reljin Aleksandar
0:3
Vujinović Sretko
0:3
Bojanić Dragan
Pejić Mladenko
3:1
7. 23/12/2021 VODE VOJVODINE FAMILIJA 7:2
Ilinčić Stevan
Dragoljević Branko
0:3
Vještica Ilija
Dragoljević Dejana
3:0
Panin Zoran
Dragoljević Stojan
1:3
Vještica Ilija
Dragoljević Branko
3:0
Ilinčić Stevan
Dragoljević Stojan
3:2
Panin Zoran
Dragoljević Dejana
3:1
Vještica Ilija
Dragoljević Stojan
3:0
Panin Zoran
Dragoljević Branko
3:0
Vještica Ilija
Dragoljević Dejana
3:1
7. 23/12/2021 X HIDROZAVOD
7. 23/12/2021 ASTRA PIZZA CILA 3:6
Brenecki Zdravko
Aleksić Milan
0:3
Čvorić Aleksandar
Aleksić Dušan
1:3
Malešev Milivoj
Obranović Igor
0:3
Čvorić Aleksandar
Beljanski Dragan
3:1
Brenecki Zdravko
Obranović Igor
3:2
Malešev Milivoj
Aleksić Dušan
0:3
Čvorić Aleksandar
Jokić Boris
3:2
Malešev Milivoj
Beljanski Dragan
0:3
Brenecki Zdravko
Aleksić Dušan
0:3
7. 23/12/2021 INŽINJERI SINDIKAT DZNS 2:7
Novotni Igor
Pjević Želimir
0:3
Tomović Đorđe
Kršev Boris
3:0
Ilić Marko
Šobot Marina
0:3
Tomović Đorđe
Pjević Želimir
0:3
Novotni Igor
Šobot Marina
0:3
Ilić Marko
Kršev Boris
0:3
Tomović Đorđe
Šobot Marina
1:3
Ilić Marko
Pjević Želimir
1:3
Novotni Igor
Kršev Boris
3:2
8. 30/12/2021 PIZZA CILA X
8. 30/12/2021 FAMILIJA HIDROZAVOD 8:1
Dragoljević Branko
Nikoletić Srđan
1:3
Dragoljević Stojan
Nikoletić Siniša
3:1
Dragoljević Dejana
Milanović Nemanja
3:2
Dragoljević Stojan
Nikoletić Srđan
3:1
Dragoljević Branko
Milanović Nemanja
3:1
Dragoljević Dejana
Nikoletić Siniša
3:1
Dragoljević Branko
Milanović Nemanja
3:2
Dragoljević Stojan
Nikoletić Srđan
3:0
Dragoljević Dejana
Nikoletić Siniša
3:1
8. 30/12/2021 SINDIKAT DZNS EKIPA 8:1
Kršev Boris
Valek Dario
3:0
Pjević Želimir
Bojanić Dragan
3:1
Šobot Marina
Majkić Miloš
3:1
Pjević Želimir
Valek Dario
3:0
Kršev Boris
Majkić Miloš
3:2
Šobot Marina
Bojanić Dragan
3:1
Pjević Želimir
Majkić Miloš
3:0
Šobot Marina
Valek Dario
3:0
Kršev Boris
Bojanić Dragan
1:3
8. 30/12/2021 IFC OSIGURANJE TRUCK 3:6
Jovanović Aleksandar
Matić Saša
2:3
Vujinović Sretko
Jovanović Zoran
0:3
Reljin Aleksandar
Pećanac Zoran
1:3
Vujinović Sretko
Matić Saša
0:3
Jovanović Aleksandar
Pećanac Zoran
2:3
Reljin Aleksandar
Jovanović Zoran
0:3
Vujinović Sretko
Popović Mane
3:2
Reljin Aleksandar
Matić Saša
3:2
Jovanović Aleksandar
Jovanović Zoran
3:0
8. 30/12/2021 VODE VOJVODINE INŽINJERI 7:2
Ilinčić Stevan
Ilić Marko
3:0
Vještica Ilija
Tomović Đorđe
3:0
Panin Zoran
Novotni Igor
3:0
Vještica Ilija
Ilić Marko
3:0
Ilinčić Stevan
Novotni Igor
2:3
Panin Zoran
Tomović Đorđe
3:0
Vještica Ilija
Novotni Igor
3:0
Panin Zoran
Ilić Marko
3:0
Ilinčić Stevan
Tomović Đorđe
1:3
8. 30/12/2021 HOBBY SYSTEM ASTRA 2:7
Bolok Andraš
Čvorić Aleksandar
0:3
Trbojević Mihajlo
Malešev Milivoj
1:3
Kugli Dušan
Brenecki Zdravko
0:3
Trbojević Mihajlo
Čvorić Aleksandar
3:1
Bolok Andraš
Brenecki Zdravko
0:3
Kugli Dušan
Malešev Milivoj
0:3
Trbojević Mihajlo
Brenecki Zdravko
2:3
Kugli Dušan
Čvorić Aleksandar
0:3
Bolok Andraš
Malešev Milivoj
3:1
9. 13/01/2022 X HOBBY SYSTEM
9. 13/01/2022 INŽINJERI FAMILIJA 3:6
Tomović Đorđe
Dragoljević Branko
3:1
Novotni Igor
Dragoljević Dejana
0:3
Ilić Marko
Dragoljević Stojan
2:3
Novotni Igor
Dragoljević Branko
3:2
Tomović Đorđe
Dragoljević Stojan
1:3
Ilić Marko
Dragoljević Dejana
1:3
Novotni Igor
Dragoljević Stojan
0:3
Ilić Marko
Dragoljević Branko
2:3
Tomović Đorđe
Dragoljević Dejana
3:1
9. 13/01/2022 TRUCK SINDIKAT DZNS 8:1
Jovanović Zoran
Pjević Želimir
3:1
Matić Saša
Šobot Marina
3:0
Pećanac Zoran
Nedeljković Zoran
3:1
Jovanović Zoran
Šobot Marina
3:2
Pećanac Zoran
Pjević Želimir
3:0
Matić Saša
Nedeljković Zoran
3:2
Pećanac Zoran
Šobot Marina
3:1
Jovanović Zoran
Nedeljković Zoran
0:3
Matić Saša
Pjević Želimir
3:2
9. 13/01/2022 ASTRA IFC OSIGURANJE 3:6
Čvorić Aleksandar
Jovanović Aleksandar
2:3
Brenecki Zdravko
Pejić Mladenko
3:0
Malešev Milivoj
Reljin Aleksandar
0:3
Brenecki Zdravko
Jovanović Aleksandar
2:3
Čvorić Aleksandar
Reljin Aleksandar
0:3
Malešev Milivoj
Pejić Mladenko
3:2
Brenecki Zdravko
Reljin Aleksandar
2:3
Malešev Milivoj
Jovanović Aleksandar
0:3
Čvorić Aleksandar
Pejić Mladenko
3:0
9. 13/01/2022 EKIPA VODE VOJVODINE 2:7
Bojanić Dragan
Ilinčić Stevan
1:3
Seferović Dragan
Vještica Ilija
0:3
Majkić Miloš
Panin Zoran
0:3
Seferović Dragan
Ilinčić Stevan
0:3
Bojanić Dragan
Panin Zoran
0:3
Majkić Miloš
Vještica Ilija
3:1
Seferović Dragan
Panin Zoran
0:3
Majkić Miloš
Medan Vladislav
3:2
Bojanić Dragan
Vještica Ilija
1:3
9. 13/01/2022 HIDROZAVOD PIZZA CILA 0:9
Nikoletić Srđan
Obranović Igor
0:3
Nikoletić Siniša
Aleksić Dušan
0:3
Milanović Nemanja
Jokić Boris
1:3
Nikoletić Siniša
Obranović Igor
1:3
Nikoletić Srđan
Jokić Boris
2:3
Milanović Nemanja
Aleksić Dušan
0:3
Nikoletić Siniša
Jokić Boris
1:3
Milanović Nemanja
Obranović Igor
1:3
Nikoletić Srđan
Aleksić Dušan
0:3
10. 03/02/2022 IFC OSIGURANJE X
10. 03/02/2022 VODE VOJVODINE TRUCK 1:8
Medan Vladislav
Matić Saša
0:3
Vještica Ilija
Jovanović Zoran
1:3
Panin Zoran
Pećanac Zoran
0:3
Vještica Ilija
Matić Saša
0:3
Medan Vladislav
Pećanac Zoran
0:3
Panin Zoran
Jovanović Zoran
1:3
Vještica Ilija
Pećanac Zoran
3:0
Panin Zoran
Matić Saša
0:3
Medan Vladislav
Jovanović Zoran
1:3
10. 03/02/2022 INŽINJERI EKIPA 4:5
Novotni Igor
Majkić Miloš
3:0
Tomović Đorđe
Bojanić Dragan
1:3
Tomović Marko
Valek Benjamin
3:0
Ilić Marko
Majkić Miloš
1:3
Novotni Igor
Valek Benjamin
3:0
Tomović Marko
Bojanić Dragan
0:3
Ilić Marko
Valek Benjamin
3:1
Tomović Marko
Majkić Miloš
2:3
Novotni Igor
Bojanić Dragan
2:3
10. 03/02/2022 SINDIKAT DZNS ASTRA 4:5
Pjević Želimir
Malešev Milivoj
3:0
Šobot Marina
Brenecki Zdravko
1:3
Nedeljković Zoran
Čvorić Aleksandar
1:3
Šobot Marina
Malešev Milivoj
3:1
Pjević Želimir
Čvorić Aleksandar
0:3
Nedeljković Zoran
Brenecki Zdravko
3:0
Šobot Marina
Čvorić Aleksandar
0:3
Kršev Boris
Malešev Milivoj
2:3
Pjević Želimir
Brenecki Zdravko
3:1
10. 03/02/2022 FAMILIJA PIZZA CILA 3:6
Dragoljević Branko
Aleksić Dušan
0:3
Dragoljević Stojan
Beljanski Dragan
3:0
Dragoljević Dejana
Obranović Igor
0:3
Dragoljević Stojan
Aleksić Milan
3:2
Dragoljević Branko
Obranović Igor
2:3
Dragoljević Dejana
Beljanski Dragan
1:3
Dragoljević Stojan
Jokić Boris
3:1
Dragoljević Dejana
Aleksić Milan
0:3
Dragoljević Branko
Beljanski Dragan
2:3
10. 03/02/2022 HOBBY SYSTEM HIDROZAVOD 6:3
Bolok Andraš
Nikoletić Srđan
2:3
Trbojević Mihajlo
Milanović Nemanja
3:0
Kugli Dušan
Nikoletić Siniša
3:0
Trbojević Mihajlo
Nikoletić Srđan
3:1
Bolok Andraš
Nikoletić Siniša
3:0
Kugli Dušan
Milanović Nemanja
0:3
Trbojević Mihajlo
Nikoletić Siniša
3:0
Kugli Dušan
Nikoletić Srđan
0:3
Bolok Andraš
Milanović Nemanja
3:0
11. 10/02/2022 EKIPA FAMILIJA 2:7
Bojanić Dragan
Dragoljević Branko
1:3
Majkić Miloš
Dragoljević Dejana
1:3
Valek Dario
Dragoljević Stojan
0:3
Majkić Miloš
Dragoljević Branko
3:2
Bojanić Dragan
Dragoljević Stojan
0:3
Valek Dario
Dragoljević Dejana
0:3
Majkić Miloš
Dragoljević Stojan
0:3
Valek Dario
Dragoljević Branko
0:3
Bojanić Dragan
Dragoljević Dejana
3:0
11. 10/02/2022 ASTRA VODE VOJVODINE 7:2
Malešev Milivoj
Medan Vladislav
3:2
Čvorić Aleksandar
Panin Zoran
3:1
Brenecki Zdravko
Vještica Ilija
3:2
Čvorić Aleksandar
Medan Vladislav
3:0
Malešev Milivoj
Vještica Ilija
1:3
Brenecki Zdravko
Panin Zoran
3:2
Čvorić Aleksandar
Vještica Ilija
3:1
Brenecki Zdravko
Medan Vladislav
3:2
Malešev Milivoj
Panin Zoran
2:3
11. 10/02/2022 X SINDIKAT DZNS
11. 10/02/2022 HIDROZAVOD IFC OSIGURANJE 1:8
Milošević Jovan
Reljin Aleksandar
0:3
Milanović Nemanja
Jovanović Aleksandar
0:3
Nikoletić Srđan
Pejić Mladenko
3:0
Milanović Nemanja
Reljin Aleksandar
0:3
Milošević Jovan
Pejić Mladenko
0:3
Nikoletić Srđan
Jovanović Aleksandar
1:3
Milanović Nemanja
Pejić Mladenko
1:3
Nikoletić Srđan
Reljin Aleksandar
1:3
Milošević Jovan
Vujinović Sretko
0:3
11. 10/02/2022 TRUCK INŽINJERI 7:2
Jovanović Zoran
Tomović Đorđe
3:1
Pećanac Zoran
Tomović Marko
3:0
Matić Saša
Novotni Igor
3:0
Pećanac Zoran
Tomović Đorđe
3:1
Jovanović Zoran
Novotni Igor
3:0
Matić Saša
Tomović Marko
1:3
Pećanac Zoran
Novotni Igor
0:3
Matić Saša
Ilić Marko
3:1
Jovanović Zoran
Tomović Marko
3:0
11. 10/02/2022 PIZZA CILA HOBBY SYSTEM 8:1
Obranović Igor
Kremenović Nenad
3:1
Aleksić Dušan
Bolok Andraš
3:1
Jokić Boris
Trbojević Mihajlo
3:1
Aleksić Dušan
Kremenović Nenad
3:0
Obranović Igor
Trbojević Mihajlo
3:0
Jokić Boris
Bolok Andraš
3:2
Aleksić Milan
Trbojević Mihajlo
3:0
Jokić Boris
Kremenović Nenad
2:3
Obranović Igor
Bolok Andraš
3:0
12. 17/02/2022 FAMILIJA HOBBY SYSTEM 6:3
Dragoljević Branko
Bolok Andraš
3:0
Dragoljević Dejana
Trbojević Mihajlo
0:3
Dragoljević Stojan
Kugli Dušan
3:0
Dragoljević Dejana
Bolok Andraš
3:1
Dragoljević Branko
Kugli Dušan
3:1
Dragoljević Stojan
Trbojević Mihajlo
2:3
Dragoljević Dejana
Kugli Dušan
3:2
Dragoljević Stojan
Bolok Andraš
0:3
Dragoljević Branko
Trbojević Mihajlo
0:3
12. 17/02/2022 ASTRA INŽINJERI 7:2
Malešev Milivoj
Ilić Marko
2:3
Čvorić Aleksandar
Novotni Igor
3:1
Brenecki Zdravko
Tomović Marko
3:0
Čvorić Aleksandar
Tomović Đorđe
3:0
Malešev Milivoj
Tomović Marko
0:3
Brenecki Zdravko
Novotni Igor
3:0
Čvorić Aleksandar
Tomović Marko
3:0
Brenecki Zdravko
Tomović Đorđe
3:1
Malešev Milivoj
Novotni Igor
3:1
12. 17/02/2022 TRUCK EKIPA 7:2
Jovanović Zoran
Valek Dario
3:0
Pećanac Zoran
Valek Benjamin
3:0
Matić Saša
Bojanić Dragan
2:3
Pećanac Zoran
Valek Dario
3:0
Jovanović Zoran
Bojanić Dragan
3:1
Matić Saša
Valek Benjamin
3:0
Pećanac Zoran
Bojanić Dragan
2:3
Matić Saša
Valek Dario
3:0
Jovanović Zoran
Valek Benjamin
3:0
12. 17/02/2022 HIDROZAVOD SINDIKAT DZNS 2:7
Nikoletić Srđan
Šobot Marina
3:1
Nikoletić Siniša
Pjević Želimir
0:3
Kršev Boris
0:3
Nikoletić Siniša
Šobot Marina
0:3
Nikoletić Srđan
Kršev Boris
0:3
Pjević Želimir
0:3
Nikoletić Siniša
Kršev Boris
0:3
Šobot Marina
0:3
Nikoletić Srđan
Pjević Želimir
3:1
12. 17/02/2022 PIZZA CILA IFC OSIGURANJE 7:2
Aleksić Milan
Pejić Mladenko
3:0
Aleksić Dušan
Reljin Aleksandar
3:1
Obranović Igor
Jovanović Aleksandar
3:0
Aleksić Dušan
Pejić Mladenko
3:0
Aleksić Milan
Jovanović Aleksandar
3:2
Obranović Igor
Reljin Aleksandar
3:0
Aleksić Dušan
Jovanović Aleksandar
1:3
Obranović Igor
Vujinović Sretko
3:0
Jokić Boris
Reljin Aleksandar
1:3
12. 17/02/2022 X VODE VOJVODINE
13. 10/03/2022 SINDIKAT DZNS PIZZA CILA 2:7
Nedeljković Zoran
Obranović Igor
0:3
Šobot Marina
Jokić Boris
1:3
Pjević Želimir
Aleksić Dušan
0:3
Šobot Marina
Obranović Igor
1:3
Nedeljković Zoran
Aleksić Dušan
0:3
Pjević Želimir
Jokić Boris
3:1
Šobot Marina
Aleksić Dušan
1:3
Pjević Želimir
Obranović Igor
0:3
Kršev Boris
Jokić Boris
3:2
13. 10/03/2022 TRUCK FAMILIJA 6:3
Jovanović Zoran
Dragoljević Branko
2:3
Pećanac Zoran
Dragoljević Stojan
3:2
Matić Saša
Dragoljević Dejana
3:0
Pećanac Zoran
Dragoljević Branko
3:0
Jovanović Zoran
Dragoljević Dejana
3:1
Matić Saša
Dragoljević Stojan
1:3
Pećanac Zoran
Dragoljević Dejana
3:0
Matić Saša
Dragoljević Branko
1:3
Jovanović Zoran
Dragoljević Stojan
3:2
13. 10/03/2022 IFC OSIGURANJE HOBBY SYSTEM 5:4
Jovanović Aleksandar
Kremenović Nenad
3:2
Reljin Aleksandar
Bolok Andraš
2:3
Pejić Mladenko
Trbojević Mihajlo
0:3
Reljin Aleksandar
Kremenović Nenad
3:2
Jovanović Aleksandar
Trbojević Mihajlo
3:0
Vujinović Sretko
Bolok Andraš
1:3
Reljin Aleksandar
Trbojević Mihajlo
3:1
Vujinović Sretko
Kremenović Nenad
2:3
Jovanović Aleksandar
Bolok Andraš
3:0
13. 10/03/2022 INŽINJERI X
13. 10/03/2022 VODE VOJVODINE HIDROZAVOD 5:4
Medan Vladislav
Nikoletić Siniša
3:0
Vještica Ilija
Nikoletić Srđan
1:3
Panin Zoran
Milanović Nemanja
3:2
Vještica Ilija
Nikoletić Siniša
3:0
Medan Vladislav
Milanović Nemanja
2:3
Panin Zoran
Nikoletić Srđan
1:3
Vještica Ilija
Milanović Nemanja
3:2
Panin Zoran
Nikoletić Siniša
3:0
Medan Vladislav
Nikoletić Srđan
2:3
13. 10/03/2022 EKIPA ASTRA 1:8
Majkić Miloš
Brenecki Zdravko
0:3
Bojanić Dragan
Malešev Milivoj
3:0
Čvorić Aleksandar
0:3
Bojanić Dragan
Brenecki Zdravko
2:3
Majkić Miloš
Čvorić Aleksandar
1:3
Malešev Milivoj
0:3
Čvorić Aleksandar
0:3
Brenecki Zdravko
0:3
Majkić Miloš
Malešev Milivoj
0:3
14. 17/03/2022 FAMILIJA IFC OSIGURANJE 3:6
Dragoljević Branko
Jovanović Aleksandar
1:3
Dragoljević Stojan
Pejić Mladenko
1:3
Dragoljević Dejana
Vujinović Sretko
0:3
Dragoljević Stojan
Jovanović Aleksandar
0:3
Dragoljević Branko
Vujinović Sretko
3:2
Dragoljević Dejana
Reljin Aleksandar
0:3
Dragoljević Stojan
Vujinović Sretko
3:0
Dragoljević Dejana
Jovanović Aleksandar
1:3
Dragoljević Branko
Reljin Aleksandar
3:0
14. 17/03/2022 PIZZA CILA VODE VOJVODINE 8:1
Aleksić Dušan
Vještica Ilija
3:1
Aleksić Milan
Panin Zoran
3:1
Obranović Igor
3:0
Aleksić Milan
Vještica Ilija
1:3
Aleksić Dušan
3:0
Obranović Igor
Panin Zoran
3:1
Aleksić Milan
3:0
Obranović Igor
Vještica Ilija
3:1
Aleksić Dušan
Panin Zoran
3:1
14. 17/03/2022 HOBBY SYSTEM SINDIKAT DZNS 3:6
Bolok Andraš
Šobot Marina
3:2
Trbojević Mihajlo
Pjević Želimir
1:3
Kugli Dušan
Kršev Boris
0:3
Trbojević Mihajlo
Šobot Marina
3:2
Bolok Andraš
Kršev Boris
0:3
Kugli Dušan
Pjević Želimir
0:3
Trbojević Mihajlo
Kršev Boris
0:3
Kugli Dušan
Šobot Marina
0:3
Bolok Andraš
Pjević Želimir
3:1
14. 17/03/2022 HIDROZAVOD INŽINJERI 1:8
Milošević Jovan
Ilić Marko
0:3
Nikoletić Siniša
Tomović Marko
0:3
Nikoletić Srđan
Tomović Đorđe
2:3
Nikoletić Siniša
Ilić Marko
0:3
Milošević Jovan
Novotni Igor
0:3
Nikoletić Srđan
Tomović Marko
3:1
Nikoletić Siniša
Novotni Igor
1:3
Milanović Nemanja
Ilić Marko
0:3
Milošević Jovan
Tomović Marko
0:3
14. 17/03/2022 ASTRA TRUCK 4:5
Brenecki Zdravko
Matić Saša
1:3
Malešev Milivoj
Jovanović Zoran
0:3
Čvorić Aleksandar
Pećanac Zoran
2:3
Malešev Milivoj
Matić Saša
1:3
Brenecki Zdravko
Pećanac Zoran
3:2
Čvorić Aleksandar
Jovanović Zoran
3:0
Malešev Milivoj
Pećanac Zoran
0:3
Čvorić Aleksandar
Matić Saša
3:0
Brenecki Zdravko
Jovanović Zoran
3:1
14. 17/03/2022 X EKIPA
15. 24/03/2022 SINDIKAT DZNS IFC OSIGURANJE 3:6
Šobot Marina
Pejić Mladenko
3:1
Pjević Želimir
Jovanović Aleksandar
1:3
Nedeljković Zoran
Reljin Aleksandar
0:3
Pjević Želimir
Pejić Mladenko
3:1
Šobot Marina
Reljin Aleksandar
3:1
Nedeljković Zoran
Jovanović Aleksandar
0:3
Pjević Želimir
Reljin Aleksandar
1:3
Nedeljković Zoran
Vujinović Sretko
0:3
Šobot Marina
Jovanović Aleksandar
0:3
15. 24/03/2022 INŽINJERI PIZZA CILA 0:9
Tomović Đorđe
Aleksić Milan
0:3
Novotni Igor
Jokić Boris
1:3
Ilić Marko
Aleksić Dušan
1:3
Tomović Marko
Aleksić Milan
0:3
Tomović Đorđe
Aleksić Dušan
1:3
Ilić Marko
Jokić Boris
0:3
Tomović Marko
Aleksić Dušan
1:3
Ilić Marko
Aleksić Milan
1:3
Tomović Đorđe
Jokić Boris
0:3
15. 24/03/2022 VODE VOJVODINE HOBBY SYSTEM 5:4
Medan Vladislav
Trbojević Mihajlo
0:3
Vještica Ilija
Bolok Andraš
2:3
Panin Zoran
Kugli Dušan
3:0
Vještica Ilija
Trbojević Mihajlo
1:3
Medan Vladislav
Kugli Dušan
3:0
Panin Zoran
Bolok Andraš
3:1
Vještica Ilija
Kugli Dušan
3:1
Panin Zoran
Trbojević Mihajlo
3:2
Medan Vladislav
Bolok Andraš
2:3
15. 24/03/2022 ASTRA FAMILIJA 5:4
Brenecki Zdravko
Dragoljević Branko
3:1
Čvorić Aleksandar
Dragoljević Stojan
2:3
Malešev Milivoj
Dragoljević Dejana
3:2
Čvorić Aleksandar
Dragoljević Branko
2:3
Brenecki Zdravko
Dragoljević Dejana
3:0
Malešev Milivoj
Dragoljević Stojan
0:3
Čvorić Aleksandar
Dragoljević Dejana
3:1
Malešev Milivoj
Dragoljević Branko
2:3
Brenecki Zdravko
Dragoljević Stojan
3:2
15. 24/03/2022 EKIPA HIDROZAVOD 6:3
Seferović Dragan
Milanović Nemanja
3:0
Valek Dario
Nikoletić Siniša
3:0
Bojanić Dragan
Nikoletić Srđan
2:3
Valek Dario
Milanović Nemanja
2:3
Seferović Dragan
Nikoletić Srđan
3:1
Bojanić Dragan
Nikoletić Siniša
3:0
Valek Dario
Nikoletić Srđan
0:3
Bojanić Dragan
Milanović Nemanja
3:0
Seferović Dragan
Nikoletić Siniša
3:0
15. 24/03/2022 TRUCK X
16. 31/03/2022 FAMILIJA SINDIKAT DZNS 6:3
Dragoljević Branko
Pjević Želimir
3:1
Dragoljević Stojan
Kršev Boris
1:3
Dragoljević Dejana
Šobot Marina
1:3
Dragoljević Stojan
Pjević Želimir
3:0
Dragoljević Branko
Šobot Marina
3:1
Dragoljević Dejana
Kršev Boris
0:3
Dragoljević Stojan
Nedeljković Zoran
3:0
Dragoljević Dejana
Pjević Želimir
3:1
Dragoljević Branko
Kršev Boris
3:1
16. 31/03/2022 HIDROZAVOD TRUCK 1:8
Nikoletić Srđan
Matić Saša
2:3
Nikoletić Siniša
Jovanović Zoran
0:3
Pećanac Zoran
0:3
Nikoletić Siniša
Matić Saša
0:3
Nikoletić Srđan
Pećanac Zoran
0:3
Jovanović Zoran
0:3
Nikoletić Siniša
Pećanac Zoran
0:3
Matić Saša
0:3
Nikoletić Srđan
Jovanović Zoran
3:2
16. 31/03/2022 HOBBY SYSTEM INŽINJERI 3:6
Bolok Andraš
Tomović Marko
1:3
Trbojević Mihajlo
Tomović Đorđe
0:3
Kugli Dušan
Novotni Igor
2:3
Trbojević Mihajlo
Tomović Marko
3:2
Bolok Andraš
Novotni Igor
3:0
Kugli Dušan
Tomović Đorđe
0:3
Trbojević Mihajlo
Novotni Igor
3:2
Kugli Dušan
Tomović Marko
0:3
Bolok Andraš
Tomović Đorđe
0:3
16. 31/03/2022 PIZZA CILA EKIPA 7:2
Aleksić Milan
Bojanić Dragan
3:2
Aleksić Dušan
Valek Benjamin
3:0
Jokić Boris
3:0
Aleksić Dušan
Bojanić Dragan
3:2
Aleksić Milan
3:0
Valek Benjamin
0:3
Aleksić Dušan
3:0
Bojanić Dragan
0:3
Aleksić Milan
Valek Benjamin
3:0
16. 31/03/2022 IFC OSIGURANJE VODE VOJVODINE 6:3
Reljin Aleksandar
Medan Vladislav
1:3
Pejić Mladenko
Ilinčić Stevan
3:1
Jovanović Aleksandar
Panin Zoran
3:2
Pejić Mladenko
Medan Vladislav
3:0
Reljin Aleksandar
Panin Zoran
2:3
Jovanović Aleksandar
Ilinčić Stevan
3:1
Pejić Mladenko
Panin Zoran
3:1
Jovanović Aleksandar
Medan Vladislav
3:1
Reljin Aleksandar
Ilinčić Stevan
0:3
16. 31/03/2022 X ASTRA
17. 07/04/2022 TRUCK PIZZA CILA 2:7
Jovanović Zoran
Aleksić Dušan
2:3
Pećanac Zoran
Aleksić Milan
1:3
Matić Saša
Obranović Igor
0:3
Pećanac Zoran
Aleksić Dušan
0:3
Jovanović Zoran
Obranović Igor
0:3
Matić Saša
Aleksić Milan
3:2
Pećanac Zoran
Obranović Igor
0:3
Matić Saša
Aleksić Dušan
1:3
Jovanović Zoran
Jokić Boris
3:2
17. 07/04/2022 EKIPA HOBBY SYSTEM 7:2
Seferović Dragan
Trbojević Mihajlo
1:3
Valek Dario
Kugli Dušan
3:1
Bojanić Dragan
Matijević Branko
3:1
Valek Dario
Trbojević Mihajlo
2:3
Seferović Dragan
Matijević Branko
3:1
Bojanić Dragan
Kugli Dušan
3:0
Valek Dario
Matijević Branko
3:2
Bojanić Dragan
Trbojević Mihajlo
3:1
Seferović Dragan
Kugli Dušan
3:0
17. 07/04/2022 INŽINJERI IFC OSIGURANJE 3:6
Tomović Slobodan
Pejić Mladenko
0:3
Ilić Marko
Vujinović Sretko
3:2
Tomović Đorđe
Jovanović Aleksandar
2:3
Ilić Marko
Pejić Mladenko
1:3
Tomović Slobodan
Jovanović Aleksandar
0:3
Tomović Đorđe
Vujinović Sretko
3:2
Ilić Marko
Jovanović Aleksandar
0:3
Tomović Đorđe
Pejić Mladenko
3:0
Tomović Slobodan
Vujinović Sretko
0:3
17. 07/04/2022 ASTRA HIDROZAVOD 8:1
Brenecki Zdravko
Nikoletić Siniša
3:0
Malešev Milivoj
Milanović Nemanja
3:2
Čvorić Aleksandar
Nikoletić Srđan
3:1
Malešev Milivoj
Nikoletić Siniša
3:0
Brenecki Zdravko
Nikoletić Srđan
3:0
Čvorić Aleksandar
Milanović Nemanja
3:0
Malešev Milivoj
Nikoletić Srđan
1:3
Čvorić Aleksandar
Nikoletić Siniša
3:0
Brenecki Zdravko
Milanović Nemanja
3:0
17. 07/04/2022 VODE VOJVODINE SINDIKAT DZNS 0:9
Medan Vladislav
Šobot Marina
0:3
Ilinčić Stevan
Pjević Želimir
0:3
Panin Zoran
Nedeljković Zoran
1:3
Ilinčić Stevan
Šobot Marina
2:3
Medan Vladislav
Nedeljković Zoran
2:3
Panin Zoran
Pjević Želimir
0:3
Ilinčić Stevan
Nedeljković Zoran
1:3
Panin Zoran
Kršev Boris
0:3
Medan Vladislav
Pjević Želimir
2:3
17. 07/04/2022 X FAMILIJA
18. 14/04/2022 FAMILIJA VODE VOJVODINE 6:3
Dragoljević Stojan
Medan Vladislav
3:0
Dragoljević Branko
Vještica Ilija
3:2
Dragoljević Dejana
Panin Zoran
0:3
Dragoljević Stojan
Vještica Ilija
3:1
Dragoljević Dejana
Medan Vladislav
3:2
Dragoljević Branko
Panin Zoran
0:3
Dragoljević Dejana
Vještica Ilija
0:3
Dragoljević Stojan
Panin Zoran
3:1
Dragoljević Branko
Medan Vladislav
3:1
18. 14/04/2022 HIDROZAVOD X
18. 14/04/2022 IFC OSIGURANJE EKIPA 6:3
Jovanović Aleksandar
Bojanić Dragan
2:3
Reljin Aleksandar
Seferović Dragan
2:3
Vujinović Sretko
3:0
Reljin Aleksandar
Bojanić Dragan
0:3
Jovanović Aleksandar
3:0
Vujinović Sretko
Seferović Dragan
3:1
Reljin Aleksandar
3:0
Vujinović Sretko
Bojanić Dragan
3:2
Jovanović Aleksandar
Seferović Dragan
3:1
18. 14/04/2022 PIZZA CILA ASTRA 7:2
Aleksić Milan
Brenecki Zdravko
1:3
Aleksić Dušan
Čvorić Aleksandar
3:1
Obranović Igor
Malešev Milivoj
3:0
Aleksić Dušan
Brenecki Zdravko
3:2
Aleksić Milan
Malešev Milivoj
3:0
Obranović Igor
Čvorić Aleksandar
3:0
Aleksić Dušan
Malešev Milivoj
3:0
Obranović Igor
Brenecki Zdravko
3:2
Jokić Boris
Čvorić Aleksandar
1:3
18. 14/04/2022 SINDIKAT DZNS INŽINJERI 5:4
Kršev Boris
Tomović Marko
3:0
Pjević Želimir
Novotni Igor
3:1
Šobot Marina
Tomović Đorđe
1:3
Tomović Marko
3:0
Kršev Boris
Tomović Đorđe
3:0
Nedeljković Zoran
Novotni Igor
0:3
Pjević Želimir
Tomović Đorđe
3:2
Nedeljković Zoran
Tomović Marko
0:3
Kršev Boris
Novotni Igor
2:3
18. 14/04/2022 HOBBY SYSTEM TRUCK 4:5
Bolok Andraš
Matić Saša
1:3
Trbojević Mihajlo
Jovanović Zoran
0:3
Kugli Dušan
Pećanac Zoran
3:0
Trbojević Mihajlo
Matić Saša
3:2
Bolok Andraš
Pećanac Zoran
3:0
Kugli Dušan
Jovanović Zoran
1:3
Trbojević Mihajlo
Pećanac Zoran
3:0
Kugli Dušan
Matić Saša
1:3
Bolok Andraš
Jovanović Zoran
1:3
19. 21/04/2022 EKIPA SINDIKAT DZNS 3:6
Bojanić Dragan
Šobot Marina
0:3
Valek Dario
Pjević Želimir
2:3
Seferović Dragan
Kršev Boris
1:3
Valek Dario
Šobot Marina
0:3
Bojanić Dragan
Kršev Boris
3:0
Seferović Dragan
Pjević Želimir
0:3
Valek Dario
Kršev Boris
2:3
Seferović Dragan
Šobot Marina
3:0
Bojanić Dragan
Pjević Želimir
3:0
19. 21/04/2022 ASTRA HOBBY SYSTEM 7:2
Čvorić Aleksandar
Bolok Andraš
3:0
Malešev Milivoj
Kugli Dušan
3:0
Brenecki Zdravko
Trbojević Mihajlo
3:0
Malešev Milivoj
Bolok Andraš
1:3
Čvorić Aleksandar
Trbojević Mihajlo
3:1
Brenecki Zdravko
Kugli Dušan
3:0
Malešev Milivoj
Trbojević Mihajlo
1:3
Brenecki Zdravko
Bolok Andraš
3:1
Čvorić Aleksandar
Kugli Dušan
3:0
19. 21/04/2022 INŽINJERI VODE VOJVODINE 3:6
Tomović Marko
Vještica Ilija
0:3
Ilić Marko
Medan Vladislav
3:0
Novotni Igor
Panin Zoran
1:3
Ilić Marko
Vještica Ilija
0:3
Tomović Marko
Panin Zoran
0:3
Novotni Igor
Medan Vladislav
3:2
Ilić Marko
Panin Zoran
1:3
Novotni Igor
Vještica Ilija
1:3
Tomović Marko
Medan Vladislav
3:0
19. 21/04/2022 X PIZZA CILA
19. 21/04/2022 HIDROZAVOD FAMILIJA 2:7
Milanović Nemanja
Dragoljević Stojan
0:3
Nikoletić Siniša
Dragoljević Branko
0:3
Nikoletić Srđan
Dragoljević Dejana
3:1
Nikoletić Siniša
Dragoljević Stojan
0:3
Milanović Nemanja
Dragoljević Dejana
0:3
Nikoletić Srđan
Dragoljević Branko
3:1
Nikoletić Siniša
Dragoljević Dejana
0:3
Nikoletić Srđan
Dragoljević Stojan
0:3
Milanović Nemanja
Dragoljević Branko
0:3
19. 21/04/2022 TRUCK IFC OSIGURANJE 6:3
Jovanović Zoran
Jovanović Aleksandar
3:0
Pećanac Zoran
Reljin Aleksandar
0:3
Matić Saša
Pejić Mladenko
3:2
Pećanac Zoran
Jovanović Aleksandar
3:0
Jovanović Zoran
Pejić Mladenko
3:1
Matić Saša
Reljin Aleksandar
3:2
Pećanac Zoran
Vujinović Sretko
3:1
Matić Saša
Jovanović Aleksandar
0:3
Jovanović Zoran
Reljin Aleksandar
0:3
20. 28/04/2022 IFC OSIGURANJE ASTRA 4:5
Reljin Aleksandar
Brenecki Zdravko
1:3
Vujinović Sretko
Malešev Milivoj
3:1
Jovanović Aleksandar
Čvorić Aleksandar
3:0
Vujinović Sretko
Brenecki Zdravko
0:3
Reljin Aleksandar
Čvorić Aleksandar
1:3
Jovanović Aleksandar
Malešev Milivoj
3:0
Vujinović Sretko
Čvorić Aleksandar
1:3
Jovanović Aleksandar
Brenecki Zdravko
1:3
Reljin Aleksandar
Malešev Milivoj
3:1
20. 28/04/2022 VODE VOJVODINE EKIPA 4:5
Medan Vladislav
Bojanić Dragan
1:3
Panin Zoran
Seferović Dragan
3:2
Valek Dario
0:3
Panin Zoran
Bojanić Dragan
3:0
Medan Vladislav
Valek Dario
3:0
Seferović Dragan
0:3
Panin Zoran
Valek Dario
3:0
Bojanić Dragan
0:3
Medan Vladislav
Seferović Dragan
2:3
20. 28/04/2022 HOBBY SYSTEM X
20. 28/04/2022 FAMILIJA INŽINJERI 7:2
Dragoljević Stojan
Novotni Igor
3:1
Dragoljević Dejana
Tomović Đorđe
0:3
Dragoljević Branko
Tomović Marko
2:3
Dragoljević Dejana
Novotni Igor
3:1
Dragoljević Stojan
Tomović Marko
3:1
Dragoljević Branko
Tomović Đorđe
3:2
Dragoljević Dejana
Tomović Marko
3:1
Dragoljević Branko
Novotni Igor
3:1
Dragoljević Stojan
Ilić Marko
3:0
20. 28/04/2022 SINDIKAT DZNS TRUCK 5:4
Kršev Boris
Matić Saša
3:0
Pjević Želimir
Jovanović Zoran
2:3
Šobot Marina
Pećanac Zoran
3:2
Pjević Želimir
Matić Saša
3:0
Kršev Boris
Pećanac Zoran
0:3
Šobot Marina
Jovanović Zoran
1:3
Pjević Želimir
Pećanac Zoran
1:3
Šobot Marina
Matić Saša
3:0
Kršev Boris
Jovanović Zoran
3:0
20. 28/04/2022 PIZZA CILA HIDROZAVOD 9:0
Aleksić Milan
Nikoletić Srđan
3:1
Aleksić Dušan
Nikoletić Siniša
3:0
Obranović Igor
3:0
Aleksić Dušan
Nikoletić Srđan
3:0
Aleksić Milan
3:0
Obranović Igor
Nikoletić Siniša
3:0
Aleksić Dušan
3:0
Obranović Igor
Nikoletić Srđan
3:0
Jokić Boris
Nikoletić Siniša
3:1
21. 05/05/2022 TRUCK VODE VOJVODINE 8:1
Jovanović Zoran
Medan Vladislav
2:3
Pećanac Zoran
Panin Zoran
3:0
Matić Saša
3:0
Pećanac Zoran
Medan Vladislav
3:0
Jovanović Zoran
3:0
Matić Saša
Panin Zoran
3:1
Pećanac Zoran
3:0
Matić Saša
Medan Vladislav
3:0
Jovanović Zoran
Panin Zoran
3:1
21. 05/05/2022 EKIPA INŽINJERI 7:2
Bojanić Dragan
Ilić Marko
3:1
Valek Dario
Novotni Igor
3:1
Seferović Dragan
Tomović Marko
3:0
Valek Dario
Tomović Đorđe
0:3
Bojanić Dragan
Tomović Marko
3:1
Seferović Dragan
Novotni Igor
3:0
Valek Dario
Tomović Marko
1:3
Seferović Dragan
Tomović Đorđe
3:1
Bojanić Dragan
Novotni Igor
3:0
21. 05/05/2022 ASTRA SINDIKAT DZNS 5:4
Horvat Atila
Kršev Boris
3:0
Čvorić Aleksandar
Nedeljković Zoran
3:0
Malešev Milivoj
Pjević Želimir
3:2
Čvorić Aleksandar
Kršev Boris
1:3
Horvat Atila
Pjević Želimir
3:1
Malešev Milivoj
Nedeljković Zoran
0:3
Čvorić Aleksandar
Stanković Goran
3:0
Malešev Milivoj
Kršev Boris
1:3
Horvat Atila
Nedeljković Zoran
1:3
21. 05/05/2022 X IFC OSIGURANJE
21. 05/05/2022 HIDROZAVOD HOBBY SYSTEM 0:9
Bolok Andraš
0:3
Trbojević Mihajlo
0:3
Kugli Dušan
0:3
Bolok Andraš
0:3
Kugli Dušan
0:3
Trbojević Mihajlo
0:3
Kugli Dušan
0:3
Bolok Andraš
0:3
Trbojević Mihajlo
0:3
21. 05/05/2022 PIZZA CILA FAMILIJA 5:4
Jokić Boris
Dragoljević Branko
2:3
Aleksić Dušan
Dragoljević Stojan
2:3
Obranović Igor
Dragoljević Dejana
3:0
Aleksić Dušan
Dragoljević Branko
3:1
Jokić Boris
Dragoljević Dejana
3:1
Obranović Igor
Dragoljević Stojan
3:1
Aleksić Dušan
Dragoljević Dejana
3:2
Obranović Igor
Dragoljević Branko
2:3
Jokić Boris
Dragoljević Stojan
1:3
22. 12/05/2022 INŽINJERI TRUCK 2:7
Ilić Marko
Jovanović Zoran
2:3
Tomović Marko
Matić Saša
3:1
Tomović Đorđe
Pećanac Zoran
2:3
Tomović Marko
Jovanović Zoran
2:3
Ilić Marko
Pećanac Zoran
0:3
Tomović Đorđe
Matić Saša
1:3
Tomović Marko
Pećanac Zoran
2:3
Tomović Đorđe
Jovanović Zoran
1:3
Ilić Marko
Matić Saša
3:2
22. 12/05/2022 HOBBY SYSTEM PIZZA CILA 0:9
Kugli Dušan
Aleksić Dušan
0:3
Trbojević Mihajlo
Aleksić Milan
0:3
Bolok Andraš
Obranović Igor
0:3
Trbojević Mihajlo
Aleksić Dušan
1:3
Kugli Dušan
Obranović Igor
0:3
Bolok Andraš
Aleksić Milan
0:3
Trbojević Mihajlo
Obranović Igor
1:3
Bolok Andraš
Aleksić Dušan
0:3
Kugli Dušan
Aleksić Milan
0:3
22. 12/05/2022 VODE VOJVODINE ASTRA 2:7
Medan Vladislav
Horvat Atila
0:3
Panin Zoran
Brenecki Zdravko
0:3
Čvorić Aleksandar
1:3
Panin Zoran
Horvat Atila
3:1
Medan Vladislav
Čvorić Aleksandar
0:3
Brenecki Zdravko
0:3
Panin Zoran
Čvorić Aleksandar
3:0
Horvat Atila
0:3
Medan Vladislav
Brenecki Zdravko
0:3
22. 12/05/2022 FAMILIJA EKIPA 0:9
Bojanić Dragan
0:3
Valek Dario
0:3
Seferović Dragan
0:3
Bojanić Dragan
0:3
Seferović Dragan
0:3
Valek Dario
0:3
Seferović Dragan
0:3
Bojanić Dragan
0:3
Valek Dario
0:3
22. 12/05/2022 IFC OSIGURANJE HIDROZAVOD 9:0
Jovanović Aleksandar
3:0
Vujinović Sretko
3:0
Reljin Aleksandar
3:0
Vujinović Sretko
3:0
Jovanović Aleksandar
3:0
Reljin Aleksandar
3:0
Vujinović Sretko
3:0
Reljin Aleksandar
3:0
Jovanović Aleksandar
3:0
22. 12/05/2022 SINDIKAT DZNS X
Igrač Ekipa +/- P L % P
Aleksić, Dušan PIZZA CILA 168:35 55 2 96 844
Obranović, Igor PIZZA CILA 151:23 49 2 96 752
Čvorić, Aleksandar ASTRA 152:63 46 14 77 725
Brenecki, Zdravko ASTRA 151:60 46 11 81 720
Jovanović, Aleksandar IFC OSIGURANJE 144:56 44 11 80 690
Matić, Saša TRUCK 141:88 41 19 68 656
Pećanac, Zoran TRUCK 133:70 40 17 70 638
Jovanović, Zoran TRUCK 126:61 39 11 78 613
Dragoljević, Stojan FAMILIJA 123:70 36 15 71 573
Panin, Zoran VODE VOJVODINE 120:97 33 26 56 544
Reljin, Aleksandar IFC OSIGURANJE 120:82 33 21 61 537
Bojanić, Dragan EKIPA 117:72 33 17 66 530
Trbojević, Mihajlo HOBBY SYSTEM 114:106 30 28 52 501
Šobot, Marina SINDIKAT DZNS 112:87 30 23 57 494
Dragoljević, Branko FAMILIJA 109:114 29 28 51 486
Vještica, Ilija VODE VOJVODINE 108:66 30 16 65 483
Bolok, Andraš HOBBY SYSTEM 103:114 27 30 47 459
Kršev, Boris SINDIKAT DZNS 97:63 28 16 64 452
Pjević, Želimir SINDIKAT DZNS 97:86 26 23 53 432
Nikoletić, Srđan HIDROZAVOD 96:106 25 28 47 425
Aleksić, Milan PIZZA CILA 83:27 25 5 83 390
Malešev, Milivoj ASTRA 81:129 19 38 33 348
Tomović, Đorđe INŽINJERI 79:103 19 30 39 336
Dragoljević, Dejana FAMILIJA 65:138 16 41 28 307
Novotni, Igor INŽINJERI 67:111 16 32 33 293
Seferović, Dragan EKIPA 57:47 17 13 57 279
Vujinović, Sretko IFC OSIGURANJE 67:69 16 21 43 276
Jokić, Boris PIZZA CILA 66:57 16 14 53 266
Pejić, Mladenko IFC OSIGURANJE 58:69 14 19 42 243
Ilić, Marko INŽINJERI 58:108 12 33 27 234
Ilinčić, Stevan VODE VOJVODINE 51:59 13 16 45 223
Tomović, Marko INŽINJERI 49:66 12 20 38 214
Nedeljković, Zoran SINDIKAT DZNS 43:71 11 21 34 200
Milanović, Nemanja HIDROZAVOD 42:107 8 32 20 171
Valek, Dario EKIPA 36:68 9 21 30 169
Kugli, Dušan HOBBY SYSTEM 36:127 7 41 15 169
Majkić, Miloš EKIPA 39:66 9 18 33 165
Dragaš, Miloš TRUCK 24:5 8 1 89 123
Medan, Vladislav VODE VOJVODINE 41:90 5 29 15 120
Beljanski, Dragan PIZZA CILA 21:18 6 4 60 97
Nikoletić, Siniša HIDROZAVOD 8:150 0 50 0 76
Kremenović, Nenad HOBBY SYSTEM 19:31 4 8 33 73
Horvat, Atila ASTRA 14:7 4 2 67 64
Valek, Benjamin EKIPA 6:51 1 17 6 41
Dima, Danilo FAMILIJA 6:7 1 2 33 18
Milošević, Jovan HIDROZAVOD 0:27 0 9 0 13
Tomović, Slobodan INŽINJERI 0:18 0 6 0 9
Matijević, Branko HOBBY SYSTEM 4:15 0 5 0 7
Mićević, Matea FAMILIJA 1:9 0 3 0 4
Popović, Mane TRUCK 2:3 0 1 0 1
Stanković, Goran SINDIKAT DZNS 0:3 0 1 0 1
Gregorović, Dušan HIDROZAVOD 0:3 0 1 0 1
Patafta, Steva HOBBY SYSTEM 0:0 0 0 0 0
Vučurević, Aleksandra SINDIKAT DZNS 0:0 0 0 0 0
Rajić, Dušan VODE VOJVODINE 0:0 0 0 0 0
Vojvodić, Dragan INŽINJERI 0:0 0 0 0 0
Živkov, Ivica TRUCK 0:0 0 0 0 0
Puškaš, Tihomir ASTRA 0:0 0 0 0 0
Gregorović, Zoran HIDROZAVOD 0:0 0 0 0 0
Babić, Ivan HIDROZAVOD 0:0 0 0 0 0
Rakić, Vojin HIDROZAVOD 0:0 0 0 0 0
Jakovljević, Predrag FAMILIJA 0:0 0 0 0 0
PIZZA CILA +/- P L % P
Aleksić, Dušan 168:35 55/57 0 96 844
Obranović, Igor 151:23 49/51 0 96 752
Aleksić, Milan 83:27 25/30 0 83 390
Jokić, Boris 66:57 16/30 0 53 266
Beljanski, Dragan 21:18 6/10 0 60 97
ASTRA +/- P L % P
Čvorić, Aleksandar 152:63 46/60 0 77 725
Brenecki, Zdravko 151:60 46/57 0 81 720
Malešev, Milivoj 81:129 19/57 0 33 348
Horvat, Atila 14:7 4/6 0 67 64
Puškaš, Tihomir 0:0 0/0 0 0 0
IFC OSIGURANJE +/- P L % P
Jovanović, Aleksandar 144:56 44/55 0 80 690
Reljin, Aleksandar 120:82 33/54 0 61 537
Vujinović, Sretko 67:69 16/37 0 43 276
Pejić, Mladenko 58:69 14/33 0 42 243
TRUCK +/- P L % P
Matić, Saša 141:88 41/60 0 68 656
Pećanac, Zoran 133:70 40/57 0 70 638
Jovanović, Zoran 126:61 39/50 0 78 613
Dragaš, Miloš 24:5 8/9 0 89 123
Popović, Mane 2:3 0/1 0 0 1
Živkov, Ivica 0:0 0/0 0 0 0
FAMILIJA +/- P L % P
Dragoljević, Stojan 123:70 36/51 0 71 573
Dragoljević, Branko 109:114 29/57 0 51 486
Dragoljević, Dejana 65:138 16/57 0 28 307
Dima, Danilo 6:7 1/3 0 33 18
Mićević, Matea 1:9 0/3 0 0 4
Jakovljević, Predrag 0:0 0/0 0 0 0
VODE VOJVODINE +/- P L % P
Panin, Zoran 120:97 33/59 0 56 544
Vještica, Ilija 108:66 30/46 0 65 483
Ilinčić, Stevan 51:59 13/29 0 45 223
Medan, Vladislav 41:90 5/34 0 15 120
Rajić, Dušan 0:0 0/0 0 0 0
EKIPA +/- P L % P
Bojanić, Dragan 117:72 33/50 0 66 530
Seferović, Dragan 57:47 17/30 0 57 279
Valek, Dario 36:68 9/30 0 30 169
Majkić, Miloš 39:66 9/27 0 33 165
Valek, Benjamin 6:51 1/18 0 6 41
HOBBY SYSTEM +/- P L % P
Trbojević, Mihajlo 114:106 30/58 0 52 501
Bolok, Andraš 103:114 27/57 0 47 459
Kugli, Dušan 36:127 7/48 0 15 169
Kremenović, Nenad 19:31 4/12 0 33 73
Matijević, Branko 4:15 0/5 0 0 7
Patafta, Steva 0:0 0/0 0 0 0
SINDIKAT DZNS +/- P L % P
Šobot, Marina 112:87 30/53 0 57 494
Kršev, Boris 97:63 28/44 0 64 452
Pjević, Želimir 97:86 26/49 0 53 432
Nedeljković, Zoran 43:71 11/32 0 34 200
Stanković, Goran 0:3 0/1 0 0 1
Vučurević, Aleksandra 0:0 0/0 0 0 0
HIDROZAVOD +/- P L % P
Nikoletić, Srđan 96:106 25/53 0 47 425
Milanović, Nemanja 42:107 8/40 0 20 171
Nikoletić, Siniša 8:150 0/50 0 0 76
Milošević, Jovan 0:27 0/9 0 0 13
Gregorović, Dušan 0:3 0/1 0 0 1
Gregorović, Zoran 0:0 0/0 0 0 0
Babić, Ivan 0:0 0/0 0 0 0
Rakić, Vojin 0:0 0/0 0 0 0
INŽINJERI +/- P L % P
Tomović, Đorđe 79:103 19/49 0 39 336
Novotni, Igor 67:111 16/48 0 33 293
Ilić, Marko 58:108 12/45 0 27 234
Tomović, Marko 49:66 12/32 0 38 214
Tomović, Slobodan 0:18 0/6 0 0 9
Vojvodić, Dragan 0:0 0/0 0 0 0
HOBBY SYSTEM
Andraš Bolok
Mihajlo Trbojević
Dušan Kugli
Branko Matijević
Steva Patafta
Nenad Kremenović
IFC OSIGURANJE
Aleksandar Jovanović
Sretko Vujinović
Aleksandar Reljin
Mladenko Pejić
SINDIKAT DZNS
Marina Šobot
Želimir Pjević
Zoran Nedeljković
Boris Kršev
Goran Stanković
Aleksandra Vučurević
VODE VOJVODINE
Zoran Panin
Ilija Vještica
Stevan Ilinčić
Dušan Rajić
Vladislav Medan
INŽINJERI
Đorđe Tomović
Marko Tomović
Slobodan Tomović
Marko Ilić
Dragan Vojvodić
Igor Novotni
EKIPA
Dario Valek
Dragan Bojanić
Dragan Seferović
Miloš Majkić
Benjamin Valek
TRUCK
Saša Matić
Miloš Dragaš
Mane Popović
Zoran Pećanac
Zoran Jovanović
Ivica Živkov
ASTRA
Zdravko Brenecki
Milivoj Malešev
Atila Horvat
Tihomir Puškaš
Aleksandar Čvorić
X
HIDROZAVOD
Nemanja Milanović
Srđan Nikoletić
Siniša Nikoletić
Dušan Gregorović
Zoran Gregorović
Jovan Milošević
Ivan Babić
Vojin Rakić
PIZZA CILA
Boris Jokić
Milan Aleksić
Dušan Aleksić
Dragan Beljanski
Igor Obranović
FAMILIJA
Stojan Dragoljević
Danilo Dima
Dejana Dragoljević
Branko Dragoljević
Predrag Jakovljević
Matea Mićević
Powered by: www.tabletennisscores.com