Arhiva – VI Liga

2021-2022

Ekipa Σ Pobeda Poraz Meč + Meč - Diff Bodovi
1 HIGIA 18 18 0 142 20 122 36
2 DUNAV 18 15 3 126 36 90 33
3 NAMĆORI 18 13 5 107 55 52 31
4 SPIN 6 18 12 6 108 54 54 30
5 OPTIMISTI 18 10 8 95 67 28 28
6 SKELA RENT 18 7 11 74 88 -14 25
7 SUPER NOOBS 18 7 11 67 95 -28 25
8 NS SEME 18 4 14 40 122 -82 22
9 FIT & FUN - TEMERIN 18 3 15 40 122 -82 21
10 KUĆA MALA 18 1 17 11 151 -140 19
11 X 0 0 0 0 0 0 0
12 xx 0 0 0 0 0 0 0
Meč WO
Kolo Datum Domaci Gosti Rezultat
1. 28/10/2021 HIGIA X
1. 28/10/2021 SUPER NOOBS xx
1. 28/10/2021 SKELA RENT DUNAV 4:5
Petrov Đorđe
Bikić Ranko
1:3
Juhasik Jaroslav
Zečević Nenad
3:1
Lapu Petar
Knežević Žarko
3:2
Juhasik Jaroslav
Bikić Ranko
1:3
Dugajlić Jovan
Vasić Milan
1:3
Lapu Petar
Zečević Nenad
3:2
Juhasik Jaroslav
Knežević Žarko
3:0
Lapu Petar
Bikić Ranko
0:3
Dugajlić Jovan
Zečević Nenad
0:3
1. 28/10/2021 NS SEME KUĆA MALA 9:0
Radaković Vladimir
Lojović Milan
3:0
Kovačević Đuro
Adlešić Marijo
3:0
Ivanović Darko
Gavranić Vladimir
3:0
Kovačević Đuro
Gajić Saša
3:0
Radaković Vladimir
Gavranić Vladimir
3:0
Franeta Filip
Adlešić Marijo
3:0
Kovačević Đuro
Gavranić Vladimir
3:0
Franeta Filip
Gajić Saša
3:0
Radaković Vladimir
Adlešić Marijo
3:0
1. 28/10/2021 NAMĆORI OPTIMISTI 7:2
Derković Ištvan
Ćirković Goran
3:1
Šrek Andrija
--x--
3:0
Gajić Đorđe
Gigov Slobodan
3:0
Šrek Andrija
Ćirković Goran
1:3
Derković Ištvan
Gigov Slobodan
3:0
Gajić Đorđe
--x--
3:0
Šrek Andrija
Gigov Slobodan
2:3
Radovančev Igor
Ćirković Goran
3:2
Derković Ištvan
--x--
3:0
1. 28/10/2021 FIT & FUN - TEMERIN SPIN 6 2:7
Torbica Marko
Nagy-Bata Karoly
3:2
Radić Nikola
Mijatović Sanja
0:3
Vučen Goran
Ilievski Stojan
0:3
Torbica Marko
Mijatović Sanja
0:3
Radić Nikola
Ubović Biljana
0:3
Vučen Goran
Ubović Biljana
0:3
Torbica Marko
Ubović Biljana
3:0
Radić Nikola
Ilievski Stojan
0:3
Vučen Goran
Nagy-Bata Karoly
0:3
2. 04/11/2021 FIT & FUN - TEMERIN SKELA RENT 1:8
Radić Nikola
Lapu Petar
0:3
Radić Milan
Dugajlić Jovan
2:3
Torbica Marko
Juhasik Jaroslav
2:3
Radić Milan
Lapu Petar
0:3
Radić Nikola
Juhasik Jaroslav
0:3
Žarko Dalibor
Dugajlić Jovan
1:3
Radić Milan
Juhasik Jaroslav
1:3
Žarko Dalibor
Lapu Petar
0:3
Radić Nikola
Dugajlić Jovan
3:2
2. 04/11/2021 DUNAV SUPER NOOBS 7:2
Zečević Nenad
Mitrović Miloš
0:3
Bikić Ranko
Ince Tarik
3:0
Vasić Milan
Šćekić Zvonko
3:0
Bikić Ranko
Mitrović Miloš
3:0
Zečević Nenad
Šćekić Zvonko
3:0
Vasić Milan
Pašić Aleksandar
3:0
Bikić Ranko
Šćekić Zvonko
3:1
Vasić Milan
Mitrović Miloš
2:3
Zečević Nenad
Pašić Aleksandar
3:0
2. 04/11/2021 OPTIMISTI HIGIA 2:7
Ćirković Goran
Lipotanović Milan
2:3
Jojić Nikola
Hiler Goran
0:3
Gigov Slobodan
Rajić Miodrag
0:3
Jojić Nikola
Lipotanović Milan
0:3
Ćirković Goran
Rajić Miodrag
0:3
Gigov Slobodan
Hiler Goran
0:3
Jojić Nikola
Stojanović Rajko
3:0
Gigov Slobodan
Lipotanović Milan
1:3
Ćirković Goran
Hiler Goran
3:2
2. 04/11/2021 SPIN 6 KUĆA MALA 9:0
Ubović Biljana
Adlešić Marijo
3:0
Nagy-Bata Karoly
Lojović Milan
3:0
Ilievski Stojan
Gavranić Vladimir
3:0
Nagy-Bata Karoly
Adlešić Marijo
3:0
Ubović Biljana
Gavranić Vladimir
3:0
Ilievski Stojan
Lojović Milan
3:0
Nagy-Bata Karoly
Gavranić Vladimir
3:1
Ilievski Stojan
Adlešić Marijo
3:0
Ubović Biljana
Lojović Milan
3:0
2. 04/11/2021 X NS SEME
2. 04/11/2021 xx NAMĆORI
3. 18/11/2021 NS SEME OPTIMISTI 3:6
Franeta Filip
Ćirković Goran
1:3
Kovačević Đuro
Ramadani Emir
3:2
Mićević Mateja
Jojić Nikola
1:3
Kovačević Đuro
Ćirković Goran
0:3
Franeta Filip
Jojić Nikola
2:3
Mićević Mateja
Ramadani Emir
3:1
Kovačević Đuro
Jojić Nikola
2:3
Mićević Mateja
Ćirković Goran
0:3
Franeta Filip
Ramadani Emir
3:0
3. 18/11/2021 xx HIGIA
3. 18/11/2021 KUĆA MALA X
3. 18/11/2021 SKELA RENT SPIN 6 2:7
Petrov Đorđe
Nagy-Bata Karoly
0:3
Juhasik Jaroslav
Mijatović Sanja
3:0
Lapu Petar
Ilievski Stojan
1:3
Juhasik Jaroslav
Nagy-Bata Karoly
3:0
Petrov Đorđe
Ilievski Stojan
0:3
Lapu Petar
Mijatović Sanja
0:3
Juhasik Jaroslav
Ilievski Stojan
0:3
Lapu Petar
Nagy-Bata Karoly
0:3
Petrov Đorđe
Mijatović Sanja
0:3
3. 18/11/2021 NAMĆORI DUNAV 0:9
Stevanoić Darko
Vasić Milan
0:3
Radovančev Igor
Bikić Ranko
2:3
Šrek Andrija
Zečević Nenad
0:3
Radovančev Igor
Vasić Milan
2:3
Stevanoić Darko
Zečević Nenad
0:3
Šrek Andrija
Bikić Ranko
0:3
Radovančev Igor
Zečević Nenad
2:3
Šrek Andrija
Vasić Milan
0:3
Stevanoić Darko
Bikić Ranko
0:3
3. 18/11/2021 SUPER NOOBS FIT & FUN - TEMERIN 5:4
Mitrović Miloš
Radić Milan
3:1
Šćekić Zvonko
Torbica Marko
0:3
Stanojević Dragan
Žarko Dalibor
1:3
Šćekić Zvonko
Radić Milan
3:1
Mitrović Miloš
Žarko Dalibor
3:0
Stanojević Dragan
Torbica Marko
0:3
Šćekić Zvonko
Žarko Dalibor
3:2
Pašić Aleksandar
Radić Milan
3:2
Mitrović Miloš
Torbica Marko
0:3
4. 25/11/2021 FIT & FUN - TEMERIN NAMĆORI 4:5
Torbica Marko
Radovančev Igor
2:3
Trninić Maksim
Derković Ištvan
3:1
Žarko Dalibor
Šrek Andrija
1:3
Trninić Maksim
Radovančev Igor
3:1
Torbica Marko
Šrek Andrija
3:0
Žarko Dalibor
Derković Ištvan
0:3
Trninić Maksim
Šrek Andrija
2:3
Žarko Dalibor
Radovančev Igor
1:3
Torbica Marko
Derković Ištvan
3:0
4. 25/11/2021 OPTIMISTI KUĆA MALA 7:2
Ćirković Goran
Lojović Milan
3:0
Jojić Nikola
Adlešić Marijo
3:0
Ramadani Emir
Gavranić Vladimir
1:3
Jojić Nikola
Lojović Milan
3:0
Ćirković Goran
Gavranić Vladimir
3:0
Ramadani Emir
Adlešić Marijo
0:3
Jojić Nikola
Gavranić Vladimir
3:0
Ramadani Emir
Lojović Milan
3:0
Ćirković Goran
Adlešić Marijo
3:0
4. 25/11/2021 DUNAV HIGIA 2:7
Bikić Ranko
Lipotanović Milan
2:3
Vasić Milan
Rajić Miodrag
0:3
Zečević Nenad
Jalić Petica
0:3
Vasić Milan
Lipotanović Milan
3:2
Bikić Ranko
Jalić Petica
1:3
Zečević Nenad
Rajić Miodrag
1:3
Vasić Milan
Jalić Petica
1:3
Zečević Nenad
Lipotanović Milan
1:3
Bikić Ranko
Rajić Miodrag
3:1
4. 25/11/2021 SKELA RENT SUPER NOOBS 3:6
Juhasik Jaroslav
Mitrović Miloš
0:3
Lapu Petar
Pašić Aleksandar
3:0
--x--
Aćimović Dejan
0:3
Lapu Petar
Mitrović Miloš
0:3
--x--
Aćimović Dejan
0:3
Plavšić Aco
Pašić Aleksandar
3:0
--x--
Šćekić Zvonko
0:3
Plavšić Aco
Mitrović Miloš
0:3
Juhasik Jaroslav
Pašić Aleksandar
3:0
4. 25/11/2021 xx NS SEME
4. 25/11/2021 SPIN 6 X
5. 02/12/2021 NS SEME DUNAV 0:9
Kovačević Đuro
Vasić Milan
0:3
Mićević Mateja
Bikić Ranko
0:3
--x--
Zečević Nenad
0:3
Mićević Mateja
Vasić Milan
0:3
Kovačević Đuro
Zečević Nenad
0:3
--x--
Bikić Ranko
0:3
Mićević Mateja
Zečević Nenad
0:3
--x--
Vasić Milan
0:3
Kovačević Đuro
Bikić Ranko
1:3
5. 02/12/2021 SUPER NOOBS SPIN 6 0:9
Šćekić Zvonko
Nagy-Bata Karoly
0:3
Stanojević Dragan
Ubović Biljana
0:3
Ince Tarik
Mijatović Sanja
0:3
Stanojević Dragan
Nagy-Bata Karoly
0:3
Šćekić Zvonko
Mijatović Sanja
1:3
Ince Tarik
Ubović Biljana
0:3
Stanojević Dragan
Mijatović Sanja
0:3
Ince Tarik
Nagy-Bata Karoly
0:3
Šćekić Zvonko
Ubović Biljana
0:3
5. 02/12/2021 NAMĆORI SKELA RENT 6:3
Radovančev Igor
Petrov Đorđe
3:1
Derković Ištvan
Plavšić Aco
3:2
Šrek Andrija
Juhasik Jaroslav
0:3
Derković Ištvan
Petrov Đorđe
3:0
Radovančev Igor
Juhasik Jaroslav
2:3
Šrek Andrija
Plavšić Aco
3:2
Derković Ištvan
Juhasik Jaroslav
2:3
Šrek Andrija
Petrov Đorđe
3:0
Radovančev Igor
Plavšić Aco
3:0
5. 02/12/2021 X OPTIMISTI
5. 02/12/2021 KUĆA MALA xx
5. 02/12/2021 HIGIA FIT & FUN - TEMERIN 5:4
Rajić Miodrag
Radić Milan
3:0
Lipotanović Milan
Torbica Marko
0:3
Hiler Goran
Radić Nikola
2:3
Lipotanović Milan
Radić Milan
3:0
Jalić Petica
Radić Nikola
3:0
Hiler Goran
Torbica Marko
0:3
Lipotanović Milan
Radić Nikola
2:3
Hiler Goran
Radić Milan
3:0
Jalić Petica
Torbica Marko
3:0
6. 16/12/2021 SKELA RENT HIGIA 2:7
Juhasik Jaroslav
Lipotanović Milan
3:2
Plavšić Aco
Hiler Goran
0:3
Petrov Đorđe
Jalić Petica
0:3
Plavšić Aco
Lipotanović Milan
1:3
Juhasik Jaroslav
Jalić Petica
1:3
Petrov Đorđe
Hiler Goran
0:3
Plavšić Aco
Rajić Miodrag
0:3
Petrov Đorđe
Lipotanović Milan
2:3
Juhasik Jaroslav
Hiler Goran
3:2
6. 16/12/2021 SPIN 6 OPTIMISTI 5:4
Ubović Biljana
Ćirković Goran
0:3
Mijatović Sanja
Skoko Nikola
3:0
Nagy-Bata Karoly
Gigov Slobodan
3:0
Mijatović Sanja
Ćirković Goran
1:3
Ubović Biljana
Gigov Slobodan
2:3
Nagy-Bata Karoly
Skoko Nikola
3:0
Mijatović Sanja
Gigov Slobodan
3:0
Nagy-Bata Karoly
Ćirković Goran
3:1
Tomić Marko
Skoko Nikola
0:3
6. 16/12/2021 DUNAV KUĆA MALA 9:0
Bikić Ranko
Adlešić Marijo
3:0
Knežević Žarko
Lojović Milan
3:0
Zečević Nenad
Gavranić Vladimir
3:0
Knežević Žarko
Adlešić Marijo
3:0
Bikić Ranko
Gavranić Vladimir
3:0
Zečević Nenad
Lojović Milan
3:0
Knežević Žarko
Gavranić Vladimir
3:0
Zečević Nenad
Adlešić Marijo
3:0
Bikić Ranko
Lojović Milan
3:0
6. 16/12/2021 FIT & FUN - TEMERIN NS SEME 5:4
Radić Nikola
Mićević Mateja
3:1
Radić Nikola
Kovačević Đuro
3:0
Torbica Marko
Radaković Vladimir
3:0
Radić Milan
Franeta Filip
0:3
Radić Nikola
Radaković Vladimir
0:3
Torbica Marko
Kovačević Đuro
3:0
Radić Milan
Radaković Vladimir
0:3
Torbica Marko
Franeta Filip
3:0
Radić Nikola
Kovačević Đuro
0:3
6. 16/12/2021 SUPER NOOBS NAMĆORI 0:9
--x--
Šrek Andrija
0:3
--x--
Radovančev Igor
0:3
--x--
Derković Ištvan
0:3
--x--
Šrek Andrija
0:3
--x--
Derković Ištvan
0:3
--x--
Radovančev Igor
0:3
--x--
Derković Ištvan
0:3
--x--
Šrek Andrija
0:3
--x--
Radovančev Igor
0:3
7. 23/12/2021 HIGIA SUPER NOOBS 9:0
Hiler Goran
Stanojević Dragan
3:0
Lipotanović Milan
Ince Tarik
3:1
Rajić Miodrag
Šćekić Zvonko
3:0
Lipotanović Milan
Stanojević Dragan
3:0
Hiler Goran
Šćekić Zvonko
3:0
Rajić Miodrag
Ince Tarik
3:0
Lipotanović Milan
Šćekić Zvonko
3:0
Rajić Miodrag
Stanojević Dragan
3:0
Hiler Goran
Ince Tarik
3:1
7. 23/12/2021 NAMĆORI SPIN 6 5:4
Radovančev Igor
Nagy-Bata Karoly
3:0
Derković Ištvan
Ubović Biljana
3:2
Šrek Andrija
Mijatović Sanja
0:3
Derković Ištvan
Nagy-Bata Karoly
0:3
Radovančev Igor
Mijatović Sanja
3:2
Šrek Andrija
Ubović Biljana
3:2
Derković Ištvan
Mijatović Sanja
0:3
Šrek Andrija
Nagy-Bata Karoly
1:3
Radovančev Igor
Ubović Biljana
3:0
7. 23/12/2021 KUĆA MALA FIT & FUN - TEMERIN 9:0
Adlešić Marijo
--x--
3:0
Lojović Milan
--x--
3:0
Gavranić Vladimir
--x--
3:0
Lojović Milan
--x--
3:0
Adlešić Marijo
--x--
3:0
Gavranić Vladimir
--x--
3:0
Lojović Milan
--x--
3:0
Gavranić Vladimir
--x--
3:0
Adlešić Marijo
--x--
3:0
7. 23/12/2021 OPTIMISTI xx
7. 23/12/2021 X DUNAV
7. 23/12/2021 NS SEME SKELA RENT 9:0
Franeta Filip
--x--
3:0
Kovačević Đuro
--x--
3:0
Radaković Vladimir
--x--
3:0
Kovačević Đuro
--x--
3:0
Franeta Filip
--x--
3:0
Radaković Vladimir
--x--
3:0
Kovačević Đuro
--x--
3:0
Radaković Vladimir
--x--
3:0
Franeta Filip
--x--
3:0
8. 30/12/2021 FIT & FUN - TEMERIN X
8. 30/12/2021 SPIN 6 xx
8. 30/12/2021 DUNAV OPTIMISTI 8:1
Knežević Žarko
Jojić Nikola
3:1
Zečević Nenad
Ramadani Emir
3:0
Bikić Ranko
Ćirković Goran
3:2
Zečević Nenad
Jojić Nikola
3:2
Knežević Žarko
Ćirković Goran
3:1
Bikić Ranko
Ramadani Emir
3:0
Zečević Nenad
Ćirković Goran
3:1
Bikić Ranko
Jojić Nikola
1:3
Knežević Žarko
Ramadani Emir
3:0
8. 30/12/2021 SUPER NOOBS NS SEME 4:5
8. 30/12/2021 NAMĆORI HIGIA 1:8
Radovančev Igor
Lipotanović Milan
2:3
Stevanoić Darko
Hiler Goran
0:3
Šrek Andrija
Jalić Petica
0:3
Stevanoić Darko
Lipotanović Milan
0:3
Radovančev Igor
Rajić Miodrag
3:1
Šrek Andrija
Hiler Goran
2:3
Stevanoić Darko
Rajić Miodrag
1:3
Šrek Andrija
Lipotanović Milan
0:3
Radovančev Igor
Hiler Goran
2:3
8. 30/12/2021 SKELA RENT KUĆA MALA 9:0
Petrov Đorđe
Gavranić Vladimir
3:1
Juhasik Jaroslav
Adlešić Marijo
3:0
Plavšić Aco
Lojović Milan
3:0
Juhasik Jaroslav
Gavranić Vladimir
3:1
Petrov Đorđe
Lojović Milan
3:1
Plavšić Aco
Adlešić Marijo
3:1
Juhasik Jaroslav
Lojović Milan
3:1
Plavšić Aco
Gavranić Vladimir
3:0
Petrov Đorđe
Adlešić Marijo
3:1
9. 13/01/2022 KUĆA MALA SUPER NOOBS 0:9
--x--
Pašić Aleksandar
0:3
--x--
Šćekić Zvonko
0:3
--x--
Aćimović Dejan
0:3
--x--
Pašić Aleksandar
0:3
--x--
Aćimović Dejan
0:3
--x--
Šćekić Zvonko
0:3
--x--
Aćimović Dejan
0:3
--x--
Pašić Aleksandar
0:3
--x--
Šćekić Zvonko
0:3
9. 13/01/2022 xx DUNAV
9. 13/01/2022 X SKELA RENT
9. 13/01/2022 OPTIMISTI FIT & FUN - TEMERIN 9:0
Ćirković Goran
--x--
3:0
Ramadani Emir
--x--
3:0
Gigov Slobodan
--x--
3:0
Ramadani Emir
--x--
3:0
Ćirković Goran
--x--
3:0
Gigov Slobodan
--x--
3:0
Ramadani Emir
--x--
3:0
Gigov Slobodan
--x--
3:0
Ćirković Goran
--x--
3:0
9. 13/01/2022 HIGIA SPIN 6 5:4
Rajić Miodrag
Nagy-Bata Karoly
0:3
Jalić Petica
Mijatović Sanja
3:0
Lipotanović Milan
Ubović Biljana
3:0
Jalić Petica
Nagy-Bata Karoly
3:0
Hiler Goran
Ubović Biljana
0:3
Lipotanović Milan
Mijatović Sanja
0:3
Jalić Petica
Ubović Biljana
3:1
Lipotanović Milan
Nagy-Bata Karoly
3:1
Hiler Goran
Mijatović Sanja
0:3
9. 13/01/2022 NS SEME NAMĆORI 1:8
Franeta Filip
Šrek Andrija
1:3
Kovačević Đuro
Radovančev Igor
1:3
--x--
Jeftenić Dejan
0:3
Kovačević Đuro
Šrek Andrija
2:3
Franeta Filip
Jeftenić Dejan
1:3
--x--
Radovančev Igor
0:3
Kovačević Đuro
Stevanoić Darko
3:2
--x--
Šrek Andrija
0:3
Franeta Filip
Radovančev Igor
1:3
10. 03/02/2022 SUPER NOOBS X
10. 03/02/2022 FIT & FUN - TEMERIN xx
10. 03/02/2022 HIGIA NS SEME 9:0
Jalić Petica
Kovačević Đuro
3:0
Lipotanović Milan
Franeta Filip
3:1
Hiler Goran
Mićević Mateja
3:0
Hiler Goran
Mićević Mateja
3:1
Lipotanović Milan
Franeta Filip
3:1
Rajić Miodrag
Kovačević Đuro
3:1
Rajić Miodrag
Franeta Filip
3:0
Lipotanović Milan
Mićević Mateja
3:0
Hiler Goran
Kovačević Đuro
3:1
10. 03/02/2022 SPIN 6 DUNAV 5:4
Nagy-Bata Karoly
Knežević Žarko
3:1
Ilievski Stojan
Bikić Ranko
0:3
Mijatović Sanja
Vasić Milan
3:1
Ilievski Stojan
Knežević Žarko
0:3
Nagy-Bata Karoly
Vasić Milan
3:0
Mijatović Sanja
Bikić Ranko
0:3
Ubović Biljana
Vasić Milan
1:3
Mijatović Sanja
Knežević Žarko
3:2
Nagy-Bata Karoly
Bikić Ranko
3:0
10. 03/02/2022 NAMĆORI KUĆA MALA 9:0
Jeftenić Dejan
Gavranić Vladimir
3:0
Stevanoić Darko
Lojović Milan
3:0
Šrek Andrija
--x--
3:0
Stevanoić Darko
Gavranić Vladimir
3:0
Jeftenić Dejan
--x--
3:0
Šrek Andrija
Lojović Milan
3:0
Stevanoić Darko
--x--
3:0
Šrek Andrija
Gavranić Vladimir
3:1
Jeftenić Dejan
Lojović Milan
3:0
10. 03/02/2022 SKELA RENT OPTIMISTI 5:4
Petrov Đorđe
Ćirković Goran
3:1
Plavšić Aco
Ramadani Emir
3:0
Dugajlić Jovan
Gigov Slobodan
1:3
Plavšić Aco
Ćirković Goran
0:3
Petrov Đorđe
Gigov Slobodan
3:1
Dugajlić Jovan
Ramadani Emir
3:1
Plavšić Aco
Gigov Slobodan
1:3
Dugajlić Jovan
Ćirković Goran
0:3
Petrov Đorđe
Ramadani Emir
3:0
11. 10/02/2022 DUNAV FIT & FUN - TEMERIN 7:2
Zečević Nenad
Kukić Bojan
1:3
Vasić Milan
Radić Milan
3:1
Knežević Žarko
Žarko Dalibor
3:0
Zečević Nenad
Radić Milan
3:1
Knežević Žarko
Kukić Bojan
3:2
Vasić Milan
Žarko Dalibor
3:0
Knežević Žarko
Radić Milan
3:0
Bikić Ranko
Žarko Dalibor
3:0
Vasić Milan
Kukić Bojan
0:3
11. 10/02/2022 xx SKELA RENT
11. 10/02/2022 X NAMĆORI
11. 10/02/2022 KUĆA MALA HIGIA 0:9
Lojović Milan
Hiler Goran
0:3
Gavranić Vladimir
Rajić Miodrag
0:3
--x--
Jalić Petica
0:3
Gavranić Vladimir
Hiler Goran
0:3
Lojović Milan
Jalić Petica
0:3
--x--
Rajić Miodrag
0:3
Gavranić Vladimir
Jalić Petica
0:3
--x--
Hiler Goran
0:3
Lojović Milan
Rajić Miodrag
0:3
11. 10/02/2022 OPTIMISTI SUPER NOOBS 5:4
Ćirković Goran
Mitrović Miloš
0:3
Gigov Slobodan
Pašić Aleksandar
0:3
Jojić Nikola
Šćekić Zvonko
3:0
Gigov Slobodan
Mitrović Miloš
0:3
Ćirković Goran
Šćekić Zvonko
3:0
Skoko Nikola
Pašić Aleksandar
0:3
Gigov Slobodan
Šćekić Zvonko
3:2
Skoko Nikola
Mitrović Miloš
0:3
Ćirković Goran
Pašić Aleksandar
3:0
11. 10/02/2022 NS SEME SPIN 6 0:9
--x--
Nagy-Bata Karoly
0:3
--x--
Ubović Biljana
0:3
--x--
Mijatović Sanja
0:3
--x--
Nagy-Bata Karoly
0:3
--x--
Mijatović Sanja
0:3
--x--
Ubović Biljana
0:3
--x--
Mijatović Sanja
0:3
--x--
Nagy-Bata Karoly
0:3
--x--
Ubović Biljana
0:3
12. 17/02/2022 DUNAV SKELA RENT 9:0
Vasić Milan
Dugajlić Jovan
3:0
Bikić Ranko
Plavšić Aco
3:0
Knežević Žarko
--x--
3:0
Bikić Ranko
Dugajlić Jovan
3:0
Vasić Milan
--x--
3:0
Knežević Žarko
Plavšić Aco
3:0
Bikić Ranko
--x--
3:0
Knežević Žarko
Dugajlić Jovan
3:0
Zečević Nenad
Plavšić Aco
3:0
12. 17/02/2022 SPIN 6 FIT & FUN - TEMERIN 9:0
Nagy-Bata Karoly
--x--
3:0
Mijatović Sanja
--x--
3:0
Ubović Biljana
--x--
3:0
Mijatović Sanja
--x--
3:0
Nagy-Bata Karoly
--x--
3:0
Ubović Biljana
--x--
3:0
Mijatović Sanja
--x--
3:0
Ubović Biljana
--x--
3:0
Nagy-Bata Karoly
--x--
3:0
12. 17/02/2022 OPTIMISTI NAMĆORI 5:4
Ćirković Goran
Radovančev Igor
1:3
Jojić Nikola
Šrek Andrija
3:2
Gigov Slobodan
Stevanoić Darko
2:3
Jojić Nikola
Radovančev Igor
3:0
Ćirković Goran
Stevanoić Darko
3:0
Gigov Slobodan
Šrek Andrija
0:3
Jojić Nikola
Stevanoić Darko
3:1
Gigov Slobodan
Radovančev Igor
0:3
Ćirković Goran
Šrek Andrija
3:0
12. 17/02/2022 KUĆA MALA NS SEME 0:9
--x--
Kovačević Đuro
0:3
--x--
Mićević Mateja
0:3
--x--
Franeta Filip
0:3
--x--
Kovačević Đuro
0:3
--x--
Franeta Filip
0:3
--x--
Mićević Mateja
0:3
--x--
Franeta Filip
0:3
--x--
Kovačević Đuro
0:3
--x--
Mićević Mateja
0:3
12. 17/02/2022 X HIGIA
12. 17/02/2022 xx SUPER NOOBS
13. 10/03/2022 HIGIA OPTIMISTI 7:2
Lipotanović Milan
Ćirković Goran
0:3
Jalić Petica
Gigov Slobodan
3:0
Hiler Goran
Grujić Aleksandar
3:0
Jalić Petica
Ćirković Goran
3:1
Lipotanović Milan
Grujić Aleksandar
3:0
Hiler Goran
Gigov Slobodan
3:0
Jalić Petica
Grujić Aleksandar
3:0
Hiler Goran
Ćirković Goran
2:3
Lipotanović Milan
Gigov Slobodan
3:0
13. 10/03/2022 SUPER NOOBS DUNAV 1:8
Šćekić Zvonko
Vasić Milan
0:3
Aćimović Dejan
Zečević Nenad
1:3
Pašić Aleksandar
Bikić Ranko
0:3
Aćimović Dejan
Vasić Milan
0:3
Šćekić Zvonko
Bikić Ranko
0:3
Pašić Aleksandar
Zečević Nenad
0:3
Aćimović Dejan
Bikić Ranko
3:2
Pašić Aleksandar
Vasić Milan
0:3
Šćekić Zvonko
Knežević Žarko
0:3
13. 10/03/2022 SKELA RENT FIT & FUN - TEMERIN 9:0
Juhasik Jaroslav
--x--
3:0
Petrov Đorđe
--x--
3:0
Plavšić Aco
--x--
3:0
Petrov Đorđe
--x--
3:0
Juhasik Jaroslav
--x--
3:0
Plavšić Aco
--x--
3:0
Petrov Đorđe
--x--
3:0
Plavšić Aco
--x--
3:0
Juhasik Jaroslav
--x--
3:0
13. 10/03/2022 KUĆA MALA SPIN 6 0:9
--x--
Ubović Biljana
0:3
--x--
Nagy-Bata Karoly
0:3
--x--
Mijatović Sanja
0:3
--x--
Ubović Biljana
0:3
--x--
Mijatović Sanja
0:3
--x--
Nagy-Bata Karoly
0:3
--x--
Mijatović Sanja
0:3
--x--
Ubović Biljana
0:3
--x--
Nagy-Bata Karoly
0:3
13. 10/03/2022 NAMĆORI xx
13. 10/03/2022 NS SEME X
14. 17/03/2022 SPIN 6 SKELA RENT 7:2
Nagy-Bata Karoly
Petrov Đorđe
3:0
Ubović Biljana
Juhasik Jaroslav
1:3
Mijatović Sanja
Dugajlić Jovan
3:0
Ubović Biljana
Petrov Đorđe
3:0
Nagy-Bata Karoly
Dugajlić Jovan
3:0
Mijatović Sanja
Juhasik Jaroslav
3:2
Ubović Biljana
Dugajlić Jovan
3:0
Mijatović Sanja
Petrov Đorđe
3:0
Nagy-Bata Karoly
Juhasik Jaroslav
2:3
14. 17/03/2022 DUNAV NAMĆORI 8:1
Knežević Žarko
Šrek Andrija
3:1
Bikić Ranko
Radovančev Igor
1:3
Zečević Nenad
Derković Ištvan
3:1
Bikić Ranko
Šrek Andrija
3:0
Knežević Žarko
Derković Ištvan
3:0
Zečević Nenad
Radovančev Igor
3:1
Bikić Ranko
Derković Ištvan
3:1
Zečević Nenad
Šrek Andrija
3:0
Knežević Žarko
Radovančev Igor
3:2
14. 17/03/2022 FIT & FUN - TEMERIN SUPER NOOBS 0:9
--x--
Pašić Aleksandar
0:3
--x--
Mitrović Miloš
0:3
--x--
Aćimović Dejan
0:3
--x--
Pašić Aleksandar
0:3
--x--
Aćimović Dejan
0:3
--x--
Mitrović Miloš
0:3
--x--
Aćimović Dejan
0:3
--x--
Pašić Aleksandar
0:3
--x--
Mitrović Miloš
0:3
14. 17/03/2022 OPTIMISTI NS SEME 9:0
Ćirković Goran
--x--
3:0
Ramadani Emir
--x--
3:0
Grujić Aleksandar
--x--
3:0
Ramadani Emir
--x--
3:0
Ćirković Goran
--x--
3:0
Grujić Aleksandar
--x--
3:0
Ramadani Emir
--x--
3:0
Grujić Aleksandar
--x--
3:0
Ćirković Goran
--x--
3:0
14. 17/03/2022 xx HIGIA
14. 17/03/2022 X KUĆA MALA
15. 24/03/2022 KUĆA MALA OPTIMISTI 0:9
--x--
Ramadani Emir
0:3
--x--
Ćirković Goran
0:3
--x--
Jojić Nikola
0:3
--x--
Ramadani Emir
0:3
--x--
Jojić Nikola
0:3
--x--
Ćirković Goran
0:3
--x--
Jojić Nikola
0:3
--x--
Ramadani Emir
0:3
--x--
Ćirković Goran
0:3
15. 24/03/2022 SUPER NOOBS SKELA RENT 0:9
Stanojević Dragan
Petrov Đorđe
0:3
Pašić Aleksandar
Dugajlić Jovan
1:3
Šćekić Zvonko
Juhasik Jaroslav
0:3
Pašić Aleksandar
Petrov Đorđe
0:3
Stanojević Dragan
Juhasik Jaroslav
0:3
Šćekić Zvonko
Dugajlić Jovan
0:3
Pašić Aleksandar
Juhasik Jaroslav
0:3
Šćekić Zvonko
Petrov Đorđe
0:3
Stanojević Dragan
Dugajlić Jovan
0:3
15. 24/03/2022 HIGIA DUNAV 7:2
Rajić Miodrag
Bikić Ranko
2:3
Jalić Petica
Knežević Žarko
3:1
Lipotanović Milan
Vasić Milan
3:0
Jalić Petica
Bikić Ranko
3:1
Hiler Goran
Zečević Nenad
3:2
Lipotanović Milan
Knežević Žarko
3:1
Jalić Petica
Zečević Nenad
3:0
Lipotanović Milan
Bikić Ranko
1:3
Hiler Goran
Knežević Žarko
3:2
15. 24/03/2022 NS SEME xx
15. 24/03/2022 X SPIN 6
15. 24/03/2022 NAMĆORI FIT & FUN - TEMERIN 9:0
Radovančev Igor
--x--
3:0
Šrek Andrija
--x--
3:0
Jeftenić Dejan
--x--
3:0
Šrek Andrija
--x--
3:0
Radovančev Igor
--x--
3:0
Jeftenić Dejan
--x--
3:0
Šrek Andrija
--x--
3:0
Jeftenić Dejan
--x--
3:0
Radovančev Igor
--x--
3:0
16. 31/03/2022 SPIN 6 SUPER NOOBS 6:3
Ubović Biljana
Aćimović Dejan
0:3
Mijatović Sanja
Šćekić Zvonko
3:1
Nagy-Bata Karoly
Pašić Aleksandar
3:0
Mijatović Sanja
Aćimović Dejan
3:0
Ubović Biljana
Pašić Aleksandar
0:3
Nagy-Bata Karoly
Šćekić Zvonko
3:0
Mijatović Sanja
Pašić Aleksandar
3:0
Nagy-Bata Karoly
Aćimović Dejan
3:0
Ubović Biljana
Šćekić Zvonko
0:3
16. 31/03/2022 SKELA RENT NAMĆORI 0:9
--x--
Šrek Andrija
0:3
--x--
Derković Ištvan
0:3
--x--
Radovančev Igor
0:3
--x--
Šrek Andrija
0:3
--x--
Radovančev Igor
0:3
--x--
Derković Ištvan
0:3
--x--
Radovančev Igor
0:3
--x--
Šrek Andrija
0:3
--x--
Derković Ištvan
0:3
16. 31/03/2022 FIT & FUN - TEMERIN HIGIA 0:9
--x--
Jalić Petica
0:3
--x--
Rajić Miodrag
0:3
--x--
Lipotanović Milan
0:3
--x--
Jalić Petica
0:3
--x--
Lipotanović Milan
0:3
--x--
Rajić Miodrag
0:3
--x--
Lipotanović Milan
0:3
--x--
Jalić Petica
0:3
--x--
Rajić Miodrag
0:3
16. 31/03/2022 DUNAV NS SEME 9:0
Bikić Ranko
--x--
3:0
Knežević Žarko
--x--
3:0
Zečević Nenad
Mićević Mateja
3:0
Knežević Žarko
--x--
3:0
Bikić Ranko
Mićević Mateja
3:2
Zečević Nenad
--x--
3:0
Knežević Žarko
Mićević Mateja
3:0
Zečević Nenad
--x--
3:0
Bikić Ranko
--x--
3:0
16. 31/03/2022 OPTIMISTI X
16. 31/03/2022 xx KUĆA MALA
17. 07/04/2022 HIGIA SKELA RENT 9:0
Rajić Miodrag
Petrov Đorđe
3:0
Jalić Petica
Plavšić Aco
3:0
Lipotanović Milan
Juhasik Jaroslav
3:1
Jalić Petica
Petrov Đorđe
3:0
Rajić Miodrag
Juhasik Jaroslav
3:1
Lipotanović Milan
Plavšić Aco
3:0
Jalić Petica
Juhasik Jaroslav
3:1
Lipotanović Milan
Petrov Đorđe
3:0
Hiler Goran
Plavšić Aco
3:1
17. 07/04/2022 KUĆA MALA DUNAV 0:9
--x--
Bikić Ranko
0:3
--x--
Knežević Žarko
0:3
--x--
Vasić Milan
0:3
--x--
Bikić Ranko
0:3
--x--
Vasić Milan
0:3
--x--
Knežević Žarko
0:3
--x--
Vasić Milan
0:3
--x--
Bikić Ranko
0:3
--x--
Knežević Žarko
0:3
17. 07/04/2022 OPTIMISTI SPIN 6 5:4
Ćirković Goran
Nagy-Bata Karoly
3:0
Gigov Slobodan
Ubović Biljana
0:3
Jojić Nikola
Mijatović Sanja
0:3
Gigov Slobodan
Nagy-Bata Karoly
0:3
Ćirković Goran
Mijatović Sanja
3:0
Jojić Nikola
Ubović Biljana
3:0
Gigov Slobodan
Mijatović Sanja
0:3
Jojić Nikola
Nagy-Bata Karoly
3:1
Ćirković Goran
Ubović Biljana
3:0
17. 07/04/2022 NS SEME FIT & FUN - TEMERIN 0:9
--x--
Žarko Dalibor
0:3
--x--
Torbica Marko
0:3
--x--
Kukić Bojan
0:3
--x--
Žarko Dalibor
0:3
--x--
Kukić Bojan
0:3
--x--
Torbica Marko
0:3
--x--
Kukić Bojan
0:3
--x--
Žarko Dalibor
0:3
--x--
Torbica Marko
0:3
17. 07/04/2022 NAMĆORI SUPER NOOBS 9:0
Radovančev Igor
--x--
3:0
Šrek Andrija
--x--
3:0
Jeftenić Dejan
--x--
3:0
Šrek Andrija
--x--
3:0
Radovančev Igor
--x--
3:0
Jeftenić Dejan
--x--
3:0
Šrek Andrija
--x--
3:0
Stevanoić Darko
--x--
3:0
Radovančev Igor
--x--
3:0
18. 14/04/2022 SKELA RENT NS SEME 9:0
Juhasik Jaroslav
--x--
3:0
Dugajlić Jovan
--x--
3:0
Petrov Đorđe
--x--
3:0
Dugajlić Jovan
--x--
3:0
Juhasik Jaroslav
--x--
3:0
Petrov Đorđe
--x--
3:0
Dugajlić Jovan
--x--
3:0
Petrov Đorđe
--x--
3:0
Juhasik Jaroslav
--x--
3:0
18. 14/04/2022 FIT & FUN - TEMERIN KUĆA MALA 9:0
Žarko Dalibor
--x--
3:0
Torbica Marko
--x--
3:0
Kukić Bojan
--x--
3:0
Torbica Marko
--x--
3:1
Žarko Dalibor
--x--
3:0
Kukić Bojan
--x--
3:0
Torbica Marko
--x--
3:0
Kukić Bojan
--x--
3:0
Žarko Dalibor
--x--
3:0
18. 14/04/2022 SPIN 6 NAMĆORI 3:6
Mijatović Sanja
Jeftenić Dejan
1:3
Ilievski Stojan
Radovančev Igor
0:3
Ubović Biljana
Šrek Andrija
1:3
Ilievski Stojan
Jeftenić Dejan
1:3
Mijatović Sanja
Šrek Andrija
3:0
Ubović Biljana
Radovančev Igor
0:3
Ilievski Stojan
Šrek Andrija
3:1
Ubović Biljana
Jeftenić Dejan
1:3
Mijatović Sanja
Radovančev Igor
3:2
18. 14/04/2022 SUPER NOOBS HIGIA 0:9
Pašić Aleksandar
Hiler Goran
1:3
Šćekić Zvonko
Lipotanović Milan
0:3
--x--
Rajić Miodrag
0:3
Šćekić Zvonko
Hiler Goran
1:3
Pašić Aleksandar
Rajić Miodrag
0:3
--x--
Lipotanović Milan
0:3
Šćekić Zvonko
Rajić Miodrag
0:3
--x--
Hiler Goran
0:3
Pašić Aleksandar
Lipotanović Milan
0:3
18. 14/04/2022 DUNAV X
18. 14/04/2022 xx OPTIMISTI
19. 21/04/2022 OPTIMISTI DUNAV 4:5
Ćirković Goran
Vasić Milan
3:1
Jojić Nikola
Bikić Ranko
3:2
Gigov Slobodan
Knežević Žarko
0:3
Jojić Nikola
Vasić Milan
3:2
Ćirković Goran
Knežević Žarko
1:3
Gigov Slobodan
Bikić Ranko
0:3
Jojić Nikola
Knežević Žarko
0:3
Gigov Slobodan
Vasić Milan
0:3
Ćirković Goran
Bikić Ranko
3:0
19. 21/04/2022 KUĆA MALA SKELA RENT 0:9
--x--
Juhasik Jaroslav
0:3
--x--
Plavšić Aco
0:3
--x--
Petrov Đorđe
0:3
--x--
Juhasik Jaroslav
0:3
--x--
Petrov Đorđe
0:3
--x--
Plavšić Aco
0:3
--x--
Petrov Đorđe
0:3
--x--
Juhasik Jaroslav
0:3
--x--
Plavšić Aco
0:3
19. 21/04/2022 HIGIA NAMĆORI 8:1
Rajić Miodrag
Derković Ištvan
3:0
Jalić Petica
Šrek Andrija
3:0
Lipotanović Milan
Jeftenić Dejan
3:0
Jalić Petica
Derković Ištvan
3:1
Hiler Goran
Jeftenić Dejan
1:3
Lipotanović Milan
Šrek Andrija
3:0
Jalić Petica
Jeftenić Dejan
3:1
Lipotanović Milan
Derković Ištvan
3:1
Hiler Goran
Šrek Andrija
3:2
19. 21/04/2022 NS SEME SUPER NOOBS 0:9
--x--
Pašić Aleksandar
0:3
--x--
Mitrović Miloš
0:3
--x--
Šćekić Zvonko
0:3
--x--
Pašić Aleksandar
0:3
--x--
Šćekić Zvonko
0:3
--x--
Mitrović Miloš
0:3
--x--
Šćekić Zvonko
0:3
--x--
Pašić Aleksandar
0:3
--x--
Mitrović Miloš
0:3
19. 21/04/2022 X FIT & FUN - TEMERIN
19. 21/04/2022 xx SPIN 6
20. 28/04/2022 NAMĆORI NS SEME 9:0
Radovančev Igor
--x--
3:0
Jeftenić Dejan
--x--
3:0
Šrek Andrija
--x--
3:0
Jeftenić Dejan
--x--
3:0
Radovančev Igor
--x--
3:0
Šrek Andrija
--x--
3:0
Jeftenić Dejan
--x--
3:0
Šrek Andrija
--x--
3:0
Radovančev Igor
--x--
3:0
20. 28/04/2022 SUPER NOOBS KUĆA MALA 9:0
Aćimović Dejan
--x--
3:0
Mitrović Miloš
--x--
3:0
Pašić Aleksandar
--x--
3:0
Mitrović Miloš
--x--
3:0
Aćimović Dejan
--x--
3:0
Pašić Aleksandar
--x--
3:0
Mitrović Miloš
--x--
3:0
Pašić Aleksandar
--x--
3:0
Stanojević Dragan
--x--
3:0
20. 28/04/2022 FIT & FUN - TEMERIN OPTIMISTI 0:9
--x--
Ćirković Goran
0:3
--x--
Jojić Nikola
0:3
--x--
Gigov Slobodan
0:3
--x--
Ćirković Goran
0:3
--x--
Gigov Slobodan
0:3
--x--
Jojić Nikola
0:3
--x--
Gigov Slobodan
0:3
--x--
Ćirković Goran
0:3
--x--
Jojić Nikola
0:3
20. 28/04/2022 SPIN 6 HIGIA 0:9
Nagy-Bata Karoly
Jalić Petica
0:3
Mijatović Sanja
Rajić Miodrag
0:3
Ubović Biljana
Lipotanović Milan
0:3
Mijatović Sanja
Jalić Petica
1:3
Nagy-Bata Karoly
Lipotanović Milan
2:3
Ubović Biljana
Rajić Miodrag
2:3
Mijatović Sanja
Lipotanović Milan
1:3
Ubović Biljana
Jalić Petica
0:3
Nagy-Bata Karoly
Hiler Goran
0:3
20. 28/04/2022 DUNAV xx
20. 28/04/2022 SKELA RENT X
21. 05/05/2022 X SUPER NOOBS
21. 05/05/2022 xx FIT & FUN - TEMERIN
21. 05/05/2022 KUĆA MALA NAMĆORI 0:9
--x--
Šrek Andrija
0:3
--x--
Radovančev Igor
0:3
--x--
Jeftenić Dejan
0:3
--x--
Šrek Andrija
0:3
--x--
Jeftenić Dejan
0:3
--x--
Radovančev Igor
0:3
--x--
Jeftenić Dejan
0:3
--x--
Šrek Andrija
0:3
--x--
Radovančev Igor
0:3
21. 05/05/2022 OPTIMISTI SKELA RENT 9:0
Ćirković Goran
--x--
3:0
Gigov Slobodan
--x--
3:0
Jojić Nikola
--x--
3:0
Gigov Slobodan
--x--
3:0
Ćirković Goran
--x--
3:0
Jojić Nikola
--x--
3:0
Gigov Slobodan
--x--
3:0
Jojić Nikola
--x--
3:0
Ćirković Goran
--x--
3:0
21. 05/05/2022 DUNAV SPIN 6 7:2
Knežević Žarko
Nagy-Bata Karoly
3:0
Vasić Milan
--x--
3:0
Bikić Ranko
Mijatović Sanja
3:2
Vasić Milan
Nagy-Bata Karoly
2:3
Knežević Žarko
Mijatović Sanja
2:3
Bikić Ranko
--x--
3:0
Vasić Milan
Mijatović Sanja
3:1
Bikić Ranko
Nagy-Bata Karoly
3:1
Knežević Žarko
--x--
3:0
21. 05/05/2022 NS SEME HIGIA 0:9
--x--
Jalić Petica
0:3
--x--
Rajić Miodrag
0:3
--x--
Hiler Goran
0:3
--x--
Jalić Petica
0:3
--x--
Hiler Goran
0:3
--x--
Rajić Miodrag
0:3
--x--
Hiler Goran
0:3
--x--
Jalić Petica
0:3
--x--
Rajić Miodrag
0:3
22. 12/05/2022 SUPER NOOBS OPTIMISTI 6:3
Mitrović Miloš
Ćirković Goran
1:3
Pašić Aleksandar
Ramadani Emir
3:0
Šćekić Zvonko
Jojić Nikola
3:0
Pašić Aleksandar
Ćirković Goran
0:3
Mitrović Miloš
Jojić Nikola
3:0
Šćekić Zvonko
Ramadani Emir
3:0
Pašić Aleksandar
Jojić Nikola
3:0
Šćekić Zvonko
Ćirković Goran
0:3
Mitrović Miloš
Ramadani Emir
3:0
22. 12/05/2022 SPIN 6 NS SEME 9:0
Nagy-Bata Karoly
--x--
3:0
Ubović Biljana
--x--
3:0
Mijatović Sanja
--x--
3:0
Ubović Biljana
--x--
3:0
Nagy-Bata Karoly
--x--
3:0
Mijatović Sanja
--x--
3:0
Ubović Biljana
--x--
3:0
Mijatović Sanja
--x--
3:0
Nagy-Bata Karoly
--x--
3:0
22. 12/05/2022 HIGIA KUĆA MALA 9:0
Lipotanović Milan
--x--
3:0
Rajić Miodrag
--x--
3:0
Hiler Goran
--x--
3:0
Rajić Miodrag
--x--
3:0
Lipotanović Milan
--x--
3:0
Hiler Goran
--x--
3:0
Rajić Miodrag
--x--
3:0
Hiler Goran
--x--
3:0
Lipotanović Milan
--x--
3:0
22. 12/05/2022 FIT & FUN - TEMERIN DUNAV 0:9
--x--
Bikić Ranko
0:3
--x--
Knežević Žarko
0:3
--x--
Vasić Milan
0:3
--x--
Bikić Ranko
0:3
--x--
Vasić Milan
0:3
--x--
Knežević Žarko
0:3
--x--
Vasić Milan
0:3
--x--
Bikić Ranko
0:3
--x--
Knežević Žarko
0:3
22. 12/05/2022 NAMĆORI X
22. 12/05/2022 SKELA RENT xx
Igrač Ekipa +/- P L % P
Bikić, Ranko DUNAV 139:45 43 9 83 561
Ćirković, Goran OPTIMISTI 137:48 41 13 76 541
Lipotanović, Milan HIGIA 130:42 41 7 85 533
Mijatović, Sanja SPIN 6 123:47 38 12 76 501
Nagy-Bata, Karoly SPIN 6 120:45 37 13 74 490
Radovančev, Igor NAMĆORI 123:46 35 11 76 462
Jalić, Petica HIGIA 108:11 36 0 100 460
Šrek, Andrija NAMĆORI 108:78 32 22 59 437
Hiler, Goran HIGIA 108:40 33 8 80 432
Rajić, Miodrag HIGIA 100:18 32 4 89 414
Knežević, Žarko DUNAV 104:32 31 8 79 407
Juhasik, Jaroslav SKELA RENT 97:41 30 8 79 394
Vasić, Milan DUNAV 90:38 27 10 73 358
Ubović, Biljana SPIN 6 85:63 24 21 53 334
Zečević, Nenad DUNAV 83:36 25 9 74 331
Jojić, Nikola OPTIMISTI 78:41 25 9 74 331
Mitrović, Miloš SUPER NOOBS 64:12 21 3 88 272
Jeftenić, Dejan NAMĆORI 61:11 20 2 91 258
Pašić, Aleksandar SUPER NOOBS 56:56 18 18 50 253
Petrov, Đorđe SKELA RENT 58:53 18 16 53 250
Torbica, Marko FIT & FUN - TEMERIN 58:15 18 4 82 235
Gigov, Slobodan OPTIMISTI 46:74 14 22 39 207
Šćekić, Zvonko SUPER NOOBS 42:78 12 25 32 185
Derković, Ištvan NAMĆORI 46:38 13 11 54 180
Kovačević, Đuro NS SEME 44:40 12 12 50 168
Plavšić, Aco SKELA RENT 40:46 11 15 42 160
Aćimović, Dejan SUPER NOOBS 37:14 12 4 75 158
Ramadani, Emir OPTIMISTI 35:42 10 14 42 145
Franeta, Filip NS SEME 38:27 10 9 53 139
Dugajlić, Jovan SKELA RENT 31:38 9 11 45 129
Ilievski, Stojan SPIN 6 28:14 9 4 69 120
Kukić, Bojan FIT & FUN - TEMERIN 26:4 8 1 89 103
Radaković, Vladimir NS SEME 24:3 8 1 89 103
Žarko, Dalibor FIT & FUN - TEMERIN 26:31 7 10 41 102
Lapu, Petar SKELA RENT 19:19 6 5 55 83
Gavranić, Vladimir KUĆA MALA 16:61 4 20 17 76
Stevanoić, Darko NAMĆORI 19:29 5 9 36 75
Radić, Nikola FIT & FUN - TEMERIN 15:31 5 8 38 74
Adlešić, Marijo KUĆA MALA 14:42 4 14 22 69
Mićević, Mateja NS SEME 17:37 4 12 25 66
Lojović, Milan KUĆA MALA 11:57 3 19 14 62
Grujić, Aleksandar OPTIMISTI 9:9 3 3 50 42
Trninić, Maksim FIT & FUN - TEMERIN 8:5 2 1 67 26
Stanojević, Dragan SUPER NOOBS 4:33 1 11 8 26
Gajić, Đorđe NAMĆORI 6:0 2 0 100 25
Skoko, Nikola OPTIMISTI 3:12 1 4 20 17
Radić, Milan FIT & FUN - TEMERIN 9:42 0 14 0 17
Ivanović, Darko NS SEME 3:0 1 0 100 12
Ince, Tarik SUPER NOOBS 2:21 0 7 0 8
Vučen, Goran FIT & FUN - TEMERIN 0:9 0 3 0 3
Gajić, Saša KUĆA MALA 0:6 0 2 0 2
Stojanović, Rajko HIGIA 0:3 0 1 0 1
Tomić, Marko SPIN 6 0:3 0 1 0 1
Došen, Damjan FIT & FUN - TEMERIN 0:0 0 0 0 0
Matić, Miloš HIGIA 0:0 0 0 0 0
Savin, Dragana NS SEME 0:0 0 0 0 0
Novaković, Miodrag NS SEME 0:0 0 0 0 0
DUNAV +/- P L % P
Bikić, Ranko 139:45 43/52 0 83 561
Knežević, Žarko 104:32 31/39 0 79 407
Vasić, Milan 90:38 27/37 0 73 358
Zečević, Nenad 83:36 25/34 0 74 331
OPTIMISTI +/- P L % P
Ćirković, Goran 137:48 41/54 0 76 541
Jojić, Nikola 78:41 25/34 0 74 331
Gigov, Slobodan 46:74 14/36 0 39 207
Ramadani, Emir 35:42 10/24 0 42 145
Grujić, Aleksandar 9:9 3/6 0 50 42
Skoko, Nikola 3:12 1/5 0 20 17
HIGIA +/- P L % P
Lipotanović, Milan 130:42 41/48 0 85 533
Jalić, Petica 108:11 36/36 0 100 460
Hiler, Goran 108:40 33/41 0 80 432
Rajić, Miodrag 100:18 32/36 0 89 414
Stojanović, Rajko 0:3 0/1 0 0 1
Matić, Miloš 0:0 0/0 0 0 0
SPIN 6 +/- P L % P
Mijatović, Sanja 123:47 38/50 0 76 501
Nagy-Bata, Karoly 120:45 37/50 0 74 490
Ubović, Biljana 85:63 24/45 0 53 334
Ilievski, Stojan 28:14 9/13 0 69 120
Tomić, Marko 0:3 0/1 0 0 1
NAMĆORI +/- P L % P
Radovančev, Igor 123:46 35/46 0 76 462
Šrek, Andrija 108:78 32/54 0 59 437
Jeftenić, Dejan 61:11 20/22 0 91 258
Derković, Ištvan 46:38 13/24 0 54 180
Stevanoić, Darko 19:29 5/14 0 36 75
Gajić, Đorđe 6:0 2/2 0 100 25
SKELA RENT +/- P L % P
Juhasik, Jaroslav 97:41 30/38 0 79 394
Petrov, Đorđe 58:53 18/34 0 53 250
Plavšić, Aco 40:46 11/26 0 42 160
Dugajlić, Jovan 31:38 9/20 0 45 129
Lapu, Petar 19:19 6/11 0 55 83
SUPER NOOBS +/- P L % P
Mitrović, Miloš 64:12 21/24 0 88 272
Pašić, Aleksandar 56:56 18/36 0 50 253
Šćekić, Zvonko 42:78 12/37 0 32 185
Aćimović, Dejan 37:14 12/16 0 75 158
Stanojević, Dragan 4:33 1/12 0 8 26
Ince, Tarik 2:21 0/7 0 0 8
FIT & FUN - TEMERIN +/- P L % P
Torbica, Marko 58:15 18/22 0 82 235
Kukić, Bojan 26:4 8/9 0 89 103
Žarko, Dalibor 26:31 7/17 0 41 102
Radić, Nikola 15:31 5/13 0 38 74
Trninić, Maksim 8:5 2/3 0 67 26
Radić, Milan 9:42 0/14 0 0 17
Vučen, Goran 0:9 0/3 0 0 3
Došen, Damjan 0:0 0/0 0 0 0
NS SEME +/- P L % P
Kovačević, Đuro 44:40 12/24 0 50 168
Franeta, Filip 38:27 10/19 0 53 139
Radaković, Vladimir 24:3 8/9 0 89 103
Mićević, Mateja 17:37 4/16 0 25 66
Ivanović, Darko 3:0 1/1 0 100 12
Savin, Dragana 0:0 0/0 0 0 0
Novaković, Miodrag 0:0 0/0 0 0 0
KUĆA MALA +/- P L % P
Gavranić, Vladimir 16:61 4/24 0 17 76
Adlešić, Marijo 14:42 4/18 0 22 69
Lojović, Milan 11:57 3/22 0 14 62
Gajić, Saša 0:6 0/2 0 0 2
FIT & FUN - TEMERIN
Dalibor Žarko
Damjan Došen
Marko Torbica
Bojan Kukić
Nikola Radić
Milan Radić
Goran Vučen
Maksim Trninić
SKELA RENT
Jaroslav Juhasik
Petar Lapu
Aco Plavšić
Đorđe Petrov
Jovan Dugajlić
SUPER NOOBS
Aleksandar Pašić
Miloš Mitrović
Dejan Aćimović
Dragan Stanojević
Zvonko Šćekić
Tarik Ince
NAMĆORI
Andrija Šrek
Ištvan Derković
Đorđe Gajić
Darko Stevanoić
Igor Radovančev
Dejan Jeftenić
HIGIA
Miodrag Rajić
Petica Jalić
Rajko Stojanović
Miloš Matić
Goran Hiler
Milan Lipotanović
NS SEME
Filip Franeta
Dragana Savin
Đuro Kovačević
Darko Ivanović
Miodrag Novaković
Vladimir Radaković
Mateja Mićević
KUĆA MALA
Marijo Adlešić
Milan Lojović
Vladimir Gavranić
Saša Gajić
X
OPTIMISTI
Goran Ćirković
Slobodan Gigov
Nikola Jojić
Aleksandar Grujić
Emir Ramadani
Nikola Skoko
xx
DUNAV
Milan Vasić
Žarko Knežević
Nenad Zečević
Ranko Bikić
SPIN 6
Stojan Ilievski
Karoly Nagy-Bata
Biljana Ubović
Sanja Mijatović
Marko Tomić
Powered by: www.tabletennisscores.com