II Liga

2021-2022

Ekipa Σ Pobeda Poraz Meč + Meč - Diff Bodovi
1 RIBARNICA VUJKE 22 18 4 137 61 76 40
2 EKS-ENT izgradnja 22 17 5 134 64 70 39
3 SENEKTUS 22 16 6 111 87 24 38
4 TRANSNAFTA 22 13 9 95 103 -8 35
5 SPIN 2 22 13 9 96 102 -6 35
6 ALEKSANDAR 22 11 11 101 97 4 33
7 FALI NAM TREĆI 22 11 11 105 93 12 33
8 INTER 22 9 13 96 102 -6 31
9 NUTRICIJA 22 8 14 89 109 -20 30
10 SPIN 3 22 7 15 87 111 -24 29
11 VIKING 22 7 15 80 118 -38 29
12 JAZAVCI 22 2 20 57 141 -84 24
Meč WO
Kolo Datum Domaci Gosti Rezultat
1. 25/10/2021 TRANSNAFTA NUTRICIJA 5:4
Anjušak Milan
Davidović Nenad
3:1
Bažik Pavel
Šilić Milan
3:2
Kanja Ljudevit
Krivokuća Nenad
0:3
Bažik Pavel
Davidović Nenad
3:0
Anjušak Milan
Krivokuća Nenad
2:3
Kanja Ljudevit
Šilić Milan
1:3
Bažik Pavel
Krivokuća Nenad
3:0
Kanja Ljudevit
Davidović Nenad
3:1
Anjušak Milan
Šilić Milan
1:3
1. 25/10/2021 SPIN 2 ALEKSANDAR 7:2
Perić-Ranković Borislava
Katanić Arsenije
0:3
Vajagić Dragan
Ristanović Žika
3:1
Kepčija Dejan
Ćurić Siniša
3:0
Vajagić Dragan
Katanić Arsenije
0:3
Perić-Ranković Borislava
Ćurić Siniša
3:0
Kepčija Dejan
Ristanović Žika
3:0
Vajagić Dragan
Ćurić Siniša
3:1
Kepčija Dejan
Katanić Arsenije
3:0
Perić-Ranković Borislava
Ristanović Žika
3:0
1. 25/10/2021 SENEKTUS FALI NAM TREĆI 5:4
Savić Stefan
Stefanović Igor
1:3
Vilovski Slobodan
Josić Nikola
3:0
Savović Milija
Stankov Bojan
3:0
Vilovski Slobodan
Stefanović Igor
3:1
Savić Stefan
Stankov Bojan
3:1
Savović Milija
Josić Nikola
2:3
Vilovski Slobodan
Stankov Bojan
3:1
Vučinić Željko
Stefanović Igor
1:3
Savić Stefan
Josić Nikola
2:3
1. 25/10/2021 VIKING RIBARNICA VUJKE 2:7
--x--
Jockov Sima
0:3
Čičevski Konstantin
Mitrović Budimir
3:0
Mohači Imre
Đokić Nenad
1:3
Čičevski Konstantin
Jockov Sima
3:0
--x--
Đokić Nenad
0:3
Mohači Imre
Mitrović Budimir
0:3
Čičevski Konstantin
Đokić Nenad
0:3
Mohači Imre
Jockov Sima
1:3
--x--
Mitrović Budimir
0:3
1. 25/10/2021 JAZAVCI EKS-ENT izgradnja 3:6
--x--
Tomić Lazar
0:3
Ilić Mladen
Pavlović Jovan
3:1
Majstorović Veljko
Kozomora Filip
1:3
Ilić Mladen
Tomić Lazar
0:3
--x--
Kozomora Filip
0:3
Majstorović Veljko
Pavlović Jovan
3:1
Ilić Mladen
Kozomora Filip
3:0
Majstorović Veljko
Tomić Lazar
1:3
--x--
Pavlović Jovan
0:3
1. 25/10/2021 INTER SPIN 3 5:4
Štajner Boris
Todorović Marko
1:3
Đokić Zoran
Matić Nada
3:0
Isakovski Marijan
Homa Miroslav
3:2
Đokić Zoran
Todorović Marko
1:3
Štajner Boris
Homa Miroslav
0:3
Isakovski Marijan
Matić Nada
3:0
Đokić Zoran
Homa Miroslav
3:1
Isakovski Marijan
Todorović Marko
0:3
Štajner Boris
Matić Nada
3:0
2. 01/11/2021 FALI NAM TREĆI SPIN 2 6:3
Janaćković Stefan
Perić-Ranković Borislava
3:1
Stefanović Igor
Kepčija Dejan
0:3
Josić Nikola
Bunčić Dragan
3:0
Stefanović Igor
Perić-Ranković Borislava
3:2
Janaćković Stefan
Bunčić Dragan
3:1
Josić Nikola
Kepčija Dejan
1:3
Stefanović Igor
Bunčić Dragan
3:1
Josić Nikola
Perić-Ranković Borislava
3:0
Janaćković Stefan
Kepčija Dejan
0:3
2. 01/11/2021 SPIN 3 ALEKSANDAR 4:5
Matić Nada
Ristanović Žika
2:3
Todorović Marko
Ćurić Siniša
3:0
Homa Miroslav
Katanić Arsenije
0:3
Todorović Marko
Ristanović Žika
3:0
Matić Nada
Katanić Arsenije
1:3
Homa Miroslav
Ćurić Siniša
3:0
Todorović Marko
Katanić Arsenije
3:0
Homa Miroslav
Ristanović Žika
0:3
Matić Nada
Ćurić Siniša
2:3
2. 01/11/2021 INTER TRANSNAFTA 4:5
Štajner Boris
Turan Pavel
0:3
Čonkić Zoran
Bažik Pavel
3:1
Đokić Zoran
Jandrić Milan
3:0
Čonkić Zoran
Turan Pavel
1:3
Štajner Boris
Jandrić Milan
1:3
Đokić Zoran
Bažik Pavel
3:0
Čonkić Zoran
Jandrić Milan
1:3
Đokić Zoran
Kanja Ljudevit
3:1
Štajner Boris
Bažik Pavel
0:3
2. 01/11/2021 NUTRICIJA VIKING 5:4
Šilić Milan
Varga Sabolč
1:3
Krivokuća Nenad
Mohači Imre
3:0
Davidović Nenad
Čičevski Konstantin
3:2
Krivokuća Nenad
Varga Sabolč
1:3
Šilić Milan
Čičevski Konstantin
3:1
Davidović Nenad
Mohači Imre
3:0
Krivokuća Nenad
Čičevski Konstantin
0:3
Davidović Nenad
Varga Sabolč
0:3
Šilić Milan
Mohači Imre
3:0
2. 01/11/2021 EKS-ENT izgradnja SENEKTUS 3:6
Tomić Lazar
Savović Milija
3:0
Pavlović Jovan
Vilovski Slobodan
0:3
Kozomora Filip
Savić Stefan
3:1
Pavlović Jovan
Savović Milija
1:3
Tomić Lazar
Savić Stefan
3:1
Kozomora Filip
Vilovski Slobodan
0:3
Pavlović Jovan
Savić Stefan
0:3
Kozomora Filip
Savović Milija
0:3
Tomić Lazar
Vilovski Slobodan
0:3
2. 01/11/2021 RIBARNICA VUJKE JAZAVCI 9:0
Đokić Nenad
Ilić Mladen
3:1
Jockov Jovan
Majstorović Veljko
3:0
Jockov Sima
Kurjakov Nebojša
3:0
Jockov Jovan
Ilić Mladen
3:0
Đokić Nenad
Kurjakov Nebojša
3:0
Jockov Sima
Majstorović Veljko
3:2
Jockov Jovan
Kurjakov Nebojša
3:0
Jockov Sima
Ilić Mladen
3:1
Đokić Nenad
Majstorović Veljko
3:1
3. 08/11/2021 RIBARNICA VUJKE SENEKTUS 5:4
Jockov Sima
Vilovski Slobodan
1:3
Đokić Nenad
Savović Milija
0:3
Jockov Jovan
Savić Stefan
3:1
Đokić Nenad
Vilovski Slobodan
1:3
Jockov Sima
Savić Stefan
3:2
Jockov Jovan
Savović Milija
3:2
Đokić Nenad
Savić Stefan
3:2
Jockov Jovan
Vilovski Slobodan
3:0
Stepanović Lazar
Savović Milija
2:3
3. 08/11/2021 SPIN 2 EKS-ENT izgradnja 6:3
Kepčija Dejan
Kozomora Filip
3:0
Vajagić Dragan
Gajin Stefan
3:0
Perić-Ranković Borislava
Tomić Lazar
3:2
Vajagić Dragan
Kozomora Filip
2:3
Kepčija Dejan
Tomić Lazar
3:2
Perić-Ranković Borislava
Gajin Stefan
3:2
Vajagić Dragan
Tomić Lazar
0:3
Perić-Ranković Borislava
Kozomora Filip
2:3
Kepčija Dejan
Gajin Stefan
3:0
3. 08/11/2021 TRANSNAFTA SPIN 3 5:4
Bažik Pavel
Todorović Marko
0:3
Lomen Miroslav
Homa Miroslav
3:0
Turan Pavel
Dragin Goran
0:3
Lomen Miroslav
Todorović Marko
1:3
Bažik Pavel
Dragin Goran
3:0
Turan Pavel
Homa Miroslav
3:0
Lomen Miroslav
Dragin Goran
3:0
Ponjičan Ondrej
Todorović Marko
2:3
Bažik Pavel
Homa Miroslav
3:0
3. 08/11/2021 JAZAVCI NUTRICIJA 4:5
Ilić Mladen
Davidović Nenad
3:1
Majstorović Veljko
--x--
3:0
Kurjakov Nebojša
Šilić Milan
1:3
Majstorović Veljko
Davidović Nenad
2:3
Ilić Mladen
Šilić Milan
2:3
Kurjakov Nebojša
--x--
3:0
Majstorović Veljko
Šilić Milan
2:3
Kurjakov Nebojša
Davidović Nenad
1:3
Ilić Mladen
--x--
3:0
3. 08/11/2021 VIKING INTER 2:7
Čičevski Konstantin
Čupić Vlada
1:3
Lučić Marko
Čonkić Zoran
2:3
Mohači Imre
Đokić Zoran
0:3
Lučić Marko
Čupić Vlada
2:3
Čičevski Konstantin
Đokić Zoran
0:3
Mohači Imre
Čonkić Zoran
0:3
Lučić Marko
Đokić Zoran
3:2
Mohači Imre
Čupić Vlada
0:3
Čičevski Konstantin
Čonkić Zoran
3:2
3. 08/11/2021 ALEKSANDAR FALI NAM TREĆI 4:5
Ćurić Siniša
Josić Nikola
3:1
Antičević Robert
Stefanović Igor
0:3
Ristanović Žika
--x--
3:0
Antičević Robert
Josić Nikola
1:3
Ćurić Siniša
--x--
3:0
Ristanović Žika
Stefanović Igor
1:3
Antičević Robert
--x--
3:0
Ristanović Žika
Josić Nikola
1:3
Ćurić Siniša
Stefanović Igor
2:3
4. 15/11/2021 RIBARNICA VUJKE SPIN 2 6:3
Simovljević Rastko
Bunčić Dragan
3:1
Popov Nikola
Kepčija Dejan
2:3
Jockov Jovan
Perić-Ranković Borislava
3:0
Popov Nikola
Bunčić Dragan
3:0
Simovljević Rastko
Perić-Ranković Borislava
3:0
Đokić Nenad
Kepčija Dejan
0:3
Popov Nikola
Perić-Ranković Borislava
3:0
Đokić Nenad
Bunčić Dragan
3:2
Simovljević Rastko
Kepčija Dejan
0:3
4. 15/11/2021 SPIN 3 FALI NAM TREĆI 4:5
Todorović Marko
Josić Nikola
3:1
Dragin Goran
Janaćković Stefan
0:3
Homa Miroslav
Stefanović Igor
0:3
--x--
Josić Nikola
1:3
Todorović Marko
Stefanović Igor
3:2
Homa Miroslav
Janaćković Stefan
3:1
Dragin Goran
Stefanović Igor
0:3
Matić Nada
Josić Nikola
2:3
Todorović Marko
Janaćković Stefan
3:0
4. 15/11/2021 NUTRICIJA SENEKTUS 4:5
Šilić Milan
Vilovski Slobodan
0:3
Krivokuća Nenad
Savović Milija
3:1
Davidović Nenad
Savić Stefan
3:2
Krivokuća Nenad
Vilovski Slobodan
0:3
Šilić Milan
Savić Stefan
3:0
Davidović Nenad
Savović Milija
2:3
Krivokuća Nenad
Savić Stefan
3:2
Davidović Nenad
Vilovski Slobodan
2:3
Šilić Milan
Savović Milija
1:3
4. 15/11/2021 EKS-ENT izgradnja ALEKSANDAR 3:6
Tomić Lazar
Antičević Robert
3:0
Kozomora Filip
Ristanović Žika
3:1
Gajin Stefan
Katanić Arsenije
0:3
Kozomora Filip
Ćurić Siniša
3:1
Tomić Lazar
Katanić Arsenije
0:3
Gajin Stefan
Ristanović Žika
1:3
Kozomora Filip
Katanić Arsenije
0:3
Gajin Stefan
Ćurić Siniša
0:3
Tomić Lazar
Ristanović Žika
0:3
4. 15/11/2021 TRANSNAFTA VIKING 4:5
Kanja Ljudevit
Čičevski Konstantin
0:3
Jandrić Milan
Lučić Marko
1:3
Bažik Pavel
Mohači Imre
3:1
Jandrić Milan
Čičevski Konstantin
3:1
Kanja Ljudevit
Mohači Imre
3:2
Bažik Pavel
Lučić Marko
0:3
Jandrić Milan
Mohači Imre
3:0
Bažik Pavel
Čičevski Konstantin
1:3
Anjušak Milan
Lukić Manojlo
1:3
4. 15/11/2021 INTER JAZAVCI 9:0
Štajner Boris
--x--
3:0
Đokić Zoran
--x--
3:0
Čonkić Zoran
Majstorović Veljko
3:0
Đokić Zoran
--x--
3:0
Štajner Boris
Majstorović Veljko
3:0
Čonkić Zoran
--x--
3:0
Đokić Zoran
Majstorović Veljko
3:0
Čonkić Zoran
--x--
3:0
Štajner Boris
--x--
3:0
5. 22/11/2021 VIKING SPIN 3 3:6
Mohači Imre
Dragin Goran
0:3
Lučić Marko
Homa Miroslav
3:0
Čičevski Konstantin
Todorović Marko
0:3
Lučić Marko
Dragin Goran
3:1
Mohači Imre
Todorović Marko
0:3
Čičevski Konstantin
Homa Miroslav
1:3
Lučić Marko
Todorović Marko
1:3
Čičevski Konstantin
Dragin Goran
3:0
Mohači Imre
Homa Miroslav
0:3
5. 22/11/2021 SPIN 2 NUTRICIJA 6:3
Džudžar Igor
Šilić Milan
0:3
Bunčić Dragan
Davidović Nenad
3:2
Kepčija Dejan
Krivokuća Nenad
3:0
Bunčić Dragan
Šilić Milan
2:3
Džudžar Igor
Krivokuća Nenad
3:1
Kepčija Dejan
Davidović Nenad
3:1
Bunčić Dragan
Krivokuća Nenad
1:3
Kepčija Dejan
Šilić Milan
3:0
Džudžar Igor
Davidović Nenad
3:1
5. 22/11/2021 SENEKTUS INTER 6:3
Vilovski Slobodan
Čonkić Zoran
3:1
Savović Milija
Štajner Boris
3:1
Savić Stefan
Đokić Zoran
0:3
Savović Milija
Čonkić Zoran
3:0
Vilovski Slobodan
Đokić Zoran
3:0
Savić Stefan
Štajner Boris
3:2
Savović Milija
Đokić Zoran
1:3
Savić Stefan
Čonkić Zoran
0:3
Vilovski Slobodan
Štajner Boris
3:1
5. 22/11/2021 FALI NAM TREĆI EKS-ENT izgradnja 4:5
Josić Nikola
Tomić Lazar
0:3
Stefanović Igor
Kozomora Filip
1:3
Janaćković Stefan
Gajin Stefan
3:0
Stefanović Igor
Tomić Lazar
0:3
Josić Nikola
Gajin Stefan
2:3
Janaćković Stefan
Kozomora Filip
0:3
Stefanović Igor
Gajin Stefan
3:0
Janaćković Stefan
Tomić Lazar
3:1
Josić Nikola
Kozomora Filip
2:3
5. 22/11/2021 ALEKSANDAR RIBARNICA VUJKE 5:4
Ćurić Siniša
Jockov Sima
3:1
Katanić Arsenije
Đokić Nenad
3:0
Antičević Robert
Jockov Jovan
0:3
Katanić Arsenije
Jockov Sima
3:0
Ćurić Siniša
Jockov Jovan
0:3
Antičević Robert
Đokić Nenad
3:2
Katanić Arsenije
Jockov Jovan
0:3
Antičević Robert
Jockov Sima
3:0
Ćurić Siniša
Đokić Nenad
2:3
5. 22/11/2021 JAZAVCI TRANSNAFTA 5:4
Ilić Mladen
Bažik Pavel
1:3
Kurjakov Nebojša
Anjušak Milan
3:1
Majstorović Veljko
Turan Pavel
0:3
Kurjakov Nebojša
Bažik Pavel
0:3
Ilić Mladen
Turan Pavel
3:0
Majstorović Veljko
Anjušak Milan
3:0
Kurjakov Nebojša
Turan Pavel
0:3
Majstorović Veljko
Bažik Pavel
3:1
Ilić Mladen
Anjušak Milan
3:0
6. 29/11/2021 INTER SPIN 2 7:2
Štajner Boris
Vajagić Dragan
3:2
Đokić Zoran
Perić-Ranković Borislava
3:0
Čonkić Zoran
Bunčić Dragan
3:0
Đokić Zoran
Vajagić Dragan
3:0
Štajner Boris
Bunčić Dragan
3:2
Čonkić Zoran
Perić-Ranković Borislava
2:3
Đokić Zoran
Bunčić Dragan
3:0
Čonkić Zoran
Vajagić Dragan
3:0
Štajner Boris
Perić-Ranković Borislava
2:3
6. 29/11/2021 SPIN 3 EKS-ENT izgradnja 5:4
Matić Nada
Tomić Lazar
1:3
Todorović Marko
Kozomora Filip
3:1
Homa Miroslav
Pavlović Jovan
3:0
Todorović Marko
Tomić Lazar
3:0
Matić Nada
Pavlović Jovan
3:0
Homa Miroslav
Kozomora Filip
0:3
Todorović Marko
Pavlović Jovan
3:0
Homa Miroslav
Tomić Lazar
1:3
Matić Nada
Kozomora Filip
0:3
6. 29/11/2021 RIBARNICA VUJKE FALI NAM TREĆI 6:3
Simovljević Rastko
Janaćković Stefan
3:2
Đokić Nenad
Stefanović Igor
2:3
Jockov Jovan
Josić Nikola
3:1
Đokić Nenad
Janaćković Stefan
1:3
Simovljević Rastko
Josić Nikola
2:3
Jockov Jovan
Stefanović Igor
3:1
Đokić Nenad
Josić Nikola
3:2
Jockov Jovan
Janaćković Stefan
3:0
Simovljević Rastko
Stefanović Igor
3:1
6. 29/11/2021 NUTRICIJA ALEKSANDAR 5:4
Davidović Nenad
Antičević Robert
2:3
Krivokuća Nenad
Ćurić Siniša
3:0
Šilić Milan
Katanić Arsenije
3:2
Krivokuća Nenad
Antičević Robert
3:1
Davidović Nenad
Katanić Arsenije
1:3
Šilić Milan
Ćurić Siniša
0:3
Krivokuća Nenad
Katanić Arsenije
0:3
Šilić Milan
Antičević Robert
3:2
Davidović Nenad
Ćurić Siniša
3:0
6. 29/11/2021 TRANSNAFTA SENEKTUS 5:4
Bažik Pavel
Savović Milija
3:0
Lomen Miroslav
Vilovski Slobodan
3:1
Turan Pavel
Savić Stefan
3:0
Lomen Miroslav
Savović Milija
3:0
Bažik Pavel
Savić Stefan
3:0
Ponjičan Ondrej
Vilovski Slobodan
0:3
Anjušak Milan
Savić Stefan
0:3
Ponjičan Ondrej
Savović Milija
1:3
Bažik Pavel
Vilovski Slobodan
2:3
6. 29/11/2021 VIKING JAZAVCI 4:5
Čičevski Konstantin
Kurjakov Nebojša
3:0
Lučić Marko
Ilić Mladen
3:1
Mohači Imre
Majstorović Veljko
0:3
Lučić Marko
Kurjakov Nebojša
3:1
Čičevski Konstantin
Majstorović Veljko
1:3
Mohači Imre
Ilić Mladen
0:3
Lučić Marko
Majstorović Veljko
3:1
Mohači Imre
Kurjakov Nebojša
2:3
Čičevski Konstantin
Ilić Mladen
0:3
7. 06/12/2021 SPIN 2 TRANSNAFTA 3:6
Perić-Ranković Borislava
Turan Pavel
3:0
Vajagić Dragan
Bažik Pavel
0:3
Bunčić Dragan
Lomen Miroslav
0:3
Vajagić Dragan
Turan Pavel
3:2
Perić-Ranković Borislava
Lomen Miroslav
0:3
Bunčić Dragan
Bažik Pavel
2:3
Vajagić Dragan
Lomen Miroslav
0:3
Bunčić Dragan
Anjušak Milan
3:1
Perić-Ranković Borislava
Bažik Pavel
2:3
7. 06/12/2021 JAZAVCI SPIN 3 4:5
Kurjakov Nebojša
Homa Miroslav
3:1
Ilić Mladen
Dragin Goran
3:1
Majstorović Veljko
Todorović Marko
0:3
Ilić Mladen
Matić Nada
3:1
Kurjakov Nebojša
Todorović Marko
0:3
Majstorović Veljko
Dragin Goran
2:3
Ilić Mladen
Todorović Marko
0:3
Majstorović Veljko
Matić Nada
3:2
Kurjakov Nebojša
Dragin Goran
1:3
7. 06/12/2021 ALEKSANDAR INTER 4:5
Ćurić Siniša
Čonkić Zoran
0:3
Katanić Arsenije
Štajner Boris
3:0
Antičević Robert
Đokić Zoran
1:3
Katanić Arsenije
Čonkić Zoran
3:0
Ćurić Siniša
Đokić Zoran
0:3
Antičević Robert
Štajner Boris
3:1
Katanić Arsenije
Đokić Zoran
0:3
Antičević Robert
Čonkić Zoran
3:0
Ćurić Siniša
Štajner Boris
0:3
7. 06/12/2021 SENEKTUS VIKING 4:5
Savović Milija
Varga Sabolč
3:1
Vilovski Slobodan
Čičevski Konstantin
3:1
Savić Stefan
Lučić Marko
1:3
Vilovski Slobodan
Varga Sabolč
3:0
Savović Milija
Lučić Marko
0:3
Savić Stefan
Čičevski Konstantin
2:3
Vilovski Slobodan
Lučić Marko
2:3
Savović Milija
Varga Sabolč
3:1
Savović Milija
Čičevski Konstantin
2:3
7. 06/12/2021 EKS-ENT izgradnja RIBARNICA VUJKE 6:3
Tomić Lazar
Jockov Jovan
0:3
Puhača Mladen
Jockov Sima
3:0
Kozomora Filip
Đokić Nenad
3:2
Puhača Mladen
Jockov Jovan
0:3
Tomić Lazar
Đokić Nenad
3:1
Kozomora Filip
Jockov Sima
3:0
Puhača Mladen
Đokić Nenad
3:0
Kozomora Filip
Jockov Jovan
1:3
Tomić Lazar
Jockov Sima
3:0
7. 06/12/2021 FALI NAM TREĆI NUTRICIJA 4:5
Josić Nikola
Davidović Nenad
2:3
Janaćković Stefan
Šilić Milan
3:0
Stefanović Igor
Krivokuća Nenad
3:0
Janaćković Stefan
Davidović Nenad
2:3
Josić Nikola
Krivokuća Nenad
3:0
Stefanović Igor
Šilić Milan
2:3
Janaćković Stefan
Krivokuća Nenad
3:1
Stefanović Igor
Davidović Nenad
2:3
Josić Nikola
Šilić Milan
0:3
8. 20/12/2021 VIKING SPIN 2 2:7
Čičevski Konstantin
Perić-Ranković Borislava
1:3
Lučić Marko
Kepčija Dejan
0:3
Varga Sabolč
Bunčić Dragan
1:3
Lučić Marko
Perić-Ranković Borislava
2:3
Čičevski Konstantin
Bunčić Dragan
3:2
Varga Sabolč
Kepčija Dejan
0:3
Lučić Marko
Bunčić Dragan
3:1
Varga Sabolč
Perić-Ranković Borislava
0:3
Čičevski Konstantin
Kepčija Dejan
0:3
8. 20/12/2021 SPIN 3 RIBARNICA VUJKE 2:7
Dragin Goran
Đokić Nenad
1:3
Todorović Marko
Simovljević Rastko
0:3
Homa Miroslav
Popov Nikola
0:3
Todorović Marko
Đokić Nenad
0:3
Dragin Goran
Popov Nikola
0:3
Homa Miroslav
Simovljević Rastko
0:3
Todorović Marko
Popov Nikola
0:3
Homa Miroslav
Đokić Nenad
3:0
Dragin Goran
Jockov Jovan
3:1
8. 20/12/2021 TRANSNAFTA ALEKSANDAR 6:3
Ponjičan Ondrej
Antičević Robert
3:1
Lomen Miroslav
Ćurić Siniša
3:0
Bažik Pavel
Katanić Arsenije
1:3
Lomen Miroslav
Antičević Robert
3:1
Ponjičan Ondrej
Katanić Arsenije
0:3
Bažik Pavel
Ćurić Siniša
3:0
Lomen Miroslav
Katanić Arsenije
3:0
Bažik Pavel
Antičević Robert
2:3
Ponjičan Ondrej
Ćurić Siniša
3:2
8. 20/12/2021 JAZAVCI SENEKTUS 3:6
Kurjakov Nebojša
Savović Milija
0:3
Ilić Mladen
Vilovski Slobodan
1:3
Majstorović Veljko
Savić Stefan
3:2
Ilić Mladen
Savović Milija
3:2
Kurjakov Nebojša
Savić Stefan
1:3
Majstorović Veljko
Vilovski Slobodan
1:3
Ilić Mladen
Savić Stefan
3:0
Majstorović Veljko
Savović Milija
2:3
Kurjakov Nebojša
Vilovski Slobodan
0:3
8. 20/12/2021 INTER FALI NAM TREĆI 2:7
Čonkić Zoran
Josić Nikola
2:3
Đokić Zoran
Janaćković Stefan
1:3
Štajner Boris
Stefanović Igor
1:3
Đokić Zoran
Josić Nikola
3:0
Čonkić Zoran
Stefanović Igor
1:3
Štajner Boris
Janaćković Stefan
1:3
Đokić Zoran
Stefanović Igor
3:1
Štajner Boris
Josić Nikola
2:3
Čonkić Zoran
Janaćković Stefan
0:3
8. 20/12/2021 NUTRICIJA EKS-ENT izgradnja 3:6
Krivokuća Nenad
Tomić Lazar
0:3
Šilić Milan
Puhača Mladen
1:3
Davidović Nenad
Kozomora Filip
3:2
Šilić Milan
Tomić Lazar
1:3
Krivokuća Nenad
Kozomora Filip
2:3
Davidović Nenad
Puhača Mladen
0:3
Šilić Milan
Kozomora Filip
3:1
Davidović Nenad
Tomić Lazar
3:2
Krivokuća Nenad
Puhača Mladen
0:3
9. 27/12/2021 SPIN 2 JAZAVCI 5:4
Perić-Ranković Borislava
Kurjakov Nebojša
3:0
Kepčija Dejan
Majstorović Veljko
3:0
Bunčić Dragan
Ilić Mladen
1:3
Kepčija Dejan
Kurjakov Nebojša
3:1
Perić-Ranković Borislava
Ilić Mladen
3:0
Bunčić Dragan
Majstorović Veljko
0:3
Kepčija Dejan
Ilić Mladen
3:0
Bunčić Dragan
Kurjakov Nebojša
2:3
Perić-Ranković Borislava
Majstorović Veljko
2:3
9. 27/12/2021 FALI NAM TREĆI TRANSNAFTA 8:1
Josić Nikola
Ponjičan Ondrej
3:0
Stefanović Igor
--x--
3:0
Stanković Nikola
Anjušak Milan
3:0
Stefanović Igor
Ponjičan Ondrej
3:2
Josić Nikola
Anjušak Milan
3:0
Stanković Nikola
--x--
3:0
Stefanović Igor
Anjušak Milan
3:1
Stanković Nikola
Ponjičan Ondrej
0:3
Josić Nikola
--x--
3:0
9. 27/12/2021 SENEKTUS SPIN 3 5:4
Vilovski Slobodan
Homa Miroslav
3:0
Savić Stefan
Dragin Goran
3:0
Savović Milija
Todorović Marko
0:3
Savić Stefan
Homa Miroslav
1:3
Vilovski Slobodan
Todorović Marko
1:3
Savović Milija
Dragin Goran
3:2
Savić Stefan
Todorović Marko
1:3
Savović Milija
Homa Miroslav
3:2
Vilovski Slobodan
Dragin Goran
3:1
9. 27/12/2021 RIBARNICA VUJKE NUTRICIJA 6:3
Jockov Sima
Šilić Milan
1:3
Đokić Nenad
Krivokuća Nenad
3:1
Jockov Jovan
Davidović Nenad
3:1
Đokić Nenad
Šilić Milan
1:3
Stepanović Lazar
Davidović Nenad
3:1
Jockov Jovan
Krivokuća Nenad
3:0
Đokić Nenad
Davidović Nenad
3:2
Jockov Jovan
Šilić Milan
3:0
Stepanović Lazar
Krivokuća Nenad
2:3
9. 27/12/2021 EKS-ENT izgradnja INTER 8:1
Tomić Lazar
Isakovski Marijan
3:0
Puhača Mladen
Štajner Boris
3:0
Kozomora Filip
Đokić Zoran
0:3
Puhača Mladen
Isakovski Marijan
3:0
Tomić Lazar
Đokić Zoran
3:2
Kozomora Filip
Štajner Boris
3:0
Puhača Mladen
Đokić Zoran
3:1
Kozomora Filip
Isakovski Marijan
3:1
Tomić Lazar
Štajner Boris
3:1
9. 27/12/2021 ALEKSANDAR VIKING 6:3
Katanić Arsenije
Čičevski Konstantin
3:0
Antičević Robert
Mohači Imre
3:0
Ristanović Žika
Lučić Marko
1:3
Antičević Robert
Čičevski Konstantin
3:1
Katanić Arsenije
Lučić Marko
2:3
Ristanović Žika
Mohači Imre
3:0
Antičević Robert
Lučić Marko
0:3
Ristanović Žika
Čičevski Konstantin
3:0
Katanić Arsenije
Mohači Imre
3:0
10. 17/01/2022 SENEKTUS SPIN 2 3:6
Vilovski Slobodan
Perić-Ranković Borislava
3:1
Savović Milija
Bunčić Dragan
1:3
Vučinić Željko
Kepčija Dejan
0:3
Savović Milija
Perić-Ranković Borislava
3:1
Vilovski Slobodan
Kepčija Dejan
1:3
Vučinić Željko
Bunčić Dragan
0:3
Savović Milija
Kepčija Dejan
2:3
Vučinić Željko
Perić-Ranković Borislava
0:3
Vilovski Slobodan
Bunčić Dragan
3:0
10. 17/01/2022 SPIN 3 NUTRICIJA 6:3
Dragin Goran
Krivokuća Nenad
1:3
Todorović Marko
Šilić Milan
3:1
Homa Miroslav
Davidović Nenad
3:0
Todorović Marko
Krivokuća Nenad
1:3
Dragin Goran
Davidović Nenad
3:0
Homa Miroslav
Šilić Milan
3:0
Todorović Marko
Davidović Nenad
3:0
Homa Miroslav
Krivokuća Nenad
1:3
Dragin Goran
Šilić Milan
3:1
10. 17/01/2022 JAZAVCI ALEKSANDAR 3:6
--x--
Katanić Arsenije
0:3
Ilić Mladen
Antičević Robert
0:3
Majstorović Veljko
Ristanović Žika
3:1
Ilić Mladen
Katanić Arsenije
3:0
--x--
Ristanović Žika
0:3
Majstorović Veljko
Antičević Robert
2:3
Ilić Mladen
Ćurić Siniša
3:0
Majstorović Veljko
Katanić Arsenije
0:3
--x--
Antičević Robert
0:3
10. 17/01/2022 VIKING FALI NAM TREĆI 3:6
Mohači Imre
Janaćković Stefan
0:3
Čičevski Konstantin
Stefanović Igor
2:3
Lučić Marko
Josić Nikola
3:2
Čičevski Konstantin
Janaćković Stefan
2:3
Mohači Imre
Josić Nikola
0:3
Lučić Marko
Stefanović Igor
3:2
Čičevski Konstantin
Josić Nikola
0:3
Lučić Marko
Janaćković Stefan
3:1
Mohači Imre
Stefanović Igor
0:3
10. 17/01/2022 TRANSNAFTA EKS-ENT izgradnja 4:5
Bažik Pavel
Tomić Lazar
0:3
Lomen Miroslav
Kozomora Filip
3:0
Turan Pavel
Puhača Mladen
0:3
Lomen Miroslav
Tomić Lazar
3:2
Bažik Pavel
Puhača Mladen
0:3
Turan Pavel
Kozomora Filip
3:0
Lomen Miroslav
Puhača Mladen
1:3
Turan Pavel
Tomić Lazar
1:3
Bažik Pavel
Kozomora Filip
3:1
10. 17/01/2022 INTER RIBARNICA VUJKE 3:6
Štajner Boris
Mitrović Budimir
1:3
Đokić Zoran
Jockov Jovan
1:3
Čonkić Zoran
Đokić Nenad
2:3
Đokić Zoran
Mitrović Budimir
3:0
Štajner Boris
Đokić Nenad
1:3
Čonkić Zoran
Jockov Jovan
0:3
Đokić Zoran
Đokić Nenad
3:0
Čonkić Zoran
Mitrović Budimir
0:3
Štajner Boris
Jockov Jovan
3:1
11. 24/01/2022 EKS-ENT izgradnja VIKING 6:3
Puhača Mladen
Lučić Marko
3:0
Tomić Lazar
Čičevski Konstantin
3:0
Kozomora Filip
--x--
3:0
Tomić Lazar
Lučić Marko
1:3
Puhača Mladen
--x--
3:0
Kozomora Filip
Čičevski Konstantin
0:3
Tomić Lazar
--x--
3:0
Kozomora Filip
Lučić Marko
2:3
Puhača Mladen
Čičevski Konstantin
3:0
11. 24/01/2022 SPIN 2 SPIN 3 6:3
Vajagić Dragan
Homa Miroslav
3:0
Perić-Ranković Borislava
Rakić Ratko
3:1
Bunčić Dragan
Todorović Marko
0:3
Perić-Ranković Borislava
Matić Nada
3:1
Vajagić Dragan
Todorović Marko
0:3
Bunčić Dragan
Rakić Ratko
3:0
Perić-Ranković Borislava
Todorović Marko
1:3
Bunčić Dragan
Matić Nada
3:0
Vajagić Dragan
Rakić Ratko
3:0
11. 24/01/2022 RIBARNICA VUJKE TRANSNAFTA 8:1
Jockov Jovan
Anjušak Milan
3:0
Đokić Nenad
--x--
3:0
Simovljević Rastko
Ponjičan Ondrej
3:0
Đokić Nenad
Anjušak Milan
3:0
Jockov Jovan
Ponjičan Ondrej
3:0
Simovljević Rastko
--x--
3:0
Đokić Nenad
Ponjičan Ondrej
0:3
Simovljević Rastko
Anjušak Milan
3:0
Stepanović Lazar
--x--
3:0
11. 24/01/2022 ALEKSANDAR SENEKTUS 4:5
Ristanović Žika
Vilovski Slobodan
1:3
Antičević Robert
Vučinić Željko
3:2
Ćurić Siniša
Savić Stefan
3:0
Antičević Robert
Vilovski Slobodan
1:3
Ristanović Žika
Savić Stefan
3:1
Ćurić Siniša
Vučinić Željko
3:0
Antičević Robert
Savić Stefan
0:3
Ćurić Siniša
Vilovski Slobodan
0:3
Ristanović Žika
Vučinić Željko
2:3
11. 24/01/2022 NUTRICIJA INTER 4:5
Krivokuća Nenad
Čonkić Zoran
3:1
Šilić Milan
Štajner Boris
0:3
Davidović Nenad
Đokić Zoran
0:3
Šilić Milan
Čonkić Zoran
3:0
Krivokuća Nenad
Đokić Zoran
0:3
Davidović Nenad
Štajner Boris
3:1
Šilić Milan
Đokić Zoran
1:3
Davidović Nenad
Čonkić Zoran
1:3
Krivokuća Nenad
Štajner Boris
3:0
11. 24/01/2022 FALI NAM TREĆI JAZAVCI 6:3
Stanković Nikola
Ilić Mladen
0:3
Stefanović Igor
--x--
3:0
Josić Nikola
Majstorović Veljko
3:0
Stefanović Igor
Ilić Mladen
3:1
Stanković Nikola
Majstorović Veljko
1:3
Josić Nikola
--x--
3:0
Stefanović Igor
Majstorović Veljko
3:1
Josić Nikola
Ilić Mladen
0:3
Stanković Nikola
--x--
3:0
12. 31/01/2022 RIBARNICA VUJKE VIKING 5:4
Mitrović Budimir
Čičevski Konstantin
1:3
Jockov Sima
Varga Sabolč
3:2
Jockov Jovan
Simić Tihomir
3:0
Jockov Sima
Čičevski Konstantin
1:3
Mitrović Budimir
Simić Tihomir
2:3
Jockov Jovan
Varga Sabolč
3:2
Jockov Sima
Simić Tihomir
3:2
Jockov Jovan
Čičevski Konstantin
3:2
Stepanović Lazar
Varga Sabolč
0:3
12. 31/01/2022 ALEKSANDAR SPIN 2 9:0
Katanić Arsenije
--x--
3:0
Ristanović Žika
--x--
3:0
Antičević Robert
--x--
3:0
Ristanović Žika
--x--
3:0
Katanić Arsenije
--x--
3:0
Antičević Robert
--x--
3:0
Ristanović Žika
--x--
3:0
Antičević Robert
--x--
3:0
Katanić Arsenije
--x--
3:0
12. 31/01/2022 EKS-ENT izgradnja JAZAVCI 9:0
Kozomora Filip
Kurjakov Nebojša
3:1
Tomić Lazar
Majstorović Veljko
3:0
Puhača Mladen
--x--
3:0
Tomić Lazar
Kurjakov Nebojša
3:0
Kozomora Filip
--x--
3:0
Puhača Mladen
Majstorović Veljko
3:0
Tomić Lazar
--x--
3:0
Puhača Mladen
Kurjakov Nebojša
3:0
Kozomora Filip
Majstorović Veljko
3:0
12. 31/01/2022 NUTRICIJA TRANSNAFTA 3:6
Davidović Nenad
Bažik Pavel
1:3
Šilić Milan
Lomen Miroslav
0:3
Krivokuća Nenad
Turan Pavel
1:3
Šilić Milan
Bažik Pavel
3:2
Davidović Nenad
Turan Pavel
3:2
Krivokuća Nenad
Lomen Miroslav
0:3
Šilić Milan
Turan Pavel
1:3
Krivokuća Nenad
Bažik Pavel
1:3
Davidović Nenad
Anjušak Milan
3:0
12. 31/01/2022 FALI NAM TREĆI SENEKTUS 3:6
Stanković Nikola
Vilovski Slobodan
0:3
Miljuš Luka
Savović Milija
2:3
Josić Nikola
Savić Stefan
3:2
Miljuš Luka
Vilovski Slobodan
0:3
Stanković Nikola
Savić Stefan
3:1
Josić Nikola
Savović Milija
3:1
Miljuš Luka
Savić Stefan
2:3
Josić Nikola
Vilovski Slobodan
1:3
Stanković Nikola
Savović Milija
0:3
12. 31/01/2022 SPIN 3 INTER 3:6
Matić Nada
Čonkić Zoran
0:3
Todorović Marko
Štajner Boris
3:0
Homa Miroslav
Đokić Zoran
0:3
Todorović Marko
Čonkić Zoran
3:0
Matić Nada
Đokić Zoran
0:3
Homa Miroslav
Štajner Boris
0:3
Todorović Marko
Đokić Zoran
3:1
Homa Miroslav
Čonkić Zoran
1:3
Matić Nada
Štajner Boris
0:3
13. 07/02/2022 VIKING NUTRICIJA 1:8
Simić Tihomir
Krivokuća Nenad
2:3
Čičevski Konstantin
Davidović Nenad
1:3
Lukić Manojlo
Šilić Milan
3:1
Čičevski Konstantin
Krivokuća Nenad
1:3
Simić Tihomir
Šilić Milan
0:3
--x--
Davidović Nenad
0:3
Čičevski Konstantin
Šilić Milan
2:3
--x--
Krivokuća Nenad
0:3
Simić Tihomir
Davidović Nenad
2:3
13. 07/02/2022 ALEKSANDAR SPIN 3 5:4
Katanić Arsenije
Rakić Ratko
0:3
Antičević Robert
Dragin Goran
3:0
Ristanović Žika
Homa Miroslav
3:0
Antičević Robert
Rakić Ratko
3:0
Katanić Arsenije
Homa Miroslav
0:3
Ristanović Žika
Dragin Goran
0:3
Antičević Robert
Homa Miroslav
3:1
Ristanović Žika
Rakić Ratko
3:0
Katanić Arsenije
Dragin Goran
0:3
13. 07/02/2022 TRANSNAFTA INTER 5:4
Bažik Pavel
Čonkić Zoran
3:2
Lomen Miroslav
Štajner Boris
3:0
Turan Pavel
Đokić Zoran
0:3
Lomen Miroslav
Čonkić Zoran
3:0
Bažik Pavel
Đokić Zoran
1:3
Turan Pavel
Štajner Boris
3:1
Lomen Miroslav
Đokić Zoran
0:3
Turan Pavel
Čonkić Zoran
3:1
Anjušak Milan
Štajner Boris
1:3
13. 07/02/2022 SPIN 2 FALI NAM TREĆI 3:6
--x--
Stefanović Igor
0:3
Džudžar Igor
Janaćković Stefan
0:3
Perić-Ranković Borislava
Josić Nikola
1:3
Džudžar Igor
Stefanović Igor
3:0
--x--
Josić Nikola
0:3
Perić-Ranković Borislava
Janaćković Stefan
2:3
Džudžar Igor
Josić Nikola
3:1
Perić-Ranković Borislava
Stefanović Igor
3:0
--x--
Janaćković Stefan
0:3
13. 07/02/2022 JAZAVCI RIBARNICA VUJKE 0:9
--x--
Jockov Jovan
0:3
--x--
Đokić Nenad
0:3
--x--
Simovljević Rastko
0:3
--x--
Jockov Sima
0:3
--x--
Simovljević Rastko
0:3
--x--
Đokić Nenad
0:3
--x--
Simovljević Rastko
0:3
--x--
Jockov Sima
0:3
--x--
Đokić Nenad
0:3
13. 07/02/2022 SENEKTUS EKS-ENT izgradnja 1:8
Savović Milija
Tomić Lazar
2:3
Savić Stefan
Kozomora Filip
0:3
Vilovski Slobodan
Puhača Mladen
1:3
Savić Stefan
Tomić Lazar
0:3
Savović Milija
Puhača Mladen
0:3
Vilovski Slobodan
Kozomora Filip
3:0
Savić Stefan
Puhača Mladen
0:3
Vilovski Slobodan
Tomić Lazar
1:3
Savović Milija
Kozomora Filip
2:3
14. 14/02/2022 EKS-ENT izgradnja SPIN 2 9:0
Kozomora Filip
--x--
3:0
Tomić Lazar
--x--
3:0
Puhača Mladen
--x--
3:0
Tomić Lazar
--x--
3:0
Kozomora Filip
--x--
3:0
Puhača Mladen
--x--
3:0
Tomić Lazar
--x--
3:0
Puhača Mladen
--x--
3:0
Kozomora Filip
--x--
3:0
14. 14/02/2022 NUTRICIJA JAZAVCI 9:0
Davidović Nenad
--x--
3:0
Šilić Milan
--x--
3:0
Krivokuća Nenad
--x--
3:0
Šilić Milan
--x--
3:0
Davidović Nenad
--x--
3:0
Krivokuća Nenad
--x--
3:0
Šilić Milan
--x--
3:0
Krivokuća Nenad
--x--
3:0
Davidović Nenad
--x--
3:0
14. 14/02/2022 FALI NAM TREĆI ALEKSANDAR 4:5
Stanković Nikola
Ristanović Žika
0:3
Josić Nikola
Ćurić Siniša
3:0
Stefanović Igor
Antičević Robert
0:3
Josić Nikola
Ristanović Žika
3:2
Stanković Nikola
Antičević Robert
0:3
Stefanović Igor
Ćurić Siniša
3:1
Josić Nikola
Antičević Robert
1:3
Stefanović Igor
Ristanović Žika
3:1
Stanković Nikola
Ćurić Siniša
0:3
14. 14/02/2022 SPIN 3 TRANSNAFTA 4:5
Dragin Goran
Bažik Pavel
1:3
Todorović Marko
Kanja Ljudevit
3:1
Homa Miroslav
Turan Pavel
1:3
Todorović Marko
Bažik Pavel
3:1
Dragin Goran
Turan Pavel
1:3
Homa Miroslav
Kanja Ljudevit
3:0
Todorović Marko
Turan Pavel
0:3
Homa Miroslav
Bažik Pavel
0:3
Dragin Goran
Kanja Ljudevit
3:0
14. 14/02/2022 INTER VIKING 4:5
Isakovski Marijan
Čičevski Konstantin
0:3
Đokić Zoran
Simić Tihomir
3:0
Čonkić Zoran
Lučić Marko
1:3
Đokić Zoran
Čičevski Konstantin
3:2
Isakovski Marijan
Lučić Marko
1:3
Čonkić Zoran
Simić Tihomir
2:3
Đokić Zoran
Lučić Marko
1:3
Čonkić Zoran
Čičevski Konstantin
3:1
Isakovski Marijan
Simić Tihomir
3:0
14. 14/02/2022 RIBARNICA VUJKE SENEKTUS 4:5
Jockov Sima
Savović Milija
3:2
Simovljević Rastko
Vilovski Slobodan
0:3
Đokić Nenad
Savić Stefan
3:0
Simovljević Rastko
Savović Milija
3:1
Jockov Sima
Savić Stefan
1:3
Đokić Nenad
Vilovski Slobodan
2:3
Simovljević Rastko
Savić Stefan
3:1
Đokić Nenad
Savović Milija
0:3
Jockov Sima
Vilovski Slobodan
1:3
15. 21/02/2022 VIKING TRANSNAFTA 3:6
Simić Tihomir
Turan Pavel
0:3
Lučić Marko
Bažik Pavel
3:2
Čičevski Konstantin
Lomen Miroslav
0:3
Lučić Marko
Turan Pavel
3:0
Simić Tihomir
Lomen Miroslav
0:3
Čičevski Konstantin
Bažik Pavel
2:3
Lučić Marko
Lomen Miroslav
1:3
Čičevski Konstantin
Turan Pavel
1:3
Simić Tihomir
Anjušak Milan
1:3
15. 21/02/2022 ALEKSANDAR EKS-ENT izgradnja 2:7
Ćurić Siniša
Tomić Lazar
2:3
Katanić Arsenije
Puhača Mladen
3:1
Ristanović Žika
Kozomora Filip
2:3
Katanić Arsenije
Tomić Lazar
0:3
Ćurić Siniša
Kozomora Filip
2:3
Ristanović Žika
Puhača Mladen
1:3
Katanić Arsenije
Kozomora Filip
3:1
Ristanović Žika
Tomić Lazar
1:3
Ćurić Siniša
Puhača Mladen
0:3
15. 21/02/2022 SENEKTUS NUTRICIJA 6:3
Savović Milija
Davidović Nenad
0:3
Savić Stefan
Krivokuća Nenad
3:1
Vilovski Slobodan
Šilić Milan
3:0
Savić Stefan
Davidović Nenad
1:3
Savović Milija
Šilić Milan
3:2
Vilovski Slobodan
Krivokuća Nenad
3:2
Savić Stefan
Šilić Milan
3:2
Vilovski Slobodan
Davidović Nenad
3:0
Savović Milija
Krivokuća Nenad
1:3
15. 21/02/2022 FALI NAM TREĆI SPIN 3 3:6
--x--
Rakić Ratko
0:3
Stefanović Igor
Homa Miroslav
0:3
Josić Nikola
Todorović Marko
0:3
Stefanović Igor
Rakić Ratko
3:0
--x--
Todorović Marko
0:3
Josić Nikola
Homa Miroslav
3:0
Stefanović Igor
Todorović Marko
2:3
Josić Nikola
Rakić Ratko
3:0
--x--
Homa Miroslav
0:3
15. 21/02/2022 JAZAVCI INTER 4:5
Kurjakov Nebojša
Čonkić Zoran
0:3
Ilić Mladen
Štajner Boris
3:0
Majstorović Veljko
Đokić Zoran
0:3
Ilić Mladen
Čonkić Zoran
3:1
Kurjakov Nebojša
Đokić Zoran
0:3
Majstorović Veljko
Štajner Boris
3:1
Ilić Mladen
Đokić Zoran
1:3
Majstorović Veljko
Čonkić Zoran
3:2
Kurjakov Nebojša
Štajner Boris
0:3
15. 21/02/2022 SPIN 2 RIBARNICA VUJKE 0:9
--x--
Jockov Jovan
0:3
--x--
Popov Nikola
0:3
--x--
Đokić Nenad
0:3
--x--
Jockov Sima
0:3
--x--
Đokić Nenad
0:3
--x--
Simovljević Rastko
0:3
--x--
Đokić Nenad
0:3
--x--
Jockov Sima
0:3
--x--
Simovljević Rastko
0:3
16. 14/03/2022 NUTRICIJA SPIN 2 2:7
Davidović Nenad
Vukadinov Pavle
2:3
Šilić Milan
Perić-Ranković Borislava
0:3
Krivokuća Nenad
Kepčija Dejan
0:3
Šilić Milan
--x--
3:0
Davidović Nenad
Kepčija Dejan
0:3
Krivokuća Nenad
Perić-Ranković Borislava
1:3
Šilić Milan
Kepčija Dejan
0:3
Krivokuća Nenad
--x--
3:0
Davidović Nenad
Perić-Ranković Borislava
0:3
16. 14/03/2022 SPIN 3 VIKING 6:3
Homa Miroslav
Lučić Marko
0:3
Todorović Marko
Simić Tihomir
3:0
Dragin Goran
Čičevski Konstantin
0:3
Todorović Marko
Lučić Marko
3:1
Homa Miroslav
Čičevski Konstantin
3:1
Dragin Goran
Simić Tihomir
3:1
Todorović Marko
Čičevski Konstantin
3:1
Dragin Goran
Lučić Marko
1:3
Homa Miroslav
Simić Tihomir
3:0
16. 14/03/2022 TRANSNAFTA JAZAVCI 7:2
Ponjičan Ondrej
Ilić Mladen
2:3
Lomen Miroslav
Majstorović Veljko
3:0
Turan Pavel
--x--
3:0
Lomen Miroslav
Ilić Mladen
3:0
Ponjičan Ondrej
--x--
3:0
Turan Pavel
Majstorović Veljko
3:2
Lomen Miroslav
--x--
3:0
Turan Pavel
Ilić Mladen
3:0
Ponjičan Ondrej
Majstorović Veljko
1:3
16. 14/03/2022 RIBARNICA VUJKE ALEKSANDAR 6:3
Simovljević Rastko
Segić Bojan
3:2
Jockov Jovan
Antičević Robert
3:1
Đokić Nenad
Ristanović Žika
3:1
Jockov Jovan
Segić Bojan
3:2
Simovljević Rastko
Ristanović Žika
3:0
Đokić Nenad
Antičević Robert
1:3
Stepanović Lazar
Ristanović Žika
1:3
Đokić Nenad
Segić Bojan
2:3
Simovljević Rastko
Antičević Robert
3:0
16. 14/03/2022 INTER SENEKTUS 4:5
Čonkić Zoran
Savović Milija
1:3
Đokić Zoran
Savić Stefan
3:0
Štajner Boris
Vilovski Slobodan
0:3
Đokić Zoran
Savović Milija
3:0
Čonkić Zoran
Vilovski Slobodan
0:3
Štajner Boris
Savić Stefan
2:3
Đokić Zoran
Vilovski Slobodan
3:1
Štajner Boris
Savović Milija
2:3
Čonkić Zoran
Savić Stefan
1:3
16. 14/03/2022 EKS-ENT izgradnja FALI NAM TREĆI 6:3
Tomić Lazar
Stefanović Igor
3:1
Puhača Mladen
--x--
3:0
Kozomora Filip
Janaćković Stefan
1:3
Puhača Mladen
Stefanović Igor
3:0
Tomić Lazar
Janaćković Stefan
2:3
Kozomora Filip
--x--
3:0
Puhača Mladen
Janaćković Stefan
3:2
Kozomora Filip
Stefanović Igor
2:3
Tomić Lazar
--x--
3:0
17. 21/03/2022 SPIN 2 INTER 5:4
Vukadinov Pavle
Čonkić Zoran
3:0
Kepčija Dejan
Štajner Boris
3:0
Perić-Ranković Borislava
Đokić Zoran
0:3
Kepčija Dejan
Čonkić Zoran
3:0
Vukadinov Pavle
Đokić Zoran
0:3
Perić-Ranković Borislava
Štajner Boris
0:3
Kepčija Dejan
Đokić Zoran
3:0
Perić-Ranković Borislava
Čonkić Zoran
3:1
Vukadinov Pavle
Štajner Boris
0:3
17. 21/03/2022 EKS-ENT izgradnja SPIN 3 6:3
Puhača Mladen
Homa Miroslav
3:0
Tomić Lazar
Rakić Ratko
3:0
Kozomora Filip
Todorović Marko
0:3
Tomić Lazar
Homa Miroslav
3:1
Puhača Mladen
Todorović Marko
1:3
Kozomora Filip
Rakić Ratko
3:1
Tomić Lazar
Todorović Marko
0:3
Kozomora Filip
Homa Miroslav
3:0
Puhača Mladen
Rakić Ratko
3:0
17. 21/03/2022 SENEKTUS TRANSNAFTA 7:2
Vilovski Slobodan
Kanja Ljudevit
3:0
Savić Stefan
Anjušak Milan
3:0
Savović Milija
Bažik Pavel
2:3
Savić Stefan
Kanja Ljudevit
3:1
Vilovski Slobodan
Bažik Pavel
3:1
Savović Milija
Anjušak Milan
3:0
Savić Stefan
Bažik Pavel
0:3
Savović Milija
Kanja Ljudevit
3:2
Vilovski Slobodan
Anjušak Milan
3:0
17. 21/03/2022 ALEKSANDAR NUTRICIJA 5:4
Ćurić Siniša
Šilić Milan
1:3
Antičević Robert
Krivokuća Nenad
3:2
Katanić Arsenije
Davidović Nenad
3:1
Antičević Robert
Šilić Milan
3:2
Ristanović Žika
Davidović Nenad
3:1
Katanić Arsenije
Krivokuća Nenad
3:0
Antičević Robert
Davidović Nenad
3:2
Katanić Arsenije
Šilić Milan
1:3
Ristanović Žika
Krivokuća Nenad
1:3
17. 21/03/2022 FALI NAM TREĆI RIBARNICA VUJKE 5:4
Janaćković Stefan
Mitrović Budimir
3:1
Josić Nikola
Đokić Nenad
3:0
Stefanović Igor
Jockov Jovan
0:3
Josić Nikola
Mitrović Budimir
3:0
Janaćković Stefan
Jockov Jovan
1:3
Stefanović Igor
Đokić Nenad
0:3
Josić Nikola
Jockov Jovan
0:3
Stefanović Igor
Mitrović Budimir
3:0
Janaćković Stefan
Đokić Nenad
3:0
17. 21/03/2022 JAZAVCI VIKING 3:6
Majstorović Veljko
Lukić Manojlo
2:3
Ilić Mladen
Lučić Marko
1:3
Kurjakov Nebojša
Čičevski Konstantin
1:3
Ilić Mladen
Lukić Manojlo
3:0
Majstorović Veljko
Mohači Imre
3:1
Kurjakov Nebojša
Lučić Marko
0:3
Ilić Mladen
Čičevski Konstantin
3:0
Kurjakov Nebojša
Lukić Manojlo
0:3
Majstorović Veljko
Lučić Marko
1:3
18. 28/03/2022 TRANSNAFTA SPIN 2 4:5
--x--
Vukadinov Pavle
0:3
Bažik Pavel
Bunčić Dragan
3:0
Ponjičan Ondrej
Perić-Ranković Borislava
0:3
Bažik Pavel
Vukadinov Pavle
3:0
--x--
Perić-Ranković Borislava
0:3
Ponjičan Ondrej
Bunčić Dragan
3:2
Bažik Pavel
Perić-Ranković Borislava
3:1
Ponjičan Ondrej
Vukadinov Pavle
1:3
--x--
Bunčić Dragan
0:3
18. 28/03/2022 SPIN 3 JAZAVCI 7:2
Dragin Goran
Ilić Mladen
3:1
Todorović Marko
Kurjakov Nebojša
3:1
Homa Miroslav
Majstorović Veljko
0:3
Todorović Marko
Ilić Mladen
3:1
Dragin Goran
Majstorović Veljko
3:1
Homa Miroslav
Kurjakov Nebojša
3:1
Todorović Marko
Majstorović Veljko
3:1
Homa Miroslav
Ilić Mladen
0:3
Dragin Goran
Kurjakov Nebojša
3:1
18. 28/03/2022 INTER ALEKSANDAR 3:6
Đokić Zoran
Katanić Arsenije
3:0
Štajner Boris
Antičević Robert
1:3
Isakovski Marijan
Ristanović Žika
2:3
Štajner Boris
Katanić Arsenije
1:3
Đokić Zoran
Ristanović Žika
3:0
Isakovski Marijan
Antičević Robert
0:3
Štajner Boris
Ristanović Žika
3:2
Isakovski Marijan
Katanić Arsenije
1:3
Đokić Zoran
Antičević Robert
1:3
18. 28/03/2022 NUTRICIJA FALI NAM TREĆI 2:7
Krivokuća Nenad
Stefanović Igor
1:3
Šilić Milan
Janaćković Stefan
0:3
Davidović Nenad
Josić Nikola
0:3
Šilić Milan
Stefanović Igor
3:0
Krivokuća Nenad
Josić Nikola
1:3
Davidović Nenad
Janaćković Stefan
0:3
Šilić Milan
Josić Nikola
1:3
Davidović Nenad
Stefanović Igor
3:2
Krivokuća Nenad
Janaćković Stefan
0:3
18. 28/03/2022 RIBARNICA VUJKE EKS-ENT izgradnja 7:2
Jockov Jovan
Kozomora Filip
3:0
Popov Nikola
Tomić Lazar
3:0
Simovljević Rastko
Puhača Mladen
0:3
Popov Nikola
Kozomora Filip
3:0
Jockov Jovan
Puhača Mladen
3:0
Simovljević Rastko
Tomić Lazar
0:3
Popov Nikola
Puhača Mladen
3:0
Simovljević Rastko
Kozomora Filip
3:0
Jockov Jovan
Tomić Lazar
3:0
18. 28/03/2022 VIKING SENEKTUS 4:5
Čičevski Konstantin
Vilovski Slobodan
0:3
Lukić Manojlo
Savović Milija
2:3
Lučić Marko
Savić Stefan
3:0
Lukić Manojlo
Vilovski Slobodan
0:3
Čičevski Konstantin
Savić Stefan
3:0
Lučić Marko
Savović Milija
2:3
Lukić Manojlo
Savić Stefan
2:3
Lučić Marko
Vilovski Slobodan
3:2
Čičevski Konstantin
Savović Milija
3:2
19. 04/04/2022 SPIN 2 VIKING 3:6
Vukadinov Pavle
Lučić Marko
0:3
Perić-Ranković Borislava
Simić Tihomir
3:0
Bunčić Dragan
Čičevski Konstantin
0:3
Perić-Ranković Borislava
Lučić Marko
0:3
Vukadinov Pavle
Čičevski Konstantin
1:3
Bunčić Dragan
Lukić Manojlo
0:3
Perić-Ranković Borislava
Čičevski Konstantin
3:0
Bunčić Dragan
Lučić Marko
0:3
Vukadinov Pavle
Lukić Manojlo
3:1
19. 04/04/2022 RIBARNICA VUJKE SPIN 3 8:1
Simovljević Rastko
Homa Miroslav
3:1
Jockov Jovan
Rakić Ratko
3:0
Đokić Nenad
Todorović Marko
0:3
Jockov Jovan
Homa Miroslav
3:0
Simovljević Rastko
Todorović Marko
3:1
Đokić Nenad
Rakić Ratko
3:0
Jockov Jovan
Todorović Marko
3:0
Đokić Nenad
Homa Miroslav
3:2
Simovljević Rastko
Rakić Ratko
3:0
19. 04/04/2022 FALI NAM TREĆI INTER 2:7
--x--
Čupić Vlada
0:3
Josić Nikola
Štajner Boris
3:0
Miljuš Luka
Đokić Zoran
1:3
Josić Nikola
Čupić Vlada
2:3
--x--
Đokić Zoran
0:3
Miljuš Luka
Štajner Boris
3:1
Josić Nikola
Đokić Zoran
1:3
Miljuš Luka
Čupić Vlada
1:3
--x--
Štajner Boris
0:3
19. 04/04/2022 EKS-ENT izgradnja NUTRICIJA 9:0
Kozomora Filip
Krivokuća Nenad
3:2
Tomić Lazar
Šilić Milan
3:0
Puhača Mladen
Davidović Nenad
3:1
Tomić Lazar
Krivokuća Nenad
3:0
Kozomora Filip
Davidović Nenad
3:1
Puhača Mladen
Šilić Milan
3:0
Tomić Lazar
Davidović Nenad
3:1
Puhača Mladen
Krivokuća Nenad
3:0
Kozomora Filip
Šilić Milan
3:0
19. 04/04/2022 ALEKSANDAR TRANSNAFTA 4:5
Ristanović Žika
Turan Pavel
0:3
Antičević Robert
Ponjičan Ondrej
3:0
Katanić Arsenije
Lomen Miroslav
0:3
Antičević Robert
Turan Pavel
3:1
Ristanović Žika
Lomen Miroslav
1:3
Katanić Arsenije
Ponjičan Ondrej
3:1
Antičević Robert
Lomen Miroslav
0:3
Katanić Arsenije
Turan Pavel
2:3
Ristanović Žika
Ponjičan Ondrej
3:1
19. 04/04/2022 SENEKTUS JAZAVCI 7:2
Vilovski Slobodan
Kurjakov Nebojša
3:0
Savić Stefan
Majstorović Veljko
3:1
Savović Milija
Ilić Mladen
3:2
Savić Stefan
Kurjakov Nebojša
2:3
Vilovski Slobodan
Ilić Mladen
3:1
Savović Milija
Majstorović Veljko
3:0
Savić Stefan
Ilić Mladen
2:3
Savović Milija
Kurjakov Nebojša
3:0
Vilovski Slobodan
Majstorović Veljko
3:0
20. 11/04/2022 JAZAVCI SPIN 2 4:5
Kurjakov Nebojša
Vukadinov Pavle
0:3
Ilić Mladen
Perić-Ranković Borislava
3:0
Majstorović Veljko
Bunčić Dragan
3:1
Ilić Mladen
Vukadinov Pavle
1:3
Kurjakov Nebojša
Bunčić Dragan
3:2
Majstorović Veljko
Perić-Ranković Borislava
1:3
Ilić Mladen
Bunčić Dragan
3:1
Majstorović Veljko
Vukadinov Pavle
0:3
Kurjakov Nebojša
Perić-Ranković Borislava
0:3
20. 11/04/2022 SPIN 3 SENEKTUS 2:7
Dragin Goran
Vilovski Slobodan
2:3
Rakić Ratko
Savović Milija
1:3
Homa Miroslav
Savić Stefan
3:0
Rakić Ratko
Vilovski Slobodan
0:3
Dragin Goran
Savić Stefan
2:3
Homa Miroslav
Savović Milija
2:3
Rakić Ratko
Savić Stefan
1:3
Homa Miroslav
Vilovski Slobodan
2:3
Dragin Goran
Savić Stefan
3:2
20. 11/04/2022 NUTRICIJA RIBARNICA VUJKE 4:5
Krivokuća Nenad
Đokić Nenad
0:3
Davidović Nenad
Simovljević Rastko
1:3
Šilić Milan
Jockov Sima
3:1
Davidović Nenad
Đokić Nenad
3:0
Krivokuća Nenad
Jockov Sima
3:1
Šilić Milan
Simovljević Rastko
1:3
Davidović Nenad
Jockov Sima
3:1
Šilić Milan
Jockov Jovan
1:3
Krivokuća Nenad
Simovljević Rastko
0:3
20. 11/04/2022 INTER EKS-ENT izgradnja 0:9
Čonkić Zoran
Puhača Mladen
0:3
Đokić Zoran
Tomić Lazar
2:3
Štajner Boris
Kozomora Filip
1:3
Đokić Zoran
Puhača Mladen
0:3
Čonkić Zoran
Kozomora Filip
1:3
Štajner Boris
Tomić Lazar
1:3
Đokić Zoran
Kozomora Filip
0:3
Štajner Boris
Puhača Mladen
0:3
Čonkić Zoran
Tomić Lazar
0:3
20. 11/04/2022 TRANSNAFTA FALI NAM TREĆI 5:4
Bažik Pavel
Stefanović Igor
3:0
Lomen Miroslav
Janaćković Stefan
3:2
Turan Pavel
Josić Nikola
3:0
Lomen Miroslav
Stefanović Igor
3:1
Bažik Pavel
Josić Nikola
3:0
Turan Pavel
Janaćković Stefan
2:3
Anjušak Milan
Josić Nikola
0:3
Turan Pavel
Stefanović Igor
2:3
Bažik Pavel
Janaćković Stefan
1:3
20. 11/04/2022 VIKING ALEKSANDAR 6:3
Lučić Marko
Ristanović Žika
3:0
Čičevski Konstantin
--x--
3:0
Mohači Imre
Antičević Robert
0:3
Čičevski Konstantin
Ristanović Žika
0:3
Lučić Marko
Antičević Robert
3:1
Simić Tihomir
--x--
3:0
Čičevski Konstantin
Antičević Robert
3:2
Simić Tihomir
Ristanović Žika
1:3
Lučić Marko
--x--
3:0
21. 09/05/2022 SPIN 2 SENEKTUS 5:4
Bunčić Dragan
Savović Milija
1:3
Kepčija Dejan
Vučinić Željko
3:0
Vukadinov Pavle
Vilovski Slobodan
1:3
Kepčija Dejan
Savović Milija
3:0
Bunčić Dragan
Vilovski Slobodan
0:3
Vukadinov Pavle
Vučinić Željko
3:0
Kepčija Dejan
Vilovski Slobodan
3:0
Vukadinov Pavle
Savović Milija
3:0
Bunčić Dragan
Vučinić Željko
1:3
21. 09/05/2022 NUTRICIJA SPIN 3 5:4
Krivokuća Nenad
Rakić Ratko
3:0
Davidović Nenad
Dragin Goran
3:1
Šilić Milan
Homa Miroslav
0:3
Davidović Nenad
Rakić Ratko
3:0
Krivokuća Nenad
Homa Miroslav
3:2
Šilić Milan
Dragin Goran
0:3
Davidović Nenad
Homa Miroslav
1:3
Šilić Milan
Rakić Ratko
3:2
Krivokuća Nenad
Dragin Goran
0:3
21. 09/05/2022 EKS-ENT izgradnja TRANSNAFTA 6:3
Kozomora Filip
Turan Pavel
1:3
Puhača Mladen
Anjušak Milan
3:0
Tomić Lazar
--x--
3:0
Puhača Mladen
Turan Pavel
3:0
Kozomora Filip
--x--
3:0
Tomić Lazar
Anjušak Milan
3:0
Puhača Mladen
--x--
3:0
Tomić Lazar
Turan Pavel
1:3
Kozomora Filip
Anjušak Milan
0:3
21. 09/05/2022 FALI NAM TREĆI VIKING 4:5
Stefanović Igor
Simić Tihomir
0:3
Janaćković Stefan
Čičevski Konstantin
3:1
Josić Nikola
Lučić Marko
2:3
Janaćković Stefan
Simić Tihomir
3:1
Stefanović Igor
Lučić Marko
3:2
Josić Nikola
Čičevski Konstantin
3:1
Janaćković Stefan
Lučić Marko
1:3
Josić Nikola
Simić Tihomir
2:3
Stefanović Igor
Čičevski Konstantin
1:3
21. 09/05/2022 RIBARNICA VUJKE INTER 5:4
Jockov Jovan
Štajner Boris
3:0
Đokić Nenad
Čonkić Zoran
2:3
Simovljević Rastko
Đokić Zoran
0:3
Đokić Nenad
Štajner Boris
0:3
Jockov Jovan
Đokić Zoran
3:2
Simovljević Rastko
Čonkić Zoran
3:1
Đokić Nenad
Đokić Zoran
1:3
Simovljević Rastko
Štajner Boris
3:1
Jockov Jovan
Čonkić Zoran
3:0
21. 09/05/2022 ALEKSANDAR JAZAVCI 6:3
Ristanović Žika
Ilić Mladen
3:1
Antičević Robert
Kurjakov Nebojša
3:0
--x--
Majstorović Veljko
0:3
Antičević Robert
Ilić Mladen
3:1
Ristanović Žika
--x--
3:0
--x--
Kurjakov Nebojša
0:3
Antičević Robert
--x--
3:0
--x--
Ilić Mladen
0:3
Ristanović Žika
Kurjakov Nebojša
3:0
22. 16/05/2022 SPIN 3 SPIN 2 0:9
22. 16/05/2022 TRANSNAFTA RIBARNICA VUJKE 1:8
22. 16/05/2022 JAZAVCI FALI NAM TREĆI 3:6
22. 16/05/2022 VIKING EKS-ENT izgradnja 1:8
22. 16/05/2022 INTER NUTRICIJA 4:5
22. 16/05/2022 SENEKTUS ALEKSANDAR 5:4
Igrač Ekipa +/- P L % P
Vilovski, Slobodan SENEKTUS 169:60 53 10 84 1701
Đokić, Zoran INTER 159:59 48 15 76 1559
Tomić, Lazar EKS-ENT izgradnja 154:70 47 16 75 1530
Todorović, Marko SPIN 3 143:46 47 7 87 1502
Jockov, Jovan RIBARNICA VUJKE 131:25 43 2 96 1360
Lučić, Marko VIKING 133:66 40 10 80 1291
Puhača, Mladen EKS-ENT izgradnja 122:23 40 5 89 1275
Kozomora, Filip EKS-ENT izgradnja 127:104 38 25 60 1275
Josić, Nikola FALI NAM TREĆI 129:99 35 25 58 1181
Antičević, Robert ALEKSANDAR 117:76 35 17 67 1156
Savović, Milija SENEKTUS 125:114 33 26 56 1121
Stefanović, Igor FALI NAM TREĆI 113:106 31 26 54 1058
Šilić, Milan NUTRICIJA 110:127 30 33 48 1048
Kepčija, Dejan SPIN 2 99:10 33 0 100 1039
Đokić, Nenad RIBARNICA VUJKE 108:96 30 25 55 1023
Bažik, Pavel TRANSNAFTA 103:70 29 17 63 967
Katanić, Arsenije ALEKSANDAR 94:57 29 16 64 963
Davidović, Nenad NUTRICIJA 112:136 27 36 43 963
Ilić, Mladen JAZAVCI 99:85 27 24 53 926
Krivokuća, Nenad NUTRICIJA 96:123 26 34 43 926
Simovljević, Rastko RIBARNICA VUJKE 86:32 28 6 82 900
Janaćković, Stefan FALI NAM TREĆI 93:56 27 12 69 888
Perić-Ranković, Borislava SPIN 2 94:82 26 22 54 888
Čičevski, Konstantin VIKING 102:132 24 38 39 875
Lomen, Miroslav TRANSNAFTA 83:18 27 3 90 859
Ristanović, Žika ALEKSANDAR 93:86 24 25 49 834
Turan, Pavel TRANSNAFTA 82:53 24 13 65 796
Homa, Miroslav SPIN 3 81:120 20 38 34 749
Savić, Stefan SENEKTUS 90:134 19 38 33 718
Majstorović, Veljko JAZAVCI 84:125 19 36 35 711
Štajner, Boris INTER 83:125 18 39 32 689
Čonkić, Zoran INTER 75:113 16 35 31 614
Dragin, Goran SPIN 3 66:74 17 21 45 601
Jockov, Sima RIBARNICA VUJKE 48:57 13 15 46 456
Ćurić, Siniša ALEKSANDAR 41:79 9 25 26 362
Kurjakov, Nebojša JAZAVCI 35:112 8 34 19 359
Bunčić, Dragan SPIN 2 50:98 8 31 21 349
Vukadinov, Pavle SPIN 2 32:23 10 6 63 333
Popov, Nikola RIBARNICA VUJKE 29:3 9 1 90 286
Ponjičan, Ondrej TRANSNAFTA 29:50 6 15 29 236
Vajagić, Dragan SPIN 2 22:31 6 9 40 217
Simić, Tihomir VIKING 25:54 5 16 24 207
Čupić, Vlada INTER 18:6 6 0 100 189
Lukić, Manojlo VIKING 20:19 5 5 50 173
Anjušak, Milan TRANSNAFTA 17:68 3 22 12 163
Varga, Sabolč VIKING 19:26 4 8 33 151
Stanković, Nikola FALI NAM TREĆI 13:25 4 8 33 151
Mitrović, Budimir RIBARNICA VUJKE 16:22 4 7 36 148
Jandrić, Milan TRANSNAFTA 13:9 4 2 67 132
Džudžar, Igor SPIN 2 12:9 4 2 67 132
Isakovski, Marijan INTER 14:29 3 9 25 122
Rakić, Ratko SPIN 3 12:57 2 19 10 122
Kanja, Ljudevit TRANSNAFTA 12:33 2 10 17 94
Vučinić, Željko SENEKTUS 9:27 2 8 20 88
Matić, Nada SPIN 3 15:48 1 16 6 81
Mohači, Imre VIKING 8:78 0 26 0 81
Stepanović, Lazar RIBARNICA VUJKE 11:13 2 4 33 75
Gajin, Stefan EKS-ENT izgradnja 6:26 1 8 11 56
Pavlović, Jovan EKS-ENT izgradnja 6:24 1 8 11 56
Miljuš, Luka FALI NAM TREĆI 9:16 1 5 17 47
Segić, Bojan ALEKSANDAR 7:8 1 2 33 37
Stankov, Bojan FALI NAM TREĆI 2:9 0 3 0 9
Zaborski, Vlastimir TRANSNAFTA 0:0 0 0 0 0
Golić, Nebojša JAZAVCI 0:0 0 0 0 0
Bodroški, Žarko JAZAVCI 0:0 0 0 0 0
Cuca, Dragan JAZAVCI 0:0 0 0 0 0
Nikolić, Nemanja SENEKTUS 0:0 0 0 0 0
Svirčev, Miloš SENEKTUS 0:0 0 0 0 0
Matić, Zoran SPIN 2 0:0 0 0 0 0
Popović, Darko ALEKSANDAR 0:0 0 0 0 0
Bajčev, Srđan ALEKSANDAR 0:0 0 0 0 0
Josić, Siniša ALEKSANDAR 0:0 0 0 0 0
Havela, Jana FALI NAM TREĆI 0:0 0 0 0 0
Vanjo, Maja FALI NAM TREĆI 0:0 0 0 0 0
Jokić, Vladimir NUTRICIJA 0:0 0 0 0 0
SENEKTUS +/- P L % P
Vilovski, Slobodan 169:60 53/63 0 84 1701
Savović, Milija 125:114 33/59 0 56 1121
Savić, Stefan 90:134 19/57 0 33 718
Vučinić, Željko 9:27 2/10 0 20 88
Nikolić, Nemanja 0:0 0/0 0 0 0
Svirčev, Miloš 0:0 0/0 0 0 0
INTER +/- P L % P
Đokić, Zoran 159:59 48/63 0 76 1559
Štajner, Boris 83:125 18/57 0 32 689
Čonkić, Zoran 75:113 16/51 0 31 614
Čupić, Vlada 18:6 6/6 0 100 189
Isakovski, Marijan 14:29 3/12 0 25 122
EKS-ENT izgradnja +/- P L % P
Tomić, Lazar 154:70 47/63 0 75 1530
Puhača, Mladen 122:23 40/45 0 89 1275
Kozomora, Filip 127:104 38/63 0 60 1275
Gajin, Stefan 6:26 1/9 0 11 56
Pavlović, Jovan 6:24 1/9 0 11 56
SPIN 3 +/- P L % P
Todorović, Marko 143:46 47/54 0 87 1502
Homa, Miroslav 81:120 20/58 0 34 749
Dragin, Goran 66:74 17/38 0 45 601
Rakić, Ratko 12:57 2/21 0 10 122
Matić, Nada 15:48 1/17 0 6 81
RIBARNICA VUJKE +/- P L % P
Jockov, Jovan 131:25 43/45 0 96 1360
Đokić, Nenad 108:96 30/55 0 55 1023
Simovljević, Rastko 86:32 28/34 0 82 900
Jockov, Sima 48:57 13/28 0 46 456
Popov, Nikola 29:3 9/10 0 90 286
Mitrović, Budimir 16:22 4/11 0 36 148
Stepanović, Lazar 11:13 2/6 0 33 75
VIKING +/- P L % P
Lučić, Marko 133:66 40/50 0 80 1291
Čičevski, Konstantin 102:132 24/62 0 39 875
Simić, Tihomir 25:54 5/21 0 24 207
Lukić, Manojlo 20:19 5/10 0 50 173
Varga, Sabolč 19:26 4/12 0 33 151
Mohači, Imre 8:78 0/26 0 0 81
FALI NAM TREĆI +/- P L % P
Josić, Nikola 129:99 35/60 0 58 1181
Stefanović, Igor 113:106 31/57 0 54 1058
Janaćković, Stefan 93:56 27/39 0 69 888
Stanković, Nikola 13:25 4/12 0 33 151
Miljuš, Luka 9:16 1/6 0 17 47
Stankov, Bojan 2:9 0/3 0 0 9
Havela, Jana 0:0 0/0 0 0 0
Vanjo, Maja 0:0 0/0 0 0 0
ALEKSANDAR +/- P L % P
Antičević, Robert 117:76 35/52 0 67 1156
Katanić, Arsenije 94:57 29/45 0 64 963
Ristanović, Žika 93:86 24/49 0 49 834
Ćurić, Siniša 41:79 9/34 0 26 362
Segić, Bojan 7:8 1/3 0 33 37
Popović, Darko 0:0 0/0 0 0 0
Bajčev, Srđan 0:0 0/0 0 0 0
Josić, Siniša 0:0 0/0 0 0 0
NUTRICIJA +/- P L % P
Šilić, Milan 110:127 30/63 0 48 1048
Davidović, Nenad 112:136 27/63 0 43 963
Krivokuća, Nenad 96:123 26/60 0 43 926
Jokić, Vladimir 0:0 0/0 0 0 0
SPIN 2 +/- P L % P
Kepčija, Dejan 99:10 33/33 0 100 1039
Perić-Ranković, Borislava 94:82 26/48 0 54 888
Bunčić, Dragan 50:98 8/39 0 21 349
Vukadinov, Pavle 32:23 10/16 0 63 333
Vajagić, Dragan 22:31 6/15 0 40 217
Džudžar, Igor 12:9 4/6 0 67 132
Matić, Zoran 0:0 0/0 0 0 0
TRANSNAFTA +/- P L % P
Bažik, Pavel 103:70 29/46 0 63 967
Lomen, Miroslav 83:18 27/30 0 90 859
Turan, Pavel 82:53 24/37 0 65 796
Ponjičan, Ondrej 29:50 6/21 0 29 236
Anjušak, Milan 17:68 3/25 0 12 163
Jandrić, Milan 13:9 4/6 0 67 132
Kanja, Ljudevit 12:33 2/12 0 17 94
Zaborski, Vlastimir 0:0 0/0 0 0 0
JAZAVCI +/- P L % P
Ilić, Mladen 99:85 27/51 0 53 926
Majstorović, Veljko 84:125 19/55 0 35 711
Kurjakov, Nebojša 35:112 8/42 0 19 359
Golić, Nebojša 0:0 0/0 0 0 0
Bodroški, Žarko 0:0 0/0 0 0 0
Cuca, Dragan 0:0 0/0 0 0 0
INTER
Boris Štajner
Marijan Isakovski
Zoran Čonkić
Zoran Đokić
Vlada Čupić
TRANSNAFTA
Ljudevit Kanja
Milan Anjušak
Pavel Bažik
Pavel Turan
Milan Jandrić
Miroslav Lomen
Ondrej Ponjičan
Vlastimir Zaborski
VIKING
Manojlo Lukić
Konstantin Čičevski
Tihomir Simić
Marko Lučić
Imre Mohači
Sabolč Varga
JAZAVCI
Veljko Majstorović
Mladen Ilić
Nebojša Kurjakov
Nebojša Golić
Žarko Bodroški
Dragan Cuca
SENEKTUS
Nemanja Nikolić
Miloš Svirčev
Željko Vučinić
Milija Savović
Slobodan Vilovski
Stefan Savić
SPIN 2
Dejan Kepčija
Dragan Vajagić
Borislava Perić-Ranković
Dragan Bunčić
Pavle Vukadinov
Igor Džudžar
Zoran Matić
ALEKSANDAR
Arsenije Katanić
Žika Ristanović
Siniša Ćurić
Robert Antičević
Darko Popović
Srđan Bajčev
Bojan Segić
Siniša Josić
FALI NAM TREĆI
Igor Stefanović
Nikola Josić
Stefan Janaćković
Luka Miljuš
Bojan Stankov
Nikola Stanković
Jana Havela
Maja Vanjo
EKS-ENT izgradnja
Filip Kozomora
Stefan Gajin
Jovan Pavlović
Lazar Tomić
Mladen Puhača
RIBARNICA VUJKE
Sima Jockov
Jovan Jockov
Lazar Stepanović
Nikola Popov
Budimir Mitrović
Nenad Đokić
Rastko Simovljević
NUTRICIJA
Milan Šilić
Nenad Krivokuća
Vladimir Jokić
Nenad Davidović
SPIN 3
Marko Todorović
Nada Matić
Miroslav Homa
Ratko Rakić
Goran Dragin
Powered by: www.tabletennisscores.com